Pejzaz wloski, czyli nasze preferencje w Serie A.

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ

Jesli chodzi o kluby wloskie

Można wybrać tylko 1. opcję

 
 
Pokaż wyniki
bendzamin

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 kwietnia 2009
Posty: 4225
Rejestracja: 18 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 24 września 2012, 00:50

10 -
9 -
8 - Udinese
7 -
6 - Lazio, Palermo, Parma
5 - Atalanta, Bari, Bologna, Brescia, Catania, Cagliari, Chievo, Empoli, Lecce, Padova, Perugia, Piacenza, Sampdoria, Siena, Verona, Vicenza
4 - Genoa, Livorno, Fiorentina
3 - roma, torino
2 - milan, napoli, fiorentina
1 - inter

Opisze wszystko, co nie dostalo 5.

Udinese - szacunek za 'misje' dla rodziny Pozzo. Niesamowity skauting, dobre ostatnio stosunki biznesowe z Juve. No i osoba Toto Di Natale, napastnika genialnego i lojalnego.
Lazio - przeciwnik dla nas ostatnimi czasy trudny, ale chyba w miare fair. Praktycznie zawsze mieli i maja w skladzie kogos, kogo lubilem i/lub podziwialem.
Palermo - zywiolowy prezes (+ za ostatnie wypowiedzi, wspierajace nas w walce z tymi pajacami z FIGC), postac Miccoliego i piekielnie trudny teren wyjazdowy.
Parma - za pamiec o swietnym skladzie sprzed lat, za ladne (choc nie darmowe) ogranie nam Giovinco, za ogranie w tamtym sezonie milanu.
Genoa - Preziosi troche sie za bardzo brata w interesach z mediolanskimi klubami, do tego jakos tak mi sie zawsze mecze z nimi zle kojarza.
Livorno - z powodow politycznych i kiedys tu mielismy na forum smiesznego kibica od nich :lol:
Fiorentina - nie da sie ukryc, ze maja wobec nas kompleksy, ale w sumie za bardzo nie mam ich za co nie lubic. Jak trzeba, to przyjma piatke w plecy, niech nam jeszcze Jojo opchna to dostana '5' :lol:
roma - za postac Zdenka 'mistrza Serie C2 i B' Zemana i zakompleksionych polskich fanow.
torino - wiadomo za co.
milan - za to, ze z druzyny, ktora szanowalem (z Pirlo, Gattuso, Inzaghim, Maldinim itd. w skladzie) stali sie zlepkiem pedalkowatych lalusiow w za duzych czapkach prowadzonym przez Maksia 'gol di muntari' Allegro.
napoli - za wiecznie placzacych prezesa Di Lamentiisa i trenera Mazzariego, za spikera na stadionie, za pysk Hamsika.
inter - co tu duzo gadac, jak ktos potrzebuje powodow, niech sobie wpisze w obrazki google haslo moratti.


Obrazek
pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 24 września 2012, 01:19

Ein pisze:Czy mi się wydaje, czy coraz głupsze tematy powstają na forum ?
:ok:
szczypek i Supersonic - dwóch panów, których łączy coś więcej niż pierwsza litera nicku. Obaj mają spory butthurt nieleczony wobec De Rossiego, nie mogą znieść tego że nie jest tępiony, a wręcz przeciwnie. W dodatku w ich opinii "wydaje mu się, że jest fajny" i wszystko w tym temacie. Post zahora odnośnie swojego ukochanego milanu również na plus.


prezes3c pisze:
12 sierpnia 2020, 22:06
Sorek21 pisze:
12 sierpnia 2020, 21:45
Neymar mógł trzy gole wsadzić do przerwy.
A Juventus mógł 2 razy wygrać LM między 2015 a 2017
Supersonic

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 października 2004
Posty: 1184
Rejestracja: 25 października 2004

Nieprzeczytany post 24 września 2012, 01:46

pan Zambrotta pisze:
Ein pisze:Czy mi się wydaje, czy coraz głupsze tematy powstają na forum ?
:ok:
szczypek i Supersonic - dwóch panów, których łączy coś więcej niż pierwsza litera nicku. Obaj mają spory butthurt nieleczony wobec De Rossiego, nie mogą znieść tego że nie jest tępiony, a wręcz przeciwnie. W dodatku w ich opinii "wydaje mu się, że jest fajny" i wszystko w tym temacie. Post zahora odnośnie swojego ukochanego milanu również na plus.
I tym oto posciuchem Pan Zambrotta wskakuje do mojego wora z Lukaszem, Pumexem, Stahoo i Ouh Yeahem, na listy wymienionych Panow, podobnie jesk De Rossiego czekam z niecierpliwoscia, cala noc bede czuwal.

