Wszystko o Milanie

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 27 czerwca 2015, 13:31

Cabrini_idol pisze:mowa tam byłą o kwocie 25-30 mln. Po czym wpada Milan wykłada 35-38 mln i pensje na poziomie ponad 4 mln. Na koniec kolacji zjawia się brat Kain i wykłada 5 mln więcej i milionem podbija kontrakt. To jest przepłacanie.
Naprawdę wierzysz, że Monaco oczekiwało za swojego zawodnika 25 milionów euro, po czym do miasta wpadli dobrzy wujkowie z Mediolanu i z czystej dobroci serca zaoferowali 10 baniek więcej? Proszę Cię... :roll:
Cabrini_idol pisze:Pogbe jak ktoś kupi za 100 mln to też przepłaci o jakieś 40
Spoko, tylko ponawiam pytanie: jakżeś to wyliczył? Jak ktoś kupi Pogbę za 100 milionów to znaczy, że ma w tym jakiś cel, a to z kolei znaczy, że właśnie tyle Francuz będzie warty. Chyba, że oddzielasz wartość czysto piłkarską od wartości marketingowej i innych czynników wpływających na ostateczną cenę, ale od razu Ci powiem: tak się nie da, zwłaszcza w dzisiejszych czasach, dlatego dziwi mnie, ze z taką lekkością i pewnością rzucasz konkretnymi kwotami, wyliczając o ile koś przepłacił.


Obrazek
Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 27 czerwca 2015, 13:44

Nie będziemy się tu kłócić. Powiedzmy, że masz rację pumex :wink:


Ok a co do Milanu :

- Witsel jest za drogi dla Milanu, po zakontraktowaniu Bertolacciego za 20 mln raczej nikt nie przyjdzie do pomocy już, poza uzupełnieniem w postaci młodych (Pjaca) - GDS/Corsport (biedna ta pomoc, niczym Polak pracujący w Holandii, niby zarabia dużo ale tylko na warunki Polskie nie Europejskie :) )

- Milan we wtorek ma spotkać się w sprawie Marko Pjacy ( Dinamo Zagrzeb) - SKy sports. Milan oferuje 8 mln, Dinamo chce 12mln. Nie wiem, coś mi tam się obił ten zawodnik o uszy, ale raczej nie zbawi Milanu, nie ?

- Milan zaproponował 15 mln za Laporte (Atletico Bilbao) ale dostał odmowę. Laporte z tego co wiem ma klauzule w wysokości 50 mln. Trochę mi się szkoda nawet ich robi :prochno: - SMS

- jest opcja jeszcze z Basselim, ale tylko wtedy kiedy kogoś Milan sprzeda. To jak w kńcu wygląda ta kasa od wujka z orientu ? - GDS


Obrazek
pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 27 czerwca 2015, 13:59

Cabrini_idol pisze:Nie będziemy się tu kłócić. Powiedzmy, że masz rację pumex :wink:
Nikt się nie kłóci, przecież tak se luźno gadamy, jak przy dobrym piwie :)
Cabrini_idol pisze:Milan we wtorek ma spotkać się w sprawie Marko Pjacy ( Dinamo Zagrzeb) - SKy sports. Milan oferuje 8 mln, Dinamo chce 12mln. Nie wiem, coś mi tam się obił ten zawodnik o uszy, ale raczej nie zbawi Milanu, nie ?
Już któryś raz słyszę o zainteresowaniu tym zawodnikiem. Dziwne są takie ruchy. W przypadku Milanu, który potrzebuje funduszy na odbudowę, każdy eurocent jest na wagę złota. Stąd powinno płynąć przekonanie, że środki należy lokować w jak najpewniejsze inwestycje, a jak widać stary Galliani woli inne metody.
Cabrini_idol pisze:- Milan zaproponował 15 mln za Laporte (Atletico Bilbao) ale dostał odmowę. Laporte z tego co wiem ma klauzule w wysokości 50 mln. Trochę mi się szkoda nawet ich robi :prochno: - SMS
15mln za Laporte, za którego Manchester ostatnio oferował 35mln? Ktoś się nieźle nabija.


Obrazek
Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 27 czerwca 2015, 23:20

A więc Milan :


Ely - kto to ?
Bertolacci - 20 mln :smile: (mediocrity jak to mówią )
Bacca - 30 mln, 5 letni kontrakt !!! :shock: , a ktoś u nas kręci nosem na 18 mln za Mandzukicia na 4 lata, który jest na tym samym poziomie co Kolumbijczyk, nawet ten sam wiek.

