Włosi talentem stojo.

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
wojczech7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2008
Posty: 2195
Rejestracja: 16 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 18 czerwca 2013, 18:58

Posłuchałem z ciekawości wypowiedzi ekspertów ze studia angielskiego sky sport i jeden typ mówi o genialnym zagraniu Tello i ewidentnym karnym. WTF?! Coś mnie ominęło? :think:

Co do Insigne: to nie jest drugi Giovinco, on jest słabą podróbką Sebastiana. Ten drugi był w młodzieżówce wiodącą postacią, kreował i strzelał bramki. Kurdupel z Napoli tylko kaleczy... Nie, żebym chwalił naszą pchłę, bo też z niego pożytku dużo nie ma, ale Lorenzo daje ciała po całości.


"Błogosławiony, kto nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa."
Skibil

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 czerwca 2007
Posty: 1820
Rejestracja: 27 czerwca 2007

Nieprzeczytany post 18 czerwca 2013, 19:26

I co, drugi karny też wydrukowany? Dojście do finału to i tak spory sukces, a Hiszpanie i bez pomocy sędziów wyglądali o wiele lepiej. Trudno, może następnym razem. ;)


wojczech7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2008
Posty: 2195
Rejestracja: 16 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 18 czerwca 2013, 19:47

Skibil pisze:I co, drugi karny też wydrukowany?
Ale że o co Ci chodzi? Chciałeś zabłysnąć, czy jak? Choćby było i 10 prawidłowych karnych po tym pierwszym, nie zmieniłoby to faktu, że został on podyktowany z tyłka.


"Błogosławiony, kto nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa."
Kruczenzo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 września 2011
Posty: 693
Rejestracja: 27 września 2011

Nieprzeczytany post 13 maja 2014, 19:31

http://gianlucadimarzio.com/serie-a/mas ... -sassuolo/

Hachim Mastour ma zadebiutować w SERIE A, gościu nie ma jeszcze 16 lat, a jego debiut w Allievi Nazionalio wyglądał tak https://www.youtube.com/watch?v=lfmTwrXck3M, także warto będzie się przyjrzeć jak mu pójdzie w debiucie.


pablo1503

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 3440
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 13 maja 2014, 19:50

Może i wszedłby w przypadku prowadzenia 3:0, ale prędzej Sassuolo będzie miało taki korzystny wynik niż Milan :smile:
Na filmikach robi wrażenie, ale trzeba pamiętać, że ogrywa tam chłopaków, którzy równie dobrze mogą być na poziomie niektórych użytkowników tego forum.


Obrazek
Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 3999
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 13 maja 2014, 21:06

pablo1503 pisze:Może i wszedłby w przypadku prowadzenia 3:0, ale prędzej Sassuolo będzie miało taki korzystny wynik niż Milan :smile:
Na filmikach robi wrażenie, ale trzeba pamiętać, że ogrywa tam chłopaków, którzy równie dobrze mogą być na poziomie niektórych użytkowników tego forum.
Plus takich chłopakow jest w Brazyli tysiące.
To że sobie kręci na Orliku nie znaczy nic.

Ja co zauwazylem to fakt że zaczyna od dryblingu (nawet rozpoczynajac ze srodka :D), podaje jak musi itp.
Znajac zycie skonczy jak 90% talencikow typu Lanzafame.


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
Kruczenzo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 września 2011
Posty: 693
Rejestracja: 27 września 2011

Nieprzeczytany post 13 maja 2014, 22:45

Adrian27th pisze:
pablo1503 pisze:Może i wszedłby w przypadku prowadzenia 3:0, ale prędzej Sassuolo będzie miało taki korzystny wynik niż Milan :smile:
Na filmikach robi wrażenie, ale trzeba pamiętać, że ogrywa tam chłopaków, którzy równie dobrze mogą być na poziomie niektórych użytkowników tego forum.
Plus takich chłopakow jest w Brazyli tysiące.
To że sobie kręci na Orliku nie znaczy nic.

Ja co zauwazylem to fakt że zaczyna od dryblingu (nawet rozpoczynajac ze srodka :D), podaje jak musi itp.
Znajac zycie skonczy jak 90% talencikow typu Lanzafame.

Hmm to może bardziej przekonywujący niech będzie fakt, że klepiący niesamowitą biedę Milan dał za niego w wieku 14 lat pól miliona euro ;)

Ofkors może skończyć jak Freddy Adu, ale mam wrażenie że raczej bliżej mu Messiego niż tysiącom brazylijskich chłopaków :wink: przekonamy się za parę lat.

