Liga Mistrzów 2012/13

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
Zablokowany
Krystek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 sierpnia 2009
Posty: 707
Rejestracja: 28 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 30 sierpnia 2012, 19:22

No przynajmniej strona Uefy nas doceniła i główna wiadomość na stronie dużymi literami jest o Juventusie :-D


Forza Juve!
pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 30 sierpnia 2012, 19:23

Na początek pytanie: dlaczego podczas losowania na karteczce było "Juventus" a nie "Juventus FC"? Według mnie to oczywisty błąd, w końcu nazwa klubu to właśnie Juventus FC, podobnie jak Manchester City FC czy Valencia CF

Jeśli chodzi o samo losowanie, to jest... ok, po prostu. Mogło być lepiej, mogło być gorzej. Bałem się grupy z Bayernem i Valencią oraz z Realem i City. Bardziej od naszej grupy, wolałbym tę z ManU oraz Bragą, ale jest jak jest. Na Stamford będzie cholernie ciężko, zresztą drugi mecz z Chelsea u siebie również bardzo ciężki. Wyjazd do Doniecka bardzo trudny, dobrze wiadomo, że podróże na wschód są problematyczne. Szachtar to doświadczona drużyna jeśli chodzi o puchary, z technicznymi Brazolami, mnóstwem kasy i dużym potencjałem. Jeśli chcemy awansować, trzeba klepnąć Duńczyków dwa razy. Ważne, aby zacząć dobrze w pierwszym meczu.
Standardem jest, że Barca i Arsenal mają łatwą fazę grupową, znowu podgrzali kulki :x Milan również trafił dobrze, powinni spokojnie awansować.


Obrazek
szaman00

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 czerwca 2007
Posty: 167
Rejestracja: 23 czerwca 2007

Nieprzeczytany post 30 sierpnia 2012, 19:24

FelekJUVE pisze: P.s Krystyna jaka niezadowolona, ze nagroda dla Iniesty;p

a dziwisz mu się? miał super sezon w klubie i bardzo dobry w reprezentacji. Iniesta najmniej zasłużył na tę nagrodę, no ale jak już zobaczyłem pysk Kołtonia na widowni to było pewne, że widownia jest pro "katalońska" ;p


Krystek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 sierpnia 2009
Posty: 707
Rejestracja: 28 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 30 sierpnia 2012, 19:27

Ktoś wie gdzie i kiedy się pojawi terminarz?


Forza Juve!
Sila Spokoju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 2359
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 30 sierpnia 2012, 19:27

Trzeba przyznać, iż losowanie nam po prostu dopisało. Grupa nie jest jakoś mocno wymagająca, ale też nie jest słaba. Przy dobrych wiatrach możemy powalczyć nawet o 1sze miejsce w grupie, a kluczem do tego będzie zdobycie 6 punktów z Nordsjaelland i przynajmniej tych 4pkt. z Szachtarem.
Chelsea mimo że jest lepsza pod względem piłkarskim od nas, to wydaje mi się, że na Juventus Stadium możemy ich pyknąć, czego sobie i wam życzę.

Achhh nie mogę się już doczekać naszych meczów ;)


Swoją drogą kibice Chelsea wypowiadają się również z rozwagą, bo tak naprawdę nie jest przesądzone kto w naszej grupie zajmie pierwsze miejsce i to chyba najbardziej cieszy, że będzie ta rywalizacja i niepewność do samego końca.
Ostatnio zmieniony 30 sierpnia 2012, 19:35 przez Sila Spokoju, łącznie zmieniany 1 raz.


Mozna

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 czerwca 2012
Posty: 133
Rejestracja: 25 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 30 sierpnia 2012, 19:32

wtulazel pisze:W tamtym sezonie na Nsport były 4 mecze każdego dnia + multiliga (pasek z wynikami wszystkich meczów i pokazywane najciekawsze akcje). Tylko, że teraz nie wiem, bo w kwalifikacjach były tylko 3 mecze każdego dnia.
W kwalifikacjach były pokazywane wszystkie mecze jednego dnia, jak nie masz sprawdzonych informacji to się nie udzielaj http://m.mediarun.pl/article.jsp?eid=39136,4 tu dowód.
Nka ma 100 % ligi mistrzów i mecze Juventusu z polskim komentarzem najprawdopodobniej beda


Ein

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 grudnia 2004
Posty: 1352
Rejestracja: 11 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 30 sierpnia 2012, 19:37

Nie śledzę piłki, ale

Chelsea u nas jak najbardziej do objechania. Te nołnejmy to 6 pkt jak nic. Z ruskimi liczę, że zagramy jakoś wcześniej i przy dobrej pogodzie.

