Polskie kluby w rozgrywkach europejskich 2013/2014

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
Zablokowany
squinter

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 grudnia 2011
Posty: 1267
Rejestracja: 12 grudnia 2011

Nieprzeczytany post 08 sierpnia 2013, 23:13

ale bede sie smial z Poznaniakow jak tam do nich wroce, brawo Lech! :smile:


Marat87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2011
Posty: 2471
Rejestracja: 17 maja 2011

Nieprzeczytany post 08 sierpnia 2013, 23:13

Oczywiście, że Śląsk nie będzie rozstawiony.
http://en.wikipedia.org/wiki/2013%E2%80 ... -off_round


Mehehehe

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 stycznia 2013
Posty: 1680
Rejestracja: 09 stycznia 2013

Nieprzeczytany post 08 sierpnia 2013, 23:25

Nie żebym nie kibicował polskim klubom, ale chciałbym je zobaczyć w starciu z Violą bądź Udinese. Albo chociaż w fazie grupowej.


Dybala 4ever

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 października 2007
Posty: 1847
Rejestracja: 28 października 2007

Nieprzeczytany post 08 sierpnia 2013, 23:49

To jest właśnie futbolowa przewrotność. Lech miał na lajcie złoić Litwinów, a tymczasem to oni pokazali im drzwi wyjściowe. Natomiast Śląsk zrobił to czego nikt od niego nie oczekiwał-pokazał klasę i w świetnym stylu pokonał uznaną bądź co bądź markę. Pomijając skład to przeciętny Janusz będzie kojarzył tą nazwę. I teraz znając polską mentalność: Śląsk teraz och ach nikt ich nie pokona i wejdą do LE. A skończy się odwrotnie, tradycyjne pompowanie balona. A z kolei Legia jest hejtowana za nijaką grę i fartowne przesmyczenie się. I tutaj nie będzie na Warszawiakach presji i wielkich oczekiwać. A ci pewnie dokonają niespodzianki i awansują albo po świetnej walce odpadną. To są tylko moje prognozy- boisko i tak wszystko zweryfikuje.


zoff

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2006
Posty: 3523
Rejestracja: 12 lipca 2006

Nieprzeczytany post 09 sierpnia 2013, 00:17

I brawo! Sląsk pokazał, że będąc polską drużyną można grać kombinacyjnie i wymienić więcej niż 3 podania na połowie rywala. Bardzo przyjemna gra dla oka, szczególnie podobała się druga linia zespołu Levego. Przyznam szczerze - nawet po meczu we Wrocławiu, miałem pewne obawy przed Brugią. Sląsk zagrał jeszcze lepiej niż we Wrocławiu. Takie jest moje zdanie. Sobota to poziom nieosiągalny dla Koseckiego, który gra bez głowy, a w oczy rzucają się tylko jego modne czerwone korki. Jeśli dołożymy do tego zespoły większą pewność siebie i zdecydowanie we własnym polu karnym - faza grupowa LE jest w zasięgu Śląska.


Obrazek
Bruce Badura

Juventino
Juventino
Rejestracja: 24 maja 2011
Posty: 740
Rejestracja: 24 maja 2011

Nieprzeczytany post 09 sierpnia 2013, 00:44

Czy Śląsk awansuje, tutaj kluczowe będzie losowanie. Wśród zespołów rozstawionych jest kilka takich, które z powodzeniem mogłyby rywalizować w LM. Poprzednie losowanie mimo wszystko bylo trudne dla WKS, takze pozostaje liczyc, ze zla karta sie odwroci.
Elo Vidal:) pisze: A z kolei Legia jest hejtowana za nijaką grę i fartowne przesmyczenie się. I tutaj nie będzie na Warszawiakach presji i wielkich oczekiwać. A ci pewnie dokonają niespodzianki i awansują albo po świetnej walce odpadną.
Nie sądzę. Legia, podobnie jak Lech jest pod formą. Duży problem z konstruowaniem akcji ofensywnych, niepewność w obronie, motorycznie też nie za bardzo. Pozostaje miec nadzieje na farta w losowaniu i liczyc, ze przez ten czas zanim zagraja cokolwiek ulegnie zmianie. Moze zlapia troche, tej tzw. swiezosci.


lenor

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 sierpnia 2010
Posty: 1033
Rejestracja: 26 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 09 sierpnia 2013, 10:36

Legia nie zachwycała na tle beznadziejnego Molde, które nie potrafiło stworzyć żadnej składnej akcji. Myślę, że 4 runda zweryfikuje ich możność w europejskich pucharach.
Lecz z drugiej strony ten Żargiris czy jak mu tam, też miał być śmiesznym rywalem dla Lecha, a wyszło jak wyszło...no ale Legioniści nie mają płaczka Arboledy, przez którego padają bramki...

