Liga Mistrzów 2012/13

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
Zablokowany
Supersonic

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 października 2004
Posty: 1184
Rejestracja: 25 października 2004

Nieprzeczytany post 11 sierpnia 2012, 18:36

pan Zambrotta pisze:opierałem się na poście Supersonica z tematu "juve w lidze mistrzów" :doh: tak to jest, jak się korzysta z jego wielce pomocnych statystyk :prochno:
Musialem przerwac wakacje w St. Tropez, zeby sprostowac.

A zatem: poka poka.

http://forum.juvepoland.com/viewtopic.p ... c&start=15 tu moj posciuch, gdzie czytamy:
"Musimy wyprzedzić jeszcze 5 ekip, by znaleźć się w 2 koszyku.
Na 99,9% tak się nie stanie. Zadecyduje Anglia.
Także w weekend jeżeli Arsenal, Tottenham będą przed srokami a CSKA Moskwa przed Spartakiem nie ma nas w drugim koszyku."
It happened. Takze od dobrych dwoch miesiecy nie mamy szans na drugi koszyk, nie wiem czy IT Cie tak pochlonelo, czy rozpoczales studia prawnicze by dorwac Dzieciola :prochno: :prochno: :prochno: ale troche masz nieaktualne dane:)

Chyba musze jakis nowy temat ze statami zapodac, bo fame mi spada.
Gdzie najlepsze ligi ever?

Frapujaca jest dla mnie para Borussia M-G vs Dynamo Kijow. Feyenoord juz polegl, mysle, ze maja duze szanse wyrzucic trzecia ekipe z wielkiej bundesligi. Panathinaikos powinien przejsc Malage, Udinese to wielka niewiadoma, lecz rowniez sklaniam sie ku Bradze, bardzo niedocenianej i solidnej druzynie. Helsingborg - Celtic jakies 1-4 w dwumeczu, co dobrze zobrazuje jak wiele zabraklo w tym roku. :whistle:


incubus7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 stycznia 2012
Posty: 34
Rejestracja: 27 stycznia 2012

Nieprzeczytany post 22 sierpnia 2012, 13:37

Wygląda na to, że grupa Ligi Mistrzów, którą zasili Juventus będzie można nazwać "grupą śmierci" - głównie dlatego, że Juventus ma bardzo niski współczynnik punktów, za brak lub bardzo słaby udział w ostatnich kilku latach w europejskich rozgrywkach.

Tu lista uczestników LM: http://www.uefa.com/uefachampionsleague ... index.html
Tu ranking: http://kassiesa.home.xs4all.nl/bert/uef ... k2012.html

Oznacza to, że nie ma innej opcji jak znaleźć się w 3 koszyku, bo już zakwalifikowanych jest 16 drużyn o lepszym współczynniku, a w play-off nadal ma szanse awansu 5 zlokalizowanych wyżej.

Jest prawdopodobne, graniczące z cudem, ze PSG nie trafi do koszyka 3 tylko do 4. Niemniej chyba można wykluczyć, że przeciwnikiem Juve będzie Ibrahimovic i spółka.

W koszyku pierwszym znajdą się na pewno: Barcelona, MU, Chelsea, BM, Real, Arsenal, Porto i Milan (chyba, że UEFA korzysta z rocznika 2013 http://kassiesa.home.xs4all.nl/bert/uef ... k2013.html to wówczas zamiast Milanu bedzie Valencia).

Mnie się marzy Barcelona (1), MC (2), Juve (3), Dortmund (4). W takim zestawieniu nawet wielka Barca może odpaść! A Juve zyska potężne doświadczenie!


dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2561
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 22 sierpnia 2012, 13:59

Popraw link do rankingu, bo podałeś taki sam jak do listy uczestników. O tym, że nie będzie łatwo, wiedział każdy. Długotrwała nieobecność w LM i słabe wyniki w Lidze Europy spowodowały, że mamy słaby współczynnik, więc na kogoś z czołówki z pewnością trafimy. Ja osobiście nie chciałbym żebyśmy trafili w grupie na podane przez Ciebie drużyny, bo moglibyśmy się bardzo rozczarować i szybko odpaść. Nie twierdzę, że powinniśmy się bać Barcy czy MC, ale szczerze mówiąc, to na papierze nie mamy z nimi żadnych szans, a i z BVB ciężko jest wygrać. Najlepiej, gdybyśmy z pierwszego koszyka wylosowali FC Porto bądź Arsenal, bo Barcelona, MU, Chelsea, BM, Real to bardzo zbliżony najwyższy poziom.


