Serie A: Mercato 2012

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ

Mercato którego z włoskich klubów uważasz za najbardziej udane?

Można wybrać tylko 1. opcję

 
 
Pokaż wyniki
Alfa i Omega

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 sierpnia 2006
Posty: 1148
Rejestracja: 24 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2012, 18:45

De Rossi pisze: A Vargas z Violi ma iść do Genoi - sam bym go chciał w Turynie na lewą stronę.
Marotta też go chciał. Tylko Conte... wybitnie nie ;)


francois

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 czerwca 2010
Posty: 2652
Rejestracja: 28 czerwca 2010

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2012, 21:38

Ouh_yeah pisze:Michael Ciani, którego sporo osób może pamiętać z potyczek Ferrary z Bordeaux w LM, wylądował w Lazio. W tamtym czasie sprawiał bardzo pozytywne wrażenie, nie wiem jak jest obecnie ale na pewno osłabieniem linii obrony nie będzie.
Przychodzi Ciani, bo być może odejdzie Diakhite. W każdym razie taki transfer trzeba pochwalić. Nawet dziwi mnie, że Francuz nie trafił do lepszego klubu.
De Rossi pisze:A Vargas z Violi ma iść do Genoi - sam bym go chciał w Turynie na lewą stronę.
Wątpię w ten transfer. Della Valle powiedział ostatnio, że dla niego to mercato się już skończyło. Wprawdzie mówił to w kontekście Joveticia, ale chyba powinno odnosić się do całej ekipy.
Ale jeśli Peruwiańczyk odejdzie to po ciekawych transferach i udanym rozpoczęciu sezonu humory kibiców Violi zostaną nieco popsute.


„To jest miejsce wyjątkowe,
tu się mogą ziścić sny,
za te barwy, herb, tradycję,
zostaw serce, pot i łzy”
Rommanov

Juventino
Juventino
Rejestracja: 28 sierpnia 2012
Posty: 121
Rejestracja: 28 sierpnia 2012

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2012, 21:45

Ale jeśli Peruwiańczyk odejdzie to po ciekawych transferach i udanym rozpoczęciu sezonu humory kibiców Violi zostaną nieco popsute.
Vargas od początku mercato jest 1 do odejścia i raczej nikt nie będzie po nim płakał.


De Rossi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2008
Posty: 700
Rejestracja: 14 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 29 sierpnia 2012, 12:11

To z wyczytanych ploteczek, Vargas już bardzo blisko Genoi; Pazienza chyba pójdzie do Bologni, Torino kupuje jakiegoś Marko Bakicia. I podobno United przyjęli propozycje 5 mln za Berbatova od ... Fiorentiny. Nie uwierzę, póki nie zobaczę. A Roma miała rozpocząć rozmowy z Villarreal w sprawie Rossiego.


ObrazekObrazek
@D@$

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 kwietnia 2004
Posty: 2566
Rejestracja: 02 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 29 sierpnia 2012, 20:35

De Rossi pisze:Bojan najprawdopodobniej w Milanie. Łysy się już sam o tym wypowiadał. No nie wiem... . A Vargas z Violi ma iść do Genoi - sam bym go chciał w Turynie na lewą stronę.
Aha czyli w Genoi, no bo się dziwiłem, że nawet na ławce z Udine nie był.

Wiecie coś o szczegółach transakcji Krkicia do Milanu i Vargasa (wykup/wypożyczenie, jaka cena)?


Pan Mietek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 sierpnia 2009
Posty: 3897
Rejestracja: 29 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 30 sierpnia 2012, 10:28

Podobno Genoa jest gotowa dać ponad 1 mln euro za Artura Jędrzejczyka.

Jest to na pewno solidny ligowiec ale czy dałby radę w Serie A? Dużo też zależy od tego czy Legia dziś awansuje do LE.....


francois

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 czerwca 2010
Posty: 2652
Rejestracja: 28 czerwca 2010

Nieprzeczytany post 30 sierpnia 2012, 18:06

Pan Mietek pisze:Podobno Genoa jest gotowa dać ponad 1 mln euro za Artura Jędrzejczyka.

Jest to na pewno solidny ligowiec ale czy dałby radę w Serie A? Dużo też zależy od tego czy Legia dziś awansuje do LE.....
:shock:
Byłby to na pewno sensacyjny transfer, ale nie wiem, czy w zimie nie szukałby już jakiegoś wypożyczenia...


