Liga Mistrzów 2012/13

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
Zablokowany
Kejker

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2012
Posty: 172
Rejestracja: 22 grudnia 2012

Nieprzeczytany post 01 maja 2013, 14:36

pan Zambrotta pisze:A co do finału na Wembley, to Niemcy po 73 latach zdobyli w końcu Anglię. Może z Argentyny wrócą poukrywani SSmańcy i przyjadą na defiladę... to znaczy ceremonię wręczenia pucharu :smile:
Łuhuhuhuuhuhahahhaha hahahah :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Tym bardziej, że Niemcy wygrali EURO 1996, które odbywało się w Anglii. W dodatku w półfinale zwyciężyli z Anglią po karnych (w finale win z Czechami), więc dorzuć może jeszcze trochę wiedzy do twoich ultraśmiesznych żarcików.

//
kartki się nie kasują na finał, a Bayern ma od uja zagrożeń, m.in. Lahm, Dante i Schweinsteiger.


białas

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 września 2004
Posty: 2025
Rejestracja: 29 września 2004

Nieprzeczytany post 01 maja 2013, 15:17

fajnie się czyta wasze posty dziewczyny, ale finał mimo wszystko obejrzę. nie z powodu, że wystąpi akurat taka czy inna drużyna, ale dlatego, że oglądam wszystkie odkąd pamiętam. i nieważne, że 3 Polaków może wystąpić w finale dopiero za 50 lat, bo to akurat zwisa.


Orkos

Juventino
Juventino
Rejestracja: 15 kwietnia 2013
Posty: 464
Rejestracja: 15 kwietnia 2013

Nieprzeczytany post 01 maja 2013, 15:27

Ja liczę, że nie wydarzy się żadna katastrofa i Bayern znów zdeklasuje Barce i ostatecznie sięgnie po ten puchar.
My jako zespół wyeliminowany przez Bayern powinniśmy wyciągnąć wnioski i czegoś się od nich nauczyć bo Bayern w tym sezonie jest nie do zatrzymania.


Tassano

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 lipca 2012
Posty: 141
Rejestracja: 15 lipca 2012

Nieprzeczytany post 01 maja 2013, 15:32

Mieliśmy hiszpański, włoski i angielski finał. Czas więc na niemiecki, bo wątpię w nagły zryw Barcelony przeciwko tak dysponowanemu Bayernowi. Co więcej, już teraz w sumie mogę powiedzieć, że jeśli Bayern nie wygra całych rozgrywek, to nie wiem kiedy to nastąpi. Mają chyba najlepszą drużynę w historii, a tytuł leży przed nimi jak na tacy. Paradoksalnie, uważam, że przyjście Guardioli trochę im plany pokrzyżuje, więc Heynckess powinien doprowadzić to do końca.

Wkurza mnie jedynie napływ sezonowców (szczególnie Borussii) i wielki masowy "spust" nad Lewym i spółką (szczególnie nad ulubieńcem ciacha.net właśnie). Bo ta nieobiektywność i brak profesjonalizmu aż biją po oczach. W finale nie opowiadam się za żadną z opcji, bo szczerze mi powiewa kto to wygra, ale jeśli miałbym stawiać u buka no to zdecydowanie na Bawarczyków.


wagner

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2010
Posty: 2786
Rejestracja: 20 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 01 maja 2013, 15:32

Orkos pisze:Ja liczę, że nie wydarzy się żadna katastrofa i Bayern znów zdeklasuje Barce i ostatecznie sięgnie po ten puchar.
My jako zespół wyeliminowany przez Bayern powinniśmy wyciągnąć wnioski i czegoś się od nich nauczyć bo Bayern w tym sezonie jest nie do zatrzymania.
Wam dalej Bayern siedzi w głowie i ta porażka z nimi :whistle: Taki skok jakościowy jest prawie niemożliwy w naszym wykonaniu, potrzeba kilka lat na to, no ale chyba pieprze farmazony. :roll:
szczypek pisze:Dwóch/trzech graczy do podstawowej jedenastki, delikatny skok jakościowy na ławce rezerwowych i mamy wszystko co trzeba. Pytanie tylko, jak długo czasu potrzebować będziemy, aby to zrobić, no a z czasem wymieniać trzeba będzie starsze elementy (że tak to ładnie nazwę).
Dokładnie.
Ostatnio zmieniony 01 maja 2013, 16:03 przez wagner, łącznie zmieniany 1 raz.


Dybala 4ever

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 października 2007
Posty: 1847
Rejestracja: 28 października 2007

Nieprzeczytany post 01 maja 2013, 15:40

Odkąd odpaliśmy z LM, oglądam to wszystko na spokojnie bez EMOCJI. Bo i po co. Przede wszystkim jestem kibicem Juventusu i tylko on mnie obchodzi. Nie wiem po co niektórzy robią trollowanie z Niemców. Tam jest tylu rodowitych Niemców, że szok. Hitler się w grobie przerwaca. Więc po co robić wiochę i pokazywać kompleksy. Jeśli już miałby kto wygrać to niech będzie to Bayern, jak już odpadać z LM to z jej przyszłymi zwycięzcami. Pewien cykl się zamyka. Hiszpanie mieli swoje 5 minut, teraz wszystko na to wskazuje, że będą to Niemcy. Ale zasłużyli sobie na to zdecydowanie. Lata ciężkiej pracy, wydanych pieniędzy, wyrzeczeń i poświęceń. Obyśmy doczekali czasów, kiedy MY będzieMY na ustach całej Europy i świata :) .


szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6203
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 01 maja 2013, 15:41

wagner pisze:Taki skok jakościowy jest prawie niemożliwy w naszym wykonaniu, potrzeba kilka lat na to, no ale chyba pieprze farmazony. :roll:
Dwóch/trzech graczy do podstawowej jedenastki, delikatny skok jakościowy na ławce rezerwowych i mamy wszystko co trzeba. Pytanie tylko, jak długo czasu potrzebować będziemy, aby to zrobić, no a z czasem wymieniać trzeba będzie starsze elementy (że tak to ładnie nazwę).


