Czy kibicujesz Interowi w europejskich pucharach?

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ

Czy kibicujesz Interowi w europejskich pucharach?

Można wybrać tylko 1. opcję

 
 
Pokaż wyniki
fazzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 maja 2006
Posty: 2769
Rejestracja: 16 maja 2006

Nieprzeczytany post 21 września 2012, 18:54

szczypek pisze:
fazzi pisze:Nie ma nic pewnego i nie będzie nigdy, dlatego wolę aby było więcej miejsc w LM dla włochów.
To się nazywa brak wiary we własny zespół. Więc... forza Inter!
Nie brak wiary, realizm. Za to ty sobie koncert życzeń urządzasz, bo United potrafi to czemu my nie. Uwierz, każdy z nas by chciał żeby było tak jak mówisz i żebyśmy nie musieli się nigdy martwić. Ale to po prostu nierealne.
A co do Interu, to już napisałem wcześniej co o nich akurat myślę, więc daruj sobie.


Pavel Nedved pisze:"Juve ponownie jest nieprzyjemne? Mam nadzieję, nie interesuje mnie bycie miłym, tylko zwycięskim"
szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6203
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 21 września 2012, 18:58

filippo pisze:Zapal kolejnego jointa i załóż różowe okulary
Myślę, że się dogadamy.
Obrazek
fazzi pisze:Nie brak wiary, realizm. Za to ty sobie koncert życzeń urządzasz, bo United potrafi to czemu my nie. Uwierz, każdy z nas by chciał żeby było tak jak mówisz i żebyśmy nie musieli się nigdy martwić. Ale to po prostu nierealne.
Aby wypaść poza pierwszą trójkę musiałby się zdarzyć kataklizm. Czy to jest bardziej realne niż to, że przez następnych kilka lat będziemy na swoim miejscu?


fazzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 maja 2006
Posty: 2769
Rejestracja: 16 maja 2006

Nieprzeczytany post 21 września 2012, 19:05

Pisałem już, nigdy nic nie wiadomo. Lepiej bym się czuł mając jak największy bufor bezpieczeństwa i tyle. Poza tym aspektem ( LM ), mam w***e na resztę ligi i to co się u nich dzieje. Skończmy już bo to bez sensu dyskusja, która prowadzi donikąd.

P.S Nie rozumiem twojej zawziętości w tym temacie. Zrozum, że każdy ma swoje zdanie.


Pavel Nedved pisze:"Juve ponownie jest nieprzyjemne? Mam nadzieję, nie interesuje mnie bycie miłym, tylko zwycięskim"
dawid1897

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 lutego 2008
Posty: 1487
Rejestracja: 22 lutego 2008

Nieprzeczytany post 21 września 2012, 19:12

Lubię Serie A i jestem za włoskimi drużynami gdy spotykają się z angielskimi, hiszpańskimi czy niemieckimi, nie widzę w tym nic złego, bo niby czemu mam kibicować ich przeciwnikom?
Bardzo nie lubię drużyn z Mediolanu, ale wolę żeby one wygrywały z Realem, Barceloną czy innymi klubami, które są teraz na topie u sezonowców.


Gdy Barcelona gra z Interem to za kim jesteście?


FORZA JUVE!!!
szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6203
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 21 września 2012, 19:22

dawid91 pisze:Gdy Barcelona gra z Interem to za kim jesteście?
Barcelona. Gdy gra z Realem to za Realem, a gdy gra z Bayernem to za Bayernem.
fazzi pisze:P.S Nie rozumiem twojej zawziętości w tym temacie.
Ja natomiast nie rozumiem jak można być jednocześnie kibicem Juventusu i kibicować Interowi.


Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 21 września 2012, 19:30

w sumie to z interem jest tak :
Obrazek
Obrazek


Obrazek
fazzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 maja 2006
Posty: 2769
Rejestracja: 16 maja 2006

Nieprzeczytany post 21 września 2012, 19:39

szczypek pisze:
fazzi pisze:P.S Nie rozumiem twojej zawziętości w tym temacie.
Ja natomiast nie rozumiem jak można być jednocześnie kibicem Juventusu i kibicować Interowi.
Przecież większość osób napisała tu, że Interu to nie dotyczy. Reszta klubów cóż, bez znaczenia który to który, ale wolę żeby włosi z np. niemcami wygrywali. Ale widzę, że jesteś niepełnosprawny, więc papa.


Pavel Nedved pisze:"Juve ponownie jest nieprzyjemne? Mam nadzieję, nie interesuje mnie bycie miłym, tylko zwycięskim"
szycha21

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 czerwca 2009
Posty: 212
Rejestracja: 03 czerwca 2009

Nieprzeczytany post 21 września 2012, 20:52

it doesn't matter pisze:
No nie powiem, intrygujace podejscie do tematu. Zadam inne pytanie:

Wolisz ogrywac inter czy z nim przegrywac?