Śląsk przeszedł samego siebie i chwała im za to. To nic że Bruggia jest od dłuższego czasu znaacznie pod formą. Cieszmy się chwilą, my jak byliśmy pod formą to Lecha wysławiali za ten remis. W 4 rundzie chciałbym albo Nordsjalland, albo Salzburg

Nigdy więcej Sochy na lewej obronie....


pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 09 sierpnia 2013, 10:50

paradoks sytuacji polega na tym, że śląsk ma potencjalnych "trudniejszych" rywali do przejścia od legii, a gdzie prestiż lm, a gdzie le... dodatkowo nawet jeżeli legia nie awansuje, kwalifikuje się do le, a śląsk już odpada po ewentualnej porażce.

kiedyś było pytanie: "czy jakikolwiek polski klub dotrwa w europie do wiosny". Teraz można się już pytać o jesień [']


prezes3c pisze:
12 sierpnia 2020, 22:06
Sorek21 pisze:
12 sierpnia 2020, 21:45
Neymar mógł trzy gole wsadzić do przerwy.
A Juventus mógł 2 razy wygrać LM między 2015 a 2017
deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 09 sierpnia 2013, 10:55

Śląsk zapisał ładną kartę w historii polskiej piłki. Po raz ostatni polska drużyna poradziła sobie w europejskich pucharach z wyżej notowanym przeciwnikiem chyba za czasów FC Tannanberg. Ale kapitanem był wtedy Litwin, więc nie wiem czy to się liczy.


Brawa dla Śląska, oddzielne dla Soboty, który wczoraj przechodził samego siebie.

Aha, jeszcze jedno. Kibicom Lecha chciałbym szczerze pogratulować modelowego polskiego słomoZbutówWychodźstwa. Propsy, chłopaki! Świetny transparent! Szkoda tylko, ze to waszemu klubikowi przyszło klęknąć do miecza owych "litewskich chamów". Możecie zmienić hasło z "Na Rumaku do Europy" na "wiśta wio, łatwo powiedzieć".

Obrazek


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
tomek_bb_Juve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 24 maja 2013
Posty: 2
Rejestracja: 24 maja 2013

Nieprzeczytany post 09 sierpnia 2013, 11:22

Śląsk mnie zaskoczył na maksa. Powiem szczerze że myślałem że dostaną lanie. Uważałem że nie nadają się do europejskich pucharów, a tu proszę. Co do Legii, to według mnie kiepsko, nie ma szans aby zagrali w LM

deszczowy- dokładnie, wiocha straszna. I jeszcze większa wiocha przegrać z takim zespołem


juvefan999

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 czerwca 2010
Posty: 35
Rejestracja: 29 czerwca 2010

Nieprzeczytany post 09 sierpnia 2013, 11:28

Każdy z potencjalnych przeciwników będzie dla Legii bardzo wymagający. Zresztą wystarczy poczytać analizę - http://krotkapilka.pl/artykul,z_kim_zagra_legia,1032


http://90minut.blogspot.com/ - blog o piłce nożnej. Zapraszam !
francois

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 czerwca 2010
Posty: 2652
Rejestracja: 28 czerwca 2010

Nieprzeczytany post 09 sierpnia 2013, 11:50

Jak widać w każdej rundzie polski klub musi się skompromitować. Czy to z Karabachem, czy to z Żalgirisem :roll:


Kto mi wytłumaczy, dlaczego przed losowanie LE jest podział na koszyki i na jakiej podstawie jest on dokonywany?


„To jest miejsce wyjątkowe,
tu się mogą ziścić sny,
za te barwy, herb, tradycję,
zostaw serce, pot i łzy”
Mehehehe

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 stycznia 2013
Posty: 1680
Rejestracja: 09 stycznia 2013

Nieprzeczytany post 09 sierpnia 2013, 11:55

Wydaje mnie się, że każda drużyna ma określoną ilość pkt, ustalaną na podstawie osiągnięć w europejskich pucharach w ostatnich latach danej drużyny. No i ułożone kluby od najlepszego do najgorszego, dzielonę są na koszyki.


Legia ze Steauą Bukareszt, znowu rewanż u siebie.


Piti

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 czerwca 2012
Posty: 2017
Rejestracja: 02 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 09 sierpnia 2013, 12:15

Dobrze ze nie trafili na Basel lub Pilzno (jak sobie przypomne jak roznieśli Napoli, to masakra..)

Steaua do pyknięcia jak najbardziej, oby mile zaskoczyli tak jak Śląsk zaskoczyl


tomek_bb_Juve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 24 maja 2013
Posty: 2
Rejestracja: 24 maja 2013

Nieprzeczytany post 09 sierpnia 2013, 12:16

Steaua zespół jak najbardziej do przejścia, jednak uważam że Legia nie da rady, za słabi są, no ale to moje zdanie :P


Zablokowany