Włosi talentem stojo.

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
Kamex22

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2006
Posty: 1624
Rejestracja: 19 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 11 czerwca 2013, 18:58

Po pierwszej połowie meczu z Norwegią. Włosi grają nieco rezerwowym składem. Całkiem nieźle to wygląda, są szanse z obu stron. Póki co żaden zawodnik Juventusu nie gra, więc zerkam tylko sporadycznie :)


zoff

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2006
Posty: 3523
Rejestracja: 12 lipca 2006

Nieprzeczytany post 11 czerwca 2013, 19:17

Kamex22 pisze:Po pierwszej połowie meczu z Norwegią. Włosi grają nieco rezerwowym składem. Całkiem nieźle to wygląda, są szanse z obu stron. Póki co żaden zawodnik Juventusu nie gra, więc zerkam tylko sporadycznie :)
Fausto Rossi in. Jak to wygląda, jest on w jakis sposób związany jeszcze z Juventusem?


Obrazek
Kamex22

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2006
Posty: 1624
Rejestracja: 19 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 11 czerwca 2013, 20:15

zoff pisze:
Kamex22 pisze:Po pierwszej połowie meczu z Norwegią. Włosi grają nieco rezerwowym składem. Całkiem nieźle to wygląda, są szanse z obu stron. Póki co żaden zawodnik Juventusu nie gra, więc zerkam tylko sporadycznie :)
Fausto Rossi in. Jak to wygląda, jest on w jakis sposób związany jeszcze z Juventusem?

Zrezygnowałem z oglądania po 55 min, bo jednak sesja ważniejsza. Ale z tego co mi się wydaje to chyba mamy przynajmniej 50% jego karty :think: [/list]


Antek666

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 stycznia 2012
Posty: 872
Rejestracja: 17 stycznia 2012

Nieprzeczytany post 11 czerwca 2013, 20:30

Kamex22 pisze:
zoff pisze: Fausto Rossi in. Jak to wygląda, jest on w jakis sposób związany jeszcze z Juventusem?
Zrezygnowałem z oglądania po 55 min, bo jednak sesja ważniejsza. Ale z tego co mi się wydaje to chyba mamy przynajmniej 50% jego karty :think: [/list]
Ja wiem tylko tyle,że w sieprniu zeszłego roku Fausto Rossi został wypożyczony do Bresci z opcją wykupu połówki jego karty. Pewnie dalej tak to wygląda i Brescia czeka z decyzją o kupnie 50% praw do piłkarza do końca czerwca,chcą może go popatrzeć na tych ME jeszcze.No albo już mają te 50%,ale info o tym nigdzie nie widzę więc chyba ciągle jest on w 100% nasz...

Tymczasem młoda Italia skończyła na...1-1 z młodymi Wikingami.Meczu nie oglądałem,ale widzę na livescore dość...komiczną sytuację...
90 minuta i z 0-0 zrobiło się 1-1,kto str5zelił pierwszy bo nie wiem? :D Bertoalcci czy niejaki S. Strandberg z karnego?


bendzamin

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 kwietnia 2009
Posty: 4225
Rejestracja: 18 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 15 czerwca 2013, 20:11

Za 20 minut Azzurrini grają z Holendrami. W pierwszym składzie Fausto Rossi i Immobile, na ławce Gabbiadini. W finale jest już Hiszpania, która pokonała 3:0 Norwegów - bramka Isco z tamtego spotkania genialna.


Obrazek
grande amore

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 października 2012
Posty: 615
Rejestracja: 05 października 2012

Nieprzeczytany post 15 czerwca 2013, 21:30

Jak Wlochom idzie po pierwszej polowce? Czy ten mecz w ogole jest wart ogladania?


