Włosi talentem stojo.

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
fazzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 maja 2006
Posty: 2769
Rejestracja: 16 maja 2006

Nieprzeczytany post 04 maja 2013, 15:34

Tacchinardi. pisze:Powtarzam - Berardi jest już praktycznie nasz.
hahahha smieszny jesteś ziomek. Naczytałeś się newsów, może trochę forum VS i zgrywasz Marotte ( nie gniewaj się, ale raczej nie masz żadnej większej wiedzy w temacie niż każdy tutaj może sam zdobyć ;) )


Pavel Nedved pisze:"Juve ponownie jest nieprzyjemne? Mam nadzieję, nie interesuje mnie bycie miłym, tylko zwycięskim"
Tacchinardi.

Juventino
Juventino
Rejestracja: 16 stycznia 2012
Posty: 222
Rejestracja: 16 stycznia 2012

Nieprzeczytany post 04 maja 2013, 15:53

fazzi pisze:hahahha smieszny jesteś ziomek. Naczytałeś się newsów, może trochę forum VS i zgrywasz Marotte ( nie gniewaj się, ale raczej nie masz żadnej większej wiedzy w temacie niż każdy tutaj może sam zdobyć ;) )
Oczywiście, że nie mam żadnej tajemnej wiedzy wziętej z kwatery Juventusu, nikogo nie zgrywam i wiem, że informacje, które napisałem są ogólnodostępne. Ustosunkowałem się tylko do wypowiedzi De Rossiego, który wspominał o zainteresowaniu Milanem Berardim. Nie rozumiem co w tym śmiesznego, bo mogę się założyć, że nie każdy kibic Juve wie o tym jakie szanse są na transfer Berardiego.


Obrazek
fazzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 maja 2006
Posty: 2769
Rejestracja: 16 maja 2006

Nieprzeczytany post 04 maja 2013, 16:07

Tacchinardi. pisze:
fazzi pisze:hahahha smieszny jesteś ziomek. Naczytałeś się newsów, może trochę forum VS i zgrywasz Marotte ( nie gniewaj się, ale raczej nie masz żadnej większej wiedzy w temacie niż każdy tutaj może sam zdobyć ;) )
Oczywiście, że nie mam żadnej tajemnej wiedzy wziętej z kwatery Juventusu, nikogo nie zgrywam i wiem, że informacje, które napisałem są ogólnodostępne. Ustosunkowałem się tylko do wypowiedzi De Rossiego, który wspominał o zainteresowaniu Milanem Berardim. Nie rozumiem co w tym śmiesznego, bo mogę się założyć, że nie każdy kibic Juve wie o tym jakie szanse są na transfer Berardiego.
Właśnie i ty też o tym nie wiesz, a wyskakujesz ze tekstami że jest już praktycznie nasz, jak byś właśnie wiedział coś więcej.


Pavel Nedved pisze:"Juve ponownie jest nieprzyjemne? Mam nadzieję, nie interesuje mnie bycie miłym, tylko zwycięskim"
Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 04 maja 2013, 16:16

Berardi jest nasz na 99,9 % :smile:


Obrazek
Marat87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2011
Posty: 2473
Rejestracja: 17 maja 2011

Nieprzeczytany post 04 maja 2013, 16:20

Rożnica jest taka, że w Sassuolo może zostać Boakye, Chibsah i może tez sam Berardi, więc nie powinni sobie psuć stosunków z Juve.
W Pescarze Immobile juz był sprzedany do Genoi.
Na to właśnie liczę, choć są to oczywiście zwykłe domysły.


fazzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 maja 2006
Posty: 2769
Rejestracja: 16 maja 2006

Nieprzeczytany post 04 maja 2013, 16:45

Cabrini_idol pisze:Berardi jest nasz na 99,9 % :smile:
Nie dam się trolować 8)


Pavel Nedved pisze:"Juve ponownie jest nieprzyjemne? Mam nadzieję, nie interesuje mnie bycie miłym, tylko zwycięskim"
Piti

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 czerwca 2012
Posty: 2017
Rejestracja: 02 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 04 maja 2013, 18:05

fazzi pisze:
Cabrini_idol pisze:Berardi jest nasz na 99,9 % :smile:
Nie dam się trolować 8)
jesli jakku1 tak mowi, to znaczy ze tak jest :smile:


fazzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 maja 2006
Posty: 2769
Rejestracja: 16 maja 2006

Nieprzeczytany post 04 maja 2013, 18:30

Bazyliszek pisze:
fazzi pisze:
Cabrini_idol pisze:Berardi jest nasz na 99,9 % :smile:
Nie dam się trolować 8)
jesli jakku1 tak mowi, to znaczy ze tak jest :smile:
http://www.youtube.com/watch?v=1orMXD_Ijbs

Żeby nie było off-a, włosi mają dużo talentów i chciałbym Berardiego w Juve.


