Włosi talentem stojo.

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
fazzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 maja 2006
Posty: 2769
Rejestracja: 16 maja 2006

Nieprzeczytany post 21 kwietnia 2013, 15:49

De Rossi pisze:Jeżeli Juventus go wykupi i będzie chciał zostawić na kolejny sezon w 2 lidze, to mocno trzymam kciuki, żeby ktoś jednak im ("nam") go podpieprzył, jak Verrattiego.
Ale Sassuolo na 99% zagra w serie a za rok, więc nie ma problemu żeby go wykupić i pozostawić u nich na wypożyczeniu ;) ( zapowiada się chłopak ekstra ).


Pavel Nedved pisze:"Juve ponownie jest nieprzyjemne? Mam nadzieję, nie interesuje mnie bycie miłym, tylko zwycięskim"
De Rossi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2008
Posty: 700
Rejestracja: 14 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 04 maja 2013, 12:45

Druga liga włoska już wybrała swoich "najlepszych graczy". Zostały ogłoszone wyniki Serie bwin Awards za kończący się sezon. Najlepszym bramkarzem ligi został 21-letni Francesco Bardi z Novary, gracz należący do Interu. Tutaj jakieś interwencje , a najlepszym napastnikiem 18-letni, Domenico Berardi. Swoją drogą czytałem gdzieś niedawno, że Berardim coraz poważniej interesuje się AC Milan.


ObrazekObrazek
Tacchinardi.

Juventino
Juventino
Rejestracja: 16 stycznia 2012
Posty: 222
Rejestracja: 16 stycznia 2012

Nieprzeczytany post 04 maja 2013, 12:56

De Rossi pisze:Druga liga włoska już wybrała swoich "najlepszych graczy". Zostały ogłoszone wyniki Serie bwin Awards za kończący się sezon. Najlepszym bramkarzem ligi został 21-letni Francesco Bardi z Novary, gracz należący do Interu. Tutaj jakieś interwencje , a najlepszym napastnikiem 18-letni, Domenico Berardi. Swoją drogą czytałem gdzieś niedawno, że Berardim coraz poważniej interesuje się AC Milan.
Berardi jest już praktycznie związany z Juventusem, wykupią najpewniej jego połówkę, a może i całą kartę i zostanie w Sassuolo aby się ogrywać. Milan już odpadł z tego wyścigu.


Obrazek
yanquez

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 grudnia 2004
Posty: 2130
Rejestracja: 09 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 04 maja 2013, 12:57

De Rossi pisze:Druga liga włoska już wybrała swoich "najlepszych graczy". Zostały ogłoszone wyniki Serie bwin Awards za kończący się sezon. Najlepszym bramkarzem ligi został 21-letni Francesco Bardi z Novary, gracz należący do Interu. Tutaj jakieś interwencje , a najlepszym napastnikiem 18-letni, Domenico Berardi. Swoją drogą czytałem gdzieś niedawno, że Berardim coraz poważniej interesuje się AC Milan.
uuuu... Myślałem, że Leali zjada konkurencję leciutko, a tu proszę...


PlanetJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 sierpnia 2006
Posty: 1717
Rejestracja: 27 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 04 maja 2013, 12:58

De Rossi pisze:Druga liga włoska już wybrała swoich "najlepszych graczy". Zostały ogłoszone wyniki Serie bwin Awards za kończący się sezon. Najlepszym bramkarzem ligi został 21-letni Francesco Bardi z Novary, gracz należący do Interu. Tutaj jakieś interwencje , a najlepszym napastnikiem 18-letni, Domenico Berardi. Swoją drogą czytałem gdzieś niedawno, że Berardim coraz poważniej interesuje się AC Milan.
Mozesz rzucic link ??


Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 04 maja 2013, 13:12

De Rossi pisze:Druga liga włoska już wybrała swoich "najlepszych graczy". Zostały ogłoszone wyniki Serie bwin Awards za kończący się sezon. Najlepszym bramkarzem ligi został 21-letni Francesco Bardi z Novary, gracz należący do Interu. Tutaj jakieś interwencje , a najlepszym napastnikiem 18-letni, Domenico Berardi. Swoją drogą czytałem gdzieś niedawno, że Berardim coraz poważniej interesuje się AC Milan.
To nie ma co dziwić się, że Inter jest gotowy sprzedac za 30 mln Handanovicia do Barcy - choć tutaj Valdes sie wypowiada, ze jednak pozostanie do końca kontraktu w Barcelonie - jeśli Inter ma następce godnego Samira w poastaci Bardiego. Młody 21 a już najlepszy bramkarz Serie B - brawo, czyli pewnie w przyszlym sezonie możemy zobaczyć go bez wzgledu czy w Mediolanie czy nie, w Serie A. A juz za 3-4 lata to może być jeden z najlepszych bramkarzy Serie A, czyli nasz Polak Dawid Smug, chyba jednak może sie pozegnac z karierą w Interze.


