Pejzaz wloski, czyli nasze preferencje w Serie A.

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ

Jesli chodzi o kluby wloskie

Można wybrać tylko 1. opcję

 
 
Pokaż wyniki
szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6203
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 24 września 2012, 17:01

Dajcie mi bana.

Żeby ułatwić sprawę napiszę może hmm Misha <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>.


Skibil

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 czerwca 2007
Posty: 1820
Rejestracja: 27 czerwca 2007

Nieprzeczytany post 24 września 2012, 17:03

pan Zambrotta pisze:bla bla bla...
Zahorowi wypominasz Milan, a sam dziwnie ominąłeś temat Interu... :lol:


MishaAveJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 kwietnia 2003
Posty: 1367
Rejestracja: 10 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 24 września 2012, 17:08

Zobaczcie jakie żenua, pod nr 10. kogo kupiłbym koszulke w bezJuventusowym świecie i widzę, że jakby nie było Juve nikt z forum nie interesował by się piłką w ogóle? spx :) a przepraszam, jedyny it doesn't matter, który czyta ze zrozumieniem - respect

1. wszystkie kluby w serie A, patrząc przez pryzmaty ligi oprócz Parmy i Pro Vercelii

- daję 10 :) za Giovinco, za Buffona, Thurama, Cannavaro i cała reszta plejade gwiazd z lat 90 i poczatku XXI wieku.

8 - 9 dla wszystkich włoskich klubów w Europie nie rywalizujących bezpośrednio z Juve

Czekam na temat : Kogo sprzedasz za zwycięstwo Juve w LM :) lub
Kogo sprzedasz za spadek interu do serie c2 :)

A) matkę
B) ojca
c) rodzeństwo
d) dziewczynę
e) żonę
f) zaprzedam duszę diabłu
g) jestem z domu dziecka nie mam kogo sprzedac
h) wszystkie odpowiedzi na raz

Oczywistym jest że prawdziwy ultras zaznaczy h)

szczypku wystarczy że się nie będziesz odzywał :P szczypek ale czemu akurat ja? dziękuję za wyróżnienie :oops: :*


Od kołyski Az po grób jedna miłość jeden klub!!!!- JUVENTUS
pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 24 września 2012, 17:10

Skibil pisze:
pan Zambrotta pisze:bla bla bla...
Zahorowi wypominasz Milan, a sam dziwnie ominąłeś temat Interu... :lol:
różnica kochany polega na tym, że zahor coelho jest do dziś skrytym fanem łysego czoła Gallianiego, a ja porzucilem januszowy Inter jak odszedł Baggio . 8) Poza tym pisałem, ze sie waha od pozycji 3 do 5 8)


prezes3c pisze:
12 sierpnia 2020, 22:06
Sorek21 pisze:
12 sierpnia 2020, 21:45
Neymar mógł trzy gole wsadzić do przerwy.
A Juventus mógł 2 razy wygrać LM między 2015 a 2017
Azazel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 lipca 2010
Posty: 880
Rejestracja: 03 lipca 2010

Nieprzeczytany post 24 września 2012, 17:12

10 -
9 -
8 - Siena
7 - Atalanta
6 - Milan*, Catania, Lecce
5 - Lazio, Udinese, Parma
4 - Bari, Fiorentina, Napoli**, Genua, Sampdoria
3 - Torino
2 - Inter, Roma
1 -

* Bardzo doceniam, szczególnie starszą, już nie obecną w klubie generację. Często im kibicuje w Europie, chyba, że grają z zespołem, który dostałby u mnie 6+ w takim rankingu :prochno: .
** Niezbyt ich lubię w lidze, ale ogólnie robią przyzwoitą markę włoskiej lidze (podoba się postronnym kibicom futbol na 'tak'). Tym zyskują.

Jak widać nie władają mną skrajne emocje, część klubów traktuje naturalnie - ni to grzeją, ni to ziębią. Niektóre zbierają lekkie '-' za bycie naszymi ligowymi rywalami. Innym zespołom udało się złapać jakiś plus za dobre zapisanie mnie się czymś w pamięci. Rzeczywiście mogę mówić o jakimś tam upodobaniu w przypadku Atalanty i Sieny (gdzie zastanawiałem się nad '9', ale to już chyba była przesada). Pierwszy klub w zeszłym sezonie mi się podobał, jest to więc świeża 'miłość'. Ze Sieną trwa to trochę dłużej, zawsze ich lubiłem, byłem też kiedyś na ich stadionie - i tak zostało. Trzem klubom oberwało się bardziej: Torino, Inter, Roma. Ale tych ocen chyba nie trzeba tłumaczyć :wink: .

