Polskie kluby w rozgrywkach europejskich 2013/2014

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
Zablokowany
Arcadio Morello

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lutego 2010
Posty: 557
Rejestracja: 12 lutego 2010

Nieprzeczytany post 22 sierpnia 2013, 12:20

daretti87 żal mi takich ludzi jak ty... :doh: :roll: :angry:. Można nie lubić Legii, ale nie trzeba jej obrażać... W POlsce nadal przewagę będą mieli "kibole" nad normalnymi kibicami. W Anglii już dawno sobie poradzili z takimi jak ty.


Obrazek
Bruce Badura

Juventino
Juventino
Rejestracja: 24 maja 2011
Posty: 740
Rejestracja: 24 maja 2011

Nieprzeczytany post 22 sierpnia 2013, 13:22

daretti87 pisze:Jeśli legła awansuje to niestety zdominuje polską ligę na co najmniej dekadę. Przez lata będziemy musieli oglądać plecy warszafkowo słoikowego klubu ze stolycy :( Boże chroń Widzewa :D
Nie Boże. Jahwe. Jahwe chroń widzewa.


Lucas87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 kwietnia 2013
Posty: 2035
Rejestracja: 13 kwietnia 2013

Nieprzeczytany post 22 sierpnia 2013, 13:36

Cóż, początkowo Legia zagrała defensywnie, bojaźliwie - dała się zepchnąć do obrony. Mnie to nie dziwi, trudno się było spodziewać czegokolwiek innego- Rumuni przewyższali Warszawiaków pod każdym względem. Tanase robił z nimi co chciał itp. Gdyby nie Kuciak, oraz gdyby Rumuni zachowali zimną krew w paru sytuacjach byłoby z pewnością ze
3-0 do przerwy i po sprawie. Jednak po przerwie po raz kolejny oglądaliśmy inny zespół Legii. W rezultacie remis z drużyną w mojej ocenie dużo silniejszą, w dodatku na jej boisku (niczego nie przesądza), daje duże podstawy u Wojskowych do myślenia o Lidzę Mistrzów :-D Sam mieszkam blisko stadionu Widzewa, ale pisanie, że Legia, Lech, Wisła itd. nie powinny reprezentować Polski jest śmieszne.
Oby te 100 baniek budżetu w końcu zaprocentowało. Zatem niech nareszcie przerwą tą haniebną serię polskich zespołów i nie każą czekać 18 roku na wejście do elity.


SANCTI PER FIDEM VICERUNT REGNA OPERATI SUNT IUSTITIAM.
daretti87

Juventino
Juventino
Rejestracja: 09 grudnia 2009
Posty: 40
Rejestracja: 09 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 22 sierpnia 2013, 14:00

Właśnie pisałem że może każdy reprezentować Polskę, Lech, Wisła, czy inne Zagłębie byle nie legła :( Jeśli oni awansują to nie czarujmy sie 8 mln euro extra kaski + kasa od sponsorow i reklamy wstrząśnie polską ligą i na długo nikt nie zbliży się do legły... chcecie żeby klubik który przez lata wykradał najzdolniejszych piłkarzy z całej Polski wykorzystując swoją uprzywilejowaną pozycję został hegemonem na lata?


juventussek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 października 2005
Posty: 388
Rejestracja: 22 października 2005

Nieprzeczytany post 22 sierpnia 2013, 14:05

JUŻ WYKONUJE TELEFON DO ''LEŚNIA'' Znamy sie ze szkoły średniej to powiem mu żeby nie wchodził do LM bo straci na tym polska ekstraklasa. Wiadomka Wisła kasę przeznaczy na ćpanie, Lech na alkohol tylko legła się stoczy i wykupi zawodników.


szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6203
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 22 sierpnia 2013, 14:10

daretti87 pisze:chcecie żeby klubik który przez lata wykradał najzdolniejszych piłkarzy z całej Polski wykorzystując swoją uprzywilejowaną pozycję został hegemonem na lata?
Jeśli skutkiem tego będzie polska drużyna w Lidze Mistrzów, brak corocznych kompromitacji, to tak, chcem.


daretti87

Juventino
Juventino
Rejestracja: 09 grudnia 2009
Posty: 40
Rejestracja: 09 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 22 sierpnia 2013, 14:13

Szczypku :( Polska drużyna będzie, bedzie hegemonia legły i coroczne kompromitacje reszty więc zmieni sie tylko legła która wygra z 5 majstrów z rzędu, a nie daj Boże jeszcze za rok sie dostanie do LM to bedzie [*].


Myzarel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 maja 2006
Posty: 893
Rejestracja: 25 maja 2006

Nieprzeczytany post 22 sierpnia 2013, 14:23

Daretti ten 87 przy nicku ma coś wspólnego z Twoim wiekiem? :doh:

Zawsze myślałem że w eliminacjach do LM (w wydaniu klubów ze słabszych lig) chodzi o to by się do niej dostać, zarobić pieniądze i rozwijać klub by mógł zdominować krajowe rozgrywki. Jak mogłem tak się pomylić...

