Najlepszy piłkarz naszego życia.

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 13 stycznia 2012, 11:38

Supersonic pisze:Wyłącz na chwilę zaślepienie - czytałeś w ogóle mojego posta? czy tylko spojrzałeś na pozycję Henr'yego i stwierdziłeś bullshit
skoro ranking jest odzwierciedleniem Twojego algorytmu i Twoich kryteriów ocen, mi to wystarcza.

Ranking ów jest pełen kretynizmów, osobiście wstydziłbym się coś takiego pokazać, a wczesniej reklamowac jako wielkie "coś". Jak widzisz nie tylko ja mam zastrzeżenia, wojczech7 czy inni pokazują w nim dość poważne błędy.
Bazujesz na plebiscytach ZP, gdzie głosują Smuda, czy trenerzy Lesotho. Odpal pdf'a z rozpiską, kto na kogo głosował w tym roku, jest pełno kwiatków.
Supersonic pisze:
pan Zambrotta pisze: Supersonic - dałeś mi powód, dla którego sam usiądę przed Excelem i sam spróbuję stworzyć lepszy ranking (ale nie będzie już Familiady :prochno: )
I'd love to zobaczyć.
Glad to usłyszeć. Send mi na private message Twój excel plik.


jaqb

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 stycznia 2008
Posty: 148
Rejestracja: 03 stycznia 2008

Nieprzeczytany post 13 stycznia 2012, 11:43

gwoli ścisłości to zdaje się, że dyzma i reszta elity ma wpływ na przyznawanie złotej piłki od czasu połączenia tej nagrody z piłkarzem roku fifa, czyli bodaj od dwóch lat


wojczech7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2008
Posty: 2195
Rejestracja: 16 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 13 stycznia 2012, 11:49

Supersonic pisze:Wszystkie lamenty o tym kto jest za wysoko, a kto za nisko, bo przecież tak nie może być są troche zbytnio poziom Strasburgera, żeby zanegować cały system.
A więc konkrety:

Didier Drogba
3 x Mistrzostwo Anglii (2005, 2006, 2010)
2 x Puchar Ligi Angielskiej (2005, 2007)
2 x Tarcza Wspólnoty (2005, 2009)

Najlepszy zagraniczny piłkarz Ligue 1 w roku 2003.
Najlepszy piłkarz Chelsea Londyn w roku 2010.

Ryan Giggs
12 x Mistrz Anglii (1993, 1994, 1996, 1997, 1999, 2000, 2001, 2003, 2007, 2008, 2009, 2011)
4 x Puchar Anglii (1994, 1996, 1999, 2004)
4 x Puchar Ligi Angielskiej (1992, 2006, 2009, 2010)
8 x Tarcza Wspólnoty (1993, 1994, 1996, 1997, 2003, 2007, 2008, 2010)
2 x Liga Mistrzów (1999, 2008)
1 x Puchar Zdobywców Pucharów (1991)
1 x Superpuchar Europy (1991)
1 x Klubowe Mistrzostwa Świata (2008)

Najlepszy piłkarz wszech czasów Manchesteru United.
Jedyny piłkarz, który strzelał gole w każdym sezonie Premier League odkąd powstała.
Jedyny piłkarz, który strzelał gole w czternastu edycjach Ligi Mistrzów.
Jedyny piłkarz, który strzelał gole w dwunastu kolejnych edycjach Ligi Mistrzów.
Najlepszy piłkarz ligi angielskiej sezonu 2008/2009

Obaj nie zdobyli za wiele z reprezentacją, chociaż Drogba miał do tego dużo lepszą sposobność.


19. Drogba 61. Giggs? I don't think so.


"Błogosławiony, kto nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa."
pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 13 stycznia 2012, 11:50

jaqb pisze:gwoli ścisłości to zdaje się, że dyzma i reszta elity ma wpływ na przyznawanie złotej piłki od czasu połączenia tej nagrody z piłkarzem roku fifa, czyli bodaj od dwóch lat
tak, masz rację.
2 lata jak na tak krótki okres to jednak już coś.

pozostaje 15 plebiscytów, w którym żabojady orzekają kto ich zdaniem jest najlepszy na świecie. Jak subiektywna ocena może być głównym czynnikiem reklamowanego na "najbardziej obiektywny ever" rankingu?

Wybaczcie wszyscy, że wygłupiam się jak wygłupiam. Osobiście zlewa mnie, że nie wygrałem, a gratki dla zwycięzców. Serio. Wiem, że wygląda to tak, że skoro jestem ostatni to powyzywam na ranking.
Ale Drogba ? Szewa? Klinsmann ?
henry drugi? giggs ostatni?!


Ouh_yeah

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 sierpnia 2010
Posty: 7749
Rejestracja: 06 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 13 stycznia 2012, 11:53

pan Zambrotta pisze:henry drugi?
No jakby nie patrzeć to Henry strzelił masę bramek wygrywając po drodze wszystko co do wygrania było.... oprócz złotej piłki :D


pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 13 stycznia 2012, 12:00

Ouh_yeah pisze:
pan Zambrotta pisze:henry drugi?
No jakby nie patrzeć to Henry strzelił masę bramek wygrywając po drodze wszystko co do wygrania było.... oprócz złotej piłki :D
to samo Xavi. obczaj sobie różnicę w rankingu.

