Wszystko o Milanie

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 01 marca 2009, 14:43

MajosJuventino pisze: Bo jeśli wypowiada się o Amaurim, krytykując to, że być może zagra w reprezentacji Włoch, to powinien się skupić na swojej grze (gdzie aktualnie nie gra), a dopiero potem niech ocenia innych.
On nie ocenia Amauriego pod wzgledami piłkarskimi tylko narodowościowymi. Dla mnie Gattuso ma 100% racji i w pełni go popieram. Reprezentacja to nie klub. Amauri powinien grac dla Brazylii, albo wcale. I chyba jego serce bije dla Brazylii.


Mati

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 kwietnia 2004
Posty: 1427
Rejestracja: 15 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 01 marca 2009, 15:53

Moim zdaniem Gattuso ma rację, aczkolwiek jako zawodnik drużyny (nie trener, ewentualnie kapitan) nie powinien zabierać głosu na ten temat publicznie. Może gadać z Lippim na przykład, ale po co mówić o tym prasie ?

Ja też jestem przeciwny brania do reprezentacji obcokrajowców bo zatraca się tożsamość narodową takiej drużyny.


szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6201
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 01 marca 2009, 16:29

stahoo pisze:Dla mnie Gattuso ma 100% racji i w pełni go popieram. Reprezentacja to nie klub. Amauri powinien grac dla Brazylii, albo wcale. I chyba jego serce bije dla Brazylii.
Dla mnie to nie jest jego sprawa, a więc nie powinien się w tej kwestii wypowiadać. Decyzja należy do Amauriego i odradzanie, podpowiadanie czy krytykowanie go w momencie gdy nie podjął on chyba ostatecznej decyzji jest delikatnie mówiąc niepotrzebne.
Bubu1899 pisze:
goly pisze:Skoro klub który zajmuje 3 lokatę w Seire A, podobno trzeciej pod względem poziomu ligi na świecie, dostaje baty od Werderu zajmującego 11 pozycje w lidze niemieckiej
1:1, 2:2 - to są baty? Zostaje wyeliminowany - OK. Ale gdzie tu sa jakies baty?
Nie, oczywiście to nie są baty, ale powodów do chwały też raczej mieć nie możecie.

Powodów do chały mieć Milan i dzisiaj nie będzie. I bardzo dobrze!


dawid1897

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 lutego 2008
Posty: 1487
Rejestracja: 22 lutego 2008

Nieprzeczytany post 01 marca 2009, 16:34

Amauri będzie miał obywatelstwo włoskie, będzie takim samym Włochem jak Gattuso więc wybór należy tylko i wyłącznie do niego i moim zdaniem dobrze Amauri powiedział że jego to nie obchodzi co tam pod nosem sobie mówi Gattuso, bo to nie jego sprawa i niech siedzi cicho. Camoranesi gra w reprezentacji włoskiej i jakoś nikt go z niej nie wyrzuca ani nie obraża, dużo osób nawet nie wie nic o jego pochodzeniu.

Wiele dobrych reprezentacji ma tą tożsamość narodową zatraconą...

P.S Milan dostaje zadyszki. Jak mi przykro :prochno: 75 minuta: Sampdoria 2, Milan 0 Cassano, Pazzini :ok:


Nevermind

Juventino
Juventino
Rejestracja: 20 czerwca 2008
Posty: 1133
Rejestracja: 20 czerwca 2008

Nieprzeczytany post 01 marca 2009, 16:34

Jak to powiedział Roger Guerreiro o Smolarku :
" Ebi Smolarek to najemnik z Holandii " :)

Również uważam, że naturalizowanie piłkarzy jest błędem. Reprezentacja to nie klub, wielkim zaszczytem jest zagrac w swojej reprezentacji. Dzisiaj to wygląda inaczej i strasznie nad tym ubolewam. I może jestem wieśniakiem z chatki, jak nazwał nas Leo po komentarzach dotyczących nadania obywatelstwa Rogerowi.

Musze przyznać racje Gattuso.

Co innego jeżeli kandydat do reprezentacji ma korzenie w kraju w którym chciałby reprezentowac i czuje, że założenie koszulki byłoby dla niego zaszczytem.

I nie chodzi mi tutaj o ludzi pokroju Johnsona, Dabrowskiego czy Boenisha którzy grą w kadrze chcieli się wypromować.
Jeszcze nie dawno związek ubiegał się o Bena Sahara, teraz jest Obraniak. W młodzieżowych reprezentacjach już biega po boisku Irańczyk.

Więc naturalizacji mówię stanowcze nie!

A co do Milanu możemy już powiedziec, ze odskoczyliśmy im na 5 punktów. Chyba złapali większego dołka, trzeba to wykorzystac i zadomowic sie na pozycji vice-lidera.


Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 01 marca 2009, 16:51

Milan właśnie przegrywa/przegrał w Genui z Sampdorią. Znów świetna partia Cassano i Pazziniego którzy strzelili po bramce. Milan powoli odpada z walki o drugie miejsce, ale znając naszych zawodników w tydzień, dwa sytuacja może się odwrócić.
A na marginesie to liczę iż duet Berlusconi/Galliani nie wzmocni Milanu i zostawi Ancelottiego na stanowisku szkoleniowca Rossonerich :D.


mateelv

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 listopada 2006
Posty: 1512
Rejestracja: 26 listopada 2006

Nieprzeczytany post 01 marca 2009, 16:52

Pelson pisze:Milan właśnie przegrywa/przegrał w Genui z Sampdorią. Znów świetna partia Cassano i Pazziniego którzy strzelili po bramce. Milan powoli odpada z walki o drugie miejsce, ale znając naszych zawodników w tydzień, dwa sytuacja może się odwrócić.
A na marginesie to liczę iż duet Berlusconi/Galliani nie wzmocni Milanu i zostawi Ancelottiego na stanowisku szkoleniowca Rossonerich :D.
Ja tylko jestem ciekaw skąd sędziemu wzięło się 5 minut, które doliczył do meczu? ;/ Nie ogarniam tego ;/


Kubba

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 lipca 2006
Posty: 1576
Rejestracja: 27 lipca 2006

Nieprzeczytany post 01 marca 2009, 16:56

Milan przegrywa z Sampdorią 1-2 :-D Dla nas jest to bardzo dobra wiadomość, ponieważ przewaga nad Milanem wzrasta do 5pkt:)
Milan chyba jest w dołku po odpadnięciu z Pucharu UEFA. Ale co mi do tego :twisted:
Poraz kolejny na liste strzelców wpisał się Pato. Chłopak jest naprawde rewelacyjny. Szkoda, ze to nie Juve go ściągnęło. Mówi się trudno.
Ważne, że mamy większą przewage nad Milanem... teraz tylko czekac na porażke Interu... :whistle:


Azrael

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 marca 2008
Posty: 1317
Rejestracja: 15 marca 2008

Nieprzeczytany post 01 marca 2009, 16:59

Milan naprawdę cieniutko. Ancelotti w ogóle nie potrafi motywować już swoich graczy. Seedorf, Pirlo, Zambrotta - a więc podstawa Milanu - grali dziś na poziomie serie B czyli bez mała jak nasz Marchionni...

Gdyby tylko Romie udało się uszczkąć Interowi chociaż dwa punkciki (w osobiście nie wierzę oglądając ostatnie poczynania Rzymian) kolejka byłaby dla Juve wręcz idealna (strata punktów Violi i Genui).

Pozdrawiam!


ziba

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 stycznia 2004
Posty: 57
Rejestracja: 19 stycznia 2004

Nieprzeczytany post 01 marca 2009, 17:15

A ja chciałbym jedynie zauważyć że Cassano spokojnie by sobie poradził na lewej pomocy :)


LDP
Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 01 marca 2009, 17:19

ziba pisze:A ja chciałbym jedynie zauważyć że Cassano spokojnie by sobie poradził na lewej pomocy :)
Czyżby Doriani grali 4-4-2, z Cassano z boku? Pytam, bo nie oglądałem meczu.


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
Lord of San Siro

Interista
Interista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 grudnia 2006
Posty: 396
Rejestracja: 08 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 01 marca 2009, 17:27

Milan się stacza po równi pochyłej, z taką formą naprawdę powinni się martwić o to czy kolejny sezon nie będą grali w PUEFA. Żal trochę patrzeć, bo jakby nie było to jedna z najbardziej utytułowanych drużyn świata. No ale cóż, mają efekty swojej polityki transferowej (a raczej braku tej polityki). W lecie kupią jeszcze kilku starych asów pokroju Shevchenki i ponownie będą mieli czarno-czerwony stratosferyczny dream-team.


Cent'anni di storia ... di serie B non ho memoria!!!
Nevermind

Juventino
Juventino
Rejestracja: 20 czerwca 2008
Posty: 1133
Rejestracja: 20 czerwca 2008

Nieprzeczytany post 01 marca 2009, 17:37

Lord of San Siro pisze:Milan się stacza po równi pochyłej, z taką formą naprawdę powinni się martwić o to czy kolejny sezon nie będą grali w PUEFA. Żal trochę patrzeć, bo jakby nie było to jedna z najbardziej utytułowanych drużyn świata. No ale cóż, mają efekty swojej polityki transferowej (a raczej braku tej polityki). W lecie kupią jeszcze kilku starych asów pokroju Shevchenki i ponownie będą mieli czarno-czerwony stratosferyczny dream-team.
Bez przesady.. Milan zagra w LM i zajmie trzecie miejsce.
Schevczenko odejdzie po sezonie, pewnie Inzaghi będzie grał ogony.
W tym momencie Milan ma jednego porządnego napastnika a jest im Pato.

Moze w koncu w leci Milan czeka rewolucja..

A jak gra ten Thiago Silva i lewy obronca z Gremio?


FalsoVero

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2008
Posty: 1230
Rejestracja: 17 maja 2008

Nieprzeczytany post 01 marca 2009, 19:02

Juventino90 pisze: Moze w koncu w leci Milan czeka rewolucja..
Rewolucja w Milanie miała być już rok temu po feralnym sezonie... Milan który słynął z kozackiej obrony teraz niestety nie może się Nią poszczycić jest to najsłabsza linia w drużynie. Napad prócz Pato też kuleje powinni coś z tym zrobić.


"A ten muchy łapał ten Badstuber hehehe"-Jacek Gmoch 28.06.2012
R.A.B.

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 września 2008
Posty: 67
Rejestracja: 05 września 2008

Nieprzeczytany post 01 marca 2009, 19:29

Juventino90 pisze: A jak gra ten Thiago Silva i lewy obronca z Gremio?
Thiago Silva w Milanie będzie mógł grać dopiero od Lipca ,teraz gra tylko towarzysko a prawy obrońca z Gremio Mattioni zagrał jeden mecz i teraz nie gra ,chyba kontuzja


ODPOWIEDZ