Jezeli wolisz ogrywać inter, to pytanie numero due:

Ktory interek szybciej ograsz? słaby z lipnym składem i problemami finansowymi czy ten ktory ma full kasy i najlepszych zawodników + jakiegos magika na etacie trenera?

Uwierz mi, ze satysfkacja bedzie taka sama. inter to inter. Nie wazne czy jest mocny czy nie. Zawsze zostanie interem. A jego problemy finansowe, lipny skład i walka o srodek serie A bedzie miodem na moje serce. Serio.
No tu się z tobą nie zgodze. Piszesz, że satysfakcja będzie ta sama. No może przez 2-3 lata byłaby tak sama, jednak gdybyśmy lali ich regularnie, to znaleźlibyśmy sobie nowego rywala. Z interem stałoby się tak jak np teraz z torino. Podobna sytuacja jest w Hiszpanii. Powiedz mi...kibice Realu cieszą się bardziej ze zwycięstwa z Barcą czy Atletico? Tych rywali już się nawet nie porównuje. Real nie zwraca nawet uwagi na derby, bo skoro nie przegrali od 10 lat... to to jest zwykła drużynka. Oczywiście powiesz mi, że z Barca tłukli się od dawna, jednak z mecze z Atletico to derby... więc to słowo ('derby) chyba wystarczy aby nazwać przeciwną drużyne wrogiem ;]

Wcześniej piszesz który inter szybciej ogram... no jasne że ten słaby, ale to nie będzie ta sama satysfakcja. To tak samo jakby w Anglii City wydając co rok po 100mln na transfery i tak dostawało od MU (w zeszłym sezonie im się udało, ale wątpię aby długo ogrywali MU). Wtedy to byłaby radocha, że nasz rywal wydaje w ciul kasy, męczy się, sprowadza nie wiadomo kogo a i tak dostają... a i ich frustracja byłaby dużo większa a co za tym idzie nasza radość jeszcze większa ;]


andylono

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 marca 2009
Posty: 60
Rejestracja: 27 marca 2009

Nieprzeczytany post 21 września 2012, 20:52

fazzi pisze:
szczypek pisze:
fazzi pisze:P.S Nie rozumiem twojej zawziętości w tym temacie.
Ja natomiast nie rozumiem jak można być jednocześnie kibicem Juventusu i kibicować Interowi.
Przecież większość osób napisała tu, że Interu to nie dotyczy. Reszta klubów cóż, bez znaczenia który to który, ale wolę żeby włosi z np. niemcami wygrywali. Ale widzę, że jesteś niepełnosprawny, więc papa.
może mu o to chodziło, że nie kibicuje Interowi, ale z dwojga złego już niech lepiej wygra z tym Realem czy Barceloną dla dobra Serie A.


dawid1897

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 lutego 2008
Posty: 1487
Rejestracja: 22 lutego 2008

Nieprzeczytany post 21 września 2012, 20:57

szczypek pisze:
dawid91 pisze:Gdy Barcelona gra z Interem to za kim jesteście?
Barcelona. Gdy gra z Realem to za Realem, a gdy gra z Bayernem to za Bayernem.
fazzi pisze:P.S Nie rozumiem twojej zawziętości w tym temacie.
Ja natomiast nie rozumiem jak można być jednocześnie kibicem Juventusu i kibicować Interowi.
Kto tu mówi o kibicowaniu, większość pewnie z dwóch stron w meczu wybiera jedną i tyle, a że to inter a nie milan to co, żyłka ci pęknie?
Czujesz się lepszy? :C

A w ogóle czemu ma służyć ten temat? Za mało spin w domu i szukasz adrenaliny tutaj?


FORZA JUVE!!!
baka

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 marca 2010
Posty: 558
Rejestracja: 07 marca 2010

Nieprzeczytany post 21 września 2012, 21:18

Jakby nie patrzeć piłka włoska ma teraz kryzys dlatego przydałoby się zwycięstwo Interu lub Napoli albo Udinese w LE. Jak na razie największe szanse ma Napoli i Inter choć nie wiadomo czy do nich nie dołączy Milan. Nie wierze sam w siebie ale przez kondycje Serie A na świecie dałem , że kibicuje Interowi. Niby kryzysowe sytuacje wymagają desperackich decyzji ;)


szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6203
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 21 września 2012, 21:37

Czyli tak krótko podsumowując co piąty głosujący opowiada się za kibicowaniem Interowi. Gdyby ankieta dotyczyła ogólnie włoskich drużyn z dużą dozą prawdopodobieństwa wyniki byłyby zgoła odwrotne, co piąty leje na wyniki innych drużyn włoskich. Wujek Moratti jest dumny.


Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 21 września 2012, 21:57

<trolling mode> czyli wiemy kto jest prawdziwym Juventinio a kto prawie :C


Obrazek
przemo134

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2007
Posty: 70
Rejestracja: 25 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 21 września 2012, 22:14

Malo pisze tu, ale pozwolicie, że się wtrącę.
Szczypku, chyba troche spiny na siłę szukasz. Gdyby ankieta dotyczyła włoskich drużyn ogólnie, ten odsetek nie bylby odwrotny, a wiekszy. Mysle, ze wiekszosc glosujacych ten inter potraktowala wlasnie jako przedstawiciela Serie A w europejskich pucharach. Powiedz, jaki jest Twoj stosunek do Juve? Jestes kibicem? Raczej tak. Czy ogranicza sie to, tylko do sprawdzenia wyniku na betexplorer.com? raczej nie. To jest jakas forma uczucia, sympatii, jak zwal tak zwal. opowedzenie sie za kims w jakims meczu to nie kibicowanie. w europejskich pucharach, a dokladnie teraz w LE, zaden wloski klub nie jest naszym rywalem. nie widze nic zlego w tym, ze ktos chce by owe wloskie kluby zaszly jak najdalej, patrzac na to zwlaszcza z perspektywy rankingu UEFA. to nie jest zadna forma nielojalnosci wzgledem Juve. to wrecz taki interes Juve. Co innego Serie A. Tutaj pozostale 19 klubow to wrogowie (na boisku) i tu liczy sie tylko zwyciestwo. Ale pamietamy doskonale zakonczone niedawno Mercato, pamietamy ilu zawodnikow nie zdecydowalo sie na Juve. Wloska pilka upada i to bardzo szybko i prawdy sa dwie. Trzeba zarowno zmienic struktury wladz, unowoczesnic system szkolenia mlodziezy, modernizowac stadiony, zmienic sposob zarzadzania klubami itd itd, ale trzeba tez jednoczesnie zwiekszac prestiz ligi poprzez sukcesywne zbieranie punktow w pucharach europejskich. i nie mozna sie zastanawiac co zrobic najpierw, bo trzeba o te dwie rzeczy dbac jednoczesnie. bo jezeli liga popadnie calkiem w przecietnosc to i Juventus nie sprowadzi nikogo. Ktos powie: jesli sypniemy odpowiednia gotowka to kazdy moze do nas przyjsc. Nie sypniemy. Nie przebijemy ofert PSG, czy Chelsea, dobrze to wiemy, ta liga nie przyciaga pilkarzy niczym. i trzebaby to zmienic dosc radykalnie (moze na poczatek zmniejszyc liczbe druzyn do 18?). Nienawidze szczerze Interu, choc za sprawa Zemana i Roma sie goni druzyne z Mediolanu, ale Serie A musi byc konkurencyjna jako calosc wzgledem lig Euorpy, bysmy i my mogli cos zaoferowac jakiemus Topowi. Bo umowmy sie kase wieksza taki top moze zarobic w 10 innych klubach Europy, stadion to jednak nie argument, a nie kazdy pilkarz to kibic Juve. Pilkarz przeciez oprocz tego, ze chce zarobic to chce tez sie rozwijac, miec jakies wyzwania. Tak wiec, sukcesy wloskich klubow to punkty rankingu, punkty w rankingu, to szansa na gonienie Europy, to tez posrednio kasa, ktora te kluby moga wykorzystac na rozwoj, moze i wtedy rozgrywki bylyby ciekawsze w serie a.


Smok-u

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2008
Posty: 1724
Rejestracja: 31 maja 2008

Nieprzeczytany post 21 września 2012, 22:24

Dobra, trzeba coś napisać. Nie rozumiem tego ataku na Szczypka. Zadał normalne pytanie i nie widzę w tym żadnego szukania spiny. Często jest wałkowany temat "Czy kibicujesz interowi w rozgrywkach Europejskim" w różnych działach tego forum, dlatego nie widzę nic złego w tym by w końcu dowiedzieć się jak to jest. Też mnie w sumie ciekawiło czy więcej jest osób takich jak ja, która z całego serca kibicuje wszystkim drużyną grającym przeciwko interowi. Z ankiety wynika ,że tak. Temat spełnił swoją rolę (przynajmniej dla mnie) a tutaj niepotrzebne docinki i ogólnie podgrzewanie atmosfery. Ludzie wyluzujcie trochę :).

Pozdrawiam


ODPOWIEDZ