Skoro po moim i Szczypka zainteresowaniu kwestia calciofanstwa na JP, zwracaniu uwagi, nauczaniu 8) pojawila sie oda glosow broniacych wymiany mysli, nie widzacych nic zdroznego w nadrzednosci zbierania punktow do rankingow nad atawizmami jakie kibic Juve winien miec wzgledem morattionale itd. to chce to zwweryfikowac. Mam prawo mowic "my" czy nie?

Zdarzylo mi sie oberwac, ze uzylem sformulowania "my" w kontekscie nie chcemy tu sluchac, ze barwulah by pasowal do interu - przez frakcje tzw. kochajacych bliznich- wiec teraz, stworzylem platforme do tego, aby kazdy mogl uczciwie swoj poglad przedstawic i co widze?
Na razie inter same jedynki, Milan dwojki - raz jakas zbladzona duszyczka dala 8.
no wiec jak to jest? Gdzie sa te 7ki dla Mediolanu huh? Nie ma odwaznych?

Ja wiem, ze wywolani Panowie kota ogonem odwroca i skrzetnie skorzystaja z bezpiecznej opcji " nie bede bral udzialu w zalosnych zabawach Supersonica", po czym pojda nauczac milosci blizniego w innych tematach. Jak by tu tak byc wzorowym fanem, ale nie powiedziec glosno, ze sie mediolanu nie lubi hmm?
Zahor - mimo wyjasnienia co, ktora cyferka oznacza, listy nie jest w stanie ulozyc bo jednego dnia lubi Bari na 7 ale po tygodniu juz na 6 bo zremisowalo z Lecce, ktore lubil na dwa ale po tym zwyciestwie na cztery..
Zambro wiedzac jaki problem bedzie mial z ocena swej dzieciecej milosci :prochno: jakies tu farmazony klepie - De Rossi, blysnal zartem podkreslajacym, etnicznosc i alternatywnosc swojego tu kibicowania, nie zdecydowal sie przyporzadkowac Juventusowi numerka - ogolem temat przebiega na razie bez wiekszych dla mnie zaskoczen. :prochno:


Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 24 września 2012, 02:52

To jest forum Juventusu ludzie....wiadomo jest to forum dosyc rzetelne, a to z tego wzgledu, ze wiekszosc postow jest w miare merytoryczna, a przede wszystkim kontrolowana przez ludzi odpowiadajacych za nie ( w porownaniu z zagranicznymi czy konkurencyjnymi forami gdzie co drugi post zaczyna sie od fuk shit jube merdas itp itd), ale bez przesady, jesli ktos nie cierpi interu i calego w zasadzie Mediolanu to chyba calkiem normalne bym rzekl. Nie robcie ludziom sieczki z mozgu , probujac ich reformowac, argumentujac punktami w rankingu, umacnianiem ligi, lepszym analem :prochno: itp.

Nie tutaj, nie na forum Bianconerich.


Walic inne zespoly, walic pkt do smiesznego rankingu, jedyne co sie naprawde liczy to zwyciestwo, zwyciestwo Juve.


Obrazek
Castiel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 maja 2010
Posty: 3182
Rejestracja: 24 maja 2010

Nieprzeczytany post 24 września 2012, 03:07

I się zaczęło...kto jest większym Juventino...
Sami sobie robicie podziały na forum z niewiadomego i niezrozumiałego dla mnie powodu.
Nie można przyjąć, że każdy z pozostałych klubów w Serie A to przeciwnik, a nie od razu wróg? Ludzie. Teraz wypisujemy swoje odczucia odnośnie klubów, a za chwilę odnośnie użytkowników...jak jakieś pele mele w podstawówce.


