Wszystko o Milanie

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 01 marca 2009, 19:38

Juventino90 pisze: Bez przesady.. Milan zagra w LM i zajmie trzecie miejsce.
A skąd ta pewność :?: Milan ma wyraźnie spory problem, zresztą ten niejako kryzys pojawił się w ich przypadku w chyba najgorszym możliwym momencie - w końcu odpadli z UEFA... Milanowi po piętach depcze kilka klubów, które są w stanie sprawić na koniec sezonu jakąś niespodziankę. Jestem w szoku, że Milan mając taką pakę, wyraźnie sobie nie radzi... Raz kolejny "wychodzi" polityka klubu, gdzie inwestuje się głównie w podstarzałe, bądź gdzie indziej niechciane gwiazdy...


Giacobbneri

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 czerwca 2007
Posty: 348
Rejestracja: 12 czerwca 2007

Nieprzeczytany post 02 marca 2009, 22:25

Nasi czołowi piłkarze to też już nie młodzieniaszki ;-) Problemem jest Ancelotti. Ja nie wiem czemu go jeszcze nie zwolnili. Zrobił z tym klubem wiele dobrego ale dajcie spokój. W sumie nie mój problem ale co z tym trenerem jest nie tak. Przed ostatnim meczem zapowiedział że będzie grał z dwójką napastników i wystawił Seedorfa i Pato a cały mecz na ławie przesiedział Szewczenko ...

Potencjał ten klub ma spory, myślę że nowy trener mógłby wnieść sporo ożywienia i Milan z miejsca ruszyłby do przodu. Inna sprawa że też mają sporo kontuzji ale czy to jakieś wytłumaczenie ? My też gramy cały sezon bez conajmniej kilku graczy ...

Milan to Kaka. Bez niego Ancelottiemu sypie się system gry i Milan gra tragicznie. Choć porażka z Werderem jest dla mnie wielkim zaskoczeniem. Z Interem zagrali naprawdę solidny mecz ...


Ouaresma, Benzema, Van Der Vaart i Huntelaar - takie rzeczy tylko w FM-ie !

Marnotta gdzie te transfery ? Delneri gdzie ta piękna gra ?

Moggi wróć !!! Lato 2011 już niedługo !!!
Azrael

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 marca 2008
Posty: 1317
Rejestracja: 15 marca 2008

Nieprzeczytany post 02 marca 2009, 23:16

Najśmieszniejsze jest to co przeczytałem podczas zimowego mercato gdy wybuchła ta wielka afera z szejkami z MC. Ponoć Kaka myślał o przeprowadzce do Anglii głównie dlatego że nie układa mu sie z Ancelottim który nie lubi go ze względu na problemy ustawieniem taktyki (coś jak nasz Ranieri - Alonso za wolny, Diego za słaby w defensywie) i na jego status w drużynie. Ale to tylko plotki...

Pozdrawiam "milanistów" i łączę się w bólu z powodu beznadziejnych trenerów.

PS. Przypomnijcie sobie osiągnięcia Carlo gry trenował Juve... :/


SirRose

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 października 2007
Posty: 357
Rejestracja: 22 października 2007

Nieprzeczytany post 03 marca 2009, 00:11

mrozzi pisze:Raz kolejny "wychodzi" polityka klubu, gdzie inwestuje się głównie w podstarzałe, bądź gdzie indziej niechciane gwiazdy...
Milan Lab widać coś szwankuje :C

Szkoda mi trochę Milanu ale nie ma co ukrywać, ten klub potrzebuje gruntownej przebudowy. Starzy wyjadacze muszą odejść bo brak im już ambicji i zaangażowania żeby dobrze grać ze słabszymi przeciwnikami, a na tych najsilniejszych trochę są już za starzy.
Milan to wielki klub i chciałbym żeby się lepiej prezentował na arenie międzynarodowej - to w końcu wizytówka Calcio.
Na Inter nie ma co liczyć, oni nie mają DNA zwycięzców (:D), poza tym nie grają tam żadni włosi więc jak odpadną z LM to będę bardzo szczęśliwy.


Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 03 marca 2009, 01:02

A ja z kolei nie powiem że kłopoty Milanu mnie jakoś martwią, wręcz przeciwnie :wink:. Czy myślicie że jak spadaliśmy do Serie B to ktoś w Milanie nam współczuł? Owszem, moja nienawiść do interu jest dużo większa niż Milanu, ale co tam. Na pierwszym miejscu stawiam Juventus, a dobro włoskiej piłki czy jej renomę setki kilometrów za nim.
A co do samego Milanu to sądzę że największym problemem tam obecnie jest Ancelotti, on nie ma już pomysłu na tą drużynę, prowadzi ten zespół stanowczo za długo i od jakiegoś czasu bez efektu i dodatkowo w żenującym niekiedy stylu. Z tego co się orientuję niebawem ma go zastąpić ktoś z trójki Rijkard - Donadoni - Leonardo, czyli również nie są to jacyś mentorzy, ale z drugiej strony ciężko o kogoś poważnego obecnie na rynku. Rijkard mnie nie przekonuje, o Donadonim mam jak najgorsze zdanie po Euro, a Leonardo jakiegoś większego bagażu doświadczeń w tym fachu nie ma. Mimo wszystko sądzę że minie rok, maksymalnie dwa kiedy Milan z nowym trenerem przebuduje zespół i zacznie normalnie funkcjonować.


Marcin_ACM

Milanista
Milanista
Rejestracja: 14 lutego 2007
Posty: 291
Rejestracja: 14 lutego 2007

Nieprzeczytany post 03 marca 2009, 11:10

Tak, Ancelotti powinien odejść i to jak najszybciej. Dziękujemy za sukcesy w lidze mistrzów w 2005 i 2007, ale na dzień dzisiejszy dziekujemy i żegnamy!!! Pan Carlo się już wypalił. Jego ostatnie porażki przysłaniają sukcesy. Nie udana koncepcja taktyczna. Coraz częściej nie trafione zmiany. Nie równa forma. Brak woli walki zespołu, często zespół budzi się dopiero w 85 minucie i zaczyna atakować. Dobry trener ma w sobie jeszcze coś takiego, że potrafi odkryć jakiegoś zawodnika, wyciągnąć z rezerw i zrobić z niego gwiazdę, zmotywować. U Carlo jest ostatnio wręcz odwrotnie - mam wrażenie, że demotywuje niektórych zawodników. Casus Gourcuffa zapisuję na jego konto... Dla mnie nowym trenerem mógłby być Leonardo. W końcu nasz zespół jest w sporym stopniu brazylijski i nic nie wskazuje, żeby coś się zmieniło (i dobrze), bo najlepsi i najbardziej przyszłościowi piłkarze zespołu obecnie to Pato i Kaka.


Giacobbneri

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 czerwca 2007
Posty: 348
Rejestracja: 12 czerwca 2007

Nieprzeczytany post 03 marca 2009, 18:51

Milan trenować będzie Costacurta albo Maldini :D Ale znając życie to Ancelotti zostanie do końca sezonu. Conajmniej. W lato przyjdą nowe gwiazdy i Berlusconi znów uwierzy w Carlo ...


Ouaresma, Benzema, Van Der Vaart i Huntelaar - takie rzeczy tylko w FM-ie !

Marnotta gdzie te transfery ? Delneri gdzie ta piękna gra ?

Moggi wróć !!! Lato 2011 już niedługo !!!
KimiIceman

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 października 2008
Posty: 290
Rejestracja: 10 października 2008

Nieprzeczytany post 05 marca 2009, 17:37

Milan ma teraz duży problem i nie wiem czy uda sie im go przezwyciezyc, zwlaszcza ze odchodzi ich legenda i idol Maldini i nie wiem czy z Ancelottim jeszcze cokolwiek osiagna. To chyba bylo pewne ze Milan zdobedzie PUEFA a odpadl z takim Werderem gdzie poza Diego, Fringsem, Almeidą i Mertesackerem nie znam nikogo takiego dobrego na tyle by sie nim zachwycac. Ja sadze ze Milan nie zajmie nawet 3 miejsca, Roma wraca do formy, Fiorentina znow grozna a Milan jest w duzym kryzysie i bez Kaki, Pato i Pirlo oni nie istnieja i jest teraz Interem za czasow dominacji Juventus-Milan a teraz dominuja Inter i Juventus miedzy ktorymi rozstrzygnie sie walka o Scudetto a Milan bedzie juz tylko biernym obserwatorem. Czas Carlo juz minal, mam co prawda duzy szacunek dla tego pana ze zdobyl dwa puchary ligi mistrzow jeden niestety naszym kosztem, raz scudetto, dwa razy Coppa Italia, Superpuchar Europy i raz Superpuchar kraju ale on juz sie wypalil. Jego popularna, preferowana przez niego tzw. "choinka" nie pasuje zbyt do ACM, chce choinki to musi miec do niej pilkarzy. Szanuje Milan jako przeciwnik, jeden z nielicznych ktorych lubie ale jakos mnie ich problem nie rusza specjalnie.


