Serie A: Mercato 2012

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ

Mercato którego z włoskich klubów uważasz za najbardziej udane?

Można wybrać tylko 1. opcję

 
 
Pokaż wyniki
De Rossi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2008
Posty: 700
Rejestracja: 14 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 02 sierpnia 2012, 14:18

Fiorentina teraz chce szybko zamknąć transfer Gonzalo Rodrigueza z Villarreal (dobry jakis?), a potem podobno rzucają się na Aquilaniego.


francois

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 czerwca 2010
Posty: 2652
Rejestracja: 28 czerwca 2010

Nieprzeczytany post 02 sierpnia 2012, 14:53

De Rossi pisze:Fiorentina teraz chce szybko zamknąć transfer Gonzalo Rodrigueza z Villarreal (dobry jakis?), a potem podobno rzucają się na Aquilaniego.
Oni faktycznie nie chcą, aby powtórzyła się historia sprzed roku :bravo: Rodriguez to więcej niż solidny obrońca. Nie powinien mieć problemów z wywalczeniem pierwszego składu. Widać, że Viola nawiązała dobre stosunki z Villarreal :lol:


Balzaretti oficjalnie w Romie. Razem z nim do Rzymu trafił Paragwajczyk Ivan Piris. Giallorossim chyba znudziło się wystawianie skrzydłowych na bokach obrony :prochno: A za obydwu zawodników zapłacili grosze :bravo:


„To jest miejsce wyjątkowe,
tu się mogą ziścić sny,
za te barwy, herb, tradycję,
zostaw serce, pot i łzy”
Łoles

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 października 2010
Posty: 800
Rejestracja: 26 października 2010

Nieprzeczytany post 02 sierpnia 2012, 14:57

Ciekawe tylko jak szybko drużyna po takich zmianach zatrybi, bo o ile pojedyncze trybiki są solidne to nie koniecznie musi to wszystko działać - choć życzę im jak najlepiej.

Rodriguez w cmie0304 wymiatał tak btw :prochno:


"Prawda jest taka, że ty jesteś słaby, a ja jestem tyranią złych ludzi. Ale staram się Ringo, naprawdę bardzo się staram być pasterzem..."
francois

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 czerwca 2010
Posty: 2652
Rejestracja: 28 czerwca 2010

Nieprzeczytany post 02 sierpnia 2012, 16:07

Didac Vila nie przeszedł testów medycznych w Valencii, więc Milan ma jedno wzmocnienie ekstra :-D Dzwini mnie to, bo Hiszpan chyba nie miał w przeszłości żadnej kontuzji.

A teraz Valencia ma zarzucić sieci na Jose Angela z Romy, który po przyjściu Balzy straci miejsce w składzie.


„To jest miejsce wyjątkowe,
tu się mogą ziścić sny,
za te barwy, herb, tradycję,
zostaw serce, pot i łzy”
Espaneta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 kwietnia 2012
Posty: 137
Rejestracja: 24 kwietnia 2012

Nieprzeczytany post 02 sierpnia 2012, 22:06

Vilà obecnie zmaga się z kontuzją. Do wyleczenia urazu byłyby potrzebne dodatkowe zabiegi. Doprowadzenie Hiszpana do pełni zdrowia wymaga zbyt wiele czasu, a dodatkowo istnieje duże prawdopodobieństwo odnowienia kontuzji. Candel, Llorente i Braulio spotkali się, aby przeanalizować sytuację 23-latka. Dyrektor sportowy kontaktował się również telefonicznie ze szkoleniowcem drużyny, Mauricio Pellegrino. Zarządcy Valencii wspólnie zdecydowali, aby zrezygnować z usług Dídaca
No nie wiem czy to takie wzmocnienie dla Milanu.

A tak na serio to.....SZLAG BY TO! Najlepszy kandydat na naszą lewą obronę i to do wyciągnięcia za grosze a tu taki psikus :doh:
Jose Angel to ostatnio formę widział jakiś ponad rok temu chyba więc nie wiem czy to dobra opcja :(


Castiel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 maja 2010
Posty: 3182
Rejestracja: 24 maja 2010

Nieprzeczytany post 03 sierpnia 2012, 14:28

Podobno Milan złożył ofertę 6 mln za połamanego Rossiego, a Villareal chce 12 mln.
Czarno to widzę. W dodatku kupowanie kontuzjowanego zawodnika wydaje mi się dziwne i dosyć ryzykowne, ale gdyby tak odzyskał formę to...


