Ekstraklasa 2019/2020

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
Szilgu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 września 2004
Posty: 2240
Rejestracja: 02 września 2004

Nieprzeczytany post 30 czerwca 2013, 11:49

Piszecie jakby transfer Bereszyńskiego był już pewny. Wczoraj gdzieś mi się przewinął news, który mówił o rezygnacji Portugalczyków. Ponoć stwierdzili, że jest za słaby. Nie mogę teraz go znaleźć, wie ktoś coś więcej o tym?


SKAr7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 maja 2009
Posty: 1876
Rejestracja: 26 maja 2009

Nieprzeczytany post 30 czerwca 2013, 12:19

Szikit pisze:Piszecie jakby transfer Bereszyńskiego był już pewny. Wczoraj gdzieś mi się przewinął news, który mówił o rezygnacji Portugalczyków. Ponoć stwierdzili, że jest za słaby. Nie mogę teraz go znaleźć, wie ktoś coś więcej o tym?
Jedna z portugalskich gazet tak napisała. Stano idzie w zaparte i twierdzi, że oni piszą bzdury, a transfer jest pewny.


Pan Mietek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 sierpnia 2009
Posty: 3897
Rejestracja: 29 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 30 czerwca 2013, 12:25

SKAr7 pisze:
Szikit pisze:Piszecie jakby transfer Bereszyńskiego był już pewny. Wczoraj gdzieś mi się przewinął news, który mówił o rezygnacji Portugalczyków. Ponoć stwierdzili, że jest za słaby. Nie mogę teraz go znaleźć, wie ktoś coś więcej o tym?
Jedna z portugalskich gazet tak napisała. Stano idzie w zaparte i twierdzi, że oni piszą bzdury, a transfer jest pewny.
Dokładnie. Stano trochę zadziera nosa i zgrywa pewniaka ale co tu dużo mówić - on raczej jest lepiej zorientowany, w końcu rozchodzi się o decyzję Bereszyńskiego.

Swoją drogą, Demjan nieźle się ustawił. Nie chcę go na wstępie skreślać ale przypuszczam, że w Beveren już raczej nie postawią na piłkarza z polskiej ligi :)


Lucas87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 kwietnia 2013
Posty: 2035
Rejestracja: 13 kwietnia 2013

Nieprzeczytany post 05 lipca 2013, 16:17

W końcu się zaczyna coś dziać w Wiśle pytanie czy postawią na jakość czy jednak tylko na ilość?

http://wisla-krakow.przegladsportowy.pl ... 1,727.html


Arcadio Morello

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lutego 2010
Posty: 557
Rejestracja: 12 lutego 2010

Nieprzeczytany post 06 lipca 2013, 16:16

Wzmocnień na razie nie ma, a już 19 lipca grają z Górnikiem... :?


Obrazek
francois

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 czerwca 2010
Posty: 2652
Rejestracja: 28 czerwca 2010

Nieprzeczytany post 06 lipca 2013, 16:34

Wisła aktualnie ewidentnie bieduje i nie ma kasy na transfery. Ten sezon z góry spisany jest na straty. Choć czasami pewnie zdarzą się tak dobre mecze jak ten towarzyski z Omonią.


„To jest miejsce wyjątkowe,
tu się mogą ziścić sny,
za te barwy, herb, tradycję,
zostaw serce, pot i łzy”
oliver

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 maja 2008
Posty: 1124
Rejestracja: 11 maja 2008

Nieprzeczytany post 06 lipca 2013, 17:19

francois pisze:Wisła aktualnie ewidentnie bieduje i nie ma kasy na transfery. Ten sezon z góry spisany jest na straty. Choć czasami pewnie zdarzą się tak dobre mecze jak ten towarzyski z Omonią.
:dance: :dance: :dance: :dance: Tele-Fonika nie ma już tyle kasy co kiedyś. Tak prawdzie powiedziawszy kto dziś ma telefon stacjonarny?? cupiał najlepsze lata ma za sobą. Zostało mu tylko sprzedać ten pod krakowski klubik, ale kto ten burdel za taką kasę kupi ??

ps
to co otwieramy nowy temat ekstraklasa 2013/2014

MISTRZ MISTRZ !!