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
Mate.G

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 września 2011
Posty: 1252
Rejestracja: 10 września 2011

Nieprzeczytany post 22 sierpnia 2012, 14:05

Jeśli miałbym wybierać jeden zespół to wybrałbym Bayern Monachium (1:4).
Będziemy w grupie śmierci tak na 70-80%


Winner

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 lipca 2004
Posty: 1173
Rejestracja: 30 lipca 2004

Nieprzeczytany post 22 sierpnia 2012, 14:12

Temat będzie dobry za tydzień jak już poznamy wszystkich uczestników. Ale patrząc tu http://www.uefa.com/uefachampionsleague ... index.html moim zdaniem najłatwiejsza grupa to byłoby:
Porto
Olimpiacos
My
FC Nordsjælland
a najtrudniejsza:
Barcelona/MU Barcelona piłkarsko a Manchester bo to klub z ... Anglii
MC/Zenit Jeśli MU to nie może być MC a wyjazd do Petersburga w grudniu jest uroczy
My
PSG/Galatasaray(jeśli PSG będzie w 3 koszyku)
A co do osławionej grupy śmierci to nie widzę oprócz 1 koszyka ekip które są od nas zdecydowanie lepsze, jeśli z drugiego nie wylosujemy MC to żadnej grupy śmierci nie będzie.
Ostatnio zmieniony 22 sierpnia 2012, 14:16 przez Winner, łącznie zmieniany 3 razy.


Od kołyski aż po grób zapatrzony w jeden klub.
Marian.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2009
Posty: 1598
Rejestracja: 25 lutego 2009

Nieprzeczytany post 22 sierpnia 2012, 14:15

Heh, kurde, nawet nie zdajecie sobie sprawy jak zatęskniłem się za tymi rozgrywkami z udziałem naszego ukochanego zespołu. W końcu wracamy tam gdzie nasze miejsce i mam nadzieje, że usadowimy się tam na dobre, notując co roku lepsze wyniki. W tym roku byłbym bardzo zadowolony z dotarcia do ćwierćfinału, ale na pewno nie będzie to łatwe. Po wyjściu z grupy chciałbym trafić na jakiegoś europejskiego średniaka, np. Schalke, czy Benfica, ale pierwsze to trzeba z grupy wyjść.
Czekam na 1 mecz w LM na Juventus Stadium, chcę usłyszeć ten hymn, który wywołuje u mnie ciarki na plecach :twisted:

Co do włoskich zespołów. Chciałbym, żeby Udinese się w końcu zakwalifikowało do LM. Zawsze tam jakieś punkty nabiją, a lepsze to, niż nic.


Obrazek
pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 22 sierpnia 2012, 14:21

Nie róbcie syfu. Tutaj jest miejsce do zapowiedzi meczowych. Jest już identyczny temat ( http://forum.juvepoland.com/viewtopic.p ... 56&start=0 ) w pokoju ogólnym, więc sądzę, że ten należałoby zamknąć.


Obrazek
*Ki$iEL*

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 września 2004
Posty: 226
Rejestracja: 24 września 2004

Nieprzeczytany post 22 sierpnia 2012, 14:48

LM bez Conte nie będzie smakować tak samo, ale co tam nie ma co narzekać ;]


Obrazek
Padoin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 lutego 2012
Posty: 153
Rejestracja: 19 lutego 2012

Nieprzeczytany post 22 sierpnia 2012, 14:55

:naughty:
To nie będzie ciekawe, gdy trafimy na Borussie czy Arsenal. Już wole awansować do 1/8 LM niż odpaść w fazie grupowej tylko dlatego, żeby Juve w TVP pokazywali. Nie stanowimy jeszcze wielkiego poziomu europejskiego i mam nadzieję, że np. Bayern czy inny Real nie sprowadzi nas na ziemie. Wiem co zaraz napiszecie, że z Realem prawie zawsze wygrywaliśmy lub się go baliśmy a i tak było zwycięstwo/awans. Ale prawda jest taka, że jeszcze nam brakuje do poziomu sprzed lat.
Obstawiam, że trafimy na Porto (chyba 2 koszyk jak nie to mnie poprawcie) Chelsea (1k.) a w 4k. nie mam pojęcia-jakiś klub z Bałkanów, a i tak będzie ciężko. Nie zrozumcie mnie źle ja po prostu nie chcę od razu na głęboką wodę-typu Barcelona. Doświadczenia możemy nabrać jeszcze przez ciągłość-np. co rok w LM.
A tak z ciekawości którego września jest losowanie grup LM ?