Ogólnie odruchów wymiotnych nie dostaje na widok innych klubów. Za niektórymi przepadam, inne akceptuje w Europie, a w ligowym podwórku już mniej. Ogólnie to zgadzam się z Łukaszem, a fragment dotyczący nienawiści bardzo słuszny :bravo: . To chyba ogólnie mądry chłopak jest.
Ostatnio zmieniony 24 września 2012, 21:50 przez Azazel, łącznie zmieniany 1 raz.


stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 24 września 2012, 17:12

tabo, a jak mam zyczenie odnośnie innego usera, to też spełnisz? :>


Antek666

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 stycznia 2012
Posty: 872
Rejestracja: 17 stycznia 2012

Nieprzeczytany post 24 września 2012, 18:54

stahoo pisze:tabo, a jak mam zyczenie odnośnie innego usera, to też spełnisz? :>
Podbijam! Bo coś czuję,że wiem kogo mash na myśli.Ja poproszę jeszcze piwo i frytki do tego,z solą,bez ketchupu.

Do dziś pozostała mi spora sympatia do Parmy.Głównie dlatego,że gdy załapywało się konkretniej bakcyla na Fußball(a macie po niemiecku,te "dziwne B" gratis :prochno: ) to oni byli bardzo dobrzy,mam na myśli już początek 90-tych. Zresztą finały P.Euro z 1995 z nimi właśnie były chyba moimi pierwszymi oglądanymi meczami Juve,choć wtedy było mi jeszcze raczej obojętne kto to wygra,no i wygrała Parma,a po kolejnym sezonie ja już wiedziałem komu kibicuję i że jest to Juve : P
Poza tym zawsze z nimi robimy jakieś interesy,a to wiadoma sprawa z Gio,a to wypożyczyli sobie od nas Amauriego,brali od nas często różnych Appiahów,Blasich itp.No i Gigi i Thuram :ok: W sumie wątpie czy jest jakiś inny klub włoski z którym łączy nas aż tak wielu piłkarzy :think: Chciałbym nawet aby kiedyś odbudowali(ale nie na tyle mocno by nam zagrażać :D ) swoją silną pozycję.

Parma pod 9.
inter i roma,milan- 1. Przy czym Rossoneri jeszcze przed ostatnim sezonem byliby na 3 lub nawet i na 4,ale sobie nagrabili no to mają.
2 to napoli,toro,palermo(nie wiem,może przez ten róż ich bardzo nie lubię :D )
3 dla lazio,atalanty,obu klubów z Genui i fiorentiny
6 Udine,za Asę,Di Natale i ogólne bycie włoskim Ajaxem.
reszta 5


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7348
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 24 września 2012, 21:33

MishaAveJuve pisze:Zobaczcie jakie żenua, pod nr 10. kogo kupiłbym koszulke w bezJuventusowym świecie i widzę, że jakby nie było Juve nikt z forum nie interesował by się piłką w ogóle? spx :)
A nie wpadło ci do głowy, że gdyby nie było Juve, to nikt nie interesowałby się po prostu Serie A/nie kibicowałby jakiemukolwiek klubowi wymienionemu w ankiecie? :doh:

Na szczęście Stara Dama uchroniła mnie przed byciem Fanbojem Barcy, czy Hala Dzieckiem :wink:

Pan Zambrotta wąchał się z Mediolanem??? :shock:


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 24 września 2012, 21:36

Antek666 pisze:
stahoo pisze:tabo, a jak mam zyczenie odnośnie innego usera, to też spełnisz? :>
Podbijam! Bo coś czuję,że wiem kogo mash na myśli.Ja poproszę jeszcze piwo i frytki do tego,z solą,bez ketchupu.
Nie, akurat nie Misia.

Żeby nie było to dodam od siebie, że kiedyś, za młodu, nawet podobała mi się Wiola. Ale już się nie podoba, zmądrzałem. Wiola brzydka jest.