Dla 39 kibiców, mecz finałowy pomiędzy Liverpoolem a Juventusem był ostatnim, w jakim mogli wziąć udział. Kibice Bianconerich nigdy nie zapomną o tamtych wydarzeniach. Heysel 29 maj 1985r.

koniec iti
Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 11 lipca 2013, 10:16

W piątek 19 lipca startuje nowy sezon Ekstraklasy, a wraz z nim nowy sezon fantasy ligi. Każdego zainteresowanego tą grą zapraszam do tego tematu: http://forum.juvepoland.com/viewtopic.php?t=23493. Powinno być w sam raz na trwający obecnie w piłce sezon ogórkowy.


Obrazek
paku

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 czerwca 2003
Posty: 1183
Rejestracja: 11 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 11 lipca 2013, 12:53

oliver pisze:Tele-Fonika nie ma już tyle kasy co kiedyś. Tak prawdzie powiedziawszy kto dziś ma telefon stacjonarny?? cupiał najlepsze lata ma za sobą. Zostało mu tylko sprzedać ten pod krakowski klubik, ale kto ten burdel za taką kasę kupi ??

ps
to co otwieramy nowy temat ekstraklasa 2013/2014

MISTRZ MISTRZ !!
Burdel masz w głowie pisząc o telefonach stacjonarnych w związku z Telefoniką pana Bogusława Cupiała :D


oliver

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 maja 2008
Posty: 1124
Rejestracja: 11 maja 2008

Nieprzeczytany post 11 lipca 2013, 13:01

paku pisze:
oliver pisze:Tele-Fonika nie ma już tyle kasy co kiedyś. Tak prawdzie powiedziawszy kto dziś ma telefon stacjonarny?? cupiał najlepsze lata ma za sobą. Zostało mu tylko sprzedać ten pod krakowski klubik, ale kto ten burdel za taką kasę kupi ??

ps
to co otwieramy nowy temat ekstraklasa 2013/2014

MISTRZ MISTRZ !!
Burdel masz w głowie pisząc o telefonach stacjonarnych w związku z Telefoniką pana Bogusława Cupiała :D
Widzę jak pięknie ciągnięcia równa pochyła w dół :dance:

Ciężko przełknąć prawdę, łatwiej obrażać drugich


Dla 39 kibiców, mecz finałowy pomiędzy Liverpoolem a Juventusem był ostatnim, w jakim mogli wziąć udział. Kibice Bianconerich nigdy nie zapomną o tamtych wydarzeniach. Heysel 29 maj 1985r.

koniec iti
Arcadio Morello

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lutego 2010
Posty: 557
Rejestracja: 12 lutego 2010

Nieprzeczytany post 11 lipca 2013, 15:33

oliver pisze:
francois pisze:Wisła aktualnie ewidentnie bieduje i nie ma kasy na transfery. Ten sezon z góry spisany jest na straty. Choć czasami pewnie zdarzą się tak dobre mecze jak ten towarzyski z Omonią.
:dance: :dance: :dance: :dance: Tele-Fonika nie ma już tyle kasy co kiedyś. Tak prawdzie powiedziawszy kto dziś ma telefon stacjonarny?? cupiał najlepsze lata ma za sobą. Zostało mu tylko sprzedać ten pod krakowski klubik, ale kto ten burdel za taką kasę kupi ??

ps
to co otwieramy nowy temat ekstraklasa 2013/2014

MISTRZ MISTRZ !!
Oliver to ty pierwszy obraziłeś Wisłę... :doh:


