Trenerska karuzela

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
francois

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 czerwca 2010
Posty: 2652
Rejestracja: 28 czerwca 2010

Nieprzeczytany post 03 lipca 2012, 13:10

K.M. pisze:Zola powróci na ławkę trenerską? Ciężko mi powiedzieć czy da radę, czy nie. Średnio nawet pamiętam jego przygodę z "Młotami" z przed dwóch lat. Ale piłkarzem był wybitnym i fajnie gdy takim coś się udaje (chyba, że mają na imię Pep i trenują Barcę - tacy są "be" :lol: ), więc trzymam za niego kciuki.
Patrząc na miejsca WHU w tabeli za czasów Zoli to szału nie było, ale przecież gdy on odszedł to West Ham spadł do drugiej ligi. Z tego co czytałem to zawsze miał znakomity kontakt zarówno z piłkarzami, jak i kibicami. Dziwię się, że tak długo jest bez pracy. Zasługuje raczej na lepszy klub niż Watford. Szkoda, że nikt nie dał mu szansy we włoskim klubie. Jeśli zostanie managerem Szerszeni to na pewno sobie poradzi.


„To jest miejsce wyjątkowe,
tu się mogą ziścić sny,
za te barwy, herb, tradycję,
zostaw serce, pot i łzy”
Azazel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 lipca 2010
Posty: 880
Rejestracja: 03 lipca 2010

Nieprzeczytany post 03 lipca 2012, 15:44

Oficjalnie: André Villas-Boas menedżerem Tottenhamu

No to Villas-Boas kontynuuje swoją karierę na wyspach. Da radę jeszcze ją zreanimować? Czy fatum po niepowodzeniu w Chelsea będzie się za nim ciągnął latami?


pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 03 lipca 2012, 15:50

K.M. pisze:Oficjalnie: André Villas-Boas menedżerem Tottenhamu

No to Villas-Boas kontynuuje swoją karierę na wyspach. Da radę jeszcze ją zreanimować? Czy fatum po niepowodzeniu w Chelsea będzie się za nim ciągnął latami?
Według mnie to może być dobre rozwiązanie dla Kogutów. Jakie są aspiracje tego klubu? Pewnie 4-te miejsce i spokojna gra w LE w sezonie 12/13. W Chelsea była olbrzymia presja, moment też nie najlepszy, bo to czas zmiany pokoleniowej w drużynie. W Tottenhamie powinien być większy spokój, trochę mniejsze oczekiwania, pewne większa swoboda, bo nie wcina się Abramovich. Myślę, że podoła.


Obrazek
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 05 lipca 2012, 09:56

http://www.uefa.com/memberassociations/ ... 38603.html
Former Italy and Juventus defender Ciro Ferrara has been named as the new coach of promoted UC Sampdoria
zobaczymy co pokaże bez Doskiego :wink:


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
francois

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 czerwca 2010
Posty: 2652
Rejestracja: 28 czerwca 2010

Nieprzeczytany post 05 lipca 2012, 12:35

Ponoć francuska federacja rozważa możliwość angażu Zidane'a jako selekcjonera :shock:

Różnie kończą się przygody debiutantów z reprezentacją. Może we Francji doszli do wniosku, że reprezentację może odbudować tylko prestiż Zinedine'a :think:



Tymczasem następcą Deschampsa w OM został Elie Baup.


„To jest miejsce wyjątkowe,
tu się mogą ziścić sny,
za te barwy, herb, tradycję,
zostaw serce, pot i łzy”
Bartek88

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 grudnia 2009
Posty: 1289
Rejestracja: 09 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 05 lipca 2012, 13:22

Wiem,ze wam sie to nie spodoba ale Ferrara to jest nasz przyszly trener jak tylko Contemu znudzi sie za 10 lat wygrywac bez przerwy :wink: Mam tylko nadzieje, ze dadzą mu w Sampdorii wolny wybor przy transferach, bo jak bedzie musial graczy pokroju Melo jako rozgrywajacych ustawial, to daleko nie zajedzie :lol:

Gdzie idzie Deschamps ?





KLIK ==>www
Łoles

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 października 2010
Posty: 800
Rejestracja: 26 października 2010

Nieprzeczytany post 05 lipca 2012, 13:37

Bartek88 pisze: Gdzie idzie Deschamps ?
Pora obiadowa więc pewnie na obiad idzie :|


Co do samego Ciro to ja mu życzę jak najlepiej ale prz potencjale Sampdorii jego przygoda może się skończyć szybko.

AVB w Tottenhamie hmmm nie wiem ale mimo tego że darze go sympatią to wydaje mi się że nie zdziała więcej niż jego poprzednik - choć w sumie 4-5 miejsce w anglii to i tak będzie sukces.


"Prawda jest taka, że ty jesteś słaby, a ja jestem tyranią złych ludzi. Ale staram się Ringo, naprawdę bardzo się staram być pasterzem..."
Azazel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 lipca 2010
Posty: 880
Rejestracja: 03 lipca 2010

Nieprzeczytany post 05 lipca 2012, 14:19

francois pisze:Ponoć francuska federacja rozważa możliwość angażu Zidane'a jako selekcjonera :shock:
A czy przypadkiem z tym nie pomieszałeś?

