Liga Mistrzów 2012/13

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
Zablokowany
blackadder

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 września 2006
Posty: 1387
Rejestracja: 23 września 2006

Nieprzeczytany post 31 sierpnia 2012, 10:28

@up

Podany terminarz na pewno ulegnie modyfikacji bo nie będziemy grać co 2 dni.
Nie można narzekać na losowanie, bo brak awansu będzie sporym rozczarowaniem, a już w grupie możemy się sprawdzić z bardzo mocnym zespołem.
Przy odrobinie szczęścia możemy trafić w 1/8 na Arsenal lub Porto/PSG i tutaj awans do 1/4 pozostanie sprawą otwartą a dojście do tego etapu będzie można uznać za sukces.


Obrazek
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7314
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 31 sierpnia 2012, 11:31

o, a jakim cudem drużyny ze wschodu europy grają ostatni mecz u siebie? wydawało mi się, że kiedyś czytałem, że ma tak nie być...

końcówka terminarza jest wręcz beznadziejna, po 4 meczach musimy mieć minimum 10 punktów w tym 3 na szachtarze


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 31 sierpnia 2012, 12:16

Maly pisze:o, a jakim cudem drużyny ze wschodu europy grają ostatni mecz u siebie? wydawało mi się, że kiedyś czytałem, że ma tak nie być..
Drużyny ze wschodu nie grają w grudniu u siebie, prawda, ale dla Uefy region wschodni to Rosja. Ruskie drużyny grają o 18:00 naszego czasu, Ukraińskie grają normalnie - o 20:45, więc podejrzewam, że Ukraina zalicza się jeszcze do strefy środkowoeuropejskiej, a w niej można grać w grudniu u siebie. (tak mnie się wydaje, ale pewności nie mam)


Obrazek
el Pirlo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 lipca 2012
Posty: 98
Rejestracja: 07 lipca 2012

Nieprzeczytany post 31 sierpnia 2012, 13:07

Przecież stadion Szachtaru jest nowoczesny, grali tam mecze na Euro, według mnie nie powinno być problemu z murawą, która pewnie jest podgrzewana. A jeśli chodzi o pogodę, ten stadion jest zamykany?


zoff

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2006
Posty: 3523
Rejestracja: 12 lipca 2006

Nieprzeczytany post 31 sierpnia 2012, 13:08

pumex pisze:
Maly pisze:o, a jakim cudem drużyny ze wschodu europy grają ostatni mecz u siebie? wydawało mi się, że kiedyś czytałem, że ma tak nie być..
Drużyny ze wschodu nie grają w grudniu u siebie, prawda, ale dla Uefy region wschodni to Rosja. Ruskie drużyny grają o 18:00 naszego czasu, Ukraińskie grają normalnie - o 20:45, więc podejrzewam, że Ukraina zalicza się jeszcze do strefy środkowoeuropejskiej, a w niej można grać w grudniu u siebie. (tak mnie się wydaje, ale pewności nie mam)
Mecze na Ukrainie są o takiej samej porze jak w Europie, ale na Ukrainie jest wtedy 21.45.


Obrazek
pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 31 sierpnia 2012, 13:13

el Pirlo pisze:Przecież stadion Szachtaru jest nowoczesny, grali tam mecze na Euro, według mnie nie powinno być problemu z murawą, która pewnie jest podgrzewana. A jeśli chodzi o pogodę, ten stadion jest zamykany?
Ale podgrzewana murawa nic nie daje jeśli jest śnieżnie i mroźno. Kibice źle pojmują funkcje podgrzewanej murawy, było to już wałkowane na forum wiele razy.
Nie, Donbas Arena nie posiada zamykanego dachu
zoff pisze:Mecze na Ukrainie są o takiej samej porze jak w Europie, ale na Ukrainie jest wtedy 21.45.
No jasna sprawa, dlatego pisałem: "naszego czasu" :wink:


Obrazek
Buffalo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 sierpnia 2012
Posty: 393
Rejestracja: 22 sierpnia 2012

Nieprzeczytany post 31 sierpnia 2012, 13:26

@bendzamin
Bardzo fajnie to rozpisałes, mozna powiedziec ze liga z liga mistrzow koliduje tylko w drugiej polowie listopada: Lazio - Chelsea - Milan, niezly sprawdzian.

Tak patrze i juz sie doczekac nie moge, mecze Juve co 2-3 dni, <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>!


