Gran Gala del Calcio 2012

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
De Rossi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2008
Posty: 700
Rejestracja: 14 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 28 stycznia 2013, 13:22

Wczoraj odbyła się gala Gran Galà del Calcio za rok 2012, czyli pozostałość po Oscar del Calcio, dla najlepszych graczy w Italii.

Wolałem wcześniejszą formułę, gdzie wybierano po jednym najlepszym graczu na bramkę, obronę, pomoc, atak. W tym momencie jest tworzona drużyna sezonu. Oprócz tego, raczej po staremu - wybierany jest najlepszy gracz ligi, najlepszy trener, najlepsi młodzi gracze itd.

Obrazek


Drużyna roku:
Gianluigi Buffon (Juventus)
Christian Maggio (Napoli), Thiago Silva (Milan/PSG), Andrea Barzagli (Juventus), Federico Balzaretti (Roma)
Antonio Nocerino (Milan), Andrea Pirlo (Juventus), Claudio Marchisio (Juventus)
Zlatan Ibrahimovic (Milan/PSG), Edinson Cavani (Napoli), Antonio Di Natale (Udinese).

Najlepszy Piłkarz 2012: Andrea Pirlo (Juventus)

Najlepszy trener: Antonio Conte (Juventus)

Najlepszy młody gracz w Serie A: Luis Muriel (Lecce/Udinese) oraz Stephan El Shaarawy (Milan)

Odkrycia Serie B: Ciro Immobile (Genoa), Lorenzo Insigne (Napoli), Marco Verratti (PSG)

Najlepszy klub: Juventus

Najlepszy sędzia: Nicola Rizzoli

Nagroda za całokształt: Pippo Inzaghi

Nagroda "za wierność": Javier Zanetti

Miglior società: Andrea Agnelli


ObrazekObrazek
dp10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lipca 2004
Posty: 1079
Rejestracja: 13 lipca 2004

Nieprzeczytany post 28 stycznia 2013, 13:34

Conte został wygwizdany przez jakąś grupkę kibiców (podobno Napoli). Gala to oczywiście wielki sukces Juve - szkoda, że zbiega się to z kontrowersjami po meczu z Genuą.

Brać Muriela - sam Di Natale stwierdził ,że w Luis w przeciągu 2 lat będzie topkiem. Coś w tym musi być :smile:


ombre

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 lutego 2008
Posty: 305
Rejestracja: 21 lutego 2008

Nieprzeczytany post 28 stycznia 2013, 13:52

Ten krawat gościa, który wręcza statuetkę Conte... Nie podoba mi się...


Obrazek
jareckik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 marca 2009
Posty: 1163
Rejestracja: 20 marca 2009

Nieprzeczytany post 28 stycznia 2013, 13:54

ombre pisze:Ten krawat gościa, który wręcza statuetkę Conte... Nie podoba mi się...
Wygląda jak Prandelli :lol:


Obrazek

http://zmieleni.pl/ - postaw na jednomandatowe okręgi wyborcze!
D-Rose

Juventino
Juventino
Rejestracja: 01 stycznia 2007
Posty: 1863
Rejestracja: 01 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 28 stycznia 2013, 13:57

ombre pisze:Ten krawat gościa, który wręcza statuetkę Conte... Nie podoba mi się...
A w czym ci przeszkadzaja barwy Atalanty? :C


Obrazek
szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6203
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 28 stycznia 2013, 14:20

De Rossi pisze:Najlepszy sędzia: Nicola Rizzoli
Obrazek
:ok:
De Rossi pisze:Nagroda "za wierność": Javier Zanetti

Rozbawiła mnie wypowiedź Interisy pod newsem na ich stronie:
Pomyślcie sobie, że na naszych oczach tworzy się historia. Za 20 lat, gdy nasze dzieci będą kibicować Interkowi a Javier będzie pracował w zarządzie klubu to wy powiecie "Wiesz synek, za moich czasów, ten Pan był kapitanem"
Jak można tak krzywdzić dziecko od urodzenia?


Hoffman

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2006
Posty: 945
Rejestracja: 05 października 2006

Nieprzeczytany post 28 stycznia 2013, 15:24

szczypek pisze:
De Rossi pisze:Najlepszy sędzia: Nicola Rizzoli
Obrazek
:ok:
Przecież nikt nie powiedział dla kogo najlepszy ;-)


filippo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 listopada 2004
Posty: 1028
Rejestracja: 29 listopada 2004

Nieprzeczytany post 28 stycznia 2013, 16:05

ombre pisze:Ten krawat gościa, który wręcza statuetkę Conte... Nie podoba mi się...
Redaktor JP nazywa trenera reprezentacji Włoch i byłego gracza Juventusu, który zdobył z nim Puchar Europy, 3x Scudetto, PZP, Superpuchar Europy i Puchar Włoch per "Gość"

JP idzie na dno jak nic


bendzamin

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 kwietnia 2009
Posty: 4225
Rejestracja: 18 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 28 stycznia 2013, 16:09

Noczerino zamiast Vidala? :lol:

Ale rozumiem, ze nie przyznawali nagrody za finansowe scudetto, a milan musial cos dostac.