Tak decyzja byłaby z byt ryzykowna, moim zdaniem nie można w roli selekcjonera obsadzać kogoś bez żadnego doświadczenia. Mocno wątpliwe wydało mi się to w klubach...


francois

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 czerwca 2010
Posty: 2652
Rejestracja: 28 czerwca 2010

Nieprzeczytany post 05 lipca 2012, 16:04

K.M. pisze:
francois pisze:Ponoć francuska federacja rozważa możliwość angażu Zidane'a jako selekcjonera :shock:
A czy przypadkiem z tym nie pomieszałeś?
:naughty:
http://www.eurofutbol.pl/news/541804-Zi ... i-Francji/
Jeśli Zidane chce, a w Federacji chcą Zizou...

Ale wg transferów.info i goal.com chce tylko Zidane :doh:


I tak skończy się z Dechsampsem.


„To jest miejsce wyjątkowe,
tu się mogą ziścić sny,
za te barwy, herb, tradycję,
zostaw serce, pot i łzy”
Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 05 lipca 2012, 16:18

francois pisze:http://www.eurofutbol.pl/news/541804-Zi ... i-Francji/
Jeśli Zidane chce, a w Federacji chcą Zizou...

Ale wg transferów.info i goal.com chce tylko Zidane :doh:
Spodobało mi się powiedzonko Probierza, które jak ulał pasuje do sytuacji: "Jestem dogadany na 50% z Realem Madryt, tzn. ja już się zgodziłem, ale oni mnie nie chcą" :prochno:.


Obrazek
daroo89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 marca 2010
Posty: 358
Rejestracja: 10 marca 2010

Nieprzeczytany post 05 lipca 2012, 17:38

francois pisze: Tymczasem następcą Deschampsa w OM został Elie Baup.
Gdy przeczytałem tą informację to nasunęło mi się tylko jedno pytanie: "kto to do jasnej cholery jest?". Gość bez sukcesów na ławce trenerskiej, ostatnio prowadził Nantes i spadł z tym klubem do Ligue 2. A było to 3 lata temu. Nie wiem czym kierowali się włodarzy Marsylii ale decyzję podjęli ciekawą... :think:


francois

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 czerwca 2010
Posty: 2652
Rejestracja: 28 czerwca 2010

Nieprzeczytany post 06 lipca 2012, 22:14

Van Gaal selekcjonerem Oranje. Ciekawe czy poradzi sobie z tą ekipą holenderskich gwiazdeczek.


Inna ciekawa informacja - Bielsa rozwiązał kontrakt z Bilbao. Dla mnie sensacja. Domyślam się jednak, że nie będzie długo bezrobotny.


„To jest miejsce wyjątkowe,
tu się mogą ziścić sny,
za te barwy, herb, tradycję,
zostaw serce, pot i łzy”
Supersonic

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 października 2004
Posty: 1184
Rejestracja: 25 października 2004

Nieprzeczytany post 06 lipca 2012, 22:25

francois pisze: Inna ciekawa informacja - Bielsa rozwiązał kontrakt z Bilbao. Dla mnie sensacja. Domyślam się jednak, że nie będzie długo bezrobotny.
Dokładnie. Myślę, że jego zatrudnienie będzie największym trenerskim hitem tego lata. Miejmy nadzieję, że nie trafi do Mediolanu. Już raz niedawno przyszedł tam topowy trener i wiemy, jak to się skończyło :snooty:

Inna sprawa, że nigdy w swej już 21-o letniej karierze nie trenował silnego europejskiego klubu. Kojarzony jest jednak głównie z sukcesami reprezentacji, a to zupełnie inny kawałek chleba :whistle:


Alfa i Omega

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 sierpnia 2006
Posty: 1148
Rejestracja: 24 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 06 lipca 2012, 23:33

Supersonic pisze:Kojarzony jest jednak głównie z sukcesami reprezentacji, a to zupełnie inny kawałek chleba :whistle:
O widzisz, to fajnie, akurat kilka reprezentacji poszukuje trenera :D Chciałbym napisać, że Fornalik drży, ale... odpuszczę sobie.

Ile Bielsa w ogóle zarabiał w Bilbao?
francois pisze:Van Gaal selekcjonerem Oranje. Ciekawe czy poradzi sobie z tą ekipą holenderskich gwiazdeczek.
Najlepszy możliwy wybór chyba (jeśli chodzi o krajowych. Federacja niderlandzka przecież mogłaby się przyczaić na Capello chociażby). Albo to się skończy rewelacją, albo kompromitacją. Nie ma innej opcji przy nim.


D-Rose

Juventino
Juventino
Rejestracja: 01 stycznia 2007
Posty: 1863
Rejestracja: 01 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 06 lipca 2012, 23:42

Van Gaal juz jedna kompromitacje z Holandią zaliczył - nie awansując na Mundial w 2002 roku. ;)


Obrazek
ODPOWIEDZ