Fantasy Serie A 2012/2013

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
T-Bar

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 czerwca 2005
Posty: 206
Rejestracja: 12 czerwca 2005

Nieprzeczytany post 17 sierpnia 2012, 13:38

Mazur wita :)


Szilgu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 września 2004
Posty: 2240
Rejestracja: 02 września 2004

Nieprzeczytany post 17 sierpnia 2012, 13:39

pan Zambrotta pisze:
Szikit pisze:Trochę dużo kasy na ten skład... przyzwyczajony do ekstraklasy, najpierw zrobiłem słaby skład z kilkoma gwiazdami. Ale zostało ze 30mln, więc musiałem przemeblowanie zrobić ;)
bez przesady, drużyny gwiazd z mocną ławką rezerwowych nei da sie zrobić. A tutaj ławka ma bardzo duże znaczenie, bo gdy dany zawodnik z pierwszego składu wypada przez kontuzję/zawieszenie, zawodnik z ławki punktuje automatycznie.
Zależy co masz na myśli, mówiąc o drużynie gwiazd ;) Fakt, że moja obrona nie powola, ale moim zdaniem skład
Curci (Marchetti) - Barzagli Basta Armero Benatia (Cannavaro) - Pirlo Vidal De Rossi (Nocerino)- Cavani Jovetic Destro (Di Natale)
to dosyć mocna paka, jak na taką gierkę.
Mam nadzieję, że faktycznie rezerwowi się licza, gdy nie zagra ktoś z podstawowego składu, bo niektóre moje decyzje mogą wydawać się dziwne (Curci-Marchetti, czy Destro-Di Natale ) ;)
Ostatnio zmieniony 17 sierpnia 2012, 13:49 przez Szilgu, łącznie zmieniany 1 raz.


Tomek1900

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 lipca 2004
Posty: 82
Rejestracja: 31 lipca 2004

Nieprzeczytany post 17 sierpnia 2012, 13:48

JKS dołącza do ligi :)


pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 17 sierpnia 2012, 13:53

Winner pisze:Można zarabiać dodatkową kasę (nie podane ile) za zapraszanie znajomych do gry.
mam nadzieję, że tego nikt nie stosuje...
w sumie mogłem ja podać linka do rejestracji poprzez link "invite friends", zmaściłem równo :smile:

Zmieniłem rezerwowych na De Sanctisa, Bonerę, Bradleya i El Hamdouiego


prezes3c pisze:
12 sierpnia 2020, 22:06
Sorek21 pisze:
12 sierpnia 2020, 21:45
Neymar mógł trzy gole wsadzić do przerwy.
A Juventus mógł 2 razy wygrać LM między 2015 a 2017
Szaq

Juventino
Juventino
Rejestracja: 16 sierpnia 2011
Posty: 433
Rejestracja: 16 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 17 sierpnia 2012, 13:56

Są tylko dwa zespoły bez Cavaniego w składzie. Widać na kogo najbardziej byliśmy napaleni :lol:

Moja drużyna po ostatecznej selekcji

Handanović (Tzorvas)

Astori, Barzagli, Benatia, Balzaretti (Legro)

Hamsik, Vidal, De Rossi (Coutinho)

Cavani, Cassano, Mirko (Muriel)


Łoles

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 października 2010
Posty: 800
Rejestracja: 26 października 2010

Nieprzeczytany post 17 sierpnia 2012, 14:02

Nie wiem na ile aktualne sa znaczniki ale wszyscy którzy maja Boatenga winni przypalić że ma on żółte kółeczko z napisem suspended ;)

I mam tez taki pomysł, mianowicie aby rozdzielić zabawę na 2 tematy.
W pierwszym znajdowałby się post seniora Zambrotty oraz wyniki ligi h2h uzupełniane na bieżąco po każdej rozegranej kolejce a w drugim temacie dyskusja i wymiana zdań jak to ma miejsce dotychczas w tym temacie.

