Liga Mistrzów 2012/13

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
Zablokowany
mateo369

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 lutego 2006
Posty: 1861
Rejestracja: 18 lutego 2006

Nieprzeczytany post 03 stycznia 2013, 18:01

a było w ogóle głosowanie kibiców czy to Szpakowski z Szaranowiczem sami sobie wybrali? bo jeśli to drugie to już z góry wiadomo, że wybiorą też P$G zamiast Juve :/

Swoją drogą strasznie mnie śmieszy wśród polskich mediów i kibiców to jaranie się tą Borussią. Nie wyobrażam sobie, żebym mógł kibicować jakiejkolwiek niemieckiej drużynie. Z całego serca będę za Szachtarem.

Paweljuve2006 pisze:A nie rozumiesz tego, że pokażą ten mecz z tego względu, że w Borussi gra trzech reprezentantów Polski?? To główny czynnik tego wyboru..
doskonale rozumie jaki był powód takiego wyboru i dlatego podsumowuję to krótko - hańba.
Ostatnio zmieniony 03 stycznia 2013, 18:10 przez mateo369, łącznie zmieniany 1 raz.


"Freddy believes if a fridge falls in front of you, it's your job to get out of its way. I believe it's the fridge's job to get out of mine." - Frank Underwood
PlanetJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 sierpnia 2006
Posty: 1717
Rejestracja: 27 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 03 stycznia 2013, 18:05

Swoją drogą strasznie mnie śmieszy wśród polskich mediów i kibiców to jaranie się tą Borussią. Nie wyobrażam sobie, żebym mógł kibicować jakiejkolwiek niemieckiej drużynie
A nie rozumiesz tego, że pokażą ten mecz z tego względu, że w Borussi gra trzech reprezentantów Polski?? To główny czynnik tego wyboru..

Kiedyś pokazywali jak Manu grał z jakimiś leszczami bo Kuszchak był na ławce ...


T-Bar

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 czerwca 2005
Posty: 206
Rejestracja: 12 czerwca 2005

Nieprzeczytany post 03 stycznia 2013, 18:26

Man U to tylko chwile pokazywali szał był jak Magic Żuraw grał w Celticu. Swoja droga czekam aż bvb trafi na kogoś lepszego i wrócą z podkulonym ogonem do zaglebia ruhry :lol:


squinter

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 grudnia 2011
Posty: 1267
Rejestracja: 12 grudnia 2011

Nieprzeczytany post 03 stycznia 2013, 18:38

T-Bar pisze:Man U to tylko chwile pokazywali szał był jak Magic Żuraw grał w Celticu. Swoja droga czekam aż bvb trafi na kogoś lepszego i wrócą z podkulonym ogonem do zaglebia ruhry :lol:
Juz trafili na lepszego od nich ;)
Calym sercem bede za Szachtarem. Mam serdecznie dosc spustow nad ta Borussia i szczerze licze, ze cale TVP oraz tysiace sezonowych fanow BVB w Polsce beda plakac po tym, jak Szachtar zrobi im z tylkow pizze ristorante.


Ronnie

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 czerwca 2009
Posty: 22
Rejestracja: 19 czerwca 2009

Nieprzeczytany post 03 stycznia 2013, 18:46

Oby Szachtar ich rozjechał, rzygać się chce już tą całą Borussią i cienkimi polaczkami...


FORZA JUVE!!!
pablo1503

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 3440
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 03 stycznia 2013, 19:13

Ronnie pisze:Oby Szachtar ich rozjechał, rzygać się chce już tą całą Borussią
squinter pisze:Mam serdecznie dosc spustow nad ta Borussia i szczerze licze, ze cale TVP oraz tysiace sezonowych fanow BVB w Polsce beda plakac po tym, jak Szachtar zrobi im z tylkow pizze ristorante.
AdiZ pisze:Rzygam tym spustem nad Borussią na równi z Barceloną
Nie przesadzacie trochę? Ja też wolałbym oglądnąć mecz Realu z UTD, ale nic na to nie poradzimy. Swoją drogą, TVP nie puszcza jakiegoś shitu Barcy B vs chłopcy do bicia, tylko mecz, który powinien być bardzo emocjonujący i wcale bym się nie zdziwił, gdyby był faktycznie lepszym widowiskiem niż Ferguson - Mourinho.
Ronnie pisze:cienkimi polaczkami...
:roll:


Obrazek
Ouh_yeah

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 sierpnia 2010
Posty: 7749
Rejestracja: 06 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 03 stycznia 2013, 19:27

pablo1503 pisze:TVP nie puszcza jakiegoś shitu Barcy B vs chłopcy do bicia
No bo Barca gra tydzień później i TVP ich puszcza :prochno:


jareckik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 marca 2009
Posty: 1163
Rejestracja: 20 marca 2009

Nieprzeczytany post 03 stycznia 2013, 19:33

Poże ale z was polaczki-biedaczki... Jak można mieć tyle nienawiści, za to, że TVP puszcza mecz BVB? A co wolał byś Juve-Celtic oglądać jako postronny fan? Jestem pewien, że BVB-Shakhtar będzie jednym z najlepszych widowisk ze wszystkich par 1/8 LM.