Nie patrz na to ile mam postów, bo i tak wiem wiecej od Ciebie.
stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 31 sierpnia 2012, 13:29

Pumex ma rację - gdy zacznie walić śnieg, podgrzewana murawa nic nie da. To samo gdy będzie duży mróz. Dla naszych technicznych graczy taka pogoda byłaby z pewnością bardzo niekorzystna.


Azazel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 lipca 2010
Posty: 880
Rejestracja: 03 lipca 2010

Nieprzeczytany post 31 sierpnia 2012, 13:32

Na stadionie Lecha przecież też jest podgrzewana murawa, ale przy padającym śniegu nie wiele - jak cokolwiek - to pomoże. Ale liczę, że nie będzie padać - a ewentualna minusowa temperatura bez śniegu po kostki chyba będzie do zniesienia.


zoff

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2006
Posty: 3523
Rejestracja: 12 lipca 2006

Nieprzeczytany post 31 sierpnia 2012, 13:35

Ludziska Szachtar, Dynamo i inne kluby wszechrusi co roku grają w europejskich pucharach i jakoś żyją. Naprawdę, damy radę.


Obrazek
el Pirlo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 lipca 2012
Posty: 98
Rejestracja: 07 lipca 2012

Nieprzeczytany post 31 sierpnia 2012, 13:36

To rzeczywiście mogą być problemy...Ważne żeby nie było tak jak w Poznaniu czyli śnieżne zabawy z piłką. Ale patrząc na skład Szachtaru i ich Brazylijczyków to pewnie im też nie za fajnie będzie się grało.


@D@$

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 kwietnia 2004
Posty: 2566
Rejestracja: 02 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 31 sierpnia 2012, 14:42

W sumie dziwne, bo koleś na eurpsocie mówił przy którymś zespole ze wschodu, że jeden z tych co napewno grają ostatnią kolejke na wyjeździe, zrozumiałem, że tak uefa porozdzielała, że z takimi Szachatrami tak właśnie będzie (bo wiadomo jak jest późną jesienią), więc jak to?

A w ogóle to nie czaję tej całej procedury z losowaniem, czemu np. Ajax musiał trafić do grupy D (skoro było losowany przed nami, a ani Ajaxowi, ani Juve w niczym to nie kolidowało)? Cóż, nie wszystko muszę wiedzieć, pewnie jakby coś okantowali z kulkami to nawet bym się nie zorientował.

@el Pirlo - pewnie są przyzwyczajeni juz trochę, ale fakt, żal było patrzeć na takiego Sissoko w Poznaniu.


Buffalo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 sierpnia 2012
Posty: 393
Rejestracja: 22 sierpnia 2012

Nieprzeczytany post 31 sierpnia 2012, 14:45

Bo Milan jest w grupie koszykow ABCD, wiec Juve musialo byc w EFGH

Edit:
Dzisiaj mecz o superpuchar Chelsea - Atletico, mozna obejrzec zobaczyc w jakiej formie sa angole i jak radza sobie z zagranicznymi zespolami.


Nie patrz na to ile mam postów, bo i tak wiem wiecej od Ciebie.
blackadder

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 września 2006
Posty: 1387
Rejestracja: 23 września 2006

Nieprzeczytany post 31 sierpnia 2012, 15:02

Buffalo pisze: Edit:
Dzisiaj mecz o superpuchar Chelsea - Atletico, mozna obejrzec zobaczyc w jakiej formie sa angole i jak radza sobie z zagranicznymi zespolami.
Z tego co pamiętam z ostatniej edycji LM to nawet nieźle im szło, ale to tylko moja prywatna opinia.


Obrazek
Kiper69

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 lipca 2010
Posty: 186
Rejestracja: 27 lipca 2010

Nieprzeczytany post 31 sierpnia 2012, 21:41

Oglada ktos mecz o superpuchar ? Jak dla mnie, to jezeli Chelsea bedzie gralo taka lipe u nas w grupie, to mamy spokojnie awans z pierwszego miejsca. Athletico ich przeruchalo w pierwszej polowie 3:0, a wszystkie gole ofc Falcao - do tego jakie! Gosc dla mnie jest kosmicznym graczem, te dwa ostatnie <3 Cech ma 2 metry, a on idealnie nad jego glowa lobem pilke prawie ze w okienko, drugi gol - sito... :o Niech Marotta szykuje hajsiwo na przyszly sezon, bo kogos takiego nam potrzeba. :whistle:


Obrazek
Zablokowany