De Rossi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2008
Posty: 700
Rejestracja: 14 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 03 sierpnia 2012, 16:06

Tak jak pisałem. Fiorentina sprowadziła Gonzalo Rodrigueza z Villarreal, o czym informują Hiszpanie na swojej oficjalnej stronie, a Andrea della Valle, potwierdził, że Aquilani będzie zawodnikiem Violi w nowym sezonie.


Łoles

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 października 2010
Posty: 800
Rejestracja: 26 października 2010

Nieprzeczytany post 03 sierpnia 2012, 16:34

Na 90min widziałem potwierdzenie transferu Aquilaniego do Fiorentiny.
Sporo grajków juz ściągnęła Fiora i to paradoksalnie może być jej problem w nadchodzącym sezonie.
Dużo nowych graczy nie zawsze musi zaskoczyć.
Ciekawi mnie też czy to znak że pogodzili się z odejściem Jovetica czy tez wręcz przeciwnie, kupując tych wszystkich graczy chcą go zatrzymać i udowodnić że buduja drużynę wokół niego :think:


"Prawda jest taka, że ty jesteś słaby, a ja jestem tyranią złych ludzi. Ale staram się Ringo, naprawdę bardzo się staram być pasterzem..."
czarny93

Juventino
Juventino
Rejestracja: 25 sierpnia 2009
Posty: 146
Rejestracja: 25 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 03 sierpnia 2012, 17:57

A ja tam po części cieszę się z dobrych transferów drużyn typu Fiorentina. W walce o mistrza raczej nie będą się liczyć, ale liga będzie trudniejsza i ciekawsza co i dla oka dla nas i dla drużyn w kontekście typowo sportowym jest ważne :)

Forza Serie A :)


DejW
Murzin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 kwietnia 2010
Posty: 106
Rejestracja: 27 kwietnia 2010

Nieprzeczytany post 03 sierpnia 2012, 18:48

Podobno Milan złożył ofertę 6 mln za połamanego Rossiego, a Villareal chce 12 mln.
Czarno to widzę. W dodatku kupowanie kontuzjowanego zawodnika wydaje mi się dziwne i dosyć ryzykowne, ale gdyby tak odzyskał formę to...
Jak dla mnie to takie mercato Milanu mi się podoba. Miał być Dzeko, a może skończy się na Rossim, który wpierw będzie się leczył, a potem będzie szukał formy :)


De Rossi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2008
Posty: 700
Rejestracja: 14 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 10 sierpnia 2012, 00:10

Fiorentina pozyskała kolejnego gracza. Tym razem padło na Davida Pizarro z Romy.


Castiel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 maja 2010
Posty: 3182
Rejestracja: 24 maja 2010

Nieprzeczytany post 10 sierpnia 2012, 01:01

Łoles pisze: Dużo nowych graczy nie zawsze musi zaskoczyć.
Prosty przykład - GENOA.


Alfa i Omega

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 sierpnia 2006
Posty: 1148
Rejestracja: 24 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 10 sierpnia 2012, 01:51

Dla mnie nazwiskiem numer jeden w Fiorentinie 2012/13 będzie Vincenzo Montella. Prawdę mówiąc, zawsze lubiłem go jako napastnika i miło mi, że sprawdza się jako trener. Ciekaw jestem, czy w takim natłoku nowych nazwisk da radę to ogarnąć, czy się spali.


Marian.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2009
Posty: 1598
Rejestracja: 25 lutego 2009

Nieprzeczytany post 10 sierpnia 2012, 01:57

De Rossi pisze:Fiorentina pozyskała kolejnego gracza. Tym razem padło na Davida Pizarro z Romy.
Na prawdę ciekawi zawodnicy zawitali we Florencji, ale moim zdaniem pozyskali oni zbyt wielu piłkarzy do środka pola. Zastanawiam się jak Montella ich ustawi. Aquilani, Valero, Fernandez, Pizarro, Dalla Rocca - wszyscy są piłkarzami środka pola. Wszyscy na pewno nie będą grać. Moim zdaniem powinni się bardziej skupić na pozyskaniu partnera dla Joveticia, bo ten odpad z Ajaxu to chyba nie najlepszy pomysł. Ale z końcową oceną poczekam przynajmniej do połowy sezonu.


Obrazek
alina

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lipca 2009
Posty: 2695
Rejestracja: 25 lipca 2009

Nieprzeczytany post 10 sierpnia 2012, 09:48

Borini wczoraj strzelił w debiucie w meczu o stawkę:

http://www.meczyki.pl/skroty/16534/live ... el_30.html


ODPOWIEDZ