Liga Mistrzów 2012/13

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
Zablokowany
SpectatorJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 stycznia 2011
Posty: 13
Rejestracja: 18 stycznia 2011

Nieprzeczytany post 31 maja 2012, 11:43

Mi się marzy grupa 4 mistrzów czterech najlepszych lig w europie :D
Prawdziwa grupa śmierci: Real, City, Juve, Borussia.
Niech ktoś mnie poprawi jesli się myle ale czegoś podobnego jeszcze nigdy nie było :D
FORZA JUVE


Amarillo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 listopada 2009
Posty: 356
Rejestracja: 08 listopada 2009

Nieprzeczytany post 31 maja 2012, 11:49

SpectatorJuve pisze:Mi się marzy grupa 4 mistrzów czterech najlepszych lig w europie :D
Prawdziwa grupa śmierci: Real, City, Juve, Borussia.
Niech ktoś mnie poprawi jesli się myle ale czegoś podobnego jeszcze nigdy nie było :D
FORZA JUVE
Z tego zestawu to życzyłbym sobie tylko Borussię, przynajmniej nasze mecze transmitowane byłyby przez TVP :D Na Real przyjdzie czas w fazie pucharowej (pod warunkiem, że się tam dostaniemy). Po co od razu robić sobie pod górkę ? :prochno:


Sapere Aude!
Skibil

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 czerwca 2007
Posty: 1820
Rejestracja: 27 czerwca 2007

Nieprzeczytany post 31 maja 2012, 12:00

Dokładnie: Arsenal i Borussia w naszej grupie i co tydzień Juve w TVP ;)


steru

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 września 2003
Posty: 2783
Rejestracja: 12 września 2003

Nieprzeczytany post 28 czerwca 2012, 09:43

Rozlosowano już pary pierwszych rund eliminacyjnych do nadchodzącej edycji LM. Myślę, że mogło to wszystkim umknąć dzięki EURO, które powoli dobiega końca. Może na początku nie jest zbyt emocjonująco ale znamy już przeciwnika mistrza Polski - Śląska Wrocław.

1 Runda:

Linfield FC - B36 Tórshavn
Football 1991 Dudelange - SP Tre Penne
Valletta FC - FC Lusitans

2 Runda:

Skënderbeu Korçë - Debreceni VSC
NK Maribor - NK Željezničar (Sarajewo)
MŠK Žilina - Hapoel Irony Kiryat Shmona
BATE Borysów - FK Vardar (Skopje)
AÉL (Limassol) - Linfield / B36
Shamrock Rovers FC - Ekranas Poniewież
FC Flora Tallin - FC Basel 1893
New Saints FC - Helsingborgs IF
HJK - Knattspyrnufélag Reykjavíkur
Molde FK - FK Ventspils
Dudelange / Tre Penne - FC Salzburg
FC Slovan Liberec - Szachtior Karaganda
Ludogorec Razgrad - NK Dinamo (Zagrzeb)
Neftçı Baku - FC Zestafoni
Ulisses Erewan - Sheriff Tiraspol
Valletta / Lusitans - FK Partizan (Belgrad)
FK Budućnost (Podgorica) - Śląsk Wrocław


juveman7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2005
Posty: 643
Rejestracja: 13 października 2005

Nieprzeczytany post 29 czerwca 2012, 16:06

sami giganci pilki noznej. Podgorica, jak jakas choroba zoladkowa.


...kiedyś przyjdzie prawdziwy deszcz i zmyje cały ten gnój...
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7347
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 29 czerwca 2012, 16:22

A żeby było śmieszniej, to jeden z tych zespołów pewnie wejdzie do fazy grupowej :prochno:


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Supersonic

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 października 2004
Posty: 1184
Rejestracja: 25 października 2004

Nieprzeczytany post 29 czerwca 2012, 18:43

No cóż, zdarzyło się zaledwie czterokrotnie by zespół dostał się do LM zaczynając od drugiej rundy ( Liverpool, Artmedia Petrzalka, Anorthosis i BATE) ale może w tym roku też się komuś uda - niestety nie wierzę aby akurat Śląskowi. Peryferyjności polskiej piłki ciąg dalszy. A szkoda, bo ostatnio nieco punktów wpadło i nawet zarys okolic 15 miejca rankingu dla Polski się pojawił - a to by zmieniło dużo..