Obrazek

http://zmieleni.pl/ - postaw na jednomandatowe okręgi wyborcze!
vitoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 czerwca 2012
Posty: 1764
Rejestracja: 15 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 03 stycznia 2013, 19:41

Tak jak kiedyś TVP faworyzowało drużyny angielskie tak teraz Barcelonę i Borussię. Oni chyba zapominają, że w rozgrywkach poza tymi dwoma klubami jest także wiele innych, które też mają swoich kibiców w Polsce. Puszczanie na zmianę FCB i BVB jest po prostu z ich strony chamskie. Nie ma różnicy czy mecze wybierają kibice czy Szpaku bo i tak jesteśmy zmuszeni oglądać któryś z tych dwóch klubów. W czasie jak w naszym meczu z Szachtarem ważyły się losy i nasze i Chelsea kibice w Polsce oglądali grającą o nic Barcelonę C. Ciekawe ilu z tych widzów, którzy zagłosowali na ten mecz, wyłączyli go jak zobaczyli skład Barcy i brak Messiego. Ciekawe również, ilu oglądałoby Szachtar-BVB, gdyby okazało się, że nie ma w składzie Polaków.

To co odwala TVP to jest po prostu żal. Wolę jak sami wybierają transmitowane mecze, ale mogliby nie pomijać przy tym i innych drużyn, i ich kibiców.

jareckik, my gramy innego dnia, więc odpada. ;) Myślę jednak, że większość kibiców Juventusu, Milanu czy Arsenalu, skoro tego dnia nie gra ich drużyna, bardziej zainteresuje taki klasyk jak MU - Real niż spotkanie Ukraińców z Dortmundem.
Ostatnio zmieniony 03 stycznia 2013, 19:48 przez vitoo, łącznie zmieniany 1 raz.


el Pirlo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 lipca 2012
Posty: 98
Rejestracja: 07 lipca 2012

Nieprzeczytany post 03 stycznia 2013, 19:42

jareckik pisze:Poże ale z was polaczki-biedaczki... Jak można mieć tyle nienawiści, za to, że TVP puszcza mecz BVB? A co wolał byś Juve-Celtic oglądać jako postronny fan? Jestem pewien, że BVB-Shakhtar będzie jednym z najlepszych widowisk ze wszystkich par 1/8 LM.
Im chodzi o to że nie puszą Realu z Manchesterem. W sumie BVB - Szachtar może być ciekawe, ale to bardziej w drugim meczu.


Pan Mietek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 sierpnia 2009
Posty: 3897
Rejestracja: 29 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 03 stycznia 2013, 19:52

Jestem załamany. Ale nie decyzją tvp o puszczeniu meczu Szachtar - Borussia a Waszą reakcją. Co tu dużo mówić - tvp daje kolejny pretekst do tego, żeby nie płacić abonamentu ale skąd takie hejty? Jeszcze bym zrozumiał jakby to był mecz Juventus - Real ale przecież mecz zawsze można sobie obejrzeć na streamie. I kompletnie niezrozumiałe są dla mnie ataki na samą Borussię bo to nie ich wina, że Kołtoń czy Szpakowski sobie walą oglądając Lewego czy Kubę. Hańba? Dobre sobie......

Ja będę za Borussią - za drużyną z 3 Polakami w składzie, która odprawiła z kwitkiem "galaktyczny" Real i szejkowy Manchester City a teraz zrobi to samo z budowanym przez ukraińskich magnatów Szachtarem.


mateo369

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 lutego 2006
Posty: 1861
Rejestracja: 18 lutego 2006

Nieprzeczytany post 03 stycznia 2013, 20:15

Pan Mietek pisze:Hańba? Dobre sobie......
Wybranie meczu tylko ze względu na to, że może zagra 3 Polaków w dodatku z anonimową drużyną (nic w Europie nie ugrali, stąd ten przymiotnik) zamiast - co chyba nie podlega żadnej dyskusji - meczu dwóch największych piłkarskich marek? Tak, to jest hańba.
Poza tym nie rozumie skąd u Ciebie takie dziwaczne wnioski? Nikt tu nie jest głupi. Jasne, że są steramy, tu chodzi o zasady. Ludzie powinni mieć okazję obejrzenia jednego z najbardziej ciekawie zapowiadającego się spotkania w tym roku zamiast n-tego z udziałem Lewego.