Ouh_yeah

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 sierpnia 2010
Posty: 7749
Rejestracja: 06 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 04 maja 2013, 13:27

Nie przesadzajmy, zanim ten chłopak dostanie szanse w takim klubie jak Inter, to jeszcze minimum z dwa lata będzie latał po wypożyczeniach.


De Rossi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2008
Posty: 700
Rejestracja: 14 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 04 maja 2013, 13:40

Tacchinardi. pisze:Berardi jest już praktycznie związany z Juventusem, wykupią najpewniej jego połówkę, a może i całą kartę i zostanie w Sassuolo aby się ogrywać. Milan już odpadł z tego wyścigu.
Marco Verratti Cię czegoś nie nauczył?

Paweljuve2006 pisze:Mozesz rzucic link ??
http://www.legaserieb.it/it/sala-stampa ... OLI/884901


ObrazekObrazek
Juvefanatp

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 kwietnia 2007
Posty: 213
Rejestracja: 20 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 04 maja 2013, 14:00

Z tego co się orientuję to w Serie B zawsze wybiera się jak można, młodych jako tych najlepszych.
Jak już kiedyś pisałem wnikliwie obserwuję włoska "wielką 3" młodych bramkarzy i wybór Bardiego mnie akurat nie zdziwił. W zeszłym roku nagrodę dostał Perin, mimo że 2/5 sezonu siedział w Padovie na ławie a jak grał to nie prezentował się wyraźnie lepiej od np. Arcariego czy właśnie Bardiego. Jeszcze tydzień temu mówiłem nawet bratu, że jak mają być konsekwentni to w tym roku nagrodę najlepszego bramkarza powinien zgarnąć Bardi, a napastnika Zaza albo Berardi. Myślę, że decydującym czynnikiem w wyborze Bardiego a nie Lealiego była jego gra w U-21 gdzie broni już regularnie od 2 lat i jednak lepsza sytuacja jego drużyny (dzięki genialnej wiośnie, gdzie chyba Novara jest najlepsza).
Proszę mi wierzyć albo nie, ale z tego co śledzę Perina, Lealiego i Bardiego (czyli oglądam skróty wszystkich spotkań w których brali udział) to w mojej opinii najlepiej prezentował się w tym sezonie Nicola (bardzo mało błędów, wiele świetnych interwencji), potem Francesco (praktycznie kilka błędów, ale też wcale nie tak wiele świetnych parad) a najsłabiej Perin (masa genialnych interwencji, ale też zdecydowanie najwięcej błędów) i dlatego bardzo doceniam trenerów Pescary, którzy mając w kadrze lepiej broniącego Pelizzoliego nie bali się stawiać na młodzika, by ten się ogrywał.


Tacchinardi.

Juventino
Juventino
Rejestracja: 16 stycznia 2012
Posty: 222
Rejestracja: 16 stycznia 2012

Nieprzeczytany post 04 maja 2013, 14:15

De Rossi pisze:Marco Verratti Cię czegoś nie nauczył?
Nauczył Marotte. Wierz lub nie, ale ustalono, że nie należy popełnić właśnie tego samego błędu jak z Marco i podjęto bardziej zdecydowane kroki. Źródła bliskie klubu mówią, że w sprawie Berardiego jesteśmy zdecydowanymi faworytami, a z samym Sassuolo mamy doskonałe relacji dzięki zostawieniu Boakye właśnie w tym klubie mimo, że po wykupieniu jego połówki mogliśmy go oddać gdzie indziej. Gra tam też Chibsah, który jest współwłasnością Juventusu. Piszę jak jest, Milan nie ma szans na transfer Berardiego, tak samo jak Juve nie interesuje się tak Zazą.


Obrazek
De Rossi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2008
Posty: 700
Rejestracja: 14 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 04 maja 2013, 14:31

Też trochę obserwuję piłkę i dla mnie nie ma czegoś takiego jak pewny transfer. Jak Juventus go pozyska - fajnie, jak nie to mnie to nie zdziwi. Tym bardziej, że sezon się jeszcze nawet nie skończył, a do okna transferowego zostało wiele czasu. Być może Juventus jest na prowadzeniu, ale to nic nie znaczy, wiele rzeczy może się stać.