Juve, storia di un grande amore :)
------
Jaka jest roznica miedzy zwyciezca a przegranym? Upasc moze kazdy, zwyciezca wstaje i idzie dalej.
------
Mowcie mi Magda
Dante93

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 lutego 2011
Posty: 1478
Rejestracja: 21 lutego 2011

Nieprzeczytany post 15 czerwca 2013, 22:03

Oglądam od drugiej połowy i szczerze mówiąc to to tragedia jest. Holandrzy stricte piłkarsko prezentują się nawet nie klase ale dwie lepiej od Włochów. Błękitni ustępują w każym elemencie gry. Nie mam pojęcia co się dzieje z Verattim, sprawie wrażenie jakby mu się grać już za bardzo nie chciało. Insigne to porażka totalna, jak ktoś lubi wyżywać się na ' z metra ciętych' napastników (Gio?) to powinien pooglądać bo to co robi kurdupel z Napoli to sabotaż. Przynajmniej to co robi w drugiej połowie.
Btw. przed chwilą reprezentant Pomarańczy zaprezentował jakże piękny cios łokciem pod żebra. Oczywiście dodawać nie musze, że sędzia chyba sprawy nie ogarnął bo dał tylko żółtko w sytuacji gdy czerwona i kilku meczowe zawieszenie powinno być musem.

Edit: wiedziałem :prochno: Kurdupel się na mnie zemścił i zaliczył asyste :smile:


ktoś tam pisze:"(...)oni sa chorzy na zwyciestwa"
grande amore

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 października 2012
Posty: 615
Rejestracja: 05 października 2012

Nieprzeczytany post 15 czerwca 2013, 22:08

Sa mlodzi, wiec maja mniejsze doswiadczenie niz seniorzy. Widze, ze wynik sie poprawil na 1:0 :smile: Borini pyknal brameczke ;-)

Edit:
Wlosi nie dominowali, byli chaotyczni w zagraniach, czasem ich nerwy ponosily, ale i tak wygrali, i zagraja w finale. Mieli wiecej szczescia, niz rozumu.
Ostatnio zmieniony 15 czerwca 2013, 22:32 przez grande amore, łącznie zmieniany 1 raz.


Juve, storia di un grande amore :)
------
Jaka jest roznica miedzy zwyciezca a przegranym? Upasc moze kazdy, zwyciezca wstaje i idzie dalej.
------
Mowcie mi Magda
filippo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 listopada 2004
Posty: 1028
Rejestracja: 29 listopada 2004

Nieprzeczytany post 15 czerwca 2013, 22:29

Dante93 pisze:Oglądam od drugiej połowy i szczerze mówiąc to to tragedia jest. Holandrzy stricte piłkarsko prezentują się nawet nie klase ale dwie lepiej od Włochów. Błękitni ustępują w każym elemencie gry.
Nie no jak czytam takie wpisy to mi sie nóż w kieszeni otwiera. Włosi grali dobrze, jak już atakowali to widać było, że indywidualnie mają lepszych zawodników. Jak można pisać w ogóle, że holendrzy grali lepiej a juz że o dwie?

Sorry, jesteś trollem, ale napisałem ten post dla tych którzy meczu nie oglądali. Mecz był wyrównany. Wiadomo, że po strzeleniu gola skupili się na obronie i pod koniec gra była tylko na połowce Włochów

Ostrzę sobie zęby na finał. W końcu taki sam jak EURO 2012 :)


forumowy ujadacz
squinter

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 grudnia 2011
Posty: 1267
Rejestracja: 12 grudnia 2011

Nieprzeczytany post 15 czerwca 2013, 22:44

kiedy i o ktorej jest finał?

edit: juz wiem.

fajnie, ze Wlochom udalo sie awansowac do finalu. nie wiem czy maja jakies wieksze szanse z Hiszpania, ale zapowiada sie dobre spotkanie.


Push3k

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 czerwca 2006
Posty: 3453
Rejestracja: 24 czerwca 2006

Nieprzeczytany post 15 czerwca 2013, 22:55

Dante93 pisze:Oglądam od drugiej połowy i szczerze mówiąc to to tragedia jest. Holandrzy stricte piłkarsko prezentują się nawet nie klase ale dwie lepiej od Włochów. Błękitni ustępują w każym elemencie gry.
Nie wiem jak ty oglądasz, ale samą wizualną przewagą i dominacją w środku meczu się nie wygra. Trzeba jeszcze strzelać gole, a mimo sytuacji, Holandia tego nie robiła. Nawet specjalnie nie mieli tych sytuacji dużo więcej.