„To jest miejsce wyjątkowe,
tu się mogą ziścić sny,
za te barwy, herb, tradycję,
zostaw serce, pot i łzy”
De Rossi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2008
Posty: 700
Rejestracja: 14 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 30 sierpnia 2012, 23:01

@D@$ pisze:Wiecie coś o szczegółach transakcji Krkicia do Milanu i Vargasa (wykup/wypożyczenie, jaka cena)?
Bojan wypożyczony za niecałe pół miliona chyba, a dzisiaj poinformowano już oficjalnie, że Genoa wypożyczyła Vargasa. Poza ty, Maresca wrócił do Włochy, do Sampy.


ObrazekObrazek
pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 31 sierpnia 2012, 20:49

Gilardino w Bologni, a to najprawdopodobniej oznacza, że Gabbiadini większość czasu spędzi na ławce, mając za rywala Acquafrescę i właśnie Gilardino. Kiepsko, bo Bologna gra tylko jednym wysuniętym napastnikiem


Obrazek
FelekJUVE

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 lutego 2007
Posty: 1000
Rejestracja: 03 lutego 2007

Nieprzeczytany post 31 sierpnia 2012, 20:53

JA Chce FALCAO w zimę! Kapitalny zawodnik!

Athletico 1-0 Chelsea;p


bendzamin

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 kwietnia 2009
Posty: 4225
Rejestracja: 18 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 31 sierpnia 2012, 20:59

A ja chce lotnisko, bede mial blisko.

Niedobrze, ze zarowno Immobile, jak i Gabbiadini dostali nowych rywali do gry w ataku.

Luca Toni wrocil 'do domu', do Florencji. Lubie goscia i mam nadzieje, ze troche pogra u boku Joveticia.


Obrazek
De Rossi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2008
Posty: 700
Rejestracja: 14 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 31 stycznia 2013, 00:18

To tak na szybko napiszę, że Rolando, obrońca Porto, którego sam kiedyś chciałem w Juventusie widzieć, idzie na wypożyczenie z opcją wykupu do Napoli. Poza tym Napoli zakupiło za 3 miliony ojro, jakiś chorwacki "talent", Josip Radosević. Chłopak grał już w pierwszej lidze chorwackiej, zagrał w reprezentacji kraju, ale w Napoli Mazzarri zapowiedział, że póki co czeka go Primavera. O Armero (tak, obniżył loty) pewnie wszyscy wiedzą.
Fiorentina oprócz Wolskiego i jakiegoś Comppera z Niemiec, pozyskała Matiasa Vecino z Urugwaju. Rocznik 91. Ogólnie nie wiem czy ja jestem stary, czy coo się dzieje, ale przeraża mnie, że w piłkę grają chłopaki urodzeni w rocznikach 90 i starsi. Już zaczynam się bać roczników 2000.
Milan, kupił 50% praw do Riccardo Saponary za 4 mln euro - dołączy po sezonie. 20 na Balotellego.
Inter wymienił Sneijdera i bezproduktywnego Coutinho na Kuzmanovicia, Schelotto i 18-letniego Mateo Kovacic (11 mln + 4 bonusów), ten ostatni transfer zaskoczył mnie bardzo, szczególnie kwota, nie sądziłem, że będą mieli odwagę wydać sporą kasę na tak młodego gracza. Livaja poszedł do Atalanty za argentyńskiego Włocha, a jego miejsce zajmie Longo, który wraca z hiszpańskiego wypożyczenia.
A jeżeli ktoś jeszcze nie zauważył, to Merkel w Udinese.


ObrazekObrazek
De Rossi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2008
Posty: 700
Rejestracja: 14 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 01 lutego 2013, 15:29

Post pod postem, ale musiałem. Podsumowanie zimowego okna transferowego przez LGDS:

Obrazek


ObrazekObrazek
Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 01 lutego 2013, 16:49

Właśnie mówiło się o słabej ławce Napoli, a pozyskali sobie dwoch ciekawych obrońców, czyli w przypadku gdy wypadnie Compagnero i Britos jest Armero i Rolando.
za chwile ktoś powie jak i ile grali ww. ale jendak są to obrońcy rezerwowi. No i smieszy mnie ten transfer Armero a jeszcze bardziej, to, że ktoś tam powiedział w Juve, ze transfery z turynczykami robi się albo na zasadach Juventusu albo w ogóle. Jest to świetny przykład, z tego co pamietam od nas za połowe karty chcieli więcej niz 7 mln.

I teraz pytanie co zrobimy z Połowka Isli wymienimy na połowke Asy - watpie. Nie zdziwie się jak Dokupimy Ase za 10 mln, a oni przyjmą za 1 mln Isle.

Poza tym Palermo robi wszystko, żeby się utrzymać transfery takie, że prawie polowa będzie w pierwszej 11.


ODPOWIEDZ