Wszystko o Milanie

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
Kanclerz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 września 2019
Posty: 4
Rejestracja: 28 września 2019

Nieprzeczytany post 29 września 2019, 23:00

Ależ daremny ten Milan, praktycznie nic w tym zespole nie gra. Zatrudnienie parodysty z Sampdorii dobrym pomysłem nie było (Gasperini wciąż w Atalancie...), ale że będzie gorzej niż za Gattuso nie spodziewał się chyba nikt.


Principino

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 listopada 2012
Posty: 367
Rejestracja: 06 listopada 2012

Nieprzeczytany post 30 września 2019, 00:25

Imo Gatusso byl mega niedoceniany i wycisnal wszystko ponad miare z tych amatorow. Giampaolo to dramat poki co i nie zdziwie sie jak Milan skonczy w dolnej polowie tabeli na koniec sezonu jak zostawia go na lawce. A co do Fiorki to cieszy ich dobra gra i forma Riberiego. Frank bez problemu ogarnalby miejsce w skladzie klubu z top3 wloch.


pablo1503

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 3440
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 07 października 2019, 21:49

W Milanie cyrków ciąg dalszy. Giampaolo najprawdopodobniej jutro już nie będzie trenerem Milanu, a na obecną chwilę faworytem do zastąpienia go jest... Pioli. Tak, nie żartuje, Pioli. Po Seedorfie, Inzaghim, Brocchim, Giampaolo i Gattuso nadeszła pora na byłego trenera chociażby Lazio.
Pierwszym wyborem miał być Spaletti, ale ten nie może dojść do porozumienia z Interem odnośnie rozwiązania kontraktu. Wcale mu nie dziwię, bo facet jeszcze przez 2 lata uzbiera bodajże coś około 10 baniek na rękę za nic nie robienie. No i właśnie w tym przypadku opcją 'b' miałby być Pan Stefano.

Pozdrawiam, kłaniam się nisko i życzę sukcesów w wychodzeniu z dołka. Co za amatorzy. :?:


Obrazek
Rozgrzany Sturaro

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 maja 2019
Posty: 296
Rejestracja: 10 maja 2019

Nieprzeczytany post 08 października 2019, 01:00

pablo1503 pisze:
07 października 2019, 21:49
W Milanie cyrków ciąg dalszy. Giampaolo najprawdopodobniej jutro już nie będzie trenerem Milanu, a na obecną chwilę faworytem do zastąpienia go jest... Pioli. Tak, nie żartuje, Pioli. Po Seedorfie, Inzaghim, Brocchim, Giampaolo i Gattuso nadeszła pora na byłego trenera chociażby Lazio.
Pierwszym wyborem miał być Spaletti, ale ten nie może dojść do porozumienia z Interem odnośnie rozwiązania kontraktu. Wcale mu nie dziwię, bo facet jeszcze przez 2 lata uzbiera bodajże coś około 10 baniek na rękę za nic nie robienie. No i właśnie w tym przypadku opcją 'b' miałby być Pan Stefano.

Pozdrawiam, kłaniam się nisko i życzę sukcesów w wychodzeniu z dołka. Co za amatorzy. :?:
Giampaoli co prawda jak na razie wyjątkowo sobie nie radzi, ale tak szybkie zwolnienie? Chociaż z drugiej strony jest ryzyko tego, że nic się nie zmieni i do przerwy świątecznej Milan może być już w ciężkiej sytuacji.

Ewidentnie czegoś brakuje. Kadrowo, mimo wszystko, też to jakoś dobrze nie wygląda.


Smacznej kawusi, Allegri mnie dusi
#ŁysyBajerantOut
Antichrist

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2010
Posty: 2146
Rejestracja: 19 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 08 października 2019, 16:22

Co się w tym Milanie oddupca to normalnie brak słów. Ja rozumiem, że ich wyniki są dalekie od zadowalających, ale ewentualne zatrudnienie Pioliego to żaden postęp. Nie wiem co mają w głowie Maldini z Bobanem robiąc taki ruch...