A śmiem twierdzić, że wkład Xaviego w zwycięstwa był większy niż Henry'ego.


Supersonic

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 października 2004
Posty: 1184
Rejestracja: 25 października 2004

Nieprzeczytany post 13 stycznia 2012, 12:06

wojczech7 pisze: Didier Drogba

Ryan Giggs
Moim osobiście zdaniem, co nie ma większego znaczenia Giggs jest, przereklamowany, złe słowo, ale stawiany w szereg z największymi..

Poza wszystkim wyjątkowym co zrobił w lidze Angielskiej:

1,5 raza wygrał LM ( ta edycja w Moskwie, to już był rezerwowym) a ja jestem wielkim zwolennikiem tego, że być w drużynie, która coś wygrała, a być liderem tej drużyny to dwie różne bajki.

Czyli Giggs wychodzi na to, że jest wybitnym piłkarzem formatu ligowego. Nigdy nie był nawet gwiazdą nr. 1 swojego zespołu, chyba jako jedyny w tym rankingu.
Fajne są jego długowieczne rekordy, potrafił zagrać pojedynczy mecz na wspaniałym poziomie w wieku lat 18 i 37 ale - przepraszam za obrazę- dla mnie osobiście jest wybitnym ligowcem, nieobdarzonym wyjątkowym talentem, nie mającym tej iskierki największych.

Giggs nie trafił do rankingu ZP nawet w 1999 roku, pewnie dlatego, że był chyba 4 czy 5 w kolejności zasług w tamtym United. Jego ilościowe statystyki mają chyba najmniejsze ze wszystkich w tym topie przełożenie na jakość. Tak uważam i nie dlatego, że bronię zasad rankingu.
pan Zambrotta pisze: Bazujesz na plebiscytach ZP, gdzie głosują Smuda, czy trenerzy Lesotho. Odpal pdf'a z rozpiską, kto na kogo głosował w tym roku, jest pełno kwiatków.
Po pierwsze już Ci powiedziano, że nie, po drugie nie ma międzyplanetarnego spisku wobec niektórych piłkarzy, po trzecie wreszcie brałem z owych rankingów miejsca 1-20 starając się eliminować kwiatki, a po kolejne, ciężko nazwać to wszystko widzimisię Supersonica, bo chyba godzisz się że pomysł nie jest zbyt rewolucyjny, a połączenie rankingów ZP sprawia, że moja ingerencja tu wynosi może 1%.


Zaraz zgodnie z sugestią wrzucę gdzieś excela.

p.s. Henry jest dla mnie dużo lepszy niż Xavi. Xavi robi wielką piłę 4ty rok Henry robił to przez 12. Henry był napastnikiem niepowtarzalnym. Sam ciągnął Monaco, sam ciągnął Arsenal,z Zizu ciągnął France.

Od kiedy to żabojady o czymkolwiek same decydują w ZP? :roll:
Ostatnio zmieniony 13 stycznia 2012, 12:11 przez Supersonic, łącznie zmieniany 1 raz.


pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 13 stycznia 2012, 12:11

Supersonic pisze:Fajne są jego długowieczne rekordy, potrafił zagrać pojedynczy mecz na wspaniałym poziomie w wieku lat 18 i 37 ale - przepraszam za obrazę- dla mnie osobiście jest wybitnym ligowcem, nieobdarzonym wyjątkowym talentem, nie mającym tej iskierki największych.
za to Drogba ma od cholery iskierek największych murzynów, w końcu nic nie wygrał :prochno: wystarczy, że żabojady zagłosują w plebiscycie na niego.
Supersonic pisze:Henry był napastnikiem niepowtarzalnym. Sam ciągnął Monaco, sam ciągnął Arsenal,z Zizu ciągnął France.
jasne.
ciągnął Monaco sam, ciągnął Francję do MS 1998, ciągnął Arsenal sam.

jasne jasne. :bravo:
Ostatnio zmieniony 13 stycznia 2012, 12:14 przez pan Zambrotta, łącznie zmieniany 1 raz.


Ouh_yeah

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 sierpnia 2010
Posty: 7749
Rejestracja: 06 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 13 stycznia 2012, 12:13

pan Zambrotta pisze:A śmiem twierdzić, że wkład Xaviego w zwycięstwa był większy niż Henry'ego.
Możliwe, Xavi ma zasadniczo tego pecha, że podaje akurat Messiemu...


Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 13 stycznia 2012, 12:14

Supersonic pisze:nieobdarzonym wyjątkowym talentem, nie mającym tej iskierki największych.
Zasady rankingu sobie ustalaj jakie chcesz, bo to Twoja zabawa, ale miej szacunek dla talentu i głupot nie gadaj. Giggs to najlepszy lewoskrzydłowy swoich czasów. Szybkość, doskonała technika... Niejaki Del Piero powiedział kiedyś w jednym z wywiadów, że jest - obok Baggio - najlepszym piłkarzem jakiego widział kiedykolwiek. Jest nawet taka legenda ludowa, że gdy go pierwsy raz zobaczył - płakał, widząc jak genialnie na dużej szybkości Walijczyk porusza się z piłką.


