Polskie kluby w rozgrywkach europejskich 2013/2014

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
Zablokowany
Bruce Badura

Juventino
Juventino
Rejestracja: 24 maja 2011
Posty: 740
Rejestracja: 24 maja 2011

Nieprzeczytany post 21 sierpnia 2013, 22:54

Uf uf uf. Na farcie, na niesamowitym farcie ten wynik. O dziwo środek obrony bardzo przyzwoicie, szczeg. Dossa Junior nie do zajechania w walce o gorne pilki, imo dobrze sie stalo ze zszedl szybko Jodla-wszyscy widzieli co sie dzialo jak gral. Broz bardzo solidnie - wiekszosc groznych akcji szlo od strony Wawrzyniaka ktory nie radzil sobie z Popą - btw swietny skrzydlowy.
Legia bylaby grozna gdyby miala lepszego srodkowego pomocnika niz Furman - w obronie jeszcze jako tako gral ale do przodu byl beznadziejny jak zwykle - wiekszosc podan trafialo do przeciwnika. Sprawa awansu jest nadal otwara i nadal wieksze szanse daje Rumunom, bowiem stac ich na zwyciestwo. Zobaczymy co tym razem wymysli Urban, polska mysl szkoleniowa w tej sytuacji stawialaby w bramce autobus bez kół...
I lepiej niech Jodlowiec nie zdrowieje zbyt szybko...


Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 21 sierpnia 2013, 22:55

deszczowy pisze:
Cabrini_idol pisze:Co z tego jak i tak nie awansują, Legia jest po prostu slabsza piłkarsko, limit szczęscia sie wyczerpał.
Nie jest słabsza piłkarsko. Była wystraszona, bojaźliwa i elektryczna, ale nie słabsza.

Ale to tez element piłki, strach oznacza słabość :prochno:
Ostatnio zmieniony 21 sierpnia 2013, 22:55 przez Cabrini_idol, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
grande amore

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 października 2012
Posty: 615
Rejestracja: 05 października 2012

Nieprzeczytany post 21 sierpnia 2013, 22:55

Cabrini_idol pisze:Co z tego jak i tak nie awansują, Legia jest po prostu slabsza piłkarsko, limit szczęscia sie wyczerpał.

Może lepiej, bo jakby awansowali, to prezesi Legii chyba by sie zapili na śmierć inkasując 8 mln euro. Zdrowie najważniejsze :prochno:
Za zdrowie tez warto wypic (wg niektorych), skoro takie wazne :smile:


Juve, storia di un grande amore :)
------
Jaka jest roznica miedzy zwyciezca a przegranym? Upasc moze kazdy, zwyciezca wstaje i idzie dalej.
------
Mowcie mi Magda
czarny93

Juventino
Juventino
Rejestracja: 25 sierpnia 2009
Posty: 146
Rejestracja: 25 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 21 sierpnia 2013, 22:55

Po dzisiejszym meczu naprawdę wierzę w awans. Wynik wywożą świetny. Mają mecz u siebie. A Steaua jest naprawdę do ugryzienia. Były momenty że grali bardzo niefrasobliwie w obronie.
Teraz najważniejsza będzie psychika.
Jeśli nie przegrają tego meczu w głowach będziemy mieć w tym sezonie LM w Polsce.
Musimy się tylko wystrzegać sytuacji typu gdzie Żyro zarobił żółtą. Rumun zakręcił naszych dwóch zawodników jak dzieci, a wszystko działo się na lini pola karnego.
Nie rozumiem tylko tego bezmyślnego wywalania piłki przez Kuciaka na Sagana czy Koseckiego. 90% tych akcji było przegrywanych. To tak jakby nasi za wszelką cenę chcieli dać łatwo rozpocząć akcję rywalowi.


DejW
fazzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 maja 2006
Posty: 2767
Rejestracja: 16 maja 2006

Nieprzeczytany post 21 sierpnia 2013, 22:56

Jest dobry wynik a tu dalej malkontenctwo... i tak nie wejdą i tak są cieńcy... Co za naród.