Loud
Louder!
MOTÖRHEAD
1945-2015 RIP Lemmy
Dante93

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 lutego 2011
Posty: 1478
Rejestracja: 21 lutego 2011

Nieprzeczytany post 15 czerwca 2013, 22:58

filippo pisze:. Mecz był wyrównany. Wiadomo, że po strzeleniu gola skupili się na obronie
\
Wiem, że posiadanie piłki nic nie ma do rzeczy, ale fakt, że było to 70%:30% na korzyść Holendrów jest dosyć wymowne, nie uważasz?
Włosi byli wolniejsi, przegrywali fizycznie, nie potrafili w spokoju rozegrać piłki na swojej połowie nie mówiąc już o płynnym dostarczeniu jej na połowe Holendrów. W ataku zazwyczaj grali prostopadłymi piłkami 'na pałe'. Nie mam pojęcia czym tu się zachwycać. Holendrzy za to bez problemów grali piłką, technicznie również prezentowali się fajnie. Oczywiście ciesze się, że to Italia wygrała, ale myśle, że nie nikt nie powinien byc zadowolony z takiej gry bo była ona zwyczajnie słabsza niż wcześniej.


ktoś tam pisze:"(...)oni sa chorzy na zwyciestwa"
Push3k

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 czerwca 2006
Posty: 3453
Rejestracja: 24 czerwca 2006

Nieprzeczytany post 15 czerwca 2013, 23:04

Dante93 pisze: Wiem, że posiadanie piłki nic nie ma do rzeczy, ale fakt, że było to 70%:30% na korzyść Holendrów jest dosyć wymowne, nie uważasz?
Nie.
Dante93 pisze: Włosi byli wolniejsi, przegrywali fizycznie, nie potrafili w spokoju rozegrać piłki na swojej połowie nie mówiąc już o płynnym dostarczeniu jej na połowe Holendrów. W ataku zazwyczaj grali prostopadłymi piłkami 'na pałe'.
Brakowało im szybkości, to trzeba zauważyć, ale tej rpzewagi w ogóle nie potrafiliwykorzystać Holendrzy, których sytuacje strzeleckie były po prostu słabe. A Włosi jak to Włosi. Nie mogli się przebić skutecznie to czekali na swoje okazje i sytuacje były, nawet po statystykach widać, że zagrażali, szczególnie jak obrońcy potrafili przepuszczać napastników.


Loud
Louder!
MOTÖRHEAD
1945-2015 RIP Lemmy
Dante93

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 lutego 2011
Posty: 1478
Rejestracja: 21 lutego 2011

Nieprzeczytany post 15 czerwca 2013, 23:39

Push3k pisze:Nie wiem jak ty oglądasz, ale samą wizualną przewagą i dominacją w środku meczu się nie wygra.
Nie wygra, ale na pewno łatwiej powiedzieć, że lepiej gra ten zespół który ma więcej płynności, wygrywa pojedynki 1:1 aniżeli ten którego główną taktyką jest długa lanca z obrony pod bramke rywali.


ktoś tam pisze:"(...)oni sa chorzy na zwyciestwa"
Push3k

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 czerwca 2006
Posty: 3453
Rejestracja: 24 czerwca 2006

Nieprzeczytany post 15 czerwca 2013, 23:47

Dante93 pisze:
Push3k pisze:Nie wiem jak ty oglądasz, ale samą wizualną przewagą i dominacją w środku meczu się nie wygra.
Nie wygra, ale na pewno łatwiej powiedzieć, że lepiej gra ten zespół który ma więcej płynności, wygrywa pojedynki 1:1 aniżeli ten którego główną taktyką jest długa lanca z obrony pod bramke rywali.
Łatwiej, tak, ale zobacz kto wygrał.


Loud
Louder!
MOTÖRHEAD
1945-2015 RIP Lemmy
ODPOWIEDZ