Wygląda to gorzej niż roku temu. Gdzie wszyscy zachwycali się Hondą i Menezem. Obrona wygląda dalej tragicznie i pomoc. Kto tam ma robić grę ?


Nie wspomnę o tym ile liczy kadra milanu teraz. Do tego dochodzą pogłoski, że Zacardo nie chcę nigdzie się ruszać i Muntari również, który ma 3 mln kontrakt :prochno: A to nie jedyne kwiatki w kadrze :)

Edit: znowu pomyliłem tematy. Jak można to proszę przerzucić do ,,Milan''
Ostatnio zmieniony 27 czerwca 2015, 23:35 przez Cabrini_idol, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 28 czerwca 2015, 18:28

pumex nie bierzesz jednej rzeczy pod uwagę w tych swoich dywagacjach o wartości i przepłacaniu - transferowej wpadki ;] jeśli ktoś w momencie przyjścia Melo mówił, że koleś przepłacony o 10mln a ty mu wyskoczyłeś z tym co teraz to sorry ale po pół roku musiałeś go przepraszać bo miał rację ;)

tak samo to wygląda teraz (wg Cabrini_idloa) mam wrażenie choć kolesia (Kondogbii) nie widziałem raczej na oczy więcej niż 2 razy... za rok okaże się, że nikt nie będzie chciał dać 20mln a to będzie znaczyło, że dziś Inter przepłacił czyż nie?:) poza tym, to że klub X chce za zawodnika Y, Zmln nie znaczy, że on ten Z jest warty i to jest oczywiste jak oczywistość 8)

przepłacanie jest bardzo popularne a ty to tak owinąłeś, że wychodzi że go wcale nie ma i nie da się wyliczyć...

ps. co więcej przepłacamy całe życie za wszystko co kupujemy o czym świadczą te wszystkie promocje -50% ;]


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Ouh_yeah

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 sierpnia 2010
Posty: 7749
Rejestracja: 06 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 29 czerwca 2015, 13:15

Czyli Juventus kupił Moratę za 20 mln w promocji? Bo teraz pewnie można go dość łatwo sprzedać za więcej.


Alexinhio-10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2009
Posty: 2933
Rejestracja: 16 września 2009

Nieprzeczytany post 29 czerwca 2015, 15:31

Cabrini_idol pisze:A więc Milan :


Ely - kto to ?
Bertolacci - 20 mln :smile: (mediocrity jak to mówią )
Bacca - 30 mln, 5 letni kontrakt !!! :shock: , a ktoś u nas kręci nosem na 18 mln za Mandzukicia na 4 lata, który jest na tym samym poziomie co Kolumbijczyk, nawet ten sam wiek.

Wygląda to gorzej niż roku temu. Gdzie wszyscy zachwycali się Hondą i Menezem. Obrona wygląda dalej tragicznie i pomoc. Kto tam ma robić grę ?


Nie wspomnę o tym ile liczy kadra milanu teraz. Do tego dochodzą pogłoski, że Zacardo nie chcę nigdzie się ruszać i Muntari również, który ma 3 mln kontrakt :prochno: A to nie jedyne kwiatki w kadrze :)

Edit: znowu pomyliłem tematy. Jak można to proszę przerzucić do ,,Milan''
Masakra. To obrazuje, że Galiani powinień się udać na emeryturę, bo nie ogarnia i nie potrafi zbudować drużyny. Po Interze widać, ze zaczeli go budować z głową, dużo młodych talentów, ale i doświadczeni zawodnicy. Szkoda, że to Milan nie jest budowany z głową, bo nie ukrywam że brakuje mi rywalizacji z nimi i ich darzę największym szacunkiem z naszych rywali.


Axel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 maja 2005
Posty: 411
Rejestracja: 30 maja 2005

Nieprzeczytany post 29 czerwca 2015, 17:13

Cabrini_idol pisze:A więc Milan :


Ely - kto to ?
Bertolacci - 20 mln :smile: (mediocrity jak to mówią )
Bacca - 30 mln, 5 letni kontrakt !!! :shock: , a ktoś u nas kręci nosem na 18 mln za Mandzukicia na 4 lata, który jest na tym samym poziomie co Kolumbijczyk, nawet ten sam wiek.
Ely ogrywał się w Serie B. Nie wiele można o nim wyczytać oprócz tego, że ponoć chłopak ma talent i grywa średnio 85 min/mecz. Niby razem z bramkarzem najbardziej wartościowy piłkarz w składzie AS Avellino. Warto mieć na niego oko - Milan ostatnimi czasy lubi robić z nami miodne interesy :P
Ostatnio zmieniony 29 czerwca 2015, 17:45 przez Axel, łącznie zmieniany 1 raz.


