Liga Mistrzów 2012/13

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
Zablokowany
Ein

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 grudnia 2004
Posty: 1352
Rejestracja: 11 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 18 września 2012, 22:41

milan to dno, taka prawda.

natomiast mecz Real - ekipa manciniego.

już się wystraszyłem, że jeszcze wygra ten mecz :prochno:

piękne widowisko. liczę na podobne jutro w londynie z podobnym wynikiem korzystnym dla nas :)


Dybala 4ever

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 października 2007
Posty: 1847
Rejestracja: 28 października 2007

Nieprzeczytany post 18 września 2012, 22:41

Jak Milan nie radzi sobie z najsłabszym rywalem w grupie u siebie. To ich przygoda z Ligą Mistrzów dobiegnie końca w grudnia. Do czego to dochodzi. Żenuła totalna.


Wojt

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lipca 2006
Posty: 439
Rejestracja: 02 lipca 2006

Nieprzeczytany post 18 września 2012, 22:41

No Real i to drugie wynagrodzili ładnie padaczkowatą I połowę.
Zobaczyliśmy dziś wielki Milan.


From rivers of sorrow, to oceans deep with hope, I have travelled them.
Now, there is no turning back, the limit, the sky. I ask my questions:
Why? What today? When tomorrow?
Won't you join me on the perennial quest?
Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 18 września 2012, 22:41

@up
Tak ale I połowa pozostawiała wiele do życzenia.

W drugiej wkońcu poczuliśmy prawdziwą CL. Toure świetnie dzisiaj wyprowadzał kontry i jedna z nich przyniosła bramke. Po golu Marcelo wreszcie Real się obudził i zaczęli coraz bardziej nacierać. Genialny mecz. Radość Mou po bramce na 3:2 bezcenna. A wybuch radości na SB po tym golu 8)

BVB 1-0 Lewy 87' Piszczek asysta;)


Dante93

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 lutego 2011
Posty: 1478
Rejestracja: 21 lutego 2011

Nieprzeczytany post 18 września 2012, 22:43

Swoją drogą PSG gromi w swoim dzisiejszym meczu. Kolejny mecz Verattiego i kolejny na fantastycznych statystykach. Zamiast wykupywać pionki typu Bokaye czy Gabiaddini (być może zrobilem błąd w nazwisku, trudno) mogliśmy ich równowartośc przeznaczyć na chłopaka który w ciągu 2-3 najblizszych lat ma potencjał na stanie sie najlepszym na świecie na swojej pozycji. No ale nie.


yanquez

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 grudnia 2004
Posty: 2130
Rejestracja: 09 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 18 września 2012, 22:44

A ja właśnie kibicowałem City... Jakoś lubię ich w odróżnieniu od wiejskich sąsiadów zza miedzy... No szkoda...


De Rossi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2008
Posty: 700
Rejestracja: 14 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 18 września 2012, 22:47

Na komputerze miałem włączony Milan z Anderlechtem, na TV PSG. Kolejny bardzo dobry mecz Verrattiego. W zasadzie to dobrze, że odszedł za granice, ma pierwszy plac, jest ważnym elementem drużyny, a w Italii pewnie powolne wprowadzanie na końcówki. Aż głupio pomyśleć, że mógłby zostać na kolejny rok w Pescarze. Świetny gracz, osobiście jednak żałuję, że nie gra w Interze, widziałbym go tam. A Milan... hmm.. mieli jakieś swoje szanse, szczególnie El Shaarawy z głowy, ale jak nie pokonali Anderlechtu, to obawiam się, że mogą nie wyjść w ogóle z tej grupy.

A, no i pieprzyć polaczków z borusii.
Ostatnio zmieniony 18 września 2012, 22:48 przez De Rossi, łącznie zmieniany 2 razy.


ObrazekObrazek
strong return

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2008
Posty: 1510
Rejestracja: 14 lipca 2008

Nieprzeczytany post 18 września 2012, 22:47

Niewiele zapowiadało taki finał tego meczu. Sądziłem, że Mancini przyjechał po remis. A potem zmiana na Silvy na Dzeko i jegoż gol odmieniły przebieg tego spotkania. Przez większość czasu Real atakował, ale nie miał jakoś wielu klarownych sytuacji. Ironią jest fakt, że Benzema strzelił bramkę po takim występie. Hart też się przy tym ostatnim golu nie wykazał.

Lewandowski jednak potrafi strzelać, szkoda że na kadrze łapie go Alzheimer, tudzież grać mu się nie chce...

Wynik Milanu mnie dziwi, o tyle że skoro remisują z Anderlechtem, to znaczy, że są jeszcze słabsi niż sądziłem. Ale naprawdę, kto tam ma grać? Marna imitacja Pippo, czy podróbka Pirlo w formie, czyli Monto - zwłaszcza kontuzjowany?
Malaga zaskakuje wszystkich,włacznie z sobą na początku sezonu, a ten Isco to chyba jakiś kolejny supertalent hiszpański. Pozazdrościć.
Ostatnio zmieniony 18 września 2012, 22:57 przez strong return, łącznie zmieniany 6 razy.


