Trenerska karuzela

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
Marat87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2011
Posty: 2470
Rejestracja: 17 maja 2011

Nieprzeczytany post 01 czerwca 2018, 04:35

Ej! To jak to tak?! To tak można?
Pomimo wyników, dojść do wniosku że mógł się skończyć pomysł na drużynę? Że może nie być już tej chemii?
No w głowie mi się to nie mieści! Zidane postradał zmysły!


del_aleksander

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 czerwca 2006
Posty: 163
Rejestracja: 28 czerwca 2006

Nieprzeczytany post 01 czerwca 2018, 09:35

Marat87 pisze:Ej! To jak to tak?! To tak można?
Pomimo wyników, dojść do wniosku że mógł się skończyć pomysł na drużynę? Że może nie być już tej chemii?
No w głowie mi się to nie mieści! Zidane postradał zmysły!
Raczej nie brałbym jego słów na poważnie. Tzn uważam, że wewnątrz klubu (piłkarze-trener-zarząd) pojawiły się jakieś kwasy. Komuś pewnie się w doopie poprzewracało (3 lata = 3 LM, 2 MŚ, Liga) i ruszyła lawina.

Śpiewka o braku wyzwań etc jest po prostu wyjściem z klasą z całej sytuacji, bo alternatywą byłoby trzymanie się stołka na siłę/zwolnienie lub odejście ze zrobieniem gównoburzy.


juvemaroko

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 lutego 2012
Posty: 1869
Rejestracja: 05 lutego 2012

Nieprzeczytany post 13 czerwca 2018, 15:59

Zidane prawdopodobnie obejmie reprezentacja Katar zeby ja przegotowywac na MS 2022 gdzie zapewnie mozemy byc swiadkami wielkich sensacji z pomoca sedziow ....
Wiec jego ryzygnacja zostala w odpowiednim momencie i tu raczej bedzie kwestia finansowa bo napewno bedzie mial rekordowe kontrakt.

Sensacja :shock: to zwolnienia trenera reprezentacji Hiszpanii 2 dni przed ich pierwsze mecz na MS po tym jak podpisal nowy kontrakt z Realem!


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 10 lipca 2018, 00:30

Pewnie każdy już wie, ale informacyjnie: Luis Enrique nowym trenerem reprezentacji Hiszpanii - także jeśli chodzi o styl, to nie ma co oczekiwać jakichś kolosalnych zmian. Warto jednak przypomnieć, że w pierwszym roku pracy w Barcelonie poprowadził ją do potrójnej korony; odebrał Mistrzostwo Hiszpanii Realowi, a nam upragnioną Ligę Mistrzów.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
joy

Katalończyk
Katalończyk
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 kwietnia 2012
Posty: 771
Rejestracja: 18 kwietnia 2012

Nieprzeczytany post 10 lipca 2018, 09:28

ZHPN po prostu chciał się zabezpieczyć przed podkradnięciem kolejnego trenera przez Real :C


DonPatch

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 stycznia 2010
Posty: 810
Rejestracja: 02 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 10 lipca 2018, 09:28

Mnie Enrike kompletnie nie przekonuje, a te trofea jak dla mnie to zdobył MSN, a nie Hiszpan. Zobaczymy, jak ogarnie reprezentację, materiał ma świetny.


Obrazek
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 18 sierpnia 2018, 01:10

Lionel Scaloni został tymczasowym selekcjonerem reprezentacji Argentyny. Ledwie 3 lata temu kończył karierę w Atalancie. Swego czasu kozacki zawodnik ogarniający całą prawą flankę w barwach Deportivo, do kupienia za śmieszne pieniądze. Tyle, że nie pamiętam czy to był późny CM czy już wczesny FM :think:

Nie wiem nic o jego trenerskiej przeszłości, ale chyba 'człowiek z zewnątrz'. Messi bez powołania (wiem, że sam poprosił), za to Icardi jedzie na kadrę Obrazek


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 04 lipca 2019, 16:35

Hiszpan Rafel Benitez będzie opiekował się piłkarzami chińskiego pierwszoligowego klubu Dalian Yifang. Roczna gaża ma wynosić 13,4 mln euro - poinformował Sky Sports.
Hajs musi się zgadzać :cooler:


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 17 czerwca 2021, 09:18

Di Marzio podał, że Gattuso odejdzie z Fiorentiny bo się nie dogadują jeśli chodzi o transfery ;) Jeśli to prawda to czuję, że trafi do Tottenhamu.


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 17 czerwca 2021, 15:50

Maly pisze:
17 czerwca 2021, 09:18
Di Marzio podał, że Gattuso odejdzie z Fiorentiny bo się nie dogadują jeśli chodzi o transfery ;) Jeśli to prawda to czuję, że trafi do Tottenhamu.
Byłaby to duża niespodzianka, biorąc pod uwagę, że Levy wciąż aspiruje do zabawy w gronie dużych chłopców. Predzej zatrudnią Conte, albo wróci Pochettino.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 17 czerwca 2021, 16:10

A ja właśnie po info, że poszedł tam Paratici a Conte nie chcą bo za duże oczekiwania to pomyślałem, że Fabio mógłby chcieć GG (jeśli to on chciał go u nas i z tego wynikały plotki w mediach) i sam Gattuso może żałować, że wziął tak na prawdę pierwszą lepszą ofertę. Wcale by mnie nie zdziwiło jakby nawet miał propozycję od Spurs i tylko kombinował z Mendesem jak tu rozstać się z Fiołkami bez opłat. Jest A, jest B, zobaczymy czy będzie C i D ;)


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 17 czerwca 2021, 18:57

Chyba Romano czyta JP...



Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 25 czerwca 2021, 17:22

https://transfery.info/aktualnosci/tott ... olu/150949 Nuno Espirito Santo w Spurs? Ciekawa kandydatura, o której pisałem przed przyjściem Pirlo.


Zobaczymy czy po Euro nastąpią przetasowania w kadrach narodowych. Lista dostępnych trenerów: https://www.transfermarkt.co.uk/trainer ... /statistik


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 02 lipca 2021, 11:48

Rafa Benitez nowym trenerem Evertonu: https://www.evertonfc.com/news/2181395/ ... on-manager


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
AdiJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2011
Posty: 3951
Rejestracja: 04 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 02 lipca 2021, 12:16

https://twitter.com/acffiorentina/statu ... 8899873799
A Fiorentina jednak sięgnęła ostatecznie po Italiano, ciekawy wybór, ze Spezią robił dobrą robotę.


ODPOWIEDZ