"Grazie o Signore per avermi la Juventus"
adamL

Juventino
Juventino
Rejestracja: 29 czerwca 2015
Posty: 4
Rejestracja: 29 czerwca 2015

Nieprzeczytany post 29 czerwca 2015, 17:22

Cabrini_idol pisze:A więc Milan :


Ely - kto to ?
Bertolacci - 20 mln :smile: (mediocrity jak to mówią )
Bacca - 30 mln, 5 letni kontrakt !!! :shock: , a ktoś u nas kręci nosem na 18 mln za Mandzukicia na 4 lata, który jest na tym samym poziomie co Kolumbijczyk, nawet ten sam wiek.

Wygląda to gorzej niż roku temu. Gdzie wszyscy zachwycali się Hondą i Menezem. Obrona wygląda dalej tragicznie i pomoc. Kto tam ma robić grę ?


Nie wspomnę o tym ile liczy kadra milanu teraz. Do tego dochodzą pogłoski, że Zacardo nie chcę nigdzie się ruszać i Muntari również, który ma 3 mln kontrakt :prochno: A to nie jedyne kwiatki w kadrze :)

Edit: znowu pomyliłem tematy. Jak można to proszę przerzucić do ,,Milan''

Ale ty jestes glupi. Polowa Bertolacciego kosztowala Rome kilka dni temu 8,5 mln to za ile go mieli sprzedac? Bacca kosztowal klauzule wykupu.

Rok temu nikt sie Menezem nie jaral ani tym bardizej Honda ktory juz byl w klubie pol roku.

Muntariemu sie konczy kontrakt w tym miesiacu.

Nie wypowiadaj sie juz wiecej bo zal czytac takie <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>.


adamL

Juventino
Juventino
Rejestracja: 29 czerwca 2015
Posty: 4
Rejestracja: 29 czerwca 2015

Nieprzeczytany post 29 czerwca 2015, 17:22

Cabrini_idol pisze:A więc Milan :


Ely - kto to ?
Bertolacci - 20 mln :smile: (mediocrity jak to mówią )
Bacca - 30 mln, 5 letni kontrakt !!! :shock: , a ktoś u nas kręci nosem na 18 mln za Mandzukicia na 4 lata, który jest na tym samym poziomie co Kolumbijczyk, nawet ten sam wiek.

Wygląda to gorzej niż roku temu. Gdzie wszyscy zachwycali się Hondą i Menezem. Obrona wygląda dalej tragicznie i pomoc. Kto tam ma robić grę ?


Nie wspomnę o tym ile liczy kadra milanu teraz. Do tego dochodzą pogłoski, że Zacardo nie chcę nigdzie się ruszać i Muntari również, który ma 3 mln kontrakt :prochno: A to nie jedyne kwiatki w kadrze :)

Edit: znowu pomyliłem tematy. Jak można to proszę przerzucić do ,,Milan''

Ale ty jestes glupi. Polowa Bertolacciego kosztowala Rome kilka dni temu 8,5 mln to za ile go mieli sprzedac? Bacca kosztowal klauzule wykupu.

Rok temu nikt sie Menezem nie jaral ani tym bardizej Honda ktory juz byl w klubie pol roku.

Muntariemu sie konczy kontrakt w tym miesiacu.

Nie wypowiadaj sie juz wiecej bo zal czytac takie <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>.


Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 29 czerwca 2015, 17:52

I ta sama Roma sprzedala wam za 20 mln Bartolacciego. :smile:, . Chlopie zatrudniliscie 2 pilkarzy za 50 mln. Jeden to Wloch, talent 24 letni :prochno:, ktory przez 5 lat w serie a i b strzelil 17 bramek, z czego polowa prawie w Lecce, asystami tez nie grzeszy, wiec skad ta cena 20 mln . Drugi Kolumbijczyk 29 letni , pewnie i tak ma przebite blachy. Dostal kontrakt na 5 lat na sume 3, 5mln na rok co daje 17,5 mln netto a 35 mln na klub. W sumie 65 mln wyniesie was ten grajek jesli zostanie 5 lat w Mediolanie. Deal stulecia.


