Wszystko o Palermo

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
alina

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lipca 2009
Posty: 2695
Rejestracja: 25 lipca 2009

Nieprzeczytany post 03 listopada 2011, 21:00

Nie znalazłem takiego tematu, wiec pozwoliłem sobie go założyć.

Obrazek

Oficjalna strona klubu

wikipedia.eng

__________________________________________________________

Ok, Jak pewnie wszyscy wiedzą, dyrektor sportowy Palermo odchodzi. A na jego miejsce kandyduje znany i lubiany Alessio Secco. Klub z Sycylii w Serie B? :think:

Spotkałem sie juz z propozycjami, żebyśmy się zamienili: Balzaretti + 22,8 mln --> Amauri.


pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 03 listopada 2011, 21:41

o każdym klubie będziemy zakładali temat ? :roll:


prezes3c pisze:
12 sierpnia 2020, 22:06
Sorek21 pisze:
12 sierpnia 2020, 21:45
Neymar mógł trzy gole wsadzić do przerwy.
A Juventus mógł 2 razy wygrać LM między 2015 a 2017
stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 03 listopada 2011, 21:46

No właśnie... Proponowałbym wszystkie tematy o Palermach, Genoach i innych Napoliach scalić w jeden... To samo z tematami o zagranicznych klubach - dla każdej z większych lig założyć wspólny temat.

A palermo ma fajne stroje. Takie różowe, ale nie oczo*****.

Edyta.
alina pisze: Scalamy wszystko do tematu "Privinciali"?
Myslę, że ładniejszą nazwą będzie: "Wszystko o Palermach, Genoach i innych Napoliach" ;)
Ostatnio zmieniony 03 listopada 2011, 22:39 przez stahoo, łącznie zmieniany 1 raz.


alina

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lipca 2009
Posty: 2695
Rejestracja: 25 lipca 2009

Nieprzeczytany post 03 listopada 2011, 22:25

pan Zambrotta pisze:o każdym klubie będziemy zakładali temat ? :roll:
Biorąc pod uwagę, że często po jednej ploteczce powstaje osobny temat dla jakiegoś piłkarza - noname'a, to nie jest taki zły pomysł.

Jak tam chcecie. Scalamy wszystko do tematu "Privinciali"?

stahoo pisze:No właśnie... Proponowałbym wszystkie tematy o Palermach, Genoach i innych Napoliach scalić w jeden... To samo z tematami o zagranicznych klubach - dla każdej z większych lig założyć wspólny temat.

A palermo ma fajne stroje. Takie różowe, ale nie oczo*****.
Mają lepsze. Ale ja się już do naszych gwiazd przyzwyczaiłem. Mniej mi sie podoba fakt, że stroje domowe sa słabsze od zeszłorocznych. Ja wolę jak grają w czarnych spodenkach i getrach. Paski tez ładniejsze sezon temu. Milan i Inter mają w tym roku takie fajne, cienkie, a mnie te rozmazane nie pasują jakoś.


Ouh_yeah

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 sierpnia 2010
Posty: 7749
Rejestracja: 06 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 03 listopada 2011, 22:37

Ja rozumiem, że Zamparini ma wielki dług wobec Secco za te wszystkie złote interesy, ale nie wierzę, że aż tak wielki.

Btw - fajną stronkę mają.


DiaVolO

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 lutego 2010
Posty: 487
Rejestracja: 09 lutego 2010

Nieprzeczytany post 04 listopada 2011, 16:59

alina pisze:Paski tez ładniejsze sezon temu. Milan i Inter mają w tym roku takie fajne, cienkie, a mnie te rozmazane nie pasują jakoś.
Mnie właśnie na odwrót,bardziej podobały mi się grubsze pasy,te cienkie wyglądają bardzo słabo,z resztą nie tylko w koszulkach Interu czy Milanu ale i Barca też straszne ma te stroje,no ale to już kwestia gustu ; )
Ostatnio zmieniony 05 listopada 2011, 14:28 przez DiaVolO, łącznie zmieniany 1 raz.


francois

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 czerwca 2010
Posty: 2652
Rejestracja: 28 czerwca 2010

Nieprzeczytany post 04 listopada 2011, 18:15

Secco w Palermo? Był już przymierzany z tego co pamiętam do Genoi, Mallorci, Betisu i nie wiadomo gdzie jeszcze. Szczerze mówiąc jestem niezmiernie ciekawy jak sobie poradzi w nowym otoczeniu. W Juve miał wiele niewypałów, ale daleki jestem od nazywania go nieudacznikiem. Na minus zdecydowanie polityka rozdawania wysokich kontraktów, ale przeprowadził też co najmniej kilka udanych transakcji.


„To jest miejsce wyjątkowe,
tu się mogą ziścić sny,
za te barwy, herb, tradycję,
zostaw serce, pot i łzy”
Kogut W.