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7347
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 24 września 2012, 03:54

10. deszczowy - tak, kupiłbym koszulkę i jestem z tego dumny !!!1111oneone
9. tharp - wierzył w FQ
8. PeZet - bo takie zajmuje miejsce w Fantasy Serie A (wstyd)
7. -
6. -
5. cała reszta
4. Genoa
3. Fiorentina, Lazio, Napoli, Roma, Torino
2. Milan - mimo ambitnych starań zahora o poprawę miejsca swojego "prawie ulubionego klubu"
1. inter - chociaż komentarz do tego miejsca nie oddaje do końca moich odczuć


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Dobry Mudżyn

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 stycznia 2011
Posty: 1349
Rejestracja: 11 stycznia 2011

Nieprzeczytany post 24 września 2012, 07:19

szczypek pisze:
Dobry Mudżyn pisze:Fiorentina - moj drugi ulubiony klub wloski. Pamietam, ze za malolata, kibicowalem im rownie mocno jak Juve (czasy Batistuty, Crespo, Chiesy). Potem moja rzec by to mozna, milosc zostala ukierunkowana tylko na Juventus. Poniewaz z klubami, jest jak z dziewczynami - mozna lubic wiele, ale żona jest tylko jedna (chyba ze sie jest arabem :D).
Livorno komuchy, Fiorentina za to tak skręca w prawo, że hoho. Dwa, przecież Fiorentina i Juventus to się zwyczajnie wyklucza, oni się chyba nawet stykali tyłkami z Torino. To tak jakbyś jako kandydatki na żonę miał seksowną dwudziestkę i osiemdziesiątkę po przejściach.
Fiorentina to lewaki? :O

No prosze, nie wiedzialem. :think:

A co do stykania tylkami z Toro i wzajemnego wykluczania, kurde, juz chyba za pozno zeby ich znienawidzic. Sympatia z dziecinstwa jednak zwyciezy. Ale zrobie "risercz" zeby sprawdzic na ile te sympatie ochlodzic, i jakie jeszcze grzeszki ma na swoim koncie Viola :prochno:


BESTER MANN, BESTEEER !

Obrazek
yanquez

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 grudnia 2004
Posty: 2130
Rejestracja: 09 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 24 września 2012, 07:48

10-
9-
8-
7-
6- Udinese, Palermo, Milan (stara gwardia)
5- reszta
4-
3- Torino, Roma, Fiorentina, Milan (obecny)
2-
1- tamta drużyna

Nie potępiam, jeśli ktoś ma inne zdanie. W ankiecie jestem w większości. Do punktu 6 dopisałbym również Pro Vercelli.


stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 24 września 2012, 08:18

Supersonic pisze: I tym oto posciuchem Pan Zambrotta wskakuje do mojego wora z Lukaszem, Pumexem, Stahoo i Ouh Yeahem, na listy wymienionych Panow, podobnie jesk De Rossiego czekam z niecierpliwoscia, cala noc bede czuwal.
Zacne towarzystwo, czuje się wyróżniony :] Nie miałem zamiaru brać udziału, no ale skoro zostałem wywołany, plus przeczytałem to:
Ja wiem, ze wywolani Panowie kota ogonem odwroca i skrzetnie skorzystaja z bezpiecznej opcji " nie bede bral udzialu w zalosnych zabawach Supersonica", po czym pojda nauczac milosci blizniego w innych tematach.
To napiszę moją listę. Nie wiem czemu miałbym odwracac kota ogonem, tym bardziej nie wiem czemu brac udział w zabawie Supersonica jest niebezpieczne :shock: Sory, że czuwałeś całą noc, a ja liste zapodaję rano - ale to chyba jeszcze nawyk z czytania książek Karola Maya - najlepiej przeprowadzić atak o świcie :D

No to jazda:


10
9
8
7
6
5 - Atalanta, Bari, Bologna, Brescia, Catania, Cagliari, Chievo, Empoli, Genoa, Lecce, Padova, Perugia, Parma, Piacenza, Sampdoria, Siena, Udinese, Verona, Vicenza, Siena
4
3 - Fiorentina, Lazio,
2 - Palermo, Roma,
1 - Inter, Livorno, Milan, Napoli, Torino,


Ouh_yeah

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 sierpnia 2010
Posty: 7749
Rejestracja: 06 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 24 września 2012, 08:30

Miałem nie pisać w tym temacie ale skoro Supersonic (wielki Juventino, któremu Torino jest obojętne) nie może się doczekać mojego posta to będzie dla mnie sama przyjemność.