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
Supersonic

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 października 2004
Posty: 1184
Rejestracja: 25 października 2004

Nieprzeczytany post 13 stycznia 2012, 12:16

pan Zambrotta pisze: za to Drogba ma od cholery iskierek największych murzynów
Być potomkiem największych murzyńskich szamanów, z tym bym nie zadzierał na Twoim miejscu :C voodoo people


http://www.przeklej.pl/plik/top-players ... 3ara3sv2mv
Masz linka, możesz tera zaatakować z podwójną mocą :prochno:

Panie Zambrotta jak będziesz robił swój ranking - wielka prośba wsadź Giggsa do chociaż top7, myślę, że wszystkim ulży.
Myślę, że fakt iż Giggs na 20 lat kariery dwa razy pojawił się w rankingach ZP, należy głównie tłumaczyć złośliwością ekspertów z całego świata.

Damn, ja mu nie zabieram zasług, ja mówię, że dla mnie jego 60-te miejsce jest spoko, thats all, już naprawdę napisałem wszystko co uważam, nawet w poście, w którym ranking był, a którego chyba prawie nikt nie przeczytał.

pan Zambrotta wyślij mi pw jak skończysz, nie mogę przegapić wielkiego otwarcia. Pamiętaj o kryterium rasowym- wyniki mudżynów * 0,5 wyniki Eto'o razy *0,4 :whistle:
Ostatnio zmieniony 13 stycznia 2012, 12:23 przez Supersonic, łącznie zmieniany 2 razy.


pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 13 stycznia 2012, 12:16

Ouh_yeah pisze:
pan Zambrotta pisze:A śmiem twierdzić, że wkład Xaviego w zwycięstwa był większy niż Henry'ego.
Możliwe, Xavi ma zasadniczo tego pecha, że podaje akurat Messiemu...
w końcu Henry grał z Szymkowiakiem w zespole i innymi partaczami :D

kończę dyskusję w tym dziale, odezwę się jak opracuję swój algorytm. Za dużo gloryfikacji Drogby, Henry'ego, Giggs to zwykły ligowiec - czyli bzdury żeby obronić swoje widzimisie.


Ouh_yeah

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 sierpnia 2010
Posty: 7749
Rejestracja: 06 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 13 stycznia 2012, 12:28

Xavi być może ma większy wkład od Henry'ego ale jest w cieniu Messiego, bo to Leo strzela gole, robi dryblingi i ma kontrakty reklamowe na trzysta baniek. Zwłaszcza w takim plebiscycie jak ZP.
Poparłem Twoje zdanie a Ty mi dosrawasz 8) Nawet trolling ma pewne granice. Przystopuj trochę bo niedługo będziesz sam siebie cytował i docinał złośliwie.

Gdyby Giggs urodził się w RioDeżanejro albo chociaż Paryżu, to by był w piątce.


pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 13 stycznia 2012, 12:42

Supersonic, jakbyś jeszcze mógł podesłać swoje punktacje za Złote Piłki w tych latach, byłoby epicko.
Nad rankingiem usiądę, ale nie wczesniej niż za tydzień :oops:
Ouh_yeah pisze:Poparłem Twoje zdanie a Ty mi dosrawasz 8)
TAK TO W ŻYCIU BYWA :0


Supersonic

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 października 2004
Posty: 1184
Rejestracja: 25 października 2004

Nieprzeczytany post 13 stycznia 2012, 12:46

Ouh_yeah pisze:
Gdyby Giggs urodził się w RioDeżanejro albo chociaż Paryżu, to by był w piątce.
I dla mnie to jest najlepsze podumowanie jego osoby. Chociaż z drugiej strony Sheva nie urodził się dużo korzystniej :prochno: a już taki Drogba, co musiał rano bawełnę zbierać..

Pan Zambrotta

http://www.rsssf.com/miscellaneous/europa-poy.html

nie bardzo rozumiem, co znaczy moje punktacje.
Pisałem już w poście o rankingu
miejsce 1 - 25ptk
2-23
3-21
4-19
5-17
6-15
i od siódmego do 20 o jedno oczko mniej, czyli 20te - 1 ptk.
To jest cała filozofia.

Idę do pracy, czas najwyższy :P

Myśl kończąca: najważniejsze w tej zabawie miało być to, żeby każdy sam się pozastanawiał, co sprawia, że ktoś jest dla niego najlepszy i żeby sam sobie znalazł złoty środek między trofeami, czystym fame, klasą piłkarza, okolicznościami w jakich grał ( o zgrozo ile od tego zależy.)

Zresztą kwestie kto od kogo jest lepszy proszę kierować do cieślika - to on jest największym znawcą nie ja :smile:

Nie będe się spierał kto jest za wysoko, a kto za nisko. Osobiście traktuje ten ranking jako ciekawostkę- nic więcej. Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony 13 stycznia 2012, 12:55 przez Supersonic, łącznie zmieniany 2 razy.


ODPOWIEDZ