Pavel Nedved pisze:"Juve ponownie jest nieprzyjemne? Mam nadzieję, nie interesuje mnie bycie miłym, tylko zwycięskim"
De Rossi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2008
Posty: 700
Rejestracja: 14 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 08 maja 2013, 17:19

Obrazek


O 18 na eurosporcie na żywo pokazują Italię U17 w ramach ME do lat 17. Włosi grają z Ukrainą, pierwszy mecz zremisowali bezbramkowo z Chorwacją. W tabeli prowadzą ruscy (wygrana z Ukrainą, remis z Chorwacją)

Kadra:

Goalkeepers
No. Name P G
1 Simone Scuffet 1 0
12 Emil Audero 0 0

Defenders
No. Name P G
2 Davide Calabria 1 0
3 Federico Dimarco 1 0
5 Elio Capradossi 1 0
6 Giacomo Sciacca 1 0
13 Matteo Lomolino 0 0
16 Arturo Calabresi 0 0

Midfielders
No. Name P G
4 Mario Pugliese 1 0
8 Andrea Palazzi 1 0
10 Vittorio Parigini 0 0
14 Alberto Tibolla 1 0
15 Demetrio Steffè 0 0
17 Alessandro Piu 1 0

Forwards
No. Name P G
7 Gennaro Tutino 1 0
9 Alberto Cerri 1 0
11 Federico Bonazzoli 1 0
18 Luca Vido


ObrazekObrazek
TheWitcher

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 sierpnia 2011
Posty: 112
Rejestracja: 06 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 08 maja 2013, 17:24

Gra tam ktoś z Juve ?


De Rossi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2008
Posty: 700
Rejestracja: 14 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 08 maja 2013, 17:34

Tylko rezerwowy bramkarz. Najwięcej jest chyba graczy z Interu i Milanu.

yanquez, oglądałeś tego Berardiego? Jakieś spostrzeżenia? bo ja jeszcze nie widziałem go ani razu.


ObrazekObrazek
yanquez

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 grudnia 2004
Posty: 2130
Rejestracja: 09 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 08 maja 2013, 18:38

De Rossi pisze: yanquez, oglądałeś tego Berardiego? Jakieś spostrzeżenia? bo ja jeszcze nie widziałem go ani razu.
Oglądałem dwa mecze już w całości. O ile pierwszy mecz zagrał świetny (przeciwko Bari) - groźne strzały, sporo dryblingów i świetnych podań- to już w drugim meczu, który widziałem (teraz jakoś z Padovą) grał słabo - sporo strat i niecelności.

Generalnie widać po nim wiek - jest nieregularny (nawet w obrębie jednego meczu), wali na bramę z każdej pozycji, wikła się w pojedynki skazane na porażkę. Warto jednak dodać, że nawet w tym słabszym meczu ciągnął drużynę i większość piłek przechodziła przez niego.

Poza tym wiesz... różnica między SerieB i SerieA jest gigantyczna i tak naprawdę dopiero w przyszłym sezonie dowiemy się ile jest wart.

Mimo tych wszystkich moich narzekań BARDZO bym chciał go w Juve. Trzeba ryzykować jak się chce Szarych i Verattich w drużynie...


filippo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 listopada 2004
Posty: 1028
Rejestracja: 29 listopada 2004

Nieprzeczytany post 08 maja 2013, 20:22

yanquez pisze: Oglądałem dwa mecze już w całości. O ile pierwszy mecz zagrał świetny (przeciwko Bari) - groźne strzały, sporo dryblingów i świetnych podań- to już w drugim meczu, który widziałem (teraz jakoś z Padovą) grał słabo - sporo strat i niecelności.

Generalnie widać po nim wiek - jest nieregularny (nawet w obrębie jednego meczu), wali na bramę z każdej pozycji, wikła się w pojedynki skazane na porażkę.
Lwia część tego opisu pasuje do naszego zbawiciela Giovinco :P

Co do Berardiego - Jakby nie patrzeć troche tych napastników sobie nasprowadzaliśmy, nawet jeśli w wymiarze 50%, to troche kasy wydaliśmy (Gabbiadini, Boakye no i teraz ma być ten Berardi). Obyśmy choć z jednego z nich mieli pożytek a będzie dobrze....

A co do infomacji De Rossiego o młodzieżówce U17 Włoch to warto wspomnieć, że wygrali 2-1 z Ukrainą. Niezależnie od kolejnych wyników zakwalifikowali się do Mistrzostw Świata U17 w Zjednoczonych Emiratach Arabskich rozgrywanych w tym roku. I to jest dobra informacja :)

Szkoda tylko, że tak mało Juventinich :(


forumowy ujadacz
De Rossi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2008
Posty: 700
Rejestracja: 14 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 11 maja 2013, 19:59

Włosi grają kolejne spotkanie, można zerknąć na eurosport czekając na ceremonie w Turynie. Z Ruskimi przegrywają 1-0.

Co do Berardiego, to wczoraj strzelił kolejną bramkę. Z rzutu wolnego (na bramce stał Leali).


ObrazekObrazek
Juvefanatp

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 kwietnia 2007
Posty: 213
Rejestracja: 20 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 11 maja 2013, 22:51

Spotkanie akurat miało miejsce dzisiaj :D Załapałem się jedynie na drugą połowę, w której bramki nie padły. Berardi faktycznie błyszczy i porównanie do Tottiego jest właśnie chyba najodpowiedniejsze. Ma świetną lewą nogę, prowadzenie piłki, jednak nie jest typem dynamicznego gracza. Zauważyłem też, że unika niemal całkowicie gry w środku pola, bo też jak każdy skrzydłowy woli być ustawiony przodem do bramki, a także ma takie zadania wynikające z taktyki Sassuolo. Mam wielką nadzieję, że w przyszłości będzie naszą podporą. A najlepszy w drugiej połowie był tragicznie ostrzyżony Leali.


ODPOWIEDZ