Oczywiscie nie mowie ze obydwoje sie nie sprawdza. Ale mam watpliwosci. Bacca to typ napastnika wykanczajacego, kto mu bedzie podawal ? De Jong? Poli? czy moze ten Bertolacci, ktory z tego co wiem nie jest typem ktory kreuje gre.

Teraz zobacz.

Khedira 28 lat(Mistrz swiata itd itd) 0 euro (4mln kontrakt 4 letni)- Bertolacci 24 lata- 20 mln euro (mowi sie o 2,5 mln kontrakcie na 4 lata)


Mandzukic 29 lat - 18 mln ( zarobki 3,5mln ba 4 lata)- Bacca 29lat- 30mln ( zarobki 3,5 mln na 5 lat)


Juventus wydal na pilkarzy o tej samej charakterystyce, lepszych 18mln a Milan 50

:prochno:

Powodzenia.


Obrazek
D-Rose

Juventino
Juventino
Rejestracja: 01 stycznia 2007
Posty: 1863
Rejestracja: 01 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 29 czerwca 2015, 18:21

Cabrini_idol pisze:I ta sama Roma ....

Powodzenia.
A kto bogatemu zabroni wydawac hajsy?! :twisted:


Obrazek
adamL

Juventino
Juventino
Rejestracja: 29 czerwca 2015
Posty: 4
Rejestracja: 29 czerwca 2015

Nieprzeczytany post 29 czerwca 2015, 18:37

No, szczegolnie Mandzukic jest lepszy od Bakki :lol:

12 goli 5 asyst w lepszym zespole vs 20 goli 7 asyst w gorszym zespole.

Khedira ktory zagral 300 minut w lidze to tez <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> transfer i gwarancja jakosci :lol:


D-Rose

Juventino
Juventino
Rejestracja: 01 stycznia 2007
Posty: 1863
Rejestracja: 01 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 29 czerwca 2015, 18:41

adamL pisze:No, szczegolnie Mandzukic jest lepszy od Bakki :lol:

12 goli 5 asyst w lepszym zespole vs 20 goli 7 asyst w gorszym zespole.

Khedira ktory zagral 300 minut w lidze to tez <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> transfer i gwarancja jakosci :lol:
Pozyjemy zobaczymy kto na czym wyjdzie najlepiej. Zycze Ci koleżko zebys nie musial znów naciskac "rozwin tabele" zeby zobaczyc na jakiej pozycji Twoj klubik sie znajduje. :lol: :lol:

-35 :lol: :lol:


PS: Wpadaj tu czesciej niz Twoi koledzy milanisci(zwłaszcza wyszczekany w kazdym temacie Bubu :prochno:) co sie w trakcie sezonu gdzies nagle traca. :lol: A teraz idz i fetuj transfery dwóch swiatowej klasy zawodników.


Obrazek
Crunny

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2007
Posty: 3496
Rejestracja: 28 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 29 czerwca 2015, 19:33

8-ka + 9-ka pakiet smart:
Khedira i Mandżukić
kwota obu transferów: 19 mln
wartość rynkowa wg. Transfermarkt: 46 mln
wynagrodzenie: 7,5 mln
łączny wiek: 57
kluby w jakich grali: Stuttgart, Real M., Wolfsburg, Bayern, Atletico
mecze i bramki w LM: 75 meczów i 12 goli
mecze i bramki w reprezentacji Niemiec i Chorwacji: 116 meczów i 24 gole

8-ka + 9-ka pakiet żart:
Bertolacci i Bacca
kwota obu transferów: 50 mln :!:
wartość rynkowa wg. Transfermarkt: 25 mln
wynagrodzenie: 5 mln
łączny wiek: 52
kluby w jakich grali: Lecce, Genoa, Brugge, Sevilla :prochno: (50 mln za graczy, którzy nie rozegrali nawet 0,5 meczu w klubie walczącym o mistrza porządnej ligi!)
mecze i bramki w LM: 0 meczów i 0 goli :rotfl: (50 mln za graczy, którzy nie rozgrali nawet 0,5 meczu w LM!)
mecze i bramki w reprezentacji Włoch i Kolumbii: 20 meczów i 7 goli


ODPOWIEDZ