ObrazekObrazek
pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 04 maja 2013, 14:40

De Rossi pisze:Być może Juventus jest na prowadzeniu, ale to nic nie znaczy, wiele rzeczy może się stać.
Niestety, De Rossi głosi prawdę. Wszystko może się zmienić jednego dnia, tak jak to było właśnie w przypomnianym przez De Rossiego przypadku Verattiego, o czym mówił Sebastiani. Juventus był o krok od pozyskania Marco, nagle zadzwonił De Laurentiis i parę godzin później, po spotkaniu Verratti mógł pakować walizki i szukać domu w Neapolu. Kolejne parę godzin później zadzwonił Leonardo a następnego dnia zarówno Conte jaki i Mazzarri mogli tylko pomarzyć o byłym rozgrywającym Pescary. Wystarczyło 48h pasywnej postawy Marotty.

Berardi to kocur, bardzo chciałbym go w Juve, ale dla mnie również nie ma czegoś takiego jak 'deal done'


Obrazek
Tacchinardi.

Juventino
Juventino
Rejestracja: 16 stycznia 2012
Posty: 222
Rejestracja: 16 stycznia 2012

Nieprzeczytany post 04 maja 2013, 14:53

pumex pisze:
De Rossi pisze:Być może Juventus jest na prowadzeniu, ale to nic nie znaczy, wiele rzeczy może się stać.
Juventus był o krok od pozyskania Marco, nagle zadzwonił De Laurentiis i parę godzin później, po spotkaniu Verratti mógł pakować walizki i szukać domu w Neapolu. Kolejne parę godzin później zadzwonił Leonardo a następnego dnia zarówno Conte jaki i Mazzarri mogli tylko pomarzyć o byłym rozgrywającym Pescary. Wystarczyło 48h pasywnej postawy Marotty.
No to poczekacie do dnia podpisu kontraktu, ale fanom Juventusu nie radziłbym się obawiać. A i Pumex - Veratti nigdy nie był bliżej transferu do Napoli niż Juventusu. Napoli może i walczyło o jego podpis, ale wszelkie informacje wskazują, że jeżeli Włochy, to tylko Juventus. Pescare nie obchodziło zbytnio gdzie przejdzie, bo są tylko prowincjonalnym klubem, który każdy wskazywał na powrót do Serie B, ale musieli się liczyć ze zdaniem Marco. No i żadne 48h. Transfer Verattiego omawiany był co najmniej pół roku, nawet taki klub jak PSG myśli nad transferami i gdyby szejki interesowały się np. Berardim, Marotta by o tym wiedział. W przypadku Marco zabrakło zdecydowania.

Powtarzam - Berardi jest już praktycznie nasz.


Obrazek
pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 04 maja 2013, 15:01

Tacchinardi. pisze:A i Pumex - Veratti nigdy nie był bliżej transferu do Napoli niż Juventusu. Napoli może i walczyło o jego podpis, ale wszelkie informacje wskazują, że jeżeli Włochy, to tylko Juventus. Pescare nie obchodziło zbytnio gdzie przejdzie, bo są tylko prowincjonalnym klubem, który każdy wskazywał na powrót do Serie B, ale musieli się liczyć ze zdaniem Marco
Nie wiem, skąd masz takie informacje. Ja swoją wiedzę w tym temacie opieram na wypowiedziach prezydenta Pescary - Daniele Sebastianiego np:

- "The deal was completed in 10 minutes. De Laurentiis said to me: 'We're closing this today. I'll take him'. Someone had promised him to Juve, but I spent one night convincing him to go to Napoli"
Tacchinardi. pisze:No i żadne 48h. Transfer Verattiego omawiany był co najmniej pół roku, nawet taki klub jak PSG myśli nad transferami i gdyby szejki interesowały się np. Berardim, Marotta by o tym wiedział.
Nie mogę znaleźć innej jego wypowiedzi, ale doskonale pamiętam, że Sebastiani mówił, iż z PSG dogadał się w niecałą godzinę i w ciągu jednego dnia agent Verrattiego porozumiał się odnośnie kontraktu zawodnika.


Obrazek
alina

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lipca 2009
Posty: 2695
Rejestracja: 25 lipca 2009

Nieprzeczytany post 04 maja 2013, 15:18

pumex pisze:Berardi to kocur, bardzo chciałbym go w Juve, ale dla mnie również nie ma czegoś takiego jak 'deal done'
Są transfery dogadane i dogadane. O Verrattim mówiło się raczej o 'obiecanym' transferze. Tutaj sytuacja jest inna. Robiłem kiedyś newsa z lokalnej gazetki z Emilii-Romanii i tam pisali o dokonanym transferze. Nasz Chibsah wypowiadał się też o Berardim jako o zawodniku już kupionym. Podobnych źródeł było więcej. Przy Verrattim nie widziałem żadnego tak pewnego jak w sytuacji Berardiego; z resztą były różnice czy pół karty czy cała, czy zostaje w Pescarze czy nie... Moim zdaniem nie mamy tu do czynienia z dżentelmeńską umową, ale z podpisanym kontraktem, ale jeszcze bez oficjalnych ogłoszeń.


ODPOWIEDZ