Obrazek
paku

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 czerwca 2003
Posty: 1183
Rejestracja: 11 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 11 lipca 2013, 22:50

oliver pisze:
paku pisze:
oliver pisze:Tele-Fonika nie ma już tyle kasy co kiedyś. Tak prawdzie powiedziawszy kto dziś ma telefon stacjonarny?? cupiał najlepsze lata ma za sobą. Zostało mu tylko sprzedać ten pod krakowski klubik, ale kto ten burdel za taką kasę kupi ??

ps
to co otwieramy nowy temat ekstraklasa 2013/2014

MISTRZ MISTRZ !!
Burdel masz w głowie pisząc o telefonach stacjonarnych w związku z Telefoniką pana Bogusława Cupiała :D
Widzę jak pięknie ciągnięcia równa pochyła w dół :dance:

Ciężko przełknąć prawdę, łatwiej obrażać drugich
Dla mnie Wisła może spaść ligę w dół, zrobi to jej dobrze ;) Za to nie zapominaj kto w ostatniej dekadzie zdobywał Mistrzostwo Polski ;) A i żeby nie było, jeździłem na Wisłe gdy ta grała w 2 lidze, więc bajki o kibicowaniu sezonowym wsadź sobie między palce i żyj w obłudzie dalej. Ps. Masz telefon stacjonarny? ;)


oliver

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 maja 2008
Posty: 1124
Rejestracja: 11 maja 2008

Nieprzeczytany post 11 lipca 2013, 23:19

paku pisze:
oliver pisze:
paku pisze:
Burdel masz w głowie pisząc o telefonach stacjonarnych w związku z Telefoniką pana Bogusława Cupiała :D
Widzę jak pięknie ciągnięcia równa pochyła w dół :dance:

Ciężko przełknąć prawdę, łatwiej obrażać drugich
Dla mnie Wisła może spaść ligę w dół, zrobi to jej dobrze ;) Za to nie zapominaj kto w ostatniej dekadzie zdobywał Mistrzostwo Polski ;) A i żeby nie było, jeździłem na Wisłe gdy ta grała w 2 lidze, więc bajki o kibicowaniu sezonowym wsadź sobie między palce i żyj w obłudzie dalej. Ps. Masz telefon stacjonarny? ;)
Nie nazwałem Cię kibicem sezonowym, jeśli tak zrozumiałeś to twój problem. Jasne Wisła wygrywała. Kopalnie kiedyś dobrze miały to i Górnik wygrywał. Wisła miała dekadę, Górnik jak 2-3, Legia w czołówce jest zawsze. Czy mam telefon stacjonarny? Nie mam, bo nie mieszkam w Polsce.


Dla 39 kibiców, mecz finałowy pomiędzy Liverpoolem a Juventusem był ostatnim, w jakim mogli wziąć udział. Kibice Bianconerich nigdy nie zapomną o tamtych wydarzeniach. Heysel 29 maj 1985r.

koniec iti
paku

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 czerwca 2003
Posty: 1183
Rejestracja: 11 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 12 lipca 2013, 00:18

oliver pisze:
paku pisze:
oliver pisze: Widzę jak pięknie ciągnięcia równa pochyła w dół :dance:

Ciężko przełknąć prawdę, łatwiej obrażać drugich
Dla mnie Wisła może spaść ligę w dół, zrobi to jej dobrze ;) Za to nie zapominaj kto w ostatniej dekadzie zdobywał Mistrzostwo Polski ;) A i żeby nie było, jeździłem na Wisłe gdy ta grała w 2 lidze, więc bajki o kibicowaniu sezonowym wsadź sobie między palce i żyj w obłudzie dalej. Ps. Masz telefon stacjonarny? ;)
Nie nazwałem Cię kibicem sezonowym, jeśli tak zrozumiałeś to twój problem. Jasne Wisła wygrywała. Kopalnie kiedyś dobrze miały to i Górnik wygrywał. Wisła miała dekadę, Górnik jak 2-3, Legia w czołówce jest zawsze. Czy mam telefon stacjonarny? Nie mam, bo nie mieszkam w Polsce.
I chwała Bogu.


ODPOWIEDZ