Oczywiście oba winny być przyklejone imo ale to już ktoś z administracji mógłby to ogarnąc oczywiście po klepnięciu pomysłu przez zacnego autora zabawy.
Ostatnio zmieniony 17 sierpnia 2012, 15:00 przez Łoles, łącznie zmieniany 1 raz.


"Prawda jest taka, że ty jesteś słaby, a ja jestem tyranią złych ludzi. Ale staram się Ringo, naprawdę bardzo się staram być pasterzem..."
Winner

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 lipca 2004
Posty: 1173
Rejestracja: 30 lipca 2004

Nieprzeczytany post 17 sierpnia 2012, 14:06

Ławki rezerwowe rywali można sprawdzić? Mój skład:
Buffon(Amelia),
Amero, Chiellini, Cannavaro, Balzaretti(Campagnaro),
Hernanes, Pirlo, De Rossi(Lodi),
Jovetic, Cavani, Di Natale, (Destro) wiele osób ma przynajmniej 2 z tych 4 napastników.


Od kołyski aż po grób zapatrzony w jeden klub.
Martin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 października 2002
Posty: 8792
Rejestracja: 07 października 2002

Nieprzeczytany post 17 sierpnia 2012, 14:16

pan Zambrotta pisze: resztę zgłoszonych dodam wieczorem. Jeśli ktoś będzie chętny by pomóc przy lidze h2h, byłym wdzięczny. Możemy co kolejke na zmianę edytować arkusz kalkulacyjny, bo trochę dużo już nas :P
A jak to ma wyglądać? Przy takim tempie to za tydzień będzie 200 drużyn. Czy nie po to się tam zapisujemy aby aplikacja zaimplementowana na stronie robiła to za nas/Ciebie?
Łoles pisze:ale Ci wszyscy....
Dżizas.. jak takie coś czytam to mi się od razu nóż w kieszeni otwiera. :angry:


Log in: 15.12.1997
Log out: 31.03.2013
vinek

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 stycznia 2008
Posty: 15
Rejestracja: 23 stycznia 2008

Nieprzeczytany post 17 sierpnia 2012, 14:20

Mam pytanie: 3 piłkarzy z danej drużyny, ale np. Balza jest tutaj jeszcze jako gracz Palermo. Zaliczamy go tak jak w grze czy tak jak jest w rzeczywistości?


pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 17 sierpnia 2012, 14:20

Martin pisze:
pan Zambrotta pisze: resztę zgłoszonych dodam wieczorem. Jeśli ktoś będzie chętny by pomóc przy lidze h2h, byłym wdzięczny. Możemy co kolejke na zmianę edytować arkusz kalkulacyjny, bo trochę dużo już nas :P
A jak to ma wyglądać? Przy takim tempie to za tydzień będzie 200 drużyn. Czy nie po to się tam zapisujemy aby aplikacja zaimplementowana na stronie robiła to za nas/Ciebie?
Rejestracja do naszej ligi odbywa się na tej zasadzie, że klikacie link podany w pierwszym poście, a ja akceptuję takie zgłoszenie (bądź nie) i tym samym dołączam zespół do ligi.
vinek pisze:Mam pytanie: 3 piłkarzy z danej drużyny, ale np. Balza jest tutaj jeszcze jako gracz Palermo. Zaliczamy go tak jak w grze czy tak jak jest w rzeczywistości?
zaliczamy go do romanistów. Pewnie niedługo będzie jakiś update z ich strony i pododają Balzę do Romy.
Nie można mieć 3 romanistów i balzy. sorry


prezes3c pisze:
12 sierpnia 2020, 22:06
Sorek21 pisze:
12 sierpnia 2020, 21:45
Neymar mógł trzy gole wsadzić do przerwy.
A Juventus mógł 2 razy wygrać LM między 2015 a 2017
cinek_uk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 grudnia 2004
Posty: 308
Rejestracja: 23 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 17 sierpnia 2012, 14:21

nie moge zalozyc druzyny... moze ktos pomoc? nie dziala ten link ;/


Gigi + Alex + Pavel + Camor + Treze = Juventus
Nadziej

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 października 2003
Posty: 948
Rejestracja: 27 października 2003

Nieprzeczytany post 17 sierpnia 2012, 14:23

Witam rowniez. AC Czarni.