Pavel Nedved pisze:"Juve ponownie jest nieprzyjemne? Mam nadzieję, nie interesuje mnie bycie miłym, tylko zwycięskim"
Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 21 sierpnia 2013, 23:00

O tak trzeba narzekać, pracy mi nie może państwo zapewnić, zaznaczę, że szukam byle czego :roll:. Trzeba narzekać ! :prochno:



Legia przy odrobinie szczescia wejdzie do LM a tam hokejowe wyniki ;] Oby z Juve .


Obrazek
ReinerJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 06 marca 2010
Posty: 332
Rejestracja: 06 marca 2010

Nieprzeczytany post 21 sierpnia 2013, 23:01

fazzi pisze:Jest dobry wynik a tu dalej malkontenctwo... i tak nie wejdą i tak są cieńcy... Co za naród.
Serio, rzygać się chce... :angry: Ja w tej chwili daję Legii większe szanse niż Rumunom i wydaję mi się, że żaden polski klub nie był tak blisko LM w ostatnich latach. Byle nie wyszli nastawieni na 0:0.


bendzamin

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 kwietnia 2009
Posty: 4225
Rejestracja: 18 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 21 sierpnia 2013, 23:06

Biorąc pod uwagę, że Legia w pierwszej połowie nie potrafiła wymienić trzech podań i miała kupę szczęścia, można to 1:1 uznać za dobry wynik. Teraz 6 dni pompowania balonika (dobrze, że nie 8, bo tak też się mogło trafić) i... zobaczymy. Szanse są, ale i sporo do poprawienia w grze warszawskiej drużyny.

Dzisiaj, nawet w drugiej połowie, bywały momenty, że środek pola Legii nie istniał. Rumun z piłką mógł sobie na spokoju przebiec 60 metrów, minąć Furmana i Vrdoljaka (który ustąpił mu drogi i życzył powodzenia - to ma być kapitan?) i ułożyć sobie piłkę na strzał z dystansu. Na pochwałę za zaangażowanie na pewno zasługuje często wracający się Kosecki, podobał mi się też Broź, no i rzecz jasna Kuciak. We wtorek na pewno Legia nie może wyjść z nastawieniem na 0:0, bo wiemy, jak to się kończy w wykonaniu polskich drużyn. Dobrze, że drugi mecz odbędzie się w Warszawie, bo chyba wszyscy pamiętają wyjazdowe rewanże Wisły w Grecji i na Cyprze.

Jeśli chodzi o komentarz Węgrzyna, to mi się podobał. Momentami może używał trochę zbyt potocznego języka, ale lepsze to, niż gadający banały i powtarzający wszystko po głównym komentatorze ekspert, który nie ma pojęcia, jakie drużyny ogląda.
weszlo.com pisze:(...)trener Jan Urban, który z poluzowanym krawatem prezentował się niczym gość weselny w czasie poprawin, o piątej nad ranem.
:prochno::ok:
Ostatnio zmieniony 21 sierpnia 2013, 23:16 przez bendzamin, łącznie zmieniany 2 razy.


Obrazek
Eric6666

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 listopada 2006
Posty: 2129
Rejestracja: 13 listopada 2006

Nieprzeczytany post 21 sierpnia 2013, 23:07

Cabrini_idol pisze:O tak trzeba narzekać, pracy mi nie może państwo zapewnić, zaznaczę, że szukam byle czego :roll:. Trzeba narzekać ! :prochno:



Legia przy odrobinie szczescia wejdzie do LM a tam hokejowe wyniki ;] Oby z Juve .
tak samo było z Lechem?

Legia jak wejdzie do fazy grupowej to może w końcu zagrają odważnie i kto wie, może jeszcze zaskoczą. Skład mają niezły, chociaż też mi brakuje napastnika u nich, ale co tam. W tym roku wchodząc do fazy grupowej pewnie na koniec sezonu zrobią ciekawe okienko transferowe wyprzedając 2-3 najważniejszych napastników.