Oczywiście zaznaczam, że moje sympatie i antypatie nie mają absolutnie nic wspólnego z tym kto jest faszystą a kto lewakiem, kto na nas coś śpiewał w 97 albo kto pięć lat temu ukradł komuś szalik Juve.

7 - pozytywne wibracje (w zasadzie głównie za ciekawych zawodników, taktyki) to Cagliari, Napoli, Udine, Fiorentina, Parma, Sampa, Lazio i Bologna
4 - Nie przepadam za Interem, Milanem (nie myślałem że kiedykolwiek to stwierdzę ale stworzyło się tam takie nagromadzenie piłkarzy których nie znoszę jak Robinho, De Jong, Mexes, Boateng, niedawno Van Bommel i Ibra), Torino, Genoą (za buzi buzi z Mediolańczykami), Romą, Palermo i Livorno

Nie wymiotuję na myśl o żadnej drużynie, nie jestem typem kibica "a może by tak Hannavald się przewrócił i połamał nogi...". Następnym poszukiwaczom forumowego fejmu proponuję ankietę "jak bardzo nienawidzisz Interu w skali 1/10" oraz konkurs rysowniczy z nagrodami "Co przypomina twarz Morattiego?". Dziękuję, dobran... znaczy smacznego śniadania.


Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 24 września 2012, 09:01

Nie chciałem się wypowiadać, ale skoro mnie wywołałeś...

7 - Parma
6 - Milan Ancelottiego
5 - Viola, Milan ogólnie
4 - Inter ogólnie, Lazio
3 - Roma ogólnie, Napoli
2 - Inter Mourinho, Milan Allegriego, Toro
1 - Roma czasów Capello

Nienawidziłem szczerze Romy czasów Capello, paskudny, brutalny antyfutbol, chamstwo na boisku (kartki), chamstwo wśród działaczy (Sensi), chamstwo na trybunach (zamieszki & kosy). Nie znosiłem Interu Mourinho, nie dlatego, że nie lubię Interu, tylko po prostu nie lubię filozofii gry zarozumiałego Portugalczyka. Podobnie nie lubiłem Milanu Allegriego, który pozbył się piłkarzy z klasą, zastępując ich Ibrahimoviciami, Boatengami i innymi El Szarawymi, dodatkowo szukając winy przegrania mistrzostwa w jednej nieuznanej bramce Muntariego i ewidentnie dążąc do spiny z nami poprzez oskarżenia z pupy. Romy ogólnie nie lubię, tak jak i Napoli (tych ostatnich chyba najbardziej za Hamsika). Interu tak ogólnie nie lubię mniej (być może sentyment z czasów Recoby i Emre), Viola to Toni, Mutu i Jovetić, Milan Ancelottiego zawsze darzyłem ogromem szacunku, godny rywal, natomiast do Parmy mam sentyment - kiedyś bogaci, z Buffonem, Cannavaro, Crespo, Chiesą i Zolą, potem mniej bogaci (z Mutu i Adriano), a teraz biedni, ale z ciekawą polityką transferową.
To drużyny, które wywołują (lub wywoływały) u mnie jakiekolwiek emocje. Piszę, jakiekolwiek, bo taka szczera nienawiść przeszła mi razem z trądzikiem.
Nie wiem, jak to podliczysz, więc - z uwagi na tę trudność - wolałbym pozostać poza statystyką tego tematu.
Ostatnio zmieniony 25 września 2012, 16:51 przez Łukasz, łącznie zmieniany 2 razy.


