Włosi talentem stojo.

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
Piti

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 czerwca 2012
Posty: 2017
Rejestracja: 02 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 05 czerwca 2013, 20:52

yanquez pisze:Godnie z przewidywaniami Bardi w pierwszym...

Pomoc wygląda na prawdę megaśnie. Jak koś znajdzie strima, to poproszę...


Antek666

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 stycznia 2012
Posty: 872
Rejestracja: 17 stycznia 2012

Nieprzeczytany post 05 czerwca 2013, 21:18

Bazyliszek pisze:
yanquez pisze:Godnie z przewidywaniami Bardi w pierwszym...

Pomoc wygląda na prawdę megaśnie. Jak koś znajdzie strima, to poproszę...
Dzięki stary,wcześniej szukałem streamu mając mecz w swoim tv.... :prochno: i jednocześnie :angry:

0-0 do przerwy,Insigne wymiata a patrząc na Verrattiego-jego rolę na boisku,respekt i krycie od rywali,sposób gry-to naprawdę widzi się Pirlo v 2.0 :płaczę: tylko jeszcze umiejętności nie te co u Andrzejka.

Powinien być karny pod koniec,faul na Florenzim był...


fazzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 maja 2006
Posty: 2768
Rejestracja: 16 maja 2006

Nieprzeczytany post 05 czerwca 2013, 21:19

Ehhhh Verratti... nie mogę przeboleć, że nie gra u nas... Świetny jest, idealny następca Pirlo, nikt nie nadaje się lepiej do tej roli.


Pavel Nedved pisze:"Juve ponownie jest nieprzyjemne? Mam nadzieję, nie interesuje mnie bycie miłym, tylko zwycięskim"
mazi12

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 września 2009
Posty: 810
Rejestracja: 30 września 2009

Nieprzeczytany post 05 czerwca 2013, 21:24

Veratti to kropla w kroplę Pirlo. No nie ma bardziej podobnych zawodników. Sposób poruszania się, podawanie. Wszystko to samo. Mam nadzieję, że kiedyś u nas zagra :pray:


fazzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 maja 2006
Posty: 2768
Rejestracja: 16 maja 2006

Nieprzeczytany post 05 czerwca 2013, 21:27

I spokój przy piłce. Nigdy nie panikuje, chyba ani razu nie stracił piłki będąc pod presją. :płaczę:


Pavel Nedved pisze:"Juve ponownie jest nieprzyjemne? Mam nadzieję, nie interesuje mnie bycie miłym, tylko zwycięskim"
Juvefanatp

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 kwietnia 2007
Posty: 213
Rejestracja: 20 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 05 czerwca 2013, 21:38

Jak kogos interesuje dlaczego gra Bardi a nie Leali to ja wyjaśnię.

Zacznijmy od tego, że Bardi jest rok starszy od Lealiego a to ma znaczenie, bo jak nie trzeba, w takim sensie że jak młodszy odpowiednik na jakiejś pozycji nie jest dużo lepszy to się go zostawia młodszej kategorii. I tak Bardi jeszcze za Ferrary był rezerwowym bramkarzem w U-21, potem przyszedł Mangia a wychowanek Livorno miał już za sobą całkiem udany cały sezon gry w Serie B, w odróżnieniu od Lealiego czy Perina. Dlatego też drugim bramkarzem został 2 lata starszy od naszego młodziaka Colombi. Na trzeciego brał różnych typów, zostawiając Nicole młodszym kategoriom. Perin natomiast nie chciał przyjeżdżać na kadrę nie będąc pierwszym wyborem, wiec całkowicie wypadł z obiegu. Przy tym Bardi w tym sezonie prezentował się tak dobrze, że w 1 z 2 najważniejszych plebiscytów został wybrany najlepszym bramkarzem Serie B. Teraz U-20 nigdzie nie gra więc Mangia dowołał na mistrzostwa naszego młodziaka, ale na równych warunkach, co jasne, w najważniejszej młodzieżówce to on zacznie grać dopiero po mistrzostwach.


Piti

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 czerwca 2012
Posty: 2017
Rejestracja: 02 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 05 czerwca 2013, 21:47

Jeśli znow staniemy sie gigantami europejskimi to nie ma siły, aby do nas nie wrócił. Tym bardziej ze w wywiadach mowil ze chcialby wrocic do Serie A


filippo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 listopada 2004
Posty: 1028
Rejestracja: 29 listopada 2004

Nieprzeczytany post 05 czerwca 2013, 21:49

Może się ze mną nie zgodzicie, ale Insigne tymi swoimi drybligami nieudanymi , glebami, strzałami w kosmos doprowadza do szału

Giovinco bis

W sumie jak mówi stare Chińskie przysłowie, każda dryżyna ma takiego Giovinco na jakiego zasługuje

EDIT: czy może mi ktoś wystłumaczyć, czemu Borini stał jak przygłup zamiast lecieć od razu na bramkę?


forumowy ujadacz
Kamex22

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2006
Posty: 1624
Rejestracja: 19 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 05 czerwca 2013, 22:22

A ja się tak zapytam... Co z Alberto Masi'm ? Już ma te 21 lat bodajże i dopiero dwa występy w U-21. Nie ma go w kadrze na Mistrzostwa. Czyżby tak słaby czy po prostu powołani są Ci, którzy wywalczyli awans, a oni są po prostu starsi i bardziej doświadczeni.

brawo Insigne za bramkę, Manolo za akcję po której był wolny, a dla Gk za paradę w ostatniej sekundzie meczu :)


filippo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 listopada 2004
Posty: 1028
Rejestracja: 29 listopada 2004

Nieprzeczytany post 05 czerwca 2013, 22:24

Kamex22 pisze:A ja się tak zapytam... Co z Alberto Masi'm ? Już ma te 21 lat bodajże i dopiero dwa występy w U-21. Nie ma go w kadrze na Mistrzostwa. Czyżby tak słaby czy po prostu powołani są Ci, którzy wywalczyli awans, a oni są po prostu starsi i bardziej doświadczeni.

brawo Insigne za bramkę, Manolo za akcję po której był wolny, a dla Gk za paradę w ostatniej sekundzie meczu :)
Nie wiem w jaki sposób ty to policzyłeś, ale Masi ma 20 lat.

