Polskie kluby w rozgrywkach europejskich 2013/2014

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
Zablokowany
Skibil

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 czerwca 2007
Posty: 1820
Rejestracja: 27 czerwca 2007

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2013, 12:27

Co da Legii granie na wiosnę oprócz dodatkowych wyjazdów i gubienia punktów w lidze? Gdyby grali w LM dostaliby sporo większą kasę, zagrali 6 spotkań i mieli spokój, a cała Polska przez następną dekadę wspominałaby ten heroiczny wyczyn.


Eric6666

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 listopada 2006
Posty: 2129
Rejestracja: 13 listopada 2006

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2013, 12:48

Skibil pisze:Co da Legii granie na wiosnę oprócz dodatkowych wyjazdów i gubienia punktów w lidze? Gdyby grali w LM dostaliby sporo większą kasę, zagrali 6 spotkań i mieli spokój, a cała Polska przez następną dekadę wspominałaby ten heroiczny wyczyn.
- prestiż,
- kasę z biletów ( LE to 1 kateg. biletów ),
- większe zainteresowanie wśród mediów,
- możliwość wypromowania klubu i zawodników, na których można zrobić ciekawe pieniądze, a jak Kosa dalej będzie tak jeździł i w LE to spokojnie kilka mln wpadnie,
- mecze europejskiego formatu ( w LE dalej można trafić na wielkie ekipy ),
- pieniądze za spotkania itd. o czym było wspominane wcześniej,
- dalej pamiętamy wszyscy falę euforii nad Lechem, a z tego co pamiętam to oni nie grali w LM tylko LE i też się mówiło o heroicznych spotkaniach i walki Poznaniaków,
- plusów jest jeszcze masa zaczynając od wartości sportowych do finansowych;

Ps. Legia ma szeroką kadrę i spokojnie poradzą sobie w LE i Lidze bez łapania zadyszki ( jeżeli super trener będzie robił roszady ). Ale faktycznie Legia jest bajecznie bogata i nie jest jej potrzebna kasa za te spotkania, bez wspominania co musieliby zrobić w Lidze/Pucharze, aby zarobić taki bilon.

Ps2. mecz trzymał w napięciu do samej końcówki, gdzie zabrakło parę minut i byłoby fajnie.


"The two most important days in your life are the day you are born and the day you find out why."
Mark Twain
Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2013, 18:35

Franciszek Smuda raczył przemówić: "Piłkarze Legii Warszawa sami są sobie winni, że nie awansowali do fazy grupowej Ligi Mistrzów. W meczu rewanżowym ze Steauą nie potrafili wykorzystać atutu własnego boiska i fantastycznie dopingujących kibiców. (...) Ja spotkam Jana Urbana w październiku i wtedy złożę mu kondolencje".

Trener, który koncertowało schrzanił największą imprezę w historii polskiego sportu trafiając do najsłabszej grupy na EURO ever i zajmując w niej ostatnie miejsce powinien się dwa razy zastanowić zanim coś takiego palnie. Potem zaliczył kolejną kompromitację w drugiej Bundeslidze, ale jak widać zdobycie paru punktów z Wisłą już poprawiło mu nastrój.


Obrazek
francois

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 czerwca 2010
Posty: 2652
Rejestracja: 28 czerwca 2010

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2013, 18:59

Smuda to osobowość w polskiej piłce :D
http://www.weszlo.com/news/16205-Kto_to ... powy_Smuda
Ale co by nie mówić - z słabą Wisłą zaczął bardzo mocno.


„To jest miejsce wyjątkowe,
tu się mogą ziścić sny,
za te barwy, herb, tradycję,
zostaw serce, pot i łzy”
Lucas87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 kwietnia 2013
Posty: 2035
Rejestracja: 13 kwietnia 2013

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2013, 19:51

Vimes pisze:Franciszek Smuda raczył przemówić: "Piłkarze Legii Warszawa sami są sobie winni, że nie awansowali do fazy grupowej Ligi Mistrzów. W meczu rewanżowym ze Steauą nie potrafili wykorzystać atutu własnego boiska i fantastycznie dopingujących kibiców. (...) Ja spotkam Jana Urbana w październiku i wtedy złożę mu kondolencje".
Jak szanowałem tego osobnika dawno temu chociażby za to co osiągnął z Widzewem (w krajowej i międzynarodowej piłce), tak teraz uważam go za dno i trzy metry mułu. Szkoda, że nawiązanie bliskich relacji z pewnymi politykami i objęcie kadry tak bardzo go zmieniło. Był kiedyś zupełnie innym człowiekiem albo ja kompletnie nie znam się na ludziach.
Odpadnięcie Legii (delikatnie mówiąc) chwały polskiej piłce co prawda nie przyniosło,ale jak dla mnie przyganiał kocioł - garnkowi.


SANCTI PER FIDEM VICERUNT REGNA OPERATI SUNT IUSTITIAM.
rad

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 kwietnia 2010
Posty: 883
Rejestracja: 07 kwietnia 2010

Nieprzeczytany post 30 sierpnia 2013, 13:51

Apollon Limassol - grupa J, razem z Legią Warszawa, Lazio i Trabzonsporem.

Ciężka grupa. To będzie pokaz tego, kto ma bardziej fanatycznych i nieprzewidywalnych kibiców.


Mehehehe

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 stycznia 2013
Posty: 1680
Rejestracja: 09 stycznia 2013

Nieprzeczytany post 30 sierpnia 2013, 14:49

Nie ma o czym mówić, Legia może z 2 remisy w tej grupie ugra, ale nic więcej nie będzie.