Kuciak dzisiaj tylko potwierdza, że w Warszawie najlepsi bramkarze!


PS. naprawdę tak ciężko wymawiać Stjeła? Stuea Stea Stua, czasami brzmiało to naprawdę idiotycznie. Całe życie słyszałem Stjeła, ale jak zawsze w polskiej komentatorce znowu wymyślają własne "wymowy".


"The two most important days in your life are the day you are born and the day you find out why."
Mark Twain
Bruce Badura

Juventino
Juventino
Rejestracja: 24 maja 2011
Posty: 740
Rejestracja: 24 maja 2011

Nieprzeczytany post 21 sierpnia 2013, 23:17

fazzi pisze:Jest dobry wynik a tu dalej malkontenctwo... i tak nie wejdą i tak są cieńcy... Co za naród.
Co tu chwalic. Nie ma sie co oszukiwac, Legia byla slabsza w kazdym elemencie gry od rywali. Taki wynik to istny cud na ktory nie zasluzyli swoja postawa.

dobrze ze od razu supercup hiszpanii leci na odtrutke


zoff

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2006
Posty: 3523
Rejestracja: 12 lipca 2006

Nieprzeczytany post 21 sierpnia 2013, 23:33

Bruce Badura pisze: Co tu chwalic. Nie ma sie co oszukiwac, Legia byla slabsza w kazdym elemencie gry od rywali. Taki wynik to istny cud na ktory nie zasluzyli swoja postawa.
No i prawidłowo. Za tydzień też będą gorsi w każdym elemencie, ale nie znajdą sposobu na takiego kozaka jak Kuciak i odpadają. Śmierć frajerom!

:roll: :roll:


Obrazek
Arcadio Morello

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lutego 2010
Posty: 557
Rejestracja: 12 lutego 2010

Nieprzeczytany post 22 sierpnia 2013, 08:51

Bardzo dobra druga połowa w wykonaniu Legii. Szkoda, że nie udało się strzelić na 1:2. Były ku temu okazje. Gratulacje od fana Wisły i powodzenia za tydzień :-D. Kuciak pewnie mecz życia :P.


Obrazek
daretti87

Juventino
Juventino
Rejestracja: 09 grudnia 2009
Posty: 40
Rejestracja: 09 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 22 sierpnia 2013, 09:27

Jeśli legła awansuje to niestety zdominuje polską ligę na co najmniej dekadę. Przez lata będziemy musieli oglądać plecy warszafkowo słoikowego klubu ze stolycy :( Boże chroń Widzewa :D


D-Rose

Juventino
Juventino
Rejestracja: 01 stycznia 2007
Posty: 1863
Rejestracja: 01 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 22 sierpnia 2013, 10:06

daretti87 pisze:Jeśli legła awansuje to niestety zdominuje polską ligę na co najmniej dekadę. Przez lata będziemy musieli oglądać plecy warszafkowo słoikowego klubu ze stolycy :( Boże chroń Widzewa :D
Masz jakis problem natury emocjonalnej obrzezancu? 5-1 dalej boli? Czy moze te 13 lat bez wygranej z Legią?! :roll:

Wynik taki jaki chciałem. Remis bramkowy, ale mimo wszystko dalej faworytami sa Rumuni. Oby nie spieprzyli, bo chyba lepszej okazji na awans w najblizszych latach nie bedzie.

Forza Legia 8) :D


Obrazek
daretti87

Juventino
Juventino
Rejestracja: 09 grudnia 2009
Posty: 40
Rejestracja: 09 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 22 sierpnia 2013, 10:17

Nie jestem obrzezany :prochno: Każdy tylko nie legła, Wisła, Lech, Śląsk cokolwiek tylko nie legła. Miejmy nadzieje, że nażelowani chłopcy Urbana już zaczeli liczyć kase którą zarobią za awans jak Wisła z grekami w pamiętnym meczu i jak przyjdzie mecz to dopakowane rumunki klepną ich z 2,3-0 Oby :D


Zablokowany