Ogólnie jak nie wyjdziemy to wstyd


pezet1988

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 listopada 2005
Posty: 346
Rejestracja: 19 listopada 2005

Nieprzeczytany post 30 sierpnia 2012, 19:44

Ein pisze:Z ruskimi liczę, że zagramy jakoś wcześniej i przy dobrej pogodzie.
Szachtar to zespół z Ukrainy :lol:


Obrazek
Kubba

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 lipca 2006
Posty: 1576
Rejestracja: 27 lipca 2006

Nieprzeczytany post 30 sierpnia 2012, 19:50

Widzę, że sporo typów na "rozjechanie" Duńczyków... ja jakoś spokojny nie jestem. Chyba cały czas w myślach BATE :prochno:

Na kogo możemy trafić po wyjściu z 1 i 2 miejsca?

EDIT:
Czy dopiero losowanie będzie?
EDIT2:
filippo pisze:
Kubba pisze: Na kogo możemy trafić po wyjściu z 1 i 2 miejsca?
giń trollu i wracaj do gimbazy
Chętnie wpadnę do ciebie na lekcję. Tylko kup kredki bo znów dostaniesz pałe
Ostatnio zmieniony 30 sierpnia 2012, 19:56 przez Kubba, łącznie zmieniany 1 raz.


filippo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 listopada 2004
Posty: 1028
Rejestracja: 29 listopada 2004

Nieprzeczytany post 30 sierpnia 2012, 19:53

Kubba pisze: Na kogo możemy trafić po wyjściu z 1 i 2 miejsca?
giń trollu i wracaj do gimbazy

skąd się tacy ludzie biorą? :roll:

Losowanie oceniam dobrze, Chelsea i Szachtar spokojnie do ogrania, ciesze się, że omineliśmy Barce i grupe śmierci, choć było bardzo blisko. A w tym roku CL na TVN i TVP, czuje, że pokażą nasze mecze!

Wiecie może kiedy będzie wiadomo konkrety odnosnie terminarza?

edit: przemas - info sprzed roku: http://media2.pl/media/80775-Liga-Mistr ... i-TVP.html

edit2:
Kubba pisze: Chętnie wpadnę do ciebie na lekcję. Tylko kup kredki bo znów dostaniesz pałe
Tak z ciekawości jeszcze jedno. Od kiedy się interesujesz ligą mistrzów? od wczoraj? :prochno:

Jeśli tak, to w tajemnicy powiem ci, że ustalono już drabinkę do ćwierćfinału ligi mistrzów aż do sezonu 2014/2015 :-D
Ostatnio zmieniony 30 sierpnia 2012, 20:12 przez filippo, łącznie zmieniany 3 razy.


PrzemasJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 marca 2005
Posty: 1169
Rejestracja: 13 marca 2005

Nieprzeczytany post 30 sierpnia 2012, 19:55

tvn? zwykly, normalny, otwarty? i lm? pierwsze slysze..


Magica Juve resiste il mio cuore lontano da te soltanto se penso alla figa!!
Antek666

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 stycznia 2012
Posty: 872
Rejestracja: 17 stycznia 2012

Nieprzeczytany post 30 sierpnia 2012, 19:58

filippo pisze:
Kubba pisze: Na kogo możemy trafić po wyjściu z 1 i 2 miejsca?
giń trollu i wracaj do gimbazy

skąd się tacy ludzie biorą? :roll:
LOL :lol: Pytanie fakt durne jak mało które,ale to nic w porównaniu z tym,że kilka ośób typując grupy dawało nam w grupie np i porto i brage lub inne z tych samych krajów :C Top madl w ataku nam jak widać zbędny,sezonowców mamy już dostatek. (nie o Tobie Kubbo mówię,powiedzmy że już dużo wypiłeś i stąd te durne pytanie)
Krystek pisze:No przynajmniej strona Uefy nas doceniła i główna wiadomość na stronie dużymi literami jest o Juventusie :-D
:happy:

To co.....coś czuję,że szykuję się nam wyjazd do Doniecka,na te sławetne ukraińskie dziwki,tańszy alkohol no i dodatkowo kibicowanie naszym! :-D

EDIT: co do kalendarza,terminarza to na razie wiem tyle:
Fixtures hot off the press: matchday 1...
Tue 18 Sept - Dinamo v Porto, PSG v Dynamo, Monptellier v Arsenal, Olympiacos v Schalke, Málaga v Zenit, Milan v Anderlecht, Dortmund v Ajax, Real Madrid v Manchester City.
Wed 19 Sept - Shakhtar v Nordsjælland, Chelsea v Juventus, LOSC v BATE, Bayern v Valencia, Barcelona v Spartak, Celtic v Benfica, Manchester United v Galatasaray, Braga v CFR.
Full list shortly...
Ostatnio zmieniony 30 sierpnia 2012, 20:05 przez Antek666, łącznie zmieniany 1 raz.


stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 30 sierpnia 2012, 19:59

Na forach obcych drużyn, dużo osób uważa nas za top 5, a czasami top 3 drużynę LM. Do tego podziwiają nasze transfery i rozwagę przy budowaniu drużyny :prochno:

Do wyjścia z grupy kluczowe będzie nie zgubienie punktów z Nordcośtam. Z Szachtarem na wyjeździe pewnie wtopimy, z Chelsea oba mecze są sprawą otwartą, pewnie jakiś remis będzie.


Mateuszello

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 lipca 2009
Posty: 962
Rejestracja: 24 lipca 2009

Nieprzeczytany post 30 sierpnia 2012, 20:06

Kurde. Mam mieszane uczucia co do trafności do danej grupy naszego zespołu :|
Z jednej strony trafiliśmy na bardzo, ale to bardzo słabych rywali:
:ball: Chelsea - zespół z tej gorszej połówki pierwszego koszyka (po Barcie/Realu/ManU/Bayernie). Ledwo się załapali do tegorocznych rozgrywkach po średniawych występach w poprzedniej, ale jednak dzięki triumfowi są tu i to wzmocnieni. Bądź co bądź pupy nie urywa porównując inne możliwości
:ball: Szachtar nie powinien nam sprawić większych problemów. Wystarczy by zagrali na takim samym poziomie jak rok temu. Jedna wygrana i dwa remisy z sześciu meczy w słabszej grupie(Porto/APOEL/Zenit) od obecnej i ostatnie miejsce w tamtejszym zestawie.
:ball: ... To jest nawet trudne do skopiowania :prochno: Duński outsider. Najsłabszy uczestnik LM obok Cluj.
Po wyżej wymienionych drużynach chyba nikt nie oczekuje zaskoczenia w postaci wyeliminowania Juve już w fazie grupowej. Wydaję mi się nawet, że bardzo realny jest awans z pierwszego miejsca po lepszym dwumeczu z lońdyńczykami 8)
Chcąc zacząć zbierać punkty trafiliśmy na fajny HappyMeal z atrakcją w środku w postaci Chelsea :-D

Ale jednak wolałbym tą D. :C
Mówcie/piszcie co chcecie, ale mnie zdecydowanie bardziej jarałoby zastąpienie Ajaxu w tym szeregu :dance:
Nawet kosztem trzeciego miejsca, które jak wiadomo... ale po świetnych występach bianconerich, którzy mimo nieosiągnięcia awansu graliby z tą paką na równym poziomie, pokazując wszystkim Januszom, którzy śmiali się z Zeberek oglądając Lecha, że o sile zespołu nie świadczy jeden sezon, a praca jaką wykonuje się pokonując wszelkie trudności, bo chyba nikt nie ma wątpliwośći, że grupa śmierci z "polską Borussią" będzie najbardziej mainstreamowa co przeniesie się na liczbę pokazanych transmisji z tejże czwórki.


-Ibrahimovic mówił, że między nim, a Guardiolą omal nie doszło do rękoczynów. Jaki on był w Turynie :?:
-Prawie pobił się z innym piłkarzem.
-Z Tobą :?:
-Nie :!: Ja skopałbym mu tyłek :lol:
--------- Alex Del Piero
Sila Spokoju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 2359
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 30 sierpnia 2012, 20:08

stahoo pisze:Na forach obcych drużyn, dużo osób uważa nas za top 5, a czasami top 3 drużynę LM. Do tego podziwiają nasze transfery i rozwagę przy budowaniu drużyny :prochno:
Bo taka jest prawda. Mamy mądrze budowany zespół, oparty na w miarę młodych zawodnikach i przede wszystkim zgrany, co było widać w ubiegłym sezonie. Top3 nie sądzę, ale myślę, że w 8 najlepszych (a przy odrobinie szczęścia nawet w tych 4) drużynach europy powinniśmy się znaleźć o ile zagramy z pełnym zaangażowaniem i poszanowaniem przeciwnika.

Najbardziej się chyba obawiam meczu w grupie z Duńczykami, mając cały czas w pamięci zespół BATE. Sami wiemy jak nasze ukochane Juve gra z przeciwnikami lepszymi(typu Milan, Napoli), a jak z tymi gorszymi.

Niemniej jednak liczę na awans i przynajmniej tę 1/4.

Forza Juve !!!


Zablokowany