Czy kibicujesz Interowi w europejskich pucharach?

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ

Czy kibicujesz Interowi w europejskich pucharach?

Można wybrać tylko 1. opcję

 
 
Pokaż wyniki
szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6203
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 21 września 2012, 10:13

Witam. Chciałbym przeprowadzić małą ankietę, aby upewnić się, że do reszty nie zwariowałem, a Ziemia jak się kręciła wokół Słońca tak się kręci.

Proszę o odpowiedzi i skromne komentarze. Dyskusja prowadzona była nie raz nie dwa, ale chciałbym jej wyniki jakoś lepiej zobrazować.

Obrazek

Edit.
Mam wrażenie, że nie załapaliście sensu całej ankiety. Dla mnie co innego jest "kibicować Interowi" a co innego nie przeklinać losu jeśli zdobędą dla ligi włoskiej kilka punktów do rankingu. Dla mnie ludzie, którzy zaznaczają opcję "tak", siedzą przez tv czy komputerem i skaczą z radości po golach Milito, bo tak, punkt dla NAS. To jest kibicowanie. Inaczej nie da się tego wytłumaczyć. Ankieta jest prosta, albo się ściska kciuki za Inter albo nie.
Ostatnio zmieniony 21 września 2012, 11:16 przez szczypek, łącznie zmieniany 2 razy.


pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 21 września 2012, 10:17

Ja absolutnie nie kibicuję Interowi w żadnym meczu, a jeśli coś mi się chwilowo poprzestawia to przypominam sobie gębę Morattiego i wszystko wraca do normy. Natomiast jeśli chodzi o inne włoskie drużyny, w tym Milan, to tak, jak najbardziej kibicuję im w europejskich pucharach


Obrazek
Montezuma11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 maja 2011
Posty: 149
Rejestracja: 22 maja 2011

Nieprzeczytany post 21 września 2012, 10:17

tak. mimo, że to inter, to trzeba odzyskać 4 miejsce w LM z prostego względu-co jeśli nam coś się nie uda i będzie ciężko walczyć o podium (nie zakładam oczywiście, że w tym sezonie, w tym trzeba obronić mistrza, ale nie wiadomo co będzie w przyszłości). ewentualny brak naszego teamu w LM to pomijając prestiż spore straty finansowe, a tylko jeśli 'nasze' kluby będą zdobywały pkt do tego absurdalnego rankingu eufy będziemy mogli być spokojni o coroczny udział Juve w LM.


FORZA JUVENTUS !!!
Piotr Juvefan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 kwietnia 2008
Posty: 1611
Rejestracja: 12 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 21 września 2012, 10:20

W Italii niech ich Pescara pociśnie a w Europie mają zapierniczać jeśli już tam są,niech zajdą jak najdalej się da.
KJ na 100% ze mnie jest :P

PS; swojego posta napisałem przed tym jak Moratti się pokazał :D


Obrazek
delarudii

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 października 2008
Posty: 1071
Rejestracja: 18 października 2008

Nieprzeczytany post 21 września 2012, 10:28

A ja powiem tak: nie kibicuję, ale też nie skacze z radości jak przegrywają. Mimo wszystko chciałbym, że zaszli jak najdalej właśnie z powodu punktów do rankingu. No ale finału nie muszą wygrywać :)


pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 21 września 2012, 10:31

Pytanie z (_|_) , tendencyjnie ułożone.
Ja nie widzę swojej odpowiedzi w ankiecie.


prezes3c pisze:
12 sierpnia 2020, 22:06
Sorek21 pisze:
12 sierpnia 2020, 21:45
Neymar mógł trzy gole wsadzić do przerwy.
A Juventus mógł 2 razy wygrać LM między 2015 a 2017
szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6203
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 21 września 2012, 10:32

pan Zambrotta pisze:Pytanie z (_|_) , tendencyjnie ułożone.
Ja nie widzę swojej odpowiedzi w ankiecie.
Jaka jest Twoja odpowiedź zatem?


delarudii

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 października 2008
Posty: 1071
Rejestracja: 18 października 2008

Nieprzeczytany post 21 września 2012, 10:34

pan Zambrotta pisze:Pytanie z (_|_) , tendencyjnie ułożone.
Ja nie widzę swojej odpowiedzi w ankiecie.
To skoro nie widzisz, nie masz nic do powodzenia - lepiej dla wszystkich byłoby gdybyś zamilkł.


Pabloz9

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 lutego 2006
Posty: 158
Rejestracja: 09 lutego 2006

Nieprzeczytany post 21 września 2012, 10:38

Oczywiście, że nie. W normalnych warunkach Juve nie musi się martwić o miejsce na podium - a co za tym idzie o ranking - tak jak inne Romy, Lazia, Fiorentiny czy Intery.