The time has come, it's quite clear, our Antichrist is almost here.
Osgiliath

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2009
Posty: 2706
Rejestracja: 01 lutego 2009

Nieprzeczytany post 09 października 2019, 12:18

Pioli już oficjalnie misterem w Milanie.

Przyjmuję zakłady, czy dotrwa do lata

Bordello w tym klubie to jest jakiś temat na miniserial w netliku, począwszy od ich ostatniego triumfu w LM po dziś dzień :facepalm:


Nicram_93

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 czerwca 2017
Posty: 988
Rejestracja: 26 czerwca 2017

Nieprzeczytany post 09 października 2019, 13:04

Po mojemu nie dotrwa. Ja bym się nawet zastanowił czy dotrwa do zimy :D . Tak naprawdę to zamienił stryjek siekierkę na kijek. Nie przekonuje mnie ten Pioli i wątpię, aby wyciągnął Milan z kryzysu. Przykro się patrzy na ten zespół, bo zawsze miałem do nich szacunek, zdecydowanie największy z pozostałych naszych przeciwników na krajowym podwórku i chętnie widziałbym ich na drugim miejscu w tabeli. Nie zanosi się jednak na to w najbliższym czasie, zamiast gasić ten pożar, to tylko podsycają ogień dalej.

Milanowi przydałby się teraz taki Conte, który potrafi zrobić coś z niczego, a jednocześnie wziąłby się za ten zespół pod względem mentalnym, ale jak się zatrudnia Giampaulo czy teraz Piolego, to czego oczekiwać?


Obrazek
"Prawdziwy dżentelmen nigdy nie opuszcza swojej damy."
Alessandro Del Piero, czerwiec 2006r.
Osgiliath

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2009
Posty: 2706
Rejestracja: 01 lutego 2009

Nieprzeczytany post 09 października 2019, 15:12

Nicram_93 pisze:
09 października 2019, 13:04
Milanowi przydałby się teraz taki Conte
A to prawda. Nie wiem nawet, czy tam było jakichś plot, które łączyły Antka z Milanem i aż dziw, że nie bili się o niego bardziej w sytuacji, kiedy przez Juve był wzięty na hold a równie mocno zabiegał o niego inter. Nie wiem, kto tam wpadł na pomysł ez trenera Sampy, ale zakładam, że również nazbyt długo to w klubie nie pobędzie. Z resztą, jeśli to był Maldini i Boban, to wielki comeback tego pierwszego do klubu raczej również wyszedł fest średnio.

Anyway, jedyne co tam się może w najbliższej przyszłości udać, to chyba tylko stadion i to chyba też dlatego, że robiony wespół z interem. Pod kątem trenera z prawdziwego zdarzenia, czy ekipy grajków to niestety popadli fest w średniactwo. I to w sumie człowiek się dziwi, kiedy taki Kessie, Romagnoli to może nie są asy, ale imo poziom bicia się wokół LM powinni gwarantować.

Gdyby nie fakt, że w jedno lato załatwiliśmy temat obrony na długo to przy odejściu Bonuca/Kielona Romagnoliego bym u nas widział.

I tak szerzej jeszcze patrząc to imo tam upadek zaczął się u schyłku Berlu (daję jako początek wygranie LM) a potem tylko ich dobiły dalsze nietrafione decyzje z perspektywą, że szybko się nie pozbierają, jak to tak dalej będzie.


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 09 października 2019, 15:15

Seedorf, Inzaghi, Mihajlović, Brocchi, Montella, Gattuso, Giampaolo, Pioli. Z tego towarzystwa byłby lepszy zespół piłkarski niż trenerski :prochno:


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 09 października 2019, 15:53

Allegri zostawił tam taki syf, że nikt nie jest w stanie go teraz posprzątać :)

a tak poważniej to ja Pioliego z Lazio miło wspominam, te kilka meczów tego klubu, które wtedy oglądałem były na prawdę spoko i powyżej potencjału tamtej drużyny więc nie skreślałbym go na starcie
Atalanta gra na tyle dobrze i na tyle dobrze punktuje, że z taką kadrą ACM i tak nie ma szans na LM a walka o LE nadal jest otwarta chociaż i na nią chętnych jest dość sporo


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 09 października 2019, 17:56

Dwa sezony Juve kiedy kończyliśmy na 7 miejscu czyli 09-10 i 10-11 były straszne i ciągnęły się w nieskończoność, a to były tylko dwa lata...To co muszą czuć kibicie Milanu? Ile to już lat nie byli w LM? 4? 5? Współczuję im.


