Wszystko o Milanie

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
ewerthon

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 marca 2008
Posty: 4280
Rejestracja: 03 marca 2008

Nieprzeczytany post 31 marca 2009, 13:51

Na początek chciałbym podkreślic, że napisałem iż Valdes jest bramkarzem "bardzo dobrym". To nie znaczy, że "najwyższej klasy światowej".
January pisze:Chcesz przykładów? Proszę bardzo:
Nie prosiłem Cię o podawanie przykładów. Juve Master napisał, że on wpuszcza średnio 5 takich piłek na sezon. Nie zgodziłem się z tym, więc chciałem, żeby podał jakieś przykłady. Założę się, że nie znalazłby tylu.

Napisałeś wcześniej:

Obojętnie kto by to nie był, na pewno nie będzie gorszy od Valdesa ;)
Nawet jeśli ironicznie to raczej nie na miejscu.
Według Ciebie Barcelona, od 5 lat czołowy europejski klub, trzymałaby na siłę bramkarza, tylko dlatego że jest ich wychowankiem. Ten słaby bramkarz nie miał także udziału przy zdobyciu dwóch mistrzostw kraju i LM. To wszystko dzięki tej znakomitej obronie Barcy. Pierwszym bramkarzem tego klubu jest od tylu lat tylko dlatego, że "ma plecy" tam gdzie trzeba... nie osłabiaj mnie.

Niech już przejdzie do tego Milanu, wtedy zobaczymy kto miał racje. Jeśli będzie słabym punktem swojej drużyny to okaże się, że znacie się lepiej na piłce niż Rijkaard, zarząd Barcelony i C. Ancelotti(który prawdopodobnie chce go sprowadzic do Milanu).


[quote=pumex latem 2019 o Lukaku]
Jestem przekonany, że Belg okaże się flopem, biorąc pod uwagę absurdalnie dużą kwotę, którą trzeba za niego zapłacić [...]Nawet za połowę tej kwoty niechętnie widziałbym tego drewniaka u nas.
marcinek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 sierpnia 2003
Posty: 1194
Rejestracja: 04 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 31 marca 2009, 15:16

@gladston
skoro valdes jest taki dobry i wspanialy to po co barca mialaby go sprzedawac do milanu ;) ?


Stefano Tacconi o pseudokibicach: "Szkoda, że czyjeś starania, by zrobić coś dla sportu są niszczone przez bandę idiotów..."
Venomik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 lipca 2005
Posty: 1980
Rejestracja: 20 lipca 2005

Nieprzeczytany post 31 marca 2009, 16:05

marcinek
Bez urazy, ale w jaki sposób gladstone ma napisać, że nie uważa Valdesa za wspaniałego bramkarza żeby mozna to było zrozumieć?


Dirty mind
stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 31 marca 2009, 16:48

To ja dodam swoje 3 grosze.

Valdes to bramkarz, który swoimi interwencjami kilka razy ratował całe emcze Barcelonie. I to nie byle jakimi, ale paradami których nie powstydziłby sie Iker Casillas, w cieniu którego ku uciesze kibiców Realu zawsze był Valdes.

Żeby było smieszniej, moge podac przykład. Oglądnijcie na YT skrót meczu Blaugrany z Atletic Bilbao. Obronione 2 rzuty wolne i sam na sam przez VV w 1 połowie to poezja, prawdziwy kunszt bramkarski.

Jeżeli ktoś chce więcej przykładów, moge pomówic z kumplem- kibicem Barcelony, albo poszukac na tym forum w swoich starych postach, bo kiedys podawałem linki do skrótów meczy.

Oczywiście, mimo tych dobrych interwencji, Valdes nie ejst bramkarzem wybitnym. Kiksy niestety przydarzaja mu sie z pewna regularnością, a prawdziwym pechowcem jest w spotkanich z Valencią, gdy gra przeciwko Davidowi Villi. Niektórzy złosliwie mówią, że Barcelona trzyma go tylko dlatego, że chce miec kolejnego wychowanka w skłądzie, albo, że zazdrości Realowi wychowanka na bramce.
Dla mnie Valdes nie jest złą opcja dla Barcelony. Ciężko im będzie znaleźc kogos innego, dużo lepszego na jego miejsce. Pozycje Julio Cesara, Casillasa, Buffona, van der Saara sa dośc mocne w ich klubach, a sami zainteresowani raczej woleliby zostac w klubach, w których graja (no może Cesar i Buffon, gdyby dostali dobre oferty to by się zaczęli zastanawiac).
Do czego zmierzam? Barcelonie ciężko będzie kupic kogos lepszego od Valdesa, bo piłkarze jak Cech, Kameni, Ustari, Boruc, czyli tacy, którzy pewnie zgodziliby sie przejśc do Blaugrany wcale lepsi od VV nie są. Sa jeszcze Frey, Renan i od biedy Amelia ale nie sądzę by Barcelona zdecydowała się z nimi nawiązac współprace. Są to za mało znaczące obecnie nazwiska i raczej słabsi od Valdesa (nie licząc Frey'a).

