Pejzaz wloski, czyli nasze preferencje w Serie A.

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ

Jesli chodzi o kluby wloskie

Można wybrać tylko 1. opcję

 
 
Pokaż wyniki
białas

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 września 2004
Posty: 2025
Rejestracja: 29 września 2004

Nieprzeczytany post 24 września 2012, 22:13

brakuje mi trzech postaci, żeby ten temat rozkręcił się na dobre, ale podejrzewam, że raczej ich tutaj nie zobaczę...


De Rossi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2008
Posty: 700
Rejestracja: 14 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 24 września 2012, 22:32

Supersonic pisze:De Rossi zajety ogladaniem Serie C1, w poszukiwaniu talentow do Romy, pewnie nie mial czasu.
Ciśniesz prawie jak pypek. Raczej nie miał chęci, tym bardziej, że wypowiadał się na ten temat wiele razy. Nie chciało mu się zastanawiać się, czy do Romy i innych wymienionych klubów, to już love, czy tylko positive vibration, a może delikatnie docenia. De Rossi nie kibicuje włoskim klubom w pucharach, z powodu punktów, lecz bo kocha Calcio. Pierwszą drużyną u niego nie jest Juventus, tylko reprezentacja Włoch. Siadał kilka lat temu i ściskał kciuki za Inter Mourinho w LM, z Chelsea, z Barceloną, z Bayernem, drżał do ostatnich sekund z Katalończykami, jak wtedy gdy do karnego w 2006 podchodził Grosso i nawet cieszył się z bramek. Tak samo jak cieszył się z goli Inzaghiego wcześniej z Liverpoolem, a jeszcze wcześniej przeklinał Dudka. Robił tak i będzie to kontynuował w przyszłości, czy to się spotyka z aprobatą czy też nie. Bo kogo to interesuje i co mnie to interesuje.
Ostatnio zmieniony 24 września 2012, 23:24 przez De Rossi, łącznie zmieniany 1 raz.


ObrazekObrazek
Azazel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 lipca 2010
Posty: 880
Rejestracja: 03 lipca 2010

Nieprzeczytany post 24 września 2012, 22:58

białas pisze:brakuje mi trzech postaci, żeby ten temat rozkręcił się na dobre, ale podejrzewam, że raczej ich tutaj nie zobaczę...
LordJuve, Vimes, kto jeszcze? :D

PS Muszę się przyznać, że też cieszyłem się ze zwycięstw Interu. Nie mogłem się powstrzymać by nie zaciskać za nimi kciuków w meczu z Barceloną, w finale byli mi obojętni. Pozdrawiam.


Dobry Mudżyn

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 stycznia 2011
Posty: 1349
Rejestracja: 11 stycznia 2011

Nieprzeczytany post 24 września 2012, 23:34

K.M. pisze:
białas pisze:brakuje mi trzech postaci, żeby ten temat rozkręcił się na dobre, ale podejrzewam, że raczej ich tutaj nie zobaczę...
LordJuve, Vimes, kto jeszcze? :D

PS Muszę się przyznać, że też cieszyłem się ze zwycięstw Interu.Nie mogłem się powstrzymać by nie zaciskać za nimi kciuków w meczu z Barceloną,w finale byli mi obojętni.Pozdrawiam.
:x :x

Obrazek


Swoja droga, popieram pomysl, by Lord Juve odezwal sie i w tym temacie. Ciekaw jestem, co by naskrobal :think: Ale czy on przypadkiem nie ma bana?


BESTER MANN, BESTEEER !

Obrazek
białas

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 września 2004
Posty: 2025
Rejestracja: 29 września 2004

Nieprzeczytany post 25 września 2012, 06:54

K.M. pisze:
białas pisze:brakuje mi trzech postaci, żeby ten temat rozkręcił się na dobre, ale podejrzewam, że raczej ich tutaj nie zobaczę...
LordJuve, Vimes, kto jeszcze? :D
nie trafiłeś ani jednego.


Mati

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 kwietnia 2004
Posty: 1427
Rejestracja: 15 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 25 września 2012, 09:38

białas pisze:
K.M. pisze:
białas pisze:brakuje mi trzech postaci, żeby ten temat rozkręcił się na dobre, ale podejrzewam, że raczej ich tutaj nie zobaczę...
LordJuve, Vimes, kto jeszcze? :D
nie trafiłeś ani jednego.
Juveluck, Diego, Abdul ;)?