Trzymam kciuki za Legię. Warszawy delikatnie mówiąc nie cierpię, polską piłkę mam w poważaniu, ale do Legii czuję jakąś tam sympatię. Jeśli znowu się nie uda to możemy doczekać 20 lat bez polskiego klubu w LM
:prochno:


Juve to wiara, którą noszę w sobie. Współczuję tym, którzy kibicują innym barwom, ponieważ wybrali cierpienie. - Giampiero Boniperti
francois

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 czerwca 2010
Posty: 2652
Rejestracja: 28 czerwca 2010

Nieprzeczytany post 22 sierpnia 2013, 14:28

daretti87 pisze:Właśnie pisałem że może każdy reprezentować Polskę, Lech, Wisła, czy inne Zagłębie byle nie legła :( Jeśli oni awansują to nie czarujmy sie 8 mln euro extra kaski + kasa od sponsorow i reklamy wstrząśnie polską ligą i na długo nikt nie zbliży się do legły... chcecie żeby klubik który przez lata wykradał najzdolniejszych piłkarzy z całej Polski wykorzystując swoją uprzywilejowaną pozycję został hegemonem na lata?
Skąd się tacy ludzie biorą? :roll:


Lepiej niech polskie zespoły kończą grę w pucharach jeszcze w sierpniu. Wtedy będzie sprawiedliwie, poziom ligi się wyrówna. Emocje będą fantastyczne.


„To jest miejsce wyjątkowe,
tu się mogą ziścić sny,
za te barwy, herb, tradycję,
zostaw serce, pot i łzy”
przemo134

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2007
Posty: 70
Rejestracja: 25 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 22 sierpnia 2013, 14:33

zamiast jednego klubu na jako takim poziomie lepiej zeby nie bylo zadnego. brzmi rozsadnie:)


Bruce Badura

Juventino
Juventino
Rejestracja: 24 maja 2011
Posty: 740
Rejestracja: 24 maja 2011

Nieprzeczytany post 22 sierpnia 2013, 14:36

Ciemnogród i tyle. Reszta klubow powinna sie uczyc od Legii. Oni jako pierwsi zalozyli akademie z prawdziwego zdarzenia i dzis widac tego efekty - sprzedaja za granice mlodych zdolnych a na ich miejsce przychodza nastepni. Kasa jest? Jest. A taki widzew, co ani stadionu, ani kasy, ani kibicow powinno sie degradowac do B klasy.


Sila Spokoju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 2359
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 22 sierpnia 2013, 14:54

Ja tam się ciesze, że Legia ma szanse zagrać w LM.
Po pierwsze może być to jakiś bodziec dla naszej rodzimej ligi, że warto się rozwijać.
Po drugie, chciałbym żeby Legia trafiła do grupy z Juve, wtedy bez problemu wielu z nas zobaczyłaby meczyk na stadionie Legii ;)
Po trzecie, fajnie będzie oglądać Polską drużynę w tych elitarnych rozgrywkach, nawet pomimo tego, że Polskiej kopanki nie znoszę.


Max Allegri przed przegranym 5:1 meczem pisze: “Mam względem Luciano olbrzymi szacunek. To naprawdę zabawne, że od czasu do czasu zdarza nam się pokłócić… Ja przy nim w ogóle nie jestem trenerem, pracuję w tym fachu z przypadku“
Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 22 sierpnia 2013, 14:56

Ja rozumię ogólne oburzenie, ale nie bierzecie pod uwagę, że mówimy o polskim klubie i to o legii ;p. Rozumie oburzenia, gdy porusza się nienawiść do klubów włoskich, argumentując, że nie jesteśmy wlochami i nie żyjemy w miastach klubów Seria A, więc nie mamy podstaw do nienawiści czy pogardy. Ale zauważcie, że jestesmy w Polsce (większość) i kolega który tak nienawidzi Legii być może jest kibicem Poloni W-wa lub Wisły czy innego wroga wojskowych. To tak jakbyście chcieli przemówic do rozsądku kibicom Curva Sud Juventusu, że inter to nie wróg tylko przeciwnik :prochno: .

Ja chlopaka rozumię. :prochno: Tez nie znoszę Legii. A polska piłka nigdy nie będzie prezentować poziomu europejskiego bo nasz kraj ma mentalność zlodzieji kombinatorów i pasibrzuchów. Jedynie są możliwe przeblyski. Nie bedzie lepiej tak juz ten świat jest stworzony.


Obrazek
PrzemasJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 marca 2005
Posty: 1169
Rejestracja: 13 marca 2005

Nieprzeczytany post 22 sierpnia 2013, 15:00

Bruce Badura pisze:A taki widzew, co ani stadionu, ani kasy, ani kibicow powinno sie degradowac do B klasy.
to sie usmialem :) stadion maja (jaki maja, ale maja, w lodzi nie jest tak kolorowo jak w wawce), z kasa rewelacji nie ma to fakt, ale w pl lidze nikt (moze za wyjatkiem zaglebia) nie zyje ponad stan, a z brakiem kibicow to sie osmieszyles :)

wole po 100kroc widzew niz wymyslu typu nieciecze i inne, klub z tradycja itd ehh wymysliles

a legii (mimo braku sympatii na polskim podworku) tez zycze w pucharach jak najlepiej

p.s. w weekend niestety porazka hehe


Magica Juve resiste il mio cuore lontano da te soltanto se penso alla figa!!
Lypsky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2003
Posty: 4747
Rejestracja: 22 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 22 sierpnia 2013, 16:07

Arcadio Morello pisze:W POlsce nadal przewagę będą mieli "kibole" nad normalnymi kibicami.
W Polsce nadal przewagę będą mieli idioci, nad samodzielnie myślącymi.
Arcadio Morello pisze:W Anglii już dawno sobie poradzili z takimi jak ty.
o takimi:



?
Cabrini_idol pisze:Ja rozumię
Cabrini_idol pisze:Ja chlopaka rozumię
Klasa! :ok:


a ja kocham gołe baby, gołe baby do przesady
Zablokowany