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6203
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 24 września 2012, 12:48

Supersonic pisze:I tym oto posciuchem Pan Zambrotta wskakuje do mojego wora z Lukaszem, Pumexem, Stahoo i Ouh Yeahem, na listy wymienionych Panow, podobnie jesk De Rossiego czekam z niecierpliwoscia, cala noc bede czuwal.
Nasz misiek kochany nie może się sprecyzować w tym temacie z jednego prostego powodu i to dlatego wprowadza odejście od tematu pod przykrywką De Rossiego.
pan Zambrotta pisze:wtedy gdy Juve zdobywalo LM w latach 90, nie dopingowalem jeszcze ich (bylem fanem Interu).
:oops:


pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 24 września 2012, 13:06

szczypek pisze:
Supersonic pisze:I tym oto posciuchem Pan Zambrotta wskakuje do mojego wora z Lukaszem, Pumexem, Stahoo i Ouh Yeahem, na listy wymienionych Panow, podobnie jesk De Rossiego czekam z niecierpliwoscia, cala noc bede czuwal.
Nasz misiek kochany nie może się sprecyzować w tym temacie z jednego prostego powodu i to dlatego wprowadza odejście od tematu pod przykrywką De Rossiego.
pan Zambrotta pisze:wtedy gdy Juve zdobywalo LM w latach 90, nie dopingowalem jeszcze ich (bylem fanem Interu).
:oops:
nie wiem, co ma piernik do wiatraka, ale rozumiem że nie masz co sensownego odpisać to zaczynasz atakować kogoś.
Ostatnio jak kłóciłeś się z Dzięciołem, to wysłałeś mi na privie:
Zabieram się dziś za pojazd. Co myślisz o tym, żeby zamiast deszczowego wpierw pojechać Dzięcioła? Ten gość jest mega.
:lol: to dużo o Tobie mówi. Zupełnie jak małe dziecko.
Zrób jeszcze pojazd na De Rossiego, nie trzeba ankiety zakładać. W końcu "wydaje mu się, że jest fajny".
Ostatnio zmieniony 24 września 2012, 13:09 przez pan Zambrotta, łącznie zmieniany 1 raz.


prezes3c pisze:
12 sierpnia 2020, 22:06
Sorek21 pisze:
12 sierpnia 2020, 21:45
Neymar mógł trzy gole wsadzić do przerwy.
A Juventus mógł 2 razy wygrać LM między 2015 a 2017
Dybala 4ever

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 października 2007
Posty: 1847
Rejestracja: 28 października 2007

Nieprzeczytany post 24 września 2012, 13:09

No to ja :)

10-
9-
8-
7-Udinese, Padova
6-Hellas Verona, Pro Vercelli
5-Atalanta, Empoli, Siena, Vicenza, Brescia, Milan
4-
3-Bari, Bologna, Catania, Cagliari, Chievo, Lecce, Palermo, Perugia, Parma, Piacenza, Sampdoria
2-Palermo
1-Fiorentina, Genoa, Inter, Lazio, Napoli, Torino, Roma

Udinese- za skauting piłkarzy, ostatnio czerpiemy z tego profity :D
Padova- za to, że stamtąd przyszedł Del Piero sentyment na zawsze
Hellas, Pro Vercelli- stare historyczne ekipy, oby wróciły do Serie A
Przy piątce totalny neutral- Empoli, Siena przechowały nam piłkarzy, ale nie mam do nich jakoś sympatii ani antypatii, Milan- rywalizacja z nami, ale przy Calciopoli zachowali klasę. Allegriego mam gdzieś, bo to pionek zwykły, dostał życiową szansę i tyle.
Grupa trójkowa często beczała, że jest pokrzywdzona przez nas i czasem małe incydenty kibicowskie.
Palermo- trzaśnięty prezio, ale teraz zaczynają podupadać może awansują kiedyś w tym rankingu :D
Jedynki tych ekip nie trzeba przedstawiać- wojna była jest i będzie :!: . Czy to boisko, trybuny czy na niwie mercato!


Ein

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 grudnia 2004
Posty: 1352
Rejestracja: 11 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 24 września 2012, 13:09

Mafia JP - porozumienie ponad podziałami. Dissy na priwach i na ogólnym forum. :prochno:

http://www.youtube.com/watch?v=KhCfYOM8bVE


ODPOWIEDZ