Wszystko o Milanie

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 01 czerwca 2018, 08:58

New York Times w swoim dzisiejszym wydaniu jest przekonany, że Milan zostanie wyrzucony z LE.


vitoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 czerwca 2012
Posty: 1765
Rejestracja: 15 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 02 czerwca 2018, 23:07

Przyznam, że ostatnio trochę wypadłem z obiegu i to całe zamieszanie z Milanem gdzieś mnie ominęło, ale niezależnie od tego, jak ta sytuacja się zakończy, jeszcze bardziej doceniam teraz pracę, którą wykonali (i wykonują) Agnelli i Marotta. My dostaliśmy Vucinicia, podstarzałego Pirlo i Giaccheriniego, a Milaniści nakupili sobie piłkarzy za grube miliony i myśleli, że z miejsca zdobędą tytuł. A tu zonk. I jak widać, problemy nie skończyły się na boisku.


Osgiliath

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2009
Posty: 2706
Rejestracja: 01 lutego 2009

Nieprzeczytany post 26 czerwca 2018, 23:27

Tymczasem w Milanie burdel/pożar. Li, dotychczasowy właściciel Milanu, miał sprzedać swoje udziały, ale w ostatniej chwili się wycofał i teraz klub ma problem z właścicielem, a jutro ma być decyzja z FFP i najprawdopodobniej wykluczenie z Europy na rok.

Przyznam, że nie tak to miało u nich wyglądać, szczególnie po początkowych zakupach i nadziejach na kwalifikację do LM. Może przez fakt zakręconego kurka, braku funduszy i właściciela zrobią wyprzedaż i np. takiego Romagnoliego?


bendzamin

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 kwietnia 2009
Posty: 4225
Rejestracja: 18 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 27 czerwca 2018, 00:21

Osgiliath pisze:Może przez fakt zakręconego kurka, braku funduszy i właściciela zrobią wyprzedaż i np. takiego Romagnoliego?
Romagnoli chyba przedłużył kontrakt jak już było wiadomo o tym syfie, więc na to bym nie liczył. Dzisiaj agent Rodrigueza spotkał się z kierownictwem i powiedział, że jeśli przyjdzie oferta z klubu liczącego się w LM, to trzeba będzie ją ocenić, ale koleś jest chyba rzadki, a lewych obrońców na rynku raczej nie brakuje. Tak czy inaczej, nawet jeśli nie będzie wyprzedaży, to mają bardzo mocno utrudnioną sprawę transferów do klubu.

A Bonucciemu lecą najlepsze lata kariery :hellyes:


Obrazek
Osgiliath

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2009
Posty: 2706
Rejestracja: 01 lutego 2009

Nieprzeczytany post 27 czerwca 2018, 08:57

bendzamin pisze:
Osgiliath pisze:Może przez fakt zakręconego kurka, braku funduszy i właściciela zrobią wyprzedaż i np. takiego Romagnoliego?
Romagnoli chyba przedłużył kontrakt jak już było wiadomo o tym syfie, więc na to bym nie liczył. Dzisiaj agent Rodrigueza spotkał się z kierownictwem i powiedział, że jeśli przyjdzie oferta z klubu liczącego się w LM, to trzeba będzie ją ocenić, ale koleś jest chyba rzadki, a lewych obrońców na rynku raczej nie brakuje. Tak czy inaczej, nawet jeśli nie będzie wyprzedaży, to mają bardzo mocno utrudnioną sprawę transferów do klubu.

A Bonucciemu lecą najlepsze lata kariery :hellyes:
Wszystko ok, tylko jak im dokręcą jednak kurek, albo dowalą jakąś karę, to siłą rzeczy będą musieli sprzedawać nie szrot po taniości a tych kilku, którzy trochę kosztują typu Silva, czy właśnie Romagnoli, a myślę, że tematu nie odpuścimy lekko, tym bardziej że on się naszym od dawna podoba a do tego, skoro dłubiemy przy tym młodym obrońcy Ajaxu, za którego też musielibyśmy wydać sporo kasy, to i za Włocha (tym bardziej) tyle damy.

A Bonuc, cóż... Juve kolejny raz pokazało, że potrafi świetnie sobie poradzić z manierami pojedynczych graczy :) w Juve miał warunki na absolutnego topa, ale płakać po nim nie będę.