Supersonic

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 października 2004
Posty: 1184
Rejestracja: 25 października 2004

Nieprzeczytany post 24 września 2012, 21:40

Ouh_yeah pisze: Miałem nie pisać w tym temacie ale skoro Supersonic (wielki Juventino, któremu Torino jest obojętne) nie może się doczekać mojego posta to będzie dla mnie sama przyjemność.
No, no, no :snooty: . To nie ja reklamuje ten temat jako "walka na siusiaki". Napisalem wprost i szczerze " ciekawi mnie stosunek do innych klubow" - zadnego drugiego dna.
A Torino jest mi calkowicie obojetne gdyz:
Ouh_yeah pisze: Oczywiście zaznaczam, że moje sympatie i antypatie nie mają absolutnie nic wspólnego z tym kto jest faszystą a kto lewakiem, kto na nas coś śpiewał w 97 albo kto pięć lat temu ukradł komuś szalik Juve.

Moje sympatie nie maja nic wspolnego z tym " kogo wypada hejtowac aby byc bardziej tru niz Drughi."
btw. czym Ci podpadlo Livorno, jesli nie lewactwem? :think:

Dziekuje Panom, na ktorych wypowiedzi czekalem, za udzielenie sie especially 4me. Przeczytalem z przyjemnoscia. De Rossi zajety ogladaniem Serie C1, w poszukiwaniu talentow do Romy, pewnie nie mial czasu.
Wszystkie Wasze preferencje trafia do opaslych teczuch i bede uzyte w stosownym czasie, bo widze modne jest teraz straszenie sie ( lub wrzucanie) czesci tzw. korespondencji poufnej. Przoduje w tym Pan Zambrotta, co mnie o tyle smuci, ze zapodal uderzeniem wyprzedzajacym w Szczypka, a przestraszyl sie Dzieciola i jego grozby z ostatniej strony tematu o meczu z Chelsea. A moja brytfanna czeka. :prochno:
MishaAveJuve pisze:
Co z tego że napiszę w pkt 1. inter, milan i przekopiuje wpis supersonica z 1 strony, jak i tak będę kibicował drużynom włoskim w europie. Nie dla tego że jestem fanem calcio, albo nie byłem nigdy we włoszech a spagetti jadłem tylko z łowicza, a pizze mrożona rigge. Nie dlatego że kultura włoska to S.Loren, M. Belucci i E. Ramazotti ale kocham Włochy za kuchnie i kulture i oczywiście za ludzi (bo widziałem Paolo Cozze w TV)
Skomplikowane masz to kibicowanie. I skladnie :smile:
Chyba to trudniejsze dla mnie do ogarniecia niz:
Milan z Van Bastenem- 9, z Kaka -8, Z Costacurta +0,5, z Ancelottim +0,7, w finale ligi mistrzow z nami -0,2, z Allegrim 3, a z Allegrim i bez cygana, ale z Szarawym, ale bez Inzaghiego, z Berlusconim lecz bez bunga- bunga 2. :think:
pan Zambrotta pisze: A co do tematu to jedynke dostaje roma, bo zeman. Dwójke viola i napoli. Resztę mam daleko gdzies. Tak od trójki do piątki, zależy od tabeli.
Chyba w fantasy lidze. 8)

Ogolem niektorzy maja jednak socjalistyczna nature i szukaja wszedzie podstepu. Szacun dla normalnych, ktorzy bez zbednego pitolenia napisali co kogo, za co i kiedy.


jakku1

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 maja 2010
Posty: 4455
Rejestracja: 29 maja 2010

Nieprzeczytany post 24 września 2012, 21:50

MishaAveJuve pisze:Kogo sprzedasz za zwycięstwo Juve w LM :) lub
Kogo sprzedasz za spadek interu do serie c2 :)

A) matkę
B) ojca
c) rodzeństwo
d) dziewczynę
e) żonę
f) zaprzedam duszę diabłu
g) jestem z domu dziecka nie mam kogo sprzedac
h) wszystkie odpowiedzi na raz
Gdyby byla opcja i) tesciową, to mysle, ze nikt tutaj by sie dlugo nie zastanawial :smile: Problem bylby gdyby trzeba bylo wybrac pomiedzy zwyciestwem Juve w LM a spadkiem Interu do Serie C2, bo liczba teściowych też jest przecież ograniczona.