"Freddy believes if a fridge falls in front of you, it's your job to get out of its way. I believe it's the fridge's job to get out of mine." - Frank Underwood
Marat87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2011
Posty: 2471
Rejestracja: 17 maja 2011

Nieprzeczytany post 03 stycznia 2013, 20:22

A ja jestem zadowolony. Borussia zagrała bardzo ładną dla oka piłkę w fazie grupowej, zwłaszcza pierwszy mecz z City był kapitalny, akcja za akcje. Gdyby jeszcze grali padake, to bym trochę zrozumiał wasze żale, ale grają na prawdę widowiskowo. To samo Szachtar, bardzo ładnie grająca drużyna. Oba zespoły preferują raczej grę do przodu. To może być po prostu lepszy mecz.
ManUtd - Real? Na pewno ciekawy pojedynek, ale obawiam się jakiś szachów i małej ilości bramek. Na takie mecze jeszcze przyjdzie czas później.


jareckik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 marca 2009
Posty: 1163
Rejestracja: 20 marca 2009

Nieprzeczytany post 03 stycznia 2013, 20:26

Marat87 pisze:A ja jestem zadowolony. Borussia zagrała bardzo ładną dla oka piłkę w fazie grupowej, zwłaszcza pierwszy mecz z City był kapitalny, akcja za akcje. Gdyby jeszcze grali padake, to bym trochę zrozumiał wasze żale, ale grają na prawdę widowiskowo. To samo Szachtar, bardzo ładnie grająca drużyna. Oba zespoły preferują raczej grę do przodu. To może być po prostu lepszy mecz.
ManUtd - Real? Na pewno ciekawy pojedynek, ale obawiam się jakiś szachów i małej ilości bramek. Na takie mecze jeszcze przyjdzie czas później.
Dokładnie tak, tak samo Eldupico tak hucznie zapowiadane 4 razy w roku zawsze jest pokazem kopaniny i chamstwa, a jak się spotkają dwie drużyny, którym przyświeca cel strzel więcej bramek to awansujesz to na pewno będzie się dobrze oglądać.


Obrazek

http://zmieleni.pl/ - postaw na jednomandatowe okręgi wyborcze!
AdiZ

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 lipca 2010
Posty: 437
Rejestracja: 21 lipca 2010

Nieprzeczytany post 03 stycznia 2013, 21:10

pablo1503 pisze:
AdiZ pisze:Rzygam tym spustem nad Borussią na równi z Barceloną
Nie przesadzacie trochę? Ja też wolałbym oglądnąć mecz Realu z UTD, ale nic na to nie poradzimy. Swoją drogą, TVP nie puszcza jakiegoś shitu Barcy B vs chłopcy do bicia, tylko mecz, który powinien być bardzo emocjonujący i wcale bym się nie zdziwił, gdyby był faktycznie lepszym widowiskiem niż Ferguson - Mourinho.
Tego dnia hitowym spotkaniem jest Real - MU. To wokół tego spotkania będzie kręciła się cała hopka tego dnia na świecie. Polsce, Niemczech i Ukrainie będzie to Szachtara i Borussi. To jest shit. Ostatnio spotkanie Real - Mu było w 2003 roku. Więc szmat czasu.
Pan Mietek pisze:Co tu dużo mówić - tvp daje kolejny pretekst do tego, żeby nie płacić abonamentu
:ok:
Pan Mietek pisze:ale skąd takie hejty? Jeszcze bym zrozumiał jakby to był mecz Juventus - Real ale przecież mecz zawsze można sobie obejrzeć na streamie. I kompletnie niezrozumiałe są dla mnie ataki na samą Borussię bo to nie ich wina, że Kołtoń czy Szpakowski sobie walą oglądając Lewego czy Kubę. Hańba? Dobre sobie......
Ale przecież nikt nie mówi, że tego spotkania nie będzie można sobie obejrzeć jeśli TVP go nie pokarze. Kołtoń nie ma tu nic do gadania to Szpaku i spółka czyhająca na pieniążki z abonamentu. Hejt uzasadniony bo to nie jest hitowe spotkanie tego dnia, tylko pojedynek outsiderów. Którym udało się awansować po latach bycia na marginesie.
Pan Mietek pisze:Ja będę za Borussią - za drużyną z 3 Polakami w składzie, która odprawiła z kwitkiem "galaktyczny" Real i szejkowy Manchester City a teraz zrobi to samo z budowanym przez ukraińskich magnatów Szachtarem.
Pożyjemy zobaczy. Ja jestem za Szachtarem.


Zablokowany