Troche zaryzykowalem z Maiconem i weteranami, ale co tam. Same gwiazdy! :D

Buffon

Maicon - Barzagli - Mexes - Balzarettii

Boateng - Pirlo - Hamsik

Miccoli - Cavani - Cassano

Lawka: Handanovic, Ranocchia, Hernanes, Di Natale.


Make friends for life or make hardcore enemies!
Martin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 października 2002
Posty: 8792
Rejestracja: 07 października 2002

Nieprzeczytany post 17 sierpnia 2012, 14:33

pan Zambrotta pisze:
Martin pisze:
pan Zambrotta pisze: resztę zgłoszonych dodam wieczorem. Jeśli ktoś będzie chętny by pomóc przy lidze h2h, byłym wdzięczny. Możemy co kolejke na zmianę edytować arkusz kalkulacyjny, bo trochę dużo już nas :P
A jak to ma wyglądać? Przy takim tempie to za tydzień będzie 200 drużyn. Czy nie po to się tam zapisujemy aby aplikacja zaimplementowana na stronie robiła to za nas/Ciebie?
Rejestracja do naszej ligi odbywa się na tej zasadzie, że klikacie link podany w pierwszym poście, a ja akceptuję takie zgłoszenie (bądź nie) i tym samym dołączam zespół do ligi.
Tyle to ja rozumiem. Jaka więc ma być rola Twoja bądź tej ligi h2h jak już liga ruszy? Kilka lat temu grałem w fantasy footbal i wyglądało to tak, że było 10 lub 12 drużyn i każdy z każdym grał wirtualny mecz. Odpowiedni przedział punktów to odpowiednia liczba goli strzelona przeciwnikowi. Tak ustalało się wyniki spotkań, a potem już normalnie. Zwycięstwo 3, remis 1, porażka 0. Tutaj chyba czegoś takiego nie będzie.


Log in: 15.12.1997
Log out: 31.03.2013
Juventini2007

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 sierpnia 2006
Posty: 80
Rejestracja: 08 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 17 sierpnia 2012, 14:36

Neotun Końskie podejmuje wyzwanie :P


"Ja liczę na wpadkę Juve kiedyś w końcu muszą przegrać."
pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 17 sierpnia 2012, 14:40

Martin pisze:Tyle to ja rozumiem. Jaka więc ma być rola Twoja bądź tej ligi h2h jak już liga ruszy? Kilka lat temu grałem w fantasy footbal i wyglądało to tak, że było 10 lub 12 drużyn i każdy z każdym grał wirtualny mecz. Odpowiedni przedział punktów to odpowiednia liczba goli strzelona przeciwnikowi. Tak ustalało się wyniki spotkań, a potem już normalnie. Zwycięstwo 3, remis 1, porażka 0. Tutaj chyba czegoś takiego nie będzie.
Tej ligi h2h... oficjalnie nie ma. Trzeba będzie samemu rozpiskę prowadzić z meczami, terminarzem. Zwycięstwo, remis i porażka, dodatkowo punkty zyskane (swoje punkty), jak i punkty stracone (punkty przeciwnika w meczu), liczone jako "wirtualne bramki".
Stąd moja rola i Łolesa, że będziemy to sami ogarniać i edytować arkusz kalkulacyjny, który będzie online widoczny na google dysku dla każdego zainteresowanego.


prezes3c pisze:
12 sierpnia 2020, 22:06
Sorek21 pisze:
12 sierpnia 2020, 21:45
Neymar mógł trzy gole wsadzić do przerwy.
A Juventus mógł 2 razy wygrać LM między 2015 a 2017
ODPOWIEDZ