Wiem jedno. Daaawno już nie czekałem z taką niecierpliwością na LM jak w tym roku. Dla mnie Juventus ma lepszy team od reprezentacji Włoch, a jak widzimy obecnie - to absolutny top. Chcę wielkich spektakli Juve! :twisted:


Giacobbneri

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 czerwca 2007
Posty: 348
Rejestracja: 12 czerwca 2007

Nieprzeczytany post 29 czerwca 2012, 19:40

No Śląsk rzuca się na LM nawet nie Celebanem, Madejem czy Fojutem, a Patejukiem, Grodzickim czy Kowalczykiem. Jak patrzę na skład Śląska z dzisiejszego sparingu z Karpatami (nie wspominając o wyniku) to ogarnia mnie śmiech. Z kim do ludzi? Dla przeciętnego kibica z Polski to same no name. Ani to młode, zdolne, ani nawet reprezentantów w składzie. Ale może w tym szaleństwie jest metoda? No cóż, będę kibicował ale nie robię sobie wielkich nadziei. Żałuję, że tradycyjnie już mistrz Polski na walkę o LM nie tylko się nie wzmacnia, ale się osłabia.

Za to na powrót Juve do LM też nie mogę się już doczekać. To będzie coś ...


Ouaresma, Benzema, Van Der Vaart i Huntelaar - takie rzeczy tylko w FM-ie !

Marnotta gdzie te transfery ? Delneri gdzie ta piękna gra ?

Moggi wróć !!! Lato 2011 już niedługo !!!
francois

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 czerwca 2010
Posty: 2652
Rejestracja: 28 czerwca 2010

Nieprzeczytany post 30 czerwca 2012, 12:52

Śląsk to chyba niestety najsłabszy Mistrz Polski od wielu lat. Nie widać również perspektyw wzmocnienia zespołu. A przy okazji odeszli Celeban czy Fojut.

Lenczyk może i jest niezłym (jak na polskie warunki) taktykiem i motywatorem, ale jego polityka transferowa jest do bani. W pierwszym składzie grają głównie piłkarze sprowadzeni przez Tarasiewicza.


„To jest miejsce wyjątkowe,
tu się mogą ziścić sny,
za te barwy, herb, tradycję,
zostaw serce, pot i łzy”
Marat87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2011
Posty: 2471
Rejestracja: 17 maja 2011

Nieprzeczytany post 09 sierpnia 2012, 06:40

Potencjalni rywale Udinese:

- Dynamo Kijów
- Panathinaikos
- Braga
- Kopenhaga
- Spartak Moskwa

No cóż, te drużyny nie powalają, ale przy takich osłabieniach pewnie będziemy mieć powtórkę z przed roku... choc z drugiej strony, w LE mogą ugrać więcej punktów dla Serie A :prochno:


pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 09 sierpnia 2012, 12:56

Przypominam, że w rundzie play-off kibicujemy wszystkim rywalom anderlechtu, panathinaikosu i basel.
-> żadna, bądź jedna drużyna z tego grona odpadnie - możemy wylosować Barcę, City i PSG :prochno: lipa
-> dwie drużyny odpadną - zostajemy w trzecim koszyku, ale z czwartego do trzeciego awansuje psg: umiarkowanie
-> Jeśli ta trójka odpadnie, to mamy drugi koszyk: psg trafia do trzeciego koszyka, więc coś za coś

Ewentualnie jeśli odpadnie spartak moskwa w rundzie play-off, oraz jedna drużyna z grona anderlech/panata/basel, pozbywamy się możliwości grania z psg

runda play-off: Ciekawostką jest, że drużyny nierozstawione to drużyny z niemiec, francji, włoch i hiszpanii. Pomijając udinese z wiaomych względów, w czwartym koszyku możemy wylosować malagę/montpellier/ borussię m-g

tyle kalkulacji, na moje oko to odpadnie panata i spartak. Jesteśmy w trzecim koszyku i psg trafia również do trzeciego.