Obrazek
yanquez

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 grudnia 2004
Posty: 2130
Rejestracja: 09 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 28 stycznia 2013, 16:12

jareckik pisze:
ombre pisze:Ten krawat gościa, który wręcza statuetkę Conte... Nie podoba mi się...
Wygląda jak Prandelli :lol:
Całkiem podobny... :| a ten drugi wypisz-wymaluj Conte...
Kurde ale jaja :|


JuveLethal

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 listopada 2003
Posty: 561
Rejestracja: 14 listopada 2003

Nieprzeczytany post 28 stycznia 2013, 16:31

szczypek pisze:
De Rossi pisze:Najlepszy sędzia: Nicola Rizzoli
Obrazek
:ok:
Decyzja byla w 100% sedziego liniowego w tej sytuacji (De Marco). Zanim napiszesz jakas bzdure, obejrzyj chociaz dana sytuacje...


Alfa i Omega

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 sierpnia 2006
Posty: 1148
Rejestracja: 24 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 28 stycznia 2013, 16:35

filippo pisze:
ombre pisze:Ten krawat gościa, który wręcza statuetkę Conte... Nie podoba mi się...
Redaktor JP nazywa trenera reprezentacji Włoch i byłego gracza Juventusu, który zdobył z nim Puchar Europy, 3x Scudetto, PZP, Superpuchar Europy i Puchar Włoch per "Gość"

JP idzie na dno jak nic
Natomiast trzeba przyznać, że krawat faktycznie niedobrany do reszty :<


zahor

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 listopada 2009
Posty: 4585
Rejestracja: 23 listopada 2009

Nieprzeczytany post 28 stycznia 2013, 16:48

JuveLethal pisze: Decyzja byla w 100% sedziego liniowego w tej sytuacji (De Marco). Zanim napiszesz jakas bzdure, obejrzyj chociaz dana sytuacje...
Szczypek ma to do siebie, że lubi napisać bzdurę bez zastanowienia. Inna sprawa jest taka, że gdyby popełnienie tego formatu błędu miało dyskwalifikować ewentualnego kandydata do tytułu, to nagrody dla najlepszego sędziego nie przyznano by nikomu. Wybór najlepszego arbitra we Włoszech to jak wybór najlepszego napastnika Juventusu. Niewykluczone że Rizzoli na tle tej gromady ślepców jest akurat najlepszy. Kurde, przydałby się we Włoszech chociaż jeden taki Proença do sędziowania ważniejszych spotkań.
Dobry Mudżyn pisze: Mam kilku znajomych ogladajacych lige portugalska, 1 kibica Sportingu, 1 Portiste. Proenca ma BARDZO zla renome, i uchodzi za krypto-kibica Benfiki.
Hmm, to mnie zadziwiłeś, bo w portugalskich mediach Proença cieszy się bardzo dobrą opinią (chociaż w sumie A Bola jest dość pro-benfikowska), do tego spotkania międzynarodowe sędziuje chyba najlepiej na świecie i o to mi bardziej chodziło. Wyznaczenie któregokolwiek włoskiego arbitra do sędziowania finału LM/MŚ/ME mogłoby się zakończyć skandalem.
Ostatnio zmieniony 28 stycznia 2013, 17:03 przez zahor, łącznie zmieniany 1 raz.


Dobry Mudżyn

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 stycznia 2011
Posty: 1349
Rejestracja: 11 stycznia 2011

Nieprzeczytany post 28 stycznia 2013, 16:54

zahor pisze:
JuveLethal pisze: Decyzja byla w 100% sedziego liniowego w tej sytuacji (De Marco). Zanim napiszesz jakas bzdure, obejrzyj chociaz dana sytuacje...
Szczypek ma to do siebie, że lubi napisać bzdurę bez zastanowienia. Inna sprawa jest taka, że gdyby popełnienie tego formatu błędu miało dyskwalifikować ewentualnego kandydata do tytułu, to nagrody dla najlepszego sędziego nie przyznano by nikomu. Wybór najlepszego arbitra we Włoszech to jak wybór najlepszego napastnika Juventusu. Niewykluczone że Rizzoli na tle tej gromady ślepców jest akurat najlepszy. Kurde, przydałby się we Włoszech chociaż jeden taki Proença do sędziowania ważniejszych spotkań.
NO.

Mam kilku znajomych ogladajacych lige portugalska, 1 kibica Sportingu, 1 Portiste. Proenca ma BARDZO zla renome, i uchodzi za krypto-kibica Benfiki.

Myslicie, ze taki Proenca wspierajacy Inter, nawet jesli spotkania miedzynarodowe sedziowalby bez zarzutu, bylby dobry DLA NAS, dla Juve? W Serie A akurat nie ma takiej tragedii. Chill out.


BESTER MANN, BESTEEER !

Obrazek
PrzemasJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 marca 2005
Posty: 1169
Rejestracja: 13 marca 2005

Nieprzeczytany post 28 stycznia 2013, 17:25

filippo pisze:Redaktor JP nazywa trenera reprezentacji Włoch i byłego gracza Juventusu, który zdobył z nim Puchar Europy, 3x Scudetto, PZP, Superpuchar Europy i Puchar Włoch per "Gość"
tez to mnie troche hmm uderzylo


Magica Juve resiste il mio cuore lontano da te soltanto se penso alla figa!!
ODPOWIEDZ