Włosi talentem stojo.

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
De Rossi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2008
Posty: 700
Rejestracja: 14 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 16 czerwca 2013, 00:08

Meczu nie oglądałem jeszcze, na pewno ściągnę i nadrobię. Ale dzięki za relacje, Holandia dwie klasy lepsza, tylko niefortunnie przegrała, dokładnie jak w 2000 i od początku istnienia futbolu. Insigne to Giovinco vol. 2, totalna porażka, niefortunnie się mści i jakoś mu wolny dający wygraną z Anglią, akcja otwierająca mecz z Izraelem i asysta dająca awans do finału wyjdzie. Właściwie nie patrząc kto, wiedziałbym, że to Dante. Oczywiście możesz mieć rację, bo ja meczu nie widziałem, ale jakoś dziwnie jestem przekonany, że nieważne jak jutro zagra El Shaarawy to będzie Giovikiem nr. 3. Czekam na kolejnych.

JESTEŚMY W FINALE !!!!!!!!!1111111111111111111


ObrazekObrazek
Dante93

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 lutego 2011
Posty: 1478
Rejestracja: 21 lutego 2011

Nieprzeczytany post 16 czerwca 2013, 11:44

Push3k pisze:Łatwiej, tak, ale zobacz kto wygrał.
W momencie gdy pisałem, że Holandia jest zespołem lepszym wynik był sprawą otwartą. Oczywiście po meczu można powiedzieć, że lepsi byli Włosi bo strzelili więcej bramek i nie mam zamiaru tutaj strzelać frazesów typu 'niezasłużone zwycięstwo' bo coś takiego nie istnieje. Chodziło mi o ten jeden konkretny wycinek meczu- od początku drugiej połowy do momentu strzelenia gola, gdzie Włosi bez dwóch zdań grali mocno przeciętnie, gorzej niż z Anglią tudzież Izraelem.
De Rossi pisze:Insigne to Giovinco vol. 2, totalna porażka,
Wybacz, ale Insigne tracił 90% piłek które dostawał, także ciężko go było chwalić.
De Rossi pisze:, że nieważne jak jutro zagra El Shaarawy to będzie Giovikiem nr. 3. Czekam na kolejnych.
Ue akurat Szary sam się 'broni' bo gdzieś tak od stycznia/lutego kopie się po czole :wink: 2 gole w 22 meczach.
De Rossi pisze:JESTEŚMY W FINALE !!!!!!!!!1111111111111111111
Zmieniłeś już obywatelstwo? (Serio pytanie)


ktoś tam pisze:"(...)oni sa chorzy na zwyciestwa"
Dzium

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 sierpnia 2010
Posty: 631
Rejestracja: 22 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 18 czerwca 2013, 11:07

Pokazują gdzieś dzisiejszy finał U-21 ?

edit: dobra wiem, nigdzie nie ma. trzeba szukać streama.


De Rossi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2008
Posty: 700
Rejestracja: 14 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 18 czerwca 2013, 17:50

Za 10 minut finał.

Italia (4-4-2): Bardi, Donati, Caldirola, Bianchetti, Regini, Florenzi, Verratti, Rossi, Insigne, Immobile, Borini

Linki: http://www.wiziwig.tv/broadcast.php?mat ... art=sports


ObrazekObrazek
Dzium

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 sierpnia 2010
Posty: 631
Rejestracja: 22 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 18 czerwca 2013, 18:13

10min i już 1-1
Hiszpanie grają swoje, a Włosi lekko przestraszeni. zapowiada się ciekawy mecz :ok:


Myzarel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 maja 2006
Posty: 893
Rejestracja: 25 maja 2006

Nieprzeczytany post 18 czerwca 2013, 18:20

Jeśli to prawda że inter chce oddać Bardiego za połówkę Isli to brać nie gadać nie marudzić.

Bramka Ciro :ok:


Juve to wiara, którą noszę w sobie. Współczuję tym, którzy kibicują innym barwom, ponieważ wybrali cierpienie. - Giampiero Boniperti
Dante93

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 lutego 2011
Posty: 1478
Rejestracja: 21 lutego 2011

Nieprzeczytany post 18 czerwca 2013, 18:35

Ło matko jak się patrzy co te kołki ze środka obrony robią to się aż prosi o zmiane nazwy tego tematu.
Gołym okiem widać który zespół jest lepszy, ale to nie znaczy, że można taką fuszerke odwalać. Obaj środkowi obrońcy są przesłabi, zero talentu i zero zadatków do gry nawet na takim poziomie.
No cóż, Forza Italia może coś się jeszcze uda ugrać.