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 27 października 2019, 19:36

Czy Milan wygląda tak zawsze, jak w dzisiejszym meczu z Romą? Beznadziejny, leniwy, drewniany zespół i klub, po którym została nazwa, herb i naszywka na koszulce z liczbą Pucharów Europy.

Boże jaka bieda :facepalm:


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Marat87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2011
Posty: 2470
Rejestracja: 17 maja 2011

Nieprzeczytany post 27 października 2019, 20:32

Za Giampaolo nawet gorzej.

Oni sa gdzieś w miejscu Interu gdy przejmował ich Thohir. Muszą teraz uregulować budżet, co zajmie im pewnie ze 2-3 okienka. Wtedy może ktoś ich przejmie i ruszą do przodu. To chyba jedyna droga dla nich w tym momencie. Może w międzyczasie uda się psim swędem ugrać czwarte miejsce, bo takie drużyny jak Lazio, Fiorentina, Roma czy Atalanta ( ci wyciągają obecnie maxa z prowadzonej od kilku lat mądrej polityki ) raczej nie są poza ich zasięgiem ze swoimi projektami.


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 27 października 2019, 21:38

Marat87 pisze:
27 października 2019, 20:32
Oni sa gdzieś w miejscu Interu gdy przejmował ich Thohir.
Przecież dla nich to jest komplement. Jakby wszystkim piłkarzom United połamać nogi to szanse w starciu z Milanem byłyby mniej więcej wyrównane.

Za naszych złych czasów, kiedy w Mediolanie biegali Ibra z Thiago Silvą, była jakaś motywacja żeby włączyć mecz, bo na boisku byli Del Piero, Nedved czy Buffon. Dla kogo kibic Milanu ma teraz włączyć TV?


Nie chce mi się już przeglądać transfermarkt, ale za tych wszystkich randomów (Lealo, Bagieta, Bennacer) + Biglię nie dałbym więcej niż 10 euro i dwóch piłek z Biedry. Ten klub to jest żywy dowód na to, że jak jesteś dyrektorem sportowym to nie zawsze znasz się na swojej pracy lepiej niż Janusz sprzed TV. Kto tam przeprowadza selekcję 'Korki Taczer'?

Taki Theo Hernandez wygląda jakby z Realu poszedł na wypożyczenie do IV ligowego beniaminka na ogranie. Nie dziwie im się, że wykluczyli się z Ligi Europy bo najzwyczajniej w świecie przynieśli by wyłącznie wstyd. Za wysokie progi na mediolańskie nogi.

Moim MOTM został Kessie, który wygląda jak czekoladowy pączek - Higuain to przy nim solidny kandydat do podium Mister Olympia. W pierwszej połowie próbuje dryblować dwóch gości we własnym polu karnym i prawie prezentuje gola Romie. W drugiej stoi metr o piłki i zaczyna machać swoją grubą dupą próbując imitować balans ciałem. Zawodnik Giallorossich nie dał się nabrać, zagarnął piłkę, pobiegł dalej a ten stoi jak strach na wróble. Do tego małe wyróżnienie dla randoma z 17stką na plecach, który zaczynając pressing na rywalu przechodzi od truchtu do marszu, po czym odwraca się plecami i idzie na własną połowę :prochno:


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
miczbi

Juventino
Juventino
Rejestracja: 20 maja 2019
Posty: 225
Rejestracja: 20 maja 2019

Nieprzeczytany post 22 grudnia 2019, 14:12

To co gra Milan w tym momencie jacy piłkarze tam grają to się nie mieści w głowie. Tam trzeba pogonić cały zarząd, połowę składu, trenera i zaczynać od zera. Boban, Maldini, Gazidis wydali przez ostatnie lata ponad pół miliarda euro na transfery !! I co ? ATALANTA prowadzi w 83 min 5 -0 !! Żal mi kibiców Milanu .


ODPOWIEDZ