prezes3c pisze:
12 sierpnia 2020, 22:06
Sorek21 pisze:
12 sierpnia 2020, 21:45
Neymar mógł trzy gole wsadzić do przerwy.
A Juventus mógł 2 razy wygrać LM między 2015 a 2017
Winner

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 lipca 2004
Posty: 1173
Rejestracja: 30 lipca 2004

Nieprzeczytany post 09 sierpnia 2012, 13:13

pan Zambrotta pisze:Przypominam, że w rundzie play-off kibicujemy wszystkim rywalom anderlechtu, panathinaikosu i basel.
-> żadna, bądź jedna drużyna z tego grona odpadnie - możemy wylosować Barcę, City i PSG :prochno: lipa
-> dwie drużyny odpadną - zostajemy w trzecim koszyku, ale z czwartego do trzeciego awansuje psg: umiarkowanie
-> Jeśli ta trójka odpadnie, to mamy drugi koszyk: psg trafia do trzeciego koszyka, więc coś za coś

Ewentualnie jeśli odpadnie spartak moskwa w rundzie play-off, oraz jedna drużyna z grona anderlech/panata/basel, pozbywamy się możliwości grania z psg

runda play-off: Ciekawostką jest, że drużyny nierozstawione to drużyny z niemiec, francji, włoch i hiszpanii. Pomijając udinese z wiaomych względów, w czwartym koszyku możemy wylosować malagę/montpellier/ borussię m-g

tyle kalkulacji, na moje oko to odpadnie panata i spartak. Jesteśmy w trzecim koszyku i psg trafia również do trzeciego.
http://www.uefa.com/uefachampionsleague ... index.html
Według tej rozpiski z pewnych drużyn mamy 17 miejsce więc nie wiem jakim cudem moglibyśmy wskoczyć do 2 koszyka?


Od kołyski aż po grób zapatrzony w jeden klub.
pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 09 sierpnia 2012, 13:20

opierałem się na poście Supersonica z tematu "juve w lidze mistrzów" :doh: tak to jest, jak się korzysta z jego wielce pomocnych statystyk :prochno:

BRAGA 63.0
DYNAMO 62.0
BASEL 53.360
PANATA 50.9
ANDER 48.5

JUVE 46.99
KOPENHAGA 46.5
SPARTAK 46.0
===============
PSG 45


W najczarniejszym scenariuszu PSG zostaje w czwartym koszyku. Odpadnie choć jedna z pogrubionych zespołów- paryżanie są w anszym koszyku.


prezes3c pisze:
12 sierpnia 2020, 22:06
Sorek21 pisze:
12 sierpnia 2020, 21:45
Neymar mógł trzy gole wsadzić do przerwy.
A Juventus mógł 2 razy wygrać LM między 2015 a 2017
pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 10 sierpnia 2012, 15:34

pan Zambrotta pisze:oW najczarniejszym scenariuszu PSG zostaje w czwartym koszyku. Odpadnie choć jedna z pogrubionych zespołów- paryżanie są w anszym koszyku.
Myślę, że w pierwszej kolejności zarówno my, jak i PSG możemy liczyć na Panathinaikos. Grają z Malagą. Niby u Hiszpanów jest nieciekawa sytuacja, ale w Greckich drużynach jest ponoć ładny gnój, u Koniczynek szczególnie. Poza tym Malaga wydaje się po prostu lepszym teamem. Anderlecht powinien awansować gładko.

Udinese trafiło na Bargę. Moim zdaniem awansują Portugalczycy. Mają świeże doświadczenie w pucharach i stabilniejszą kadrę.


Obrazek
francois

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 czerwca 2010
Posty: 2652
Rejestracja: 28 czerwca 2010

Nieprzeczytany post 10 sierpnia 2012, 20:52

pumex pisze:Udinese trafiło na Bargę. Moim zdaniem awansują Portugalczycy. Mają świeże doświadczenie w pucharach i stabilniejszą kadrę.
Aż tak to chyba nie :naughty:
W Udine wprawdzie duże zmiany, ale i tak Włosi powinni awansować. Rok temu walczyli przecież na równi z Arsenalem.


„To jest miejsce wyjątkowe,
tu się mogą ziścić sny,
za te barwy, herb, tradycję,
zostaw serce, pot i łzy”
Zablokowany