=========

Teraz cos o Milanie.
Dla Abbiati jest dobrym bramkarzem, troche niedocenianym. Nie wiem czy Amelia jest od niego lepszy. Frey byłby chyba najlepsza opcją, ale byłby drogi- to może troche zniechęcic Milan.


January

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 marca 2006
Posty: 670
Rejestracja: 14 marca 2006

Nieprzeczytany post 31 marca 2009, 22:58

gladston pisze:Nawet jeśli ironicznie to raczej nie na miejscu.
Według Ciebie Barcelona, od 5 lat czołowy europejski klub, trzymałaby na siłę bramkarza, tylko dlatego że jest ich wychowankiem. Ten słaby bramkarz nie miał także udziału przy zdobyciu dwóch mistrzostw kraju i LM. To wszystko dzięki tej znakomitej obronie Barcy. Pierwszym bramkarzem tego klubu jest od tylu lat tylko dlatego, że "ma plecy" tam gdzie trzeba... nie osłabiaj mnie.

Niech już przejdzie do tego Milanu, wtedy zobaczymy kto miał racje. Jeśli będzie słabym punktem swojej drużyny to okaże się, że znacie się lepiej na piłce niż Rijkaard, zarząd Barcelony i C. Ancelotti(który prawdopodobnie chce go sprowadzic do Milanu).
Wiele czołowych klubów ma słabych piłkarzy i nie wiedzieć czemu trzymają ich u siebie. Tylko nie mów, że chcesz przykładów, bo najlepszy masz pod nosem. To, że Valdes ma "plecy" w Barcelonie napisałeś Ty, a nie ja. A jak Ci słabo, to odpocznij.


jakiś geniusz z fcinter.pl pisze: co do Taidera to zagrał super - w swojej strefie czyścił praktycznie wszystko i te piły kilkudziesięciometrowe grane co do milimetry majstersztyk - powiedziałbym, że był nawet lepszy od tego vidala
:rotfl:
ewerthon

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 marca 2008
Posty: 4280
Rejestracja: 03 marca 2008

Nieprzeczytany post 01 kwietnia 2009, 08:16

January pisze:
Wiele czołowych klubów ma słabych piłkarzy i nie wiedzieć czemu trzymają ich u siebie.
To zależy, co rozumiesz pod pojęciem słowa "słaby". Bo jeśli porównujesz Valdesa fachowców z Polskiej Ligi, to absolutnie jesteś w błędzie. Dlatego, że przy nich Hiszpan to klasa światowa :)
Natomiast jeśli miałeś na myśli takich piłkarzy jak Casillas, Van Der Sar czy Julio Cesar, to nie ulega wątpliwości, że trochę mu jeszcze umiejętności brakuje ;)
January pisze: A jak Ci słabo, to odpocznij.
Dziękuje, ale już mi lepiej :)

Dalsza dyskusja nie ma sensu, jeśli masz mi coś do powiedzenia to mi to napisz na priv. Nie będziemy robić śmietnika na forum.


[quote=pumex latem 2019 o Lukaku]
Jestem przekonany, że Belg okaże się flopem, biorąc pod uwagę absurdalnie dużą kwotę, którą trzeba za niego zapłacić [...]Nawet za połowę tej kwoty niechętnie widziałbym tego drewniaka u nas.
FalsoVero

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2008
Posty: 1230
Rejestracja: 17 maja 2008

Nieprzeczytany post 01 kwietnia 2009, 11:07

http://seriea.pl/index.php?strona=news&artykul=137347

Boruc w Milanie? Teraz tak wiadomo mamy 1 kwietnia i nie wiem czy mamy uważać to za żart ze strony redakcji czy na prawdę "Borubar" podpisał kontrakt z Milanem? Jeżeli jest to prawdą to jak dla mnie oczywiście świetna wiadomość.
News tylko na seriea.pl na innych stronach na razie cisza.


"A ten muchy łapał ten Badstuber hehehe"-Jacek Gmoch 28.06.2012
mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 01 kwietnia 2009, 12:36

FalsoVero pisze:http://seriea.pl/index.php?strona=news&artykul=137347

Boruc w Milanie? Teraz tak wiadomo mamy 1 kwietnia i nie wiem czy mamy uważać to za żart ze strony redakcji czy na prawdę "Borubar" podpisał kontrakt z Milanem? Jeżeli jest to prawdą to jak dla mnie oczywiście świetna wiadomość.
News tylko na seriea.pl na innych stronach na razie cisza.
Pierwsze owoce żartownisiów :lol: Mnie oczywiście satysfakcjonowałoby przybycie do lokalnego rywala bramkarza, który tak często popełnia drastyczne błędy. Zresztą zawsze uważałem Boruca za co najwyżej średniej klasy golkipera...