Adrian27th pisze:
Ardjan pisze: że raczej bliżej mu Messiego niż tysiącom brazylijskich chłopaków :wink: przekonamy się za parę lat.

Nie,nie,nie. Nigdy w zyciu. Messi nie jest czarodziejem. Nie robi ruletek niczym Zidane, ni flip-flapow ala Ronaldinho.

Jest zwrotny,szybki i ma klej w nodze. Miedzy nim a gostkiem z filmiku jest ogromna roznica w stylu gry,a patrzac na te filmiki to tak macha jak Nani/CR.

Nawiązując do Messiego chodziło mi o zrobienie podobnej kariery, nie o styl gry ;)
Ostatnio zmieniony 13 maja 2014, 23:03 przez Kruczenzo, łącznie zmieniany 1 raz.


Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 3999
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 13 maja 2014, 22:55

Ardjan pisze: że raczej bliżej mu Messiego niż tysiącom brazylijskich chłopaków :wink: przekonamy się za parę lat.

Nie,nie,nie. Nigdy w zyciu. Messi nie jest czarodziejem. Nie robi ruletek niczym Zidane, ni flip-flapow ala Ronaldinho.

Jest zwrotny,szybki i ma klej w nodze. Miedzy nim a gostkiem z filmiku jest ogromna roznica w stylu gry,a patrzac na te filmiki to tak macha jak Nani/CR.


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
Il Fenomeno

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 stycznia 2009
Posty: 1032
Rejestracja: 31 stycznia 2009

Nieprzeczytany post 14 maja 2014, 00:00

Boje się tylko, żeby Milan nie zrobił mu krzywdy, tym ciągłym wywoływaniem na nim presji. Szybko włączyli do Primavery, teraz do pierwszego składu w wieku 15 lat. Boje się, bo to nie tylko ma być przyszłość Milanu, ale (mam nadzieję) reprezentacji.


Obrazek
Il Fenomeno

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 stycznia 2009
Posty: 1032
Rejestracja: 31 stycznia 2009

Nieprzeczytany post 27 lutego 2015, 10:48

Znalazłem w internetku ciekawe zestawienie dwóch młodych włoskich talentów-stoperów. Jeden Juventusu, drugi Romy:



Obrazek


mocno wierzę w tę dwójkę.


Obrazek
fazzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 maja 2006
Posty: 2767
Rejestracja: 16 maja 2006

Nieprzeczytany post 27 lutego 2015, 11:22

Ja mocniej wierze w jednego z nich. Drugi to przyszly romanista przeciez.


Pavel Nedved pisze:"Juve ponownie jest nieprzyjemne? Mam nadzieję, nie interesuje mnie bycie miłym, tylko zwycięskim"
Dempsej

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 grudnia 2012
Posty: 204
Rejestracja: 09 grudnia 2012

Nieprzeczytany post 27 lutego 2015, 15:40

statystyka Ruganiego w aspekcie fauli i kartek naprawdę niewiarygodna jak na obrońce stosunkowo słabej drużyny


Arbuzini

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 sierpnia 2008
Posty: 5251
Rejestracja: 17 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 27 lutego 2015, 16:04

fazzi pisze:Ja mocniej wierze w jednego z nich. Drugi to przyszly romanista przeciez.
A może to dobrze skoro mamy problem co zrobić z samym Ruganim. Barzagli i Chiellini młodzi już nie są, ale Bonucci i Ogbonna mają przed sobą sporo lat gry.

Reprezentacja ze środkiem obrony raczej nie będzie mieć problemu. Szkoda, że na bokach totalna bieda i chyba nie ma nawet jednego nazwiska na poziomie międzynarodowym.


rufi8

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 marca 2010
Posty: 636
Rejestracja: 29 marca 2010

Nieprzeczytany post 27 lutego 2015, 16:20

Arbuzini pisze: Szkoda, że na bokach totalna bieda i chyba nie ma nawet jednego nazwiska na poziomie międzynarodowym.
Darmian wczoraj wymiatał z Bilbao, jego wartość rośnie, kto wie...


Arbuzini

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 sierpnia 2008
Posty: 5251
Rejestracja: 17 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 27 lutego 2015, 16:39

Darmian jest na pewno nadzieją dla Włochów, że coś na tej pozycji się ruszy, ale trzeba też pamiętać, że chłop wcale młody nie jest.


ODPOWIEDZ