Kubba

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 lipca 2006
Posty: 1576
Rejestracja: 27 lipca 2006

Nieprzeczytany post 16 marca 2009, 15:41

Dziwie się, że jeszcze nikt nie wypowiedział się na temat zwycięstwa mediolańczyków 5-1 ze Sieną.
Może nie był to super wymagającu przeciwnik, ale pięć goli wbili.
Kolejny świetny mecz Pato. Szczerze mówiąc to zazdroszcze im tego piłkarza :roll: Jest niesamowity. Praktycznie w każdym zwycięskim meczu, "dryżynę emerytów i rencistów z Mediolanu" to właśnie młody Brazylijczyk prowadzi do owego zwycięstwa.

Nie wiem co dokładnie oznaczała koszulka którą trzymał Inzaghi(z napisem 300), ale wydaje mi się, że to chyba ogólna liczba goli w Serie A...albo występów. Bo w Milanie nie strzelił jeszcze 300 goli ani nie miał 300 występów.

Nadal mamy 5pkt. przewagi nad nimi także jest dobrze :-D [/list]


Sapo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 lipca 2006
Posty: 1281
Rejestracja: 15 lipca 2006

Nieprzeczytany post 16 marca 2009, 15:50

KU-bra pisze:Nie wiem co dokładnie oznaczała koszulka którą trzymał Inzaghi(z napisem 300), ale wydaje mi się, że to chyba ogólna liczba goli w Serie A...albo występów. Bo w Milanie nie strzelił jeszcze 300 goli ani nie miał 300 występów.

Nadal mamy 5pkt. przewagi nad nimi także jest dobrze :-D [/list]
Napastnik Milanu Filippo Inzaghi przekroczył magiczną barierę 300 zdobytych bramek. Dzięki dwóm trafieniom w dzisiejszym spotkaniu ligowym ze Sieną popularny SuperPippo zapisał kolejny piękny rozdział w swojej bogatej profesjonalnej karierze...
http://acmilan.com.pl/?id=10029


Majos

Juventino
Juventino
Rejestracja: 16 kwietnia 2008
Posty: 1175
Rejestracja: 16 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 17 marca 2009, 10:26

Czyli jednak chodziło o bramki. Inzaghi ostatnio jest w bardzo dobrej formie, wcześniej przecież strzelił hat-tricka. On ma 36. lat i widzimy jak sobie świetnie radzi. Oby trochę przystopował, niby mamy 5. punktów przewagi nad Milanem, ale to nie jest jakoś "super" dużo.


pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 29 marca 2009, 21:38

Przeczytajcie, warto:
http://rafalstec.blox.pl/2009/03/O-co-w ... dorfa.html
http://rafalstec.blox.pl/2009/03/Milan- ... nosci.html

Tekst dużo daje do myślenia. Czy tak jest w Milanie, czy w każdym (ew. co drugim) znaczącym klubie europejskim ? czy może po prostu tak traktują dziennikarzy zagranicznych?


white_wolv

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 maja 2003
Posty: 2965
Rejestracja: 14 maja 2003

Nieprzeczytany post 29 marca 2009, 23:27

Zawsze sie zastanawialem czemu w tych wywiadach zawsze jest to samo pitolenie o niczym. Teraz juz wiem.


stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 30 marca 2009, 07:25

No musze przyznac, że jeżeli to wszystko jest prawdą to daje dużo do myślenia. Czy taka sytuacja jest tylko w Milanie czy we wszystkich Włoskich klubach.
I co najbardziej mnie zaintrygowało- a co jeśli piłkarz umówi się z dziennikarzem na wywiad np. w jakies kawiarnii? A może im nie wolno?


andylono

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 marca 2009
Posty: 60
Rejestracja: 27 marca 2009

Nieprzeczytany post 30 marca 2009, 10:55

"Podstawowy bramkarz FC Barcelony, Victor Valdes może trafić po zakończeniu swojej umowy do AC Milan. Umowa hiszpańskiego bramkarza wygasa w 2010 roku i jak dotąd działacze Blaugrany nie uczynili nic w kierunku przedłużenia kontraktu z Valdesem.

Ginés Carvajal, agent piłkarza w wywiadzie dla telewizji RAC-1 powiedział: - Czekamy razem z Victorem na jakikolwiek ruch ze strony Barcelony w sprawie przedłużenia umowy. Jeszcze osiem miesięcy temu byłem pewny, że mój klient pozostanie w obecnym klubie, jednak jeśli Barcelona nadal będzie bierna w stosunku do parafowania umowy, Victor z pewnością zmieni klub i nie wykluczam tego, iż tym klubem może być Milan.

Zakup bramkarze przez Rossonerich wydaje się bardzo prawdopodobny, gdyż Abbiati boryka się z kontuzjami, a Dida nie jest w optymalnej formie"

transfery.eu


no to może być ciekawe :D:D:D


ODPOWIEDZ