Edit:
Przedrukowany karny i chyba można powoli strima wyłączać :lol:


ktoś tam pisze:"(...)oni sa chorzy na zwyciestwa"
wojokamil

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 grudnia 2009
Posty: 121
Rejestracja: 10 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 18 czerwca 2013, 18:42

Dante93 pisze: Edit:
Przedrukowany karny i chyba można powoli strima wyłączać :lol:
to samo miałem pisać... 1:3 w pierwszej połowie. Ładny wynik


Antek666

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 stycznia 2012
Posty: 872
Rejestracja: 17 stycznia 2012

Nieprzeczytany post 18 czerwca 2013, 18:44

Dante93 pisze:Ło matko jak się patrzy co te kołki ze środka obrony robią to się aż prosi o zmiane nazwy tego tematu.
Gołym okiem widać który zespół jest lepszy, ale to nie znaczy, że można taką fuszerke odwalać. Obaj środkowi obrońcy są przesłabi, zero talentu i zero zadatków do gry nawet na takim poziomie.
nie dziwne,toż to interiści.
Myzarel pisze:Jeśli to prawda że inter chce oddać Bardiego za połówkę Isli to brać nie gadać nie marudzić.
tja....mamy już Nocchiego,Pinsoglio a przede wszystkim Branescu i Lealiego,po co nam bramkarz który przy drugiej bramce Thiago był trafiony piłką a mimo to ją przepuści...? Druga bramka na konto Bardiego.
Nie patrzę tego więcej :/ Włoski obrońca z 2 na plecach wpierw pięknie wybił piłkę,a później fakt trafił i w nogi Hiszpana.Karny z kapelusza.
Włosko-hiszpański finał to pójdę lepiej na słońce :P
Dante93 pisze:Edit:
Przedrukowany karny i chyba można powoli strima wyłączać :lol:
:ok: Cały sezon ci dodatkowi sędziowie za bramkami byli na nic bo albo się mylili sami albo główny miał ich zdanie w poważaniu(jak z tym nie-karnym) to i w finale u-21 znowu to pokazało(pokazać powinno,pewnie nie pokazało..),że eskperyment z dodatkowymi arbitrami jest jednak...durny. Czekami na Puchar konfederacji i tamtejsze rodzynki w pracy sędziów :ok:
Ostatnio zmieniony 18 czerwca 2013, 18:50 przez Antek666, łącznie zmieniany 1 raz.


Juvefanatp

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 kwietnia 2007
Posty: 213
Rejestracja: 20 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 18 czerwca 2013, 18:50

Ostatnio tak przewalonego karniaka przez sędziego to widziałem w meczu Evertonu z kimś tam 2 sezony temu. Wtedy Webb dał karnego po tym, jak koleś nie trafił w piłkę tylko zarył w ziemię i się przewrócił. A na trybunach Platini pewnie zadowolony ze swoich sędziów bramkowych, ustawionych przy liniowym, zasłaniających mu widok na linie i nie poszerzający pola widzenia, tylko dlatego żeby nie naruszać diagonalnej głównego. Pożytku z nich żadnego.


wojczech7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2008
Posty: 2195
Rejestracja: 16 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 18 czerwca 2013, 18:50

Nie no, karny ewidentny, czerwoną powinien dostać. :shock:

Obrońca z 19 zachował się genialnie przy drugiej bramce Tiago; no, mógł mu jeszcze szepnąć na ucho, gdzie najlepiej strzelać Bardiemu, co by ułatwić mu po całości, ale i tak spisał się na piątkę. :lol:


"Błogosławiony, kto nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa."
squinter

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 grudnia 2011
Posty: 1267
Rejestracja: 12 grudnia 2011

Nieprzeczytany post 18 czerwca 2013, 18:54

w końcu interiści na obronie ;)
wyłączyłem po pierwszej połowie, przykro się na to patrzy.


Winner

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 lipca 2004
Posty: 1173
Rejestracja: 30 lipca 2004

Nieprzeczytany post 18 czerwca 2013, 18:54

Najbardziej zawalił ten z 6, 2 razy krył na radar i 2 razy piłka go minęła i padły bramki. Choć przy tej drugiej kolega mógł mu pomóc a nie odpuścić. Ogólnie Hiszpanie są zdecydowanie lepsi.
evilboy pisze:No ale skoro 'ten z 6-tką' ma za mentora Ranocchię, to czego się spodziewać ;)
Poszukałem i to jest Luca Caldirola który grał w obecnym sezonie w Brescii więc Ranocchii raczej nie podpatrywał.
Ostatnio zmieniony 18 czerwca 2013, 19:12 przez Winner, łącznie zmieniany 1 raz.


Od kołyski aż po grób zapatrzony w jeden klub.
evilboy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 kwietnia 2006
Posty: 1005
Rejestracja: 30 kwietnia 2006

Nieprzeczytany post 18 czerwca 2013, 18:57

Ja tam dalej oglądam, ale to wynika tylko i wyłącznie z tego, że mam dużo nauki i egzamin jutro. :prochno:

Karny faktycznie chybiony, mimo że sędzia był blisko. Niewykorzystana świetna sytuacja Florenziego i błąd Caldiroli (?), po którym padła bramka, chyba przesądziły o losach spotkania.


PS. No ale skoro 'ten z 6-tką' ma za mentora Ranocchię, to czego się spodziewać ;)
Ostatnio zmieniony 18 czerwca 2013, 18:58 przez evilboy, łącznie zmieniany 1 raz.


"Un cavaliere non lascia mai una signora."
Alex Del Piero
vitoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 czerwca 2012
Posty: 1761
Rejestracja: 15 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 18 czerwca 2013, 18:57

To Insigne kiedyś został ochrzczony mianem "drugiego Del Piero"? Bo prezentuje się beznadziejnie. Poza kilkoma momentami, kiedy naprawdę mu coś fajnie wyjdzie (wolny z Anglią, asysta z Holandią) to na tym turnieju psuje wszystko co można zepsuć.


ODPOWIEDZ