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 czerwca 2007
Posty: 555
Rejestracja: 03 czerwca 2007

Nieprzeczytany post 04 listopada 2011, 21:11

alina pisze: Biorąc pod uwagę, że często po jednej ploteczce powstaje osobny temat dla jakiegoś piłkarza - noname'a, to nie jest taki zły pomysł.
To jest bardzo zły pomysł. Również bardzo złym pomysłem jest zakładanie tematu dla jakiegoś piłkarza noname'a.


alina

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lipca 2009
Posty: 2695
Rejestracja: 25 lipca 2009

Nieprzeczytany post 20 grudnia 2011, 00:21

DiaVolO pisze:
alina pisze:Paski tez ładniejsze sezon temu. Milan i Inter mają w tym roku takie fajne, cienkie, a mnie te rozmazane nie pasują jakoś.
Mnie właśnie na odwrót,bardziej podobały mi się grubsze pasy,te cienkie wyglądają bardzo słabo,z resztą nie tylko w koszulkach Inter czy Milanu ale i Barca też straszne ma te stroje,no ale to już kwestia gustu ; )
Te Barcy są słabe, to fakt.
francois pisze:Secco w Palermo? Był już przymierzany z tego co pamiętam do Genoi, Mallorci, Betisu i nie wiadomo gdzie jeszcze. Szczerze mówiąc jestem niezmiernie ciekawy jak sobie poradzi w nowym otoczeniu. W Juve miał wiele niewypałów, ale daleki jestem od nazywania go nieudacznikiem. Na minus zdecydowanie polityka rozdawania wysokich kontraktów, ale przeprowadził też co najmniej kilka udanych transakcji.
Gdyby ciągle był u nas nie bylibyśmy obecnie na pierwszym miejscu w lidze. Juventus Secco staczał się po równi pochyłej.

__________________________________________________________________________

Kolejny trener znudził się Zampariniemu:

http://seriea.pl/index.php?dzial=aktual ... kul=211988

Decyzja dziwi tym bardziej, ze Palermo poczyna sobie całkiem nieźle (biorąc pod uwagę letnie transfery).


Skibil

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 czerwca 2007
Posty: 1820
Rejestracja: 27 czerwca 2007

Nieprzeczytany post 20 grudnia 2011, 11:19

Ja gdzieś już wyczytałem, że Zamparini znowu zwracał się do Delio Rossiego, ale ten nie będzie się trzeci raz poniżać... ;)


alina

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lipca 2009
Posty: 2695
Rejestracja: 25 lipca 2009

Nieprzeczytany post 08 stycznia 2012, 21:43

Jak sie komuś nudzi, to mogę polecić ultraciekawy mecz Palermo-Napoli. Póki co 1-0 dla gości.


De Rossi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2008
Posty: 700
Rejestracja: 14 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 08 stycznia 2012, 21:59

Mecze jak Palermo-Napoli, powinny być obowiązkiem każdego fana włoskiej piłki, a nie .. popatrzcie jak się komuś nudzi. No, chyba, że ja jestem jakoś na tym punkcie zboczony.


ObrazekObrazek
Pawełek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 listopada 2004
Posty: 785
Rejestracja: 23 listopada 2004

Nieprzeczytany post 08 stycznia 2012, 22:08

Wyraźna dominacja Napoli. Piękny gol Cavaniego i ładna akcja Inler-Hamsik, którą na bramkę zamienił ten drugi. Tu się już wiele zmienić nie może. :wink:


alina

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lipca 2009
Posty: 2695
Rejestracja: 25 lipca 2009

Nieprzeczytany post 08 stycznia 2012, 22:18

Pawełek pisze:Wyraźna dominacja Napoli. Piękny gol Cavaniego i ładna akcja Inler-Hamsik, którą na bramkę zamienił ten drugi. Tu się już wiele zmienić nie może. :wink:
Szkoda, liczyłem, że Palermo urwie punkty Neapolitańczykom. Chociaż...10 pkt to chyba nie odrobią, nie?
De Rossi pisze:Mecze jak Palermo-Napoli, powinny być obowiązkiem każdego fana włoskiej piłki, a nie .. popatrzcie jak się komuś nudzi. No, chyba, że ja jestem jakoś na tym punkcie zboczony.
Cóż, szczerze mówiąc, gdyby Palermo było niżej w tabeli i nie urządziło sobie na Sycylii twierdzy, to wybrałbym film.


zoff

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2006
Posty: 3523
Rejestracja: 12 lipca 2006

Nieprzeczytany post 08 stycznia 2012, 22:34

Ciekawy to on był w pierwszej połowie. Teraz nie ma po prostu Palermo i już.


Obrazek
ODPOWIEDZ