"I po co czytasz komentarze sfrustrowanych miernot?
Niech się durnie trują jadem, oszczędź sobie złego."
trayor

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 lipca 2007
Posty: 181
Rejestracja: 28 lipca 2007

Nieprzeczytany post 21 września 2012, 10:43

Trudno powiedzieć. Na pewno życzę dobrze wszystkim pozostałym włoskim zespołom w Europie. Nie jest miło patrzeć jak Serie A obsuwa się o kolejne pozycje w rankingu. Kwestią czasu jest aż Portugalia wyprzedzi Włochy, to jest już praktycznie nieuniknione. Nie wspominając o uciekającej Bundeslidze. Powiem tak, nie chcę, żeby inter wygrał jakikolwiek europejski puchar, ale jestem za tym, żeby nazbierał trochę punktów dla ligi. A gdyby doszło do pojedynku interu z drużyną portugalską lub niemiecką to tak, chciałbym żeby wygrali.


Kubba

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 lipca 2006
Posty: 1576
Rejestracja: 27 lipca 2006

Nieprzeczytany post 21 września 2012, 10:44

delarudii pisze:
pan Zambrotta pisze:Pytanie z (_|_) , tendencyjnie ułożone.
Ja nie widzę swojej odpowiedzi w ankiecie.
To skoro nie widzisz, nie masz nic do powodzenia - lepiej dla wszystkich byłoby gdybyś zamilkł.
Gość pieprzy bzdury co chwile, fakt... ale tutaj ma rację. Brak innych wariantów odpowiedzi. Ja nie mogę odpowiedzieć w ankiecie, bo nie ma mojego podejścia - mam wywalone.
LE niech sobie robią co chcą, to w Serie A mają dostawać baty, bo tam są naszymi rywalami


filippo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 listopada 2004
Posty: 1028
Rejestracja: 29 listopada 2004

Nieprzeczytany post 21 września 2012, 10:46

Ludzie, którzy nie kibicują jakiejkolwiek włoskiej drużynie w rozgrywkach europejskich nie zdają sobie sprawy jak sprawy zaszły daleko. Sytuacja jest na prawdę niewesoła i żeby liga włoska nie skonczyla z 2 miejscami w CL za niedługo...


Ouh_yeah

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 sierpnia 2010
Posty: 7749
Rejestracja: 06 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 21 września 2012, 10:49

Ja sympatyzowałem z Interem Murińjo w LM, bo lubię Murińjo a do wyboru była fap fap Barcelona i sznela sznela Baja Mynsien :oops: Zresztą Ferrara go pyknął w Turynie więc kiedy wygrali puchar to tak jakby Juventus był najlepszy w Europie :oops:

Wczoraj też trzymałem kciuki za Lazio. Gdzie mam się podpisać?


pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 21 września 2012, 10:52

szczypek pisze:
pan Zambrotta pisze:Pytanie z (_|_) , tendencyjnie ułożone.
Ja nie widzę swojej odpowiedzi w ankiecie.
Jaka jest Twoja odpowiedź zatem?
Po pierwsze, to tak troszeczkę offtopowo mam dla Ciebie radę byś wyluzował. Ostatnio robisz sporo zbędnego szumu, masz jakieś butthurty. Kapujesz na Łolesa, że ma wulgaryzm w podpisie, naskakujesz na De Rossiego. OK, jego zachowanie również mnie irytuje, sam mu coś napisałem, ale sprawę przemyślałem - olać. Masz butthurt, całkiem duży. To tylko forum, olej to i wchodź do tematów gdzie chcesz się wypowiedzieć, resztę zlać, nikogo tu nie zmienisz.

Co do mojej odpowiedzi - nie kibicuję interowi. Nie jestem calciofanem, szczerze to podziwiam ludzi, którzy oglądają oprócz meczu Juve 2,3 inne spotkania plus ściągają mecze peesże, bo tam gra weratti. Dla mnie to no-life style.
Ale osobiście wkurzam się nieźle jak takie lacjo czy inter kopią się po czołach z farmerami i liga w której gra Juventus rywalizuje z francuską, czy portugalską. Nie chcę, żeby Juve było włoskim bayernem sprzed kilku lat, bo to również osłabia nasz wizerunek, a jak noga się nam w lidze powinie, to albo będziemy musieli rozpoczynać wcześniej zgrupowania w lecie, albo dostaniemy się do LE.

Tak więc interowi nie kibicuję, ale nie widzę powodów, żeby te inne włoskie drużyny nie nabiły trochę punktów w Europie, bo to z pożytkiem dla nas jest również, tyle. żadne forza inter.
Ostatnio zmieniony 21 września 2012, 10:54 przez pan Zambrotta, łącznie zmieniany 2 razy.


prezes3c pisze:
12 sierpnia 2020, 22:06
Sorek21 pisze:
12 sierpnia 2020, 21:45
Neymar mógł trzy gole wsadzić do przerwy.
A Juventus mógł 2 razy wygrać LM między 2015 a 2017
stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 21 września 2012, 10:53

Nie kibicuję Interowi.

Swoją drogą szczypek, na co Ci to? Żeby mowic tym co kibicują: 'jestes głupi, bo 73,6% nie kibicuje"?

Uczepiłes się tego De Rossiego, mimo, że zdecydowana większość forum mam na niego ****, tak jak na każdego innego użytkownika - tzn nie wadzi nikomu, a czasem ktoś lubi go poczytać.
Ostatnio zmieniony 21 września 2012, 10:54 przez stahoo, łącznie zmieniany 1 raz.


ODPOWIEDZ