Garreat

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2004
Posty: 1705
Rejestracja: 16 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 27 czerwca 2018, 11:36

W Milanie zgodnie z planem.
Inter ma LM i robi sensowne transfery, a czerwoni to bagno śmierdzące na kilometr, taka prawda.
Ten cały 'Yonghong Li' to jakiś figurant, słup, pionek... brawo Banukki!


pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 27 czerwca 2018, 11:46

ale szanujcie Leo i jego horom curke, bo jak wiadomo tylko w Milanie mógł ją leczyć, no i wiadomo w życiu liczy się coś więcej niż piniundz :ok:


prezes3c pisze:
12 sierpnia 2020, 22:06
Sorek21 pisze:
12 sierpnia 2020, 21:45
Neymar mógł trzy gole wsadzić do przerwy.
A Juventus mógł 2 razy wygrać LM między 2015 a 2017
DonPatch

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 stycznia 2010
Posty: 810
Rejestracja: 02 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 27 czerwca 2018, 15:11


30mln € kary + wykluczenie na sezon 18/19

Z tego co widzę to jakiś redaktor stronki Milanu, więc chyba potwierdzone info.

e: bonusowo Bonus :prochno: https://pbs.twimg.com/media/DgskJ1DWAAYSLzb.jpg


Obrazek
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 27 czerwca 2018, 17:11

Oficjalnie Milan ban na 2 lata na europejskie puchary :rotfl: :ok:


Push3k

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 czerwca 2006
Posty: 3453
Rejestracja: 24 czerwca 2006

Nieprzeczytany post 27 czerwca 2018, 17:14

Ja już się dowiedziałem, że winny jest m.in. Juventus.


Loud
Louder!
MOTÖRHEAD
1945-2015 RIP Lemmy
Bobby X

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 maja 2009
Posty: 951
Rejestracja: 18 maja 2009

Nieprzeczytany post 27 czerwca 2018, 17:15

Mogą się odwołać i może im skrócą o rok, ale tak czy owak projekt Milan po chińsku nie wypalił. Dla mnie są neutralnym klubem i aż tak źle im nie życzę. Sami są sobie winni jednak i z perspektywy Ligi wielka szkoda, że taki szczał w pysk. Zwłaszcza, że Ci gorsi z Mediolanu grają w LM.


:allegri: na śmietnik
Mati1990

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 grudnia 2004
Posty: 1767
Rejestracja: 17 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 27 czerwca 2018, 17:17

Poprostu pisze:Oficjalnie Milan ban na 2 lata na europejskie puchary :rotfl: :ok:
Mi tam się chce śmiać teraz z leosia :prochno: No cóż, w sumie 8mln rocznie zrobiło swoje. Może kiedyś wygra ligę mistrzów. Ponoć jak przechodził to w którymś wywiadzie powiedział, że tam będzie mieć większe szanse wygrać europejski puchar niż w Juve, może i kiedyś tak, ale na tą chwilę, to co się stało z tym klubem...hmm no właśnie jak to określić, by nie urazić fanów Milanu? Niezły tam burdel :facepalm:


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 27 czerwca 2018, 17:22

Bobby X pisze:Mogą się odwołać i może im skrócą o rok, ale tak czy owak projekt Milan po chińsku nie wypalił. Dla mnie są neutralnym klubem i aż tak źle im nie życzę. Sami są sobie winni jednak i z perspektywy Ligi wielka szkoda, że taki szczał w pysk. Zwłaszcza, że Ci gorsi z Mediolanu grają w LM.
Kary im nie odwołają bo Li to słup i po tym jak wczoraj się nagle wycofał ze sprzedaży swoich udziałów na Milanie została postawiona gruba krecha. TAS nic im nie da.


Bobby X

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 maja 2009
Posty: 951
Rejestracja: 18 maja 2009

Nieprzeczytany post 27 czerwca 2018, 17:26

Poprostu pisze:
Bobby X pisze:Mogą się odwołać i może im skrócą o rok, ale tak czy owak projekt Milan po chińsku nie wypalił. Dla mnie są neutralnym klubem i aż tak źle im nie życzę. Sami są sobie winni jednak i z perspektywy Ligi wielka szkoda, że taki szczał w pysk. Zwłaszcza, że Ci gorsi z Mediolanu grają w LM.
Kary im nie odwołają bo Li to słup i po tym jak wczoraj się nagle wycofał ze sprzedaży swoich udziałów na Milanie została postawiona gruba krecha. TAS nic im nie da.
Czytałem. To strasznie śmierdzi od samego początku, nie wiem jak to załatwili, że to przeszło, ale ta "sprzedaż" przejdzie do historii wałków Serie A. Jak się to wszystko rozpieprzy to jeszcze AC wyląduje jak Parma w 5 lidze.

edit: na stronie Milanu piszą, że to źle przetłumaczony wyrok i faktycznie Milan wykluczony tylko na rok.


:allegri: na śmietnik
FalsoVero

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2008
Posty: 1230
Rejestracja: 17 maja 2008

Nieprzeczytany post 27 czerwca 2018, 17:36

Push3k pisze:Ja już się dowiedziałem, że winny jest m.in. Juventus.
Na jednej z polskich stron Milanu przeczytałem, że te przepis są bez sensu i chronią bogatszą klikę między innymi Juve :prochno:


"A ten muchy łapał ten Badstuber hehehe"-Jacek Gmoch 28.06.2012
ODPOWIEDZ