Dzięki Beppe za Teveza!
I believe in Fernando GoLLente!
johnnybgoode

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 lipca 2010
Posty: 406
Rejestracja: 04 lipca 2010

Nieprzeczytany post 18 września 2012, 22:50

Wiem że za przeciwników z krajowego podwórka przeważnie nie trzyma się kciuków - ale naprawdę liczyłem dzisiaj na Milan wygrywający przynajmniej jedną bramką różnicy. Italia znowu straci w idiotyczny sposób punkty w rankingu, dodatkową korzyścią dla nas jest to że im dłużej Milan gra w LM tym bardziej się zmęczą. Co do samego spotkania... rany boskie, trzeba chyba tam wpuścić chłopców do podawania piłek żeby coś się ruszyło :doh:


deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 18 września 2012, 22:52

A "drewniany" Lewy, od którego "Matri i Quagliarella są lepsi" zrobił BVB komplet punktów z Ajaxem.


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
Supersonic

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 października 2004
Posty: 1184
Rejestracja: 25 października 2004

Nieprzeczytany post 18 września 2012, 22:54

Podoba mi sie wynik Milanu 8) niech odpadaja skad tylko sie da, dobrze im dziadom.

real - City.. no coz, mecz rzeczywiscie niesamowity, szkoda tylko, ze z takim zakonczeniem, bo City akurat lubie.. Toure moglby dostac zlota pilke jak dla mnie, to co zrobil przy golu na 0:1 - niesamowita sprawa. On jest niepowtarzalny, jest pionierem w tym co robi, no chyba ze uznamy, ze jest czarnym wcieleniem Beckenbauera :twisted:


Hubert_bn

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 marca 2012
Posty: 80
Rejestracja: 21 marca 2012

Nieprzeczytany post 18 września 2012, 22:57

Ale się komentatorzy spuszaczają nad Realem. :stop: Jakoś przez to jestem antypremieradivision. Żal Milanu. Fajnie, że sobie Lewy w CL strzelił bo wydaję mi się, że nie będzie mial ku temu więcej okazji w tym sezonie.


ewerthon

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 marca 2008
Posty: 4280
Rejestracja: 03 marca 2008

Nieprzeczytany post 18 września 2012, 22:59

De Rossi pisze:Świetny gracz, osobiście jednak żałuję, że nie gra w Interze, widziałbym go tam. A Milan... hmm.. mieli jakieś swoje szanse, szczególnie El Shaarawy z głowy, ale jak nie pokonali Anderlechtu, to obawiam się, że mogą nie wyjść w ogóle z tej grupy.

A, no i pieprzyć polaczków z borusii.
Nie no, po prostu nie wiem jak to określić. Najpierw piszesz, że chciałbyś w interze perspektywicznego Włocha, który był o krok od przejścia do Juve. A potem jeszcze takie denne zdanie ze słowem "polaczki".

Weźcie zmieńcie mu rangę na "nijaki", bo chyba tylko tak da się nazwać jego osobę.


Real pokazał w tym meczu wolę walki.
Ostatnio zmieniony 18 września 2012, 23:00 przez ewerthon, łącznie zmieniany 2 razy.


[quote=pumex latem 2019 o Lukaku]
Jestem przekonany, że Belg okaże się flopem, biorąc pod uwagę absurdalnie dużą kwotę, którą trzeba za niego zapłacić [...]Nawet za połowę tej kwoty niechętnie widziałbym tego drewniaka u nas.
SKAr7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 maja 2009
Posty: 1876
Rejestracja: 26 maja 2009

Nieprzeczytany post 18 września 2012, 22:59

strong return pisze:
Lewandowski jednak potrafi strzelać, szkoda, że na kadrze łapie go Alzheimer...
E tam. Podobno w meczu grał bardzo źle, zerkałem na whoscored to był najgorszy na boisku. Dopiero przy bramce, na którą szczęściem w nieszczęściu przełączyłem kosztem widowiska na Bernabeu, pokazał klasę światową. Doskonała ocena lotu piłki, balans ciałem przy zwodzie nie do przewidzenia i bomba nie do obrony.

Gupi Zenit! Zepsuli mi kupon. Jak można mieć aż tak dziurawą obronę, a wzmacniać się Hulkiem, Witselem i robić zakusy na Naniego? :doh: I co to w ogóle za pomysł Spalettiego, żeby grać z Hiszpanami wysokim pressingiem?! :angry:
Ostatnio zmieniony 18 września 2012, 23:21 przez SKAr7, łącznie zmieniany 1 raz.


strong return

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2008
Posty: 1510
Rejestracja: 14 lipca 2008

Nieprzeczytany post 18 września 2012, 23:04

SkAr7 pisze: E tam. Podobno w meczu grał bardzo źle, zerkałem na whoscored to był najgorszy na boisku.
To w takim razie odszczekuję potrosze, dzięki za info. Chociaż w reprze i tak potrzebowałby ze czterech sytuacji, by coś strzelić :whistle:
Małafiejew był w moim składzie fantasy CL, więc o obronie Zenitu nie chce mi się nawet gadać. Fakt, że skład klecony na szybko, no ale mogliby się faktycznie ogarnąć. :/
Ostatnio zmieniony 18 września 2012, 23:08 przez strong return, łącznie zmieniany 1 raz.


Dzięki Beppe za Teveza!
I believe in Fernando GoLLente!
Zablokowany