Eredivisie

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
panlider

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1627
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 14 sierpnia 2017, 10:05

Vimes pisze:Dobry wieczór!

Obrazek Obrazek

Wpadłem tylko na chwilę, żeby w związku z powyższym złożyć serdeczne życzenia wszystkim zawodnikom i trenerom Ajaksu miłości greckiej z Ronem Jeremym.

Dziękuję za uwagę.
Szacunek, ja to holenderską i francuską ligę omijam raczej z daleka, poza meczami PSV, Ajaxu i Feyenoordu oraz PSG i Monaco :prochno:
Z holenderskiej miałem w ten weekend na kuponie Feyenoord z Twente (na Feyenoord i both team to score na tak), ogarnęli, ale co z tego, jak Juve dało dupy.


"Vincere Non È Importante È L'Unica Cosa che Conta"
rammstein pisze:dobrze, że nikt nie zakładał tematu "Polskie kluby w rozgrywkach europejskich 2017/2018" :D
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 27 lipca 2019, 23:28

Ajax z nowymi nabytkami w składzie pokonał PSV 2:0 i zgarnął Superpuchar Holandii. Na ławce zasiadł bramkarz młodzieżówki Dominik Kotarski. Myślę sobie jakiś nowy polski talent, a okazało się że Chorwat :think:


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Tassano

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 lipca 2012
Posty: 141
Rejestracja: 15 lipca 2012

Nieprzeczytany post 28 lipca 2019, 15:46

Eredivisie to mi się kojarzy ze starymi czasami, gdy odpalało się na kablówce Polsat Sport i oglądało od bidy mecze NEC Nijmegen z Niedzielanem w składzie. Te klasyki i mecze np. Willem II Tilburg kontra SC Heereenven można było oglądać godzinami.

Niemniej Ajax to wciąż wielka firma, która w latach '90 była w Europie potęgą. Do dziś mi ich żal za wyeliminowanie Holendrów przez Milan w '93 minucie podczas LM 2002/03. Van der Vaart, Ibra, Pienaar, Litmanen, Lobont, Heitinga czy van der Meyde - mieli wtedy ładną pakę.


prezes3c

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 stycznia 2011
Posty: 491
Rejestracja: 17 stycznia 2011

Nieprzeczytany post 24 października 2020, 20:16

Ło kurła. Zobaczcie sobie na dzisiejszy wynik meczu Ajaxu z Venlo... niecodzienny widok


Vanquish

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 kwietnia 2008
Posty: 1984
Rejestracja: 05 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 24 października 2020, 21:17

prezes3c pisze:
24 października 2020, 20:16
Ło kurła. Zobaczcie sobie na dzisiejszy wynik meczu Ajaxu z Venlo... niecodzienny widok
Nie wiem ile ten bramkarz zarabia ale ja mogę za połowę tego go zastąpić, nie będzie różnicy na boisku ale za to klubowa kasa zaoszczędzi :D


ODPOWIEDZ