Alfa i Omega

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 sierpnia 2006
Posty: 1148
Rejestracja: 24 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 01 maja 2013, 16:16

Elo Vidal:) pisze:Nie wiem po co niektórzy robią trollowanie z Niemców.
Ja bym to nazwał sucharzeniem. W tym temacie się zrobiło zabaaaaawnie. Maraton Tadeuszów Drozdów. Atmosfera żartu i dobrego humoru jak w Birkenau.
szczypek pisze:
wagner pisze:Taki skok jakościowy jest prawie niemożliwy w naszym wykonaniu, potrzeba kilka lat na to, no ale chyba pieprze farmazony. :roll:
Dwóch/trzech graczy do podstawowej jedenastki, delikatny skok jakościowy na ławce rezerwowych i mamy wszystko co trzeba. Pytanie tylko, jak długo czasu potrzebować będziemy, aby to zrobić, no a z czasem wymieniać trzeba będzie starsze elementy (że tak to ładnie nazwę).
:ok:

Może być ładny mecz na Wembley. Fajnie. Również oglądam wszystkie finały od diabli-wiedzą-kiedy i jeśli akurat w grze o puchar nie liczy się Juventus, Pogoń Szczecin, Villarreal czy Inter (choć Inter z innego kapkę powodu) pochodzę dosyć bezemocjonalnie doń.

Btw, nie licząc odpadnięcia z Chelsea w 2009 roku, od... Nie pamiętam którego roku Juventus przegrywa w CL z przyszłym finalistą :D


el Pirlo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 lipca 2012
Posty: 98
Rejestracja: 07 lipca 2012

Nieprzeczytany post 01 maja 2013, 16:44

@up
Arsenal w 2005/2006,Liverpool w 2004/2005 i Bayern w 2009/2010.
I to by było na tyle przegrywania z finalistami :-D
A ostatni raz z nie finalistą to w 2003/04 deportivo


Crunny

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2007
Posty: 3496
Rejestracja: 28 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 01 maja 2013, 17:08

Miałem dziś bardzo realny sen, że Barca wygra 4:1. Niemniej wydaje mi się, że w obecnej formie nie są w stanie wygrać z Bayernem aż tak wysoko. Jestem pewien, że Niemcy coś strzelą na Camp Nou.


Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 01 maja 2013, 17:13



wojczech7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2008
Posty: 2195
Rejestracja: 16 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 01 maja 2013, 17:30

Crunny pisze:Miałem dziś bardzo realny sen, że Barca wygra 4:1. Niemniej wydaje mi się, że w obecnej formie nie są w stanie wygrać z Bayernem aż tak wysoko. Jestem pewien, że Niemcy coś strzelą na Camp Nou.
Przy 4:1 strzelą, więc wszystko się zgadza. :P

Mój znajomy, kibic Barcelony, postawił 50zł na awans Blaugrany.
Mają ludzie tupet... :prochno:


"Błogosławiony, kto nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa."
Sila Spokoju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 2359
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 01 maja 2013, 18:04

wojczech7 pisze:
Crunny pisze:Miałem dziś bardzo realny sen, że Barca wygra 4:1. Niemniej wydaje mi się, że w obecnej formie nie są w stanie wygrać z Bayernem aż tak wysoko. Jestem pewien, że Niemcy coś strzelą na Camp Nou.
Przy 4:1 strzelą, więc wszystko się zgadza. :P

Mój znajomy, kibic Barcelony, postawił 50zł na awans Blaugrany.
Mają ludzie tupet... :prochno:
A ja 3zł na to, że Barca przejdzie po karnych. Mnie też zbesztasz ? :prochno: :prochno: :prochno:


Max Allegri przed przegranym 5:1 meczem pisze: “Mam względem Luciano olbrzymi szacunek. To naprawdę zabawne, że od czasu do czasu zdarza nam się pokłócić… Ja przy nim w ogóle nie jestem trenerem, pracuję w tym fachu z przypadku“
wojczech7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2008
Posty: 2195
Rejestracja: 16 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 01 maja 2013, 18:08

Sila Spokoju pisze:
wojczech7 pisze:
Crunny pisze:Miałem dziś bardzo realny sen, że Barca wygra 4:1. Niemniej wydaje mi się, że w obecnej formie nie są w stanie wygrać z Bayernem aż tak wysoko. Jestem pewien, że Niemcy coś strzelą na Camp Nou.
Przy 4:1 strzelą, więc wszystko się zgadza. :P

Mój znajomy, kibic Barcelony, postawił 50zł na awans Blaugrany.
Mają ludzie tupet... :prochno:
A ja 3zł na to, że Barca przejdzie po karnych. Mnie też zbesztasz ? :prochno: :prochno: :prochno:
Jak lubisz wyrzucać 3zł do kosza, to śmiało :wink:


"Błogosławiony, kto nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa."
grande amore

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 października 2012
Posty: 615
Rejestracja: 05 października 2012

Nieprzeczytany post 01 maja 2013, 18:33

No wiesz, jak Xavi z Busquetsem wywroca sie w polu karnym Bayernu i zaczna aktorzyc, to karny bedzie murowany, a moze nawet i dwa :prochno:


Juve, storia di un grande amore :)
------
Jaka jest roznica miedzy zwyciezca a przegranym? Upasc moze kazdy, zwyciezca wstaje i idzie dalej.
------
Mowcie mi Magda
Zablokowany