Tak swoją drogą znalazłem ostatnio w internecie zdjęcie, na którym można zobaczyć Boruca w białej koszulce z herbem Juve na klacie. I to mówię całkiem poważnie :-D Czyżby był kibicem Starej Damy :?: :think: :-D


Abi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 marca 2006
Posty: 1020
Rejestracja: 27 marca 2006

Nieprzeczytany post 01 kwietnia 2009, 12:44

mrozzi pisze: Tak swoją drogą znalazłem ostatnio w internecie zdjęcie, na którym można zobaczyć Boruca w białej koszulce z herbem Juve na klacie.
A byłbyś tak miły wrzucić je tutaj? Też kiedyś widziałem tę fotencję, ale już nie pamiętam gdzie i nie mogę o jej znaleźć, a szukam od jakiegoś czasu...


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 01 kwietnia 2009, 13:19

Abdul_BN.pl pisze:
mrozzi pisze: Tak swoją drogą znalazłem ostatnio w internecie zdjęcie, na którym można zobaczyć Boruca w białej koszulce z herbem Juve na klacie.
A byłbyś tak miły wrzucić je tutaj? Też kiedyś widziałem tę fotencję, ale już nie pamiętam gdzie i nie mogę o jej znaleźć, a szukam od jakiegoś czasu...
Niestety również nie mogę jej znaleźć. Ostatnio natrafiłem na nią dość przypadkowo, potraktowałem jako ciekawostkę i zapomniałem :-D Jak znajdę, napiszę :)


Mati1990

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 grudnia 2004
Posty: 1765
Rejestracja: 17 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 01 kwietnia 2009, 13:47

Abdul_BN.pl pisze:
mrozzi pisze: Tak swoją drogą znalazłem ostatnio w internecie zdjęcie, na którym można zobaczyć Boruca w białej koszulce z herbem Juve na klacie.
A byłbyś tak miły wrzucić je tutaj? Też kiedyś widziałem tę fotencję, ale już nie pamiętam gdzie i nie mogę o jej znaleźć, a szukam od jakiegoś czasu...
http://arturboruc.com/galeria.php
Tutaj jest zdjecie na gorze pierwsze od lewej strony,nad logami klubow,w ktorych gral(gra)

Co do tej smiesznej infomracji o tym,ze Boruc w Milanie,to ja bym sie nie obrazil jezeli bylaby to prawda,w szczegolnosci jakby mial robic takie kiksy jak z Irlandia :smile:


Kogut W.

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 czerwca 2007
Posty: 555
Rejestracja: 03 czerwca 2007

Nieprzeczytany post 05 kwietnia 2009, 10:57

Mati1990 pisze: Co do tej smiesznej infomracji o tym,ze Boruc w Milanie,to ja bym sie nie obrazil jezeli bylaby to prawda,w szczegolnosci jakby mial robic takie kiksy jak z Irlandia :smile:
Istnieje też druga możliwość: mógłby bronić jak na Euro. Wtedy Milanu na pewno by nie osłabił, ale wiarygodność tej informacji jest niska, więc chyba nie ma sensu o tym debatować.


Brutalo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 grudnia 2006
Posty: 2663
Rejestracja: 19 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 05 kwietnia 2009, 11:50

Temat o Interze jest zamknięty, dlatego piszę tutaj. O 19 grają z Udinese, i ten mecz będzie LIVE na Polsat Sport. Chętnie obejrzę ten mecz, licząc na potknięcie interistów. Podejrzewam że nie jestem jedynym który będzie chciał oglądać, dlatego informuję o transmisji. A co do Boruca w Milanie, ja również bym się ucieszył z gry Polaka w tak utytułowanym klubie, ale wątpię żeby Celtic dogadał się z Milanem w kwestii transferu (nie doceniany Polak...)


Obrazek
WWW.PAJACYK.PL <-- KLIKNIJ
Szilgu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 września 2004
Posty: 2240
Rejestracja: 02 września 2004

Nieprzeczytany post 05 kwietnia 2009, 12:22

Co do Boruca to na pewno koszulka Juventusu? Bo ja w nazwie naszego klubu nie widziałem literki 'o'. A obok jest chyba 'B'.


Gherrick

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 kwietnia 2009
Posty: 233
Rejestracja: 05 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 06 kwietnia 2009, 10:59

stahoo pisze: Do czego zmierzam? Barcelonie ciężko będzie kupic kogos lepszego od Valdesa, bo piłkarze jak Cech, Kameni, Ustari, Boruc, czyli tacy, którzy pewnie zgodziliby sie przejśc do Blaugrany wcale lepsi od VV nie są. Sa jeszcze Frey, Renan i od biedy Amelia ale nie sądzę by Barcelona zdecydowała się z nimi nawiązac współprace. Są to za mało znaczące obecnie nazwiska i raczej słabsi od Valdesa (nie licząc Frey'a).
Barca jest takim klubem że wyciągnąć może każdego ! Słabsi? Jeśli nawet, to niewiele, a rozwinąć się mogą. A co z zawodnikami takimi jak Isaksson, Given, młodzi Lloris czy Ochoa, doświadczeni Gordon, Diego Lopez, Leo Franco czy młody, utalentowany Diego Alves z Almerii ?


ODPOWIEDZ