U mnie na szczycie nielubianych drużyn jest inter.
Dalej mniej więcej na równi Fiorentina, Toro, Napoli, Roma.


matiserek

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 lipca 2007
Posty: 8
Rejestracja: 03 lipca 2007

Nieprzeczytany post 25 września 2012, 09:43

10 -
9 -
8 - Roma
7 - Genua, Udinese
6 - Sampdoria, Chievo
5 - Atalanta, Bari, Brescia, Catania, Cagliari, Empoli, Perugia, Piacenza,Siena, Verona, Vicenza
4 - Lazio, Napoli, Livorno, Palermo, Bologna
3 - Torino
2 - Fiorentina, Milan
1 - Inter


Komentarz: Rome lubię za Tottiego i De Rossiego, Genua za sprowadzanie ciekawych zawodników, taki Włoski Tottenham, Udinese za to jaki świetny Scouting mają na Świecie, stare Chievo za walkę z każdym rywalem.
Potem długa lista szarzyzny, wreszcie Napoli i Palermo ze swoimi charyzmatycznymi lecz śmiesznymi komentarzami prasowymi.
Torino, nie lubię bo tak :D
Fiorentina ostatnie ekscesy z transferem oraz wciskanie naszemu bylemu dyrektorowi byle gówna, Milan za płaczące dziewczynki z zeszłego sezonu.
Inter trzeba komentowac? Ten cygański splugawiony klub ?


!!!!!!!!!!Forza Grande Juve!!!!!!!!!!
ewerthon

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 marca 2008
Posty: 4280
Rejestracja: 03 marca 2008

Nieprzeczytany post 25 września 2012, 12:47

De Rossi pisze: Siadał kilka lat temu i ściskał kciuki za Inter Mourinho w LM, z Chelsea, z Barceloną, z Bayernem, drżał do ostatnich sekund z Katalończykami
To jeszcze napisz jaki masz stosunek do Calciopoli. Wtedy będzie już komplet.

Parę lat temu lubiłem Parme i miałem do nich sentyment (za okres kiedy grali tam Buffon, Thuram, Veron, Crespo, Adriano i wielu, wielu innych). Jednak jakiś czas temu dowiedziałem się, że ich kibice nie znoszą Juventusu. Co można było nawet dostrzec na ich polskiej stronie internetowej:
http://www.fcparma.com.pl/
Gdzie nawet sam administrator kryjący się pod pseudonimem "odys", wielokrotnie w swoich wpisach pokazywał, że ma kompleksy w stosunku do Juve. Nie wiem dokładnie o co im chodzi (chyba o jakiś mecz z końca lat 90' w którym Parma w kontrowersjach przegrała z nami jakieś trofeum), ale widać, że to małe grono szaleńców jest wybitnie "anty-Juve". Widziałem tam mnóstwo obraźliwych wpisów przez te parę miesięcy, a w maju nawet następujące "Niech każdy zdobędzie mistrzostwo, tylko nie juventus".


[quote=pumex latem 2019 o Lukaku]
Jestem przekonany, że Belg okaże się flopem, biorąc pod uwagę absurdalnie dużą kwotę, którą trzeba za niego zapłacić [...]Nawet za połowę tej kwoty niechętnie widziałbym tego drewniaka u nas.
Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 25 września 2012, 13:09

Warto wytłumaczyć, jak ta kosa wygląda ich zdaniem (za podaną przez Ciebie stroną):



Kosa wynikająca nie z położenia geograficznego a z zaciekłej rywalizacji jaka w latach 90 wywiązała się pomiędzy oboma klubami. Parma i Juventus bardzo często spotykały się w finałach różnych pucharów a taka atmosfera sprzyjała wielu spięciom pomiędzy tifosi obu zespołów. Kose tę fani Gialloblu traktują niezwykle poważnie zaś dla Juventinich rywalizacja z fanami Parmy jest raczej sprawą drugorzędną.


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
francois

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 czerwca 2010
Posty: 2652
Rejestracja: 28 czerwca 2010

Nieprzeczytany post 26 września 2012, 18:35

Wg mnie trudno stworzyć taki ranking, kogo się lubi, a kogo już nie.

Na pewno chciałbym, żeby derby Turynu zawsze stały na wysokim poziomie.



A w ankiecie brakuje mi odpowiedzi 'kibicuję włoskim zespołom zawsze, chyba że grają z polską drużyną' :D


„To jest miejsce wyjątkowe,
tu się mogą ziścić sny,
za te barwy, herb, tradycję,
zostaw serce, pot i łzy”
Ivory

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 października 2007
Posty: 908
Rejestracja: 12 października 2007

Nieprzeczytany post 27 września 2012, 00:31

10-
9-
8- Udinese
7- Catania, Palermo,
6- Lazio, Cagliari, Lecce,
5- Napoli
4- Roma
3- Fiorentina
2- Milan, Inter, Torino
1- szejkowie zatrudniający Włochów (P$G, City, Chelsea). Nowobogackie kluby bez historii.

Komentarz:

Catania, Palermo - lubię kluby z południa Włoch, szczególnie z Sycylii. Ponadto Catania to argentyńska kolonia, więc dodatkowy plus.

Nie przepadam za klubami z Mediolanu, jak coś to wolę już Rzym, Romę (trochę mniej, bo zdrajca Boniek, Lazio (Nedved) bardziej.

A Torino zmniejsza nam frekwencję w samym Turynie.


Ein

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 grudnia 2004
Posty: 1352
Rejestracja: 11 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 27 września 2012, 00:58

Juveluck, Abudl jeszcze żyją ?

A gdzie słynny Dionizos. Brakuje mi ich pro faszystowsko/kibicowskich postów.


ODPOWIEDZ