Ivory

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 października 2007
Posty: 908
Rejestracja: 12 października 2007

Nieprzeczytany post 19 września 2013, 21:56

Lazio przeraźliwie słabe w pierwszej połowie. Legia może wywieźć ciekawy wynik.Nie dziwię, że dwa razy pyknęliśmy słabeuszy.


fazzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 maja 2006
Posty: 2769
Rejestracja: 16 maja 2006

Nieprzeczytany post 19 września 2013, 22:06

Niech walczą, bo szanse są nawet na 3 pkt, Lazio kompletnie w d.... ma ten mecz, Legia musi próbować to wykorzystać.


Pavel Nedved pisze:"Juve ponownie jest nieprzyjemne? Mam nadzieję, nie interesuje mnie bycie miłym, tylko zwycięskim"
LordRahl

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 czerwca 2010
Posty: 692
Rejestracja: 10 czerwca 2010

Nieprzeczytany post 19 września 2013, 22:16

Lazio zagrało na swoim normalnym poziomie 5 minut i gol, a i to nie graja w pelnym skladzie, kiepsko to widzę dla Legii.


juvemaroko

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 lutego 2012
Posty: 1869
Rejestracja: 05 lutego 2012

Nieprzeczytany post 19 września 2013, 23:04

Szkoda tej 53 minute bo pilkarze lazio byli myslami gdzie indzej i mozna bylo wywalcsyc dzis conajmniej remis.


Lucas87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 kwietnia 2013
Posty: 2035
Rejestracja: 13 kwietnia 2013

Nieprzeczytany post 08 listopada 2013, 10:36

No widzę, że w tym temacie nikt nie pisze, ponieważ aż wstyd jest pisać.

Fakt, iż Legia Warszawa pozostaje jedynym zespołem bez punktu, a nawet bez zdobytej bramki, po 4 kolejkach niniejszej edycji europejskich pucharów-mówi sam za siebie :rotfl:
Ale nie to jest w tym wszystkim najbardziej wkurzające i smutne- lecz to, że ten zespół dalej jest na czele naszej ligi (broni tytułu, prowadzi w tabeli, pomimo czterech porażek na koncie- choć jeszcze daleko do zakończenia rundy jesiennej rozgrywek)- co doskonale podkreśla poziom naszych krajowych rozgrywek. Ludzie :!: , czy to jest do pomyślenia w dużo bogatszej Norwegii, żeby widząc swoich pół zawodowych grajków, płacili im krocie i budowali za ciężkie miliony (miliardy) stadiony w każdym mieście (miasteczku) :?: :think:

Jednak chyba się pomyliłem. Rzeczą jeszcze bardziej haniebną są wypowiedzi trenerków pokroju Urbana po każdym meczu: " Byliśmy stroną przeważającą, lepiej poukładaną [sic!], lecz mieliśmy ogromnego pecha". Słowem byliśmy dużo lepsi, tylko ten przeklęty rywal nie chciał się położyć przed wielką Legią, a na dodatek miał więcej szczęscia niż rozumu. To jest dopiero tłumaczenie...Nic więcej nie warto pisać, bo tylko szlag może trafić :stop:

Edit: Nooo faktycznie tyle pięknych bramek, a ja ich nie dostrzegłem nawet :prochno: Ślepy jestem, albo cuś :dance:
Ostatnio zmieniony 08 listopada 2013, 14:48 przez Lucas87, łącznie zmieniany 1 raz.


SANCTI PER FIDEM VICERUNT REGNA OPERATI SUNT IUSTITIAM.
yanquez

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 grudnia 2004
Posty: 2130
Rejestracja: 09 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 08 listopada 2013, 10:56

Bardzo fajna kompilacja: Bramki Legii w Lidze Europy 2013
Jedna z najlepszych jakie widziałem. Ale Kosecki zakręcił!!!! Jak on to zrobił???

Mistrz Polski wreszcie pokazał się w Europie.


Bruce Badura

Juventino
Juventino
Rejestracja: 24 maja 2011
Posty: 740
Rejestracja: 24 maja 2011

Nieprzeczytany post 08 listopada 2013, 15:35

Kompromitacja to za mało powiedziane. To co nam, kibicom zafundowała Legia to jest po prostu inna dyscyplina sportu. Drużyna, która miała pokazać się z dobrej strony w LM, wliczając eliminacje pozostaje bez zwycięsta od 8 meczy, strzelając w nich zawrotną ilość 4 bramek, tracąc ich przy tym, aż 10.
To było tak:
mistrz Nor 1 : 1 Legia - na megafarcie
Legia 0 : 0 mistrz Nor - na jeszcze w miegafarcie
Steaua 1 : 1 Legia - niezła gra, ale i tak na farcie
Legia 2 : 2 Steaua - kupa w majtach
Lazio 1 : 0 Legia - Lazio jak na treningu
Legia 0 : 1 Apollon - puste trybuny, ślamazarna gra
Trabzon 2 : 0 Legia - Turcy jak na treningu
Legia 0 : 2 Trabzon - Turcy jak na wakacjach


ewerthon

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 marca 2008
Posty: 4280
Rejestracja: 03 marca 2008

Nieprzeczytany post 28 listopada 2013, 21:06

yanquez pisze:Bardzo fajna kompilacja: Bramki Legii w Lidze Europy 2013
Filmik nadal aktualny. Żałosna Legia. Już dawno żaden polski klub nie przyniósł takiego wstydu w fazie grupowej pucharów... albo inaczej - czy jakiś polski klub odwalił większą kaszanę kiedykolwiek?!


[quote=pumex latem 2019 o Lukaku]
Jestem przekonany, że Belg okaże się flopem, biorąc pod uwagę absurdalnie dużą kwotę, którą trzeba za niego zapłacić [...]Nawet za połowę tej kwoty niechętnie widziałbym tego drewniaka u nas.
Zablokowany