Sezon 2012/2013

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
Zablokowany
Myzarel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 maja 2006
Posty: 893
Rejestracja: 25 maja 2006

Nieprzeczytany post 03 czerwca 2013, 07:07

Buffalo pisze:Kibicom zostawmy kibicowanie, a piłkarzom granie.
:ok:
Buffalo pisze: Allegri z Milanem na kolejny sezon.
:ok: :ok:

I że niby teraz trzeba czekać tyle czasu na kolejny sezon? :|


Juve to wiara, którą noszę w sobie. Współczuję tym, którzy kibicują innym barwom, ponieważ wybrali cierpienie. - Giampiero Boniperti
Dybala 4ever

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 października 2007
Posty: 1847
Rejestracja: 28 października 2007

Nieprzeczytany post 03 czerwca 2013, 09:51

Dobry Mudżyn pisze:
Pycek pisze:Taka ciekawostka,na trybunach Chiellini i Diamanti w szalikach Livorno :D (kamera przed chwila pokazala)
:x
Kielon stracil u mnie jakies 80% szacunku. Jak mozna kibicowac francowatym komunistom !? Ja wiem, Wlosi nie maja pojecia o tym ustroju, macki ich nie dotarly do nich w takim stopniu jak do Rosji/Litwy/Ukrainy/Polski/Czech/Wegier, ale kurde. :evil:
Mudżynku zrozum to Włochy to inny kraj niż Polska. Chiellini na to tak nie patrzy jak my kibice. A poza tym jest wychowankiem tego klubu i czuje sentyment i wdzięcznosć do tego klubu. To tutaj rozpoczął swoją karierę i dzięki takiemu Livorno się wypromował i gra w Juve. Ciężko czasem ruszyć mózgownicę i pomyśleć? :doh:

EDIT: Ja też nie lubię Livorno i nie cieszy mnie ich awans. No ale trudno. Livorno jest za mocne na Serie B i za słabe na Serie A. Albo spadną za rok albo będą mieli farta i się utrzymają, a potem spadną. Empoli mi szkoda co roku. Muszą za rok awansować i to bezpośrednio z lokaty 1 lub 2. Bo jak widać te play offy to dla nich przekleństwo nie do przejścia. Poza tym darzę ich sympatią, bo 1 szlify z dorosłą piłką mieli tam Marchisio i Giovinco oraz co jakiś czas wypuszczą w daleki świat jakiegoś dobrego młodego Włocha :) . A więc Sassuolo, Hellas i Livorno- dawno nie mieliśmy w Serie A tak egzotycznych beniaminków :-D .
Ostatnio zmieniony 03 czerwca 2013, 09:55 przez Dybala 4ever, łącznie zmieniany 1 raz.


pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 03 czerwca 2013, 09:53

hej Mudżyn, po ile bilety z Allegro, wielki ultrasie ? :ok:

fajnie, że livorno awansowało. Zawsze fajnie jest się po nich przejechać.


stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 03 czerwca 2013, 10:19

Dobry Mudżyn pisze:
Pycek pisze:Taka ciekawostka,na trybunach Chiellini i Diamanti w szalikach Livorno :D (kamera przed chwila pokazala)
:x
Kielon stracil u mnie jakies 80% szacunku. Jak mozna kibicowac francowatym komunistom !? Ja wiem, Wlosi nie maja pojecia o tym ustroju, macki ich nie dotarly do nich w takim stopniu jak do Rosji/Litwy/Ukrainy/Polski/Czech/Wegier, ale kurde. :evil:
[/quote]
Może dlatego im kibicuje, bo jest ich wychowankiem?


Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 03 czerwca 2013, 12:01

Wolałem Empoli, ale cóż, może przynajmniej znów na forum wyskoczy ten śmieszek, wielki fan Livorno i przynajmniej będzie beka. :lol:


Piti

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 czerwca 2012
Posty: 2017
Rejestracja: 02 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 03 czerwca 2013, 14:21

Vincitore pisze:Wolałem Empoli, ale cóż, może przynajmniej znów na forum wyskoczy ten śmieszek, wielki fan Livorno i przynajmniej będzie beka. :lol:
jaki ma nick? :D

/
też wolałem Empoli, ale Livorno tez moze byc, ciekawsza roznorodnosc polityczna, faszysci z Lazio, komuchy z Livorno :smile:


Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 03 czerwca 2013, 14:24

Bazyliszek pisze:
Vincitore pisze:Wolałem Empoli, ale cóż, może przynajmniej znów na forum wyskoczy ten śmieszek, wielki fan Livorno i przynajmniej będzie beka. :lol:
jaki ma nick? :D
http://forum.juvepoland.com/viewtopic.php?t=19015

Tu jego wesoła twórczość, jednak do nas nie wpadnie. Z perspektywy czasu stwierdzam, że jednak to był niezły troll.


Zablokowany