Zapraszam tez na moje konto na twitterze => https://twitter.com/jakku113 ;)
meda11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 grudnia 2007
Posty: 1280
Rejestracja: 24 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 24 września 2012, 21:54

jakku1 pisze:[Problem bylby gdyby trzeba bylo wybrac pomiedzy zwyciestwem Juve w LM a spadkiem Interu do Serie C2, bo liczba teściowych też jest przecież ograniczona.
Jeśli pamięć mnie nie myli to kiedyś zadano pytanie kibicom Schalke i Borussi czy wybraliby tytuł mistrzowski w ostatniej kolejce czy też spadek drugiego klubu. Większość opowiedziała się za spadkiem. Czyż to nie piękne? :twisted:


Obrazek
MishaAveJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 kwietnia 2003
Posty: 1367
Rejestracja: 10 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 24 września 2012, 22:00

jacop śmiem twierdzic, że nie wierzysz w to co piszesz.

supersonic czego nie rozumiesz? przecież w temacie szczypka pojawiały się wypowiedzi, "że chcę żeby kluby włoskie wygrywały w europie bo kocham kuchnię i kulturę włoch."

Więc ja odniosłem się jedynie to tejże wypowiedzi. :)

moje kibicowanie jest kibicowaniem rozsądnym, nastawionym na "jak najlepiej dla Juve", aby to nasz klub miał z tego jak największe korzyści. tzw. Kibicowanie praktycznie :P Nie jest to kibicowanie "zawsze i wszędzie legia j... będzie" :P

Inaczej, bardziej Kochasz Juve czy nienawidzisz oknoplast mediolan (inter)? Ja z całą pewnością bardziej Kocham Juve, dlatego każde zdarzenie, które spowoduje lepszą pozycję dla nas, bardziej korzystną będę wybierał. W przypadku występów w Europie powinno nam zależec żeby włoskim drużynom szło jak najlepiej, bo to tylko wpływa pozytywnie na cała lige, w tym na nas.


ps. Cabrini biorę do serca to co napisałeś i obiecuję poprawę ;)
Ostatnio zmieniony 24 września 2012, 22:09 przez MishaAveJuve, łącznie zmieniany 2 razy.


Od kołyski Az po grób jedna miłość jeden klub!!!!- JUVENTUS
Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 24 września 2012, 22:04

MishaAveJuve pisze:
moje kibicowanie jest kibicowaniem rozsądnym, nastawionym na "jak najlepiej dla Juve", aby to nasz klub miał z tego jak największe korzyści. tzw. Kibicowanie praktycznie :P Nie jest to kibicowanie "zawsze i wszędzie legia j... będzie" :P

I co ziomuś, nie łatwiej po prostu napisać to krótko i zwięźle ? Da sie? da się, a nie piepszysz trzy po trzy i próbujesz reedukować innych.


Obrazek
Dobry Mudżyn

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 stycznia 2011
Posty: 1349
Rejestracja: 11 stycznia 2011

Nieprzeczytany post 24 września 2012, 22:08

Supersonic pisze: Skomplikowane masz to kibicowanie. I skladnie :smile:
Chyba to trudniejsze dla mnie do ogarniecia niz:
Milan z Van Bastenem- 9, z Kaka -8, Z Costacurta +0,5, z Ancelottim +0,7, w finale ligi mistrzow z nami -0,2, z Allegrim 3, a z Allegrim i bez cygana, ale z Szarawym, ale bez Inzaghiego, z Berlusconim lecz bez bunga- bunga 2. :think:
A wiec tak sie teraz bawimy? :think:

Hmmmm. Pomyslmy.

Fiorentina za Batistuty - 8. W serie C2 - 6. Po awansie - 7.
Milan z Gullitem, Bastenem i Rijkaardem - 6, z Inzaghim, Seedorfem i wieloma klasowymi - nie tylko na boisku - graczami - 7. Milan z Leonardo 6. Milan z cyganem - 4. Z Allegrim i cyganem - 2. Z Allegrim ale bez cygana - 3.

Inter z Ronaldo - 4. Inter jako ten "chlopiec do bicia" i maskotka ktora dostawala od wszystkich, i miala w skladzie jakichs Emre, Coco, Galante i inne ssawy spermy - 6. Inter po Calciopolli bez cygana -2, z cyganem - 0. Inter z Mourinho - 0. Inter obecnie - 1.

Parma z Buffonem i Thuramem - 7. Parma z Giovinco - 6. Parma bez nich - 5. Empoli z Giovinco - 6. Bez niego - 5. Palermo z Amaurim - 7. Bez niego - 6.


BESTER MANN, BESTEEER !

Obrazek
ODPOWIEDZ