Maku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 kwietnia 2010
Posty: 549
Rejestracja: 06 kwietnia 2010

Nieprzeczytany post 22 sierpnia 2012, 14:57

Padoin pisze: A tak z ciekawości którego września jest losowanie grup LM ?
Losowanie odbędzie się 31. sierpnia.
Padoin pisze:Super-podziękował, czyli już niedługo. Jak się nie myle ostatnią bramkę a LM strzelił dla nas Trezeguet? Z Bayernem-pamiętne 4-1.
Dokładnie tak :)
Ostatnio zmieniony 22 sierpnia 2012, 15:03 przez Maku, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
incubus7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 stycznia 2012
Posty: 34
Rejestracja: 27 stycznia 2012

Nieprzeczytany post 22 sierpnia 2012, 15:00

eee tam, Real czy Barca jest w zasięgu, zawsze z nimi mieliśmy zacięte mecze- byłaby transmisja w pasmie ogólnym!


Padoin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 lutego 2012
Posty: 153
Rejestracja: 19 lutego 2012

Nieprzeczytany post 22 sierpnia 2012, 15:02

Super-podziękował, czyli już niedługo. Jak się nie myle ostatnią bramkę a LM strzelił dla nas Trezeguet? Z Bayernem-pamiętne 4-1.


Damiankarol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 maja 2007
Posty: 70
Rejestracja: 01 maja 2007

Nieprzeczytany post 22 sierpnia 2012, 15:06

A ja osobiście chciałbym, aby Juventus trafił do takiej grupy jak ostatnio Milan, która według mnie ma same plusy:
- "zagwarantowany" awans
- możliwość ogrywania młodzieży i nabierania doświadczenia
- brak presji związany z kontuzjami (odpukać w niemalowane)
- pojedynek z europejskim potentatem - Real / Barca


Forza Juve !! Forza Alex !!
Amarillo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 listopada 2009
Posty: 356
Rejestracja: 08 listopada 2009

Nieprzeczytany post 22 sierpnia 2012, 15:39

Padoin pisze::naughty:
To nie będzie ciekawe, gdy trafimy na Borussie czy Arsenal. Już wole awansować do 1/8 LM niż odpaść w fazie grupowej tylko dlatego, żeby Juve w TVP pokazywali. Nie stanowimy jeszcze wielkiego poziomu europejskiego i mam nadzieję, że np. Bayern czy inny Real nie sprowadzi nas na ziemie. Wiem co zaraz napiszecie, że z Realem prawie zawsze wygrywaliśmy lub się go baliśmy a i tak było zwycięstwo/awans. Ale prawda jest taka, że jeszcze nam brakuje do poziomu sprzed lat.
A co ma jedno do drugiego? W innych zestawieniach taki jesteś pewny awansu z grupy? W LM nie ma słabeuszy, na każdy mecz muszą być przygotowani 100 procentowo, czy trafimy na Arsenal i Borussię czy na Real i jakiś zespół z Bałkanów. Pozornie łatwe grupy potrafią przysporzyć mnóstwo problemów - casus United z zeszłego sezonu. Grupa śmierci z Bayernem, City, Napoli i Villareal skończyła marzenia City o LM (przynajmniej na rok) i sprawiła, że wyszedł zespół raczej brany pod uwagę do 3 miejsca w grupie vide gry w fazie pucharowej LE. To, że będziemy grać z Kanonierami tudzież Borussią pozwoli nam oglądać mecze w TV (bo nie każdy musi mieć N-kę) więc to udogodnienie dla kibiców. Jeśli trafimy do trudnej grupy (a śmiem twierdzić, że tak właśnie będzie) wolałbym trzymać kciuki za naszych przed teleodbiornikiem a nie wkurzać się, że stream na internecie jest zawalony przez gimbazę :prochno:


Sapere Aude!
strong return

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2008
Posty: 1510
Rejestracja: 14 lipca 2008

Nieprzeczytany post 22 sierpnia 2012, 15:48

Musimy awansować. W związku z tym, też nie chcę żadnej papierowej grupy śmierci. Ze względu na konieczność podwyższenia fejma, jak i potrzebną nam kasę żadne Reale, Barcelony, City i PSG w grupie.
Gdzieś się tę transmisję znadzie. A w fazie pucharowej zobaczymy, najpierw trzeba tam awansować.
Poza tym polsat wielokrotnie pociskał takie "hity" w LM, że szkoda gadać w fazie grupowej.


Zablokowany