Dla twojej informacji brał udział w kampanii U19, która niestety na EURO się nie dostała.

A co do Insigne to podtrzymuję to co powiedziałem - kropla w kroplę Giovinco - nawet przysłowiowy wolny mu czasem wpadnie :)


forumowy ujadacz
SKAr7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 maja 2009
Posty: 1876
Rejestracja: 26 maja 2009

Nieprzeczytany post 05 czerwca 2013, 22:32

Wkurzali mnie nieco komentatorzy Sky. Świetne długie piły szły od Florenziego, Marrone, z prawej strony obrony, a Ci jak jeden mąż powtarzali "Verratti".

Wiem, że powinien być karny w pierwszej połowie, ale... co sędzie myślał nie uznając bramki anglików? :whistle:

Cały środek pola, Gabbiadini, Bardi, Bianchetti i Donati :bravo: :bravo: :bravo: W sumie tylko lewa strona obrony wygląda w tej drużynie niemrawo :think:


down

Nieco dziwny argument z "byciem pod grą" :think: Wydaje mi się, że to trener decyduje, kto z zawodników, jak bardzo ma wpływać na grę :think: Choć faktycznie najlepsze mecze LM jakie widziałem, to były mecze gdzie był supportem dla registy :think:
Ostatnio zmieniony 05 czerwca 2013, 22:47 przez SKAr7, łącznie zmieniany 1 raz.


wojczech7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2008
Posty: 2195
Rejestracja: 16 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 05 czerwca 2013, 22:38

Marrone ma bardzo duży potencjał, ale absolutnie nie nadaje się na następcę Pirlo. To środkowy pomocnik z bardzo dobrym przeglądem pola, dużą dokładnością podań i zmysłem do niekonwencjonalnych zagrań. Na reżysera gry się jednak nie nadaje, bowiem za rzadko jest pod grą. B2B też z niego marny, bo nie włącza się za często w akcje ofensywne. Zaczynam dostrzegać sens próby przerobienia go na środkowego, wyprowadzającego akcję, defensora.


"Błogosławiony, kto nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa."
F-azan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 listopada 2010
Posty: 72
Rejestracja: 24 listopada 2010

Nieprzeczytany post 06 czerwca 2013, 06:21

De Rossi pisze:Druga liga włoska już wybrała swoich "najlepszych graczy". Zostały ogłoszone wyniki Serie bwin Awards za kończący się sezon. Najlepszym bramkarzem ligi został 21-letni Francesco Bardi z Novary, gracz należący do Interu. Tutaj jakieś interwencje , a najlepszym napastnikiem 18-letni, Domenico Berardi. Swoją drogą czytałem gdzieś niedawno, że Berardim coraz poważniej interesuje się AC Milan.
Na JP pisze ze najlepszym bramkarzem zostal nasz Nikola Leali


Obrazek
yanquez

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 grudnia 2004
Posty: 2130
Rejestracja: 09 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 06 czerwca 2013, 07:48

F-azan pisze:
De Rossi pisze:Druga liga włoska już wybrała swoich "najlepszych graczy". Zostały ogłoszone wyniki Serie bwin Awards za kończący się sezon. Najlepszym bramkarzem ligi został 21-letni Francesco Bardi z Novary, gracz należący do Interu. Tutaj jakieś interwencje , a najlepszym napastnikiem 18-letni, Domenico Berardi. Swoją drogą czytałem gdzieś niedawno, że Berardim coraz poważniej interesuje się AC Milan.
Na JP pisze ze najlepszym bramkarzem zostal nasz Nikola Leali
Jest napisane zdunie...

Różne plebiscyty. Ciężko powiedzieć, który lepszy. O kolejności do składu zadecydował wiek...

A dlaczemu Marrone grał w ogóle? 23 lata na U21. To samo Rossi. Ok wiem jakie są zasady, ale to takie lipne trochę...


pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 06 czerwca 2013, 08:57

wojczech7 pisze:Marrone ma bardzo duży potencjał, ale absolutnie nie nadaje się na następcę Pirlo. To środkowy pomocnik z bardzo dobrym przeglądem pola, dużą dokładnością podań i zmysłem do niekonwencjonalnych zagrań. Na reżysera gry się jednak nie nadaje, bowiem za rzadko jest pod grą. B2B też z niego marny, bo nie włącza się za często w akcje ofensywne. Zaczynam dostrzegać sens próby przerobienia go na środkowego, wyprowadzającego akcję, defensora.
Dopiero teraz? :wink: Według mnie Marrone w przyszłości może być porządnym piłkarzem o stylu i klasie Cristiano Zanettiego, tylko o wiele lepszym w defensywie, więc bardzo przydatnym zawodnikiem. Potencjał ma nieporównywalnie wyższy od tych wszystkich Immobilów razem wziętych, a jak słyszę porównania deszczowego, że Luca jest jak Kuczer... (sorry deszczu)
yanquez pisze:Ok wiem jakie są zasady, ale to takie lipne trochę...
:ok:


Obrazek
ODPOWIEDZ