Wszystko o Milanie

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
gpl88

Milanista
Milanista
Rejestracja: 04 lipca 2017
Posty: 93
Rejestracja: 04 lipca 2017

Nieprzeczytany post 29 lipca 2017, 12:10

MRN pisze:Przeprosił ale wcale nie musiał. Fassone ostatnio obrósł w piórka i pcha się przed szereg, zachowuje się jakby pozjadał wszystkie rozumy ale Palotta dobrze powiedział, sam jest biznesmenem i ma głowę na karku.
Został wywołany do tablicy to się wypowiedział, podobnie jak było w starciu z Raiolą.
My bardzo cenimy to że gość nie owija w bawełnę i publicznie wyjaśnia takie rzeczy. Od poczatku szefowania mówili, że stawiają na otwartą komunikację i kibice na bieżąco będą wiedzieć co się w klubie dzieje.
A Palottcie po prostu żal tyłek ściska, że zaczniemy być dla nich groźnym rywalem i mogą wypaść poza top 3.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8611
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 29 lipca 2017, 16:02

Bardziej chodzi mi o to, że Fassone ze skromnego faceta przeobraził się VW takiego trochę aroganckiego buca a nie sztuką jest wydać leżącej na stole gotówki bez umiaru i potrzeby pokazania swego kunsztu. Nigdy nie przepadałem za Marottą ale cenię u niego skromność, klasę i wyważanie słów. Fassone bardzo daleko do klasy Marotty. A Palotta rzecz jasne nie może konkurować z chińskim konsorcjum ale teraz ma świetnego dyrektora sportowego więc może okazać się, że pieniądze sukcesu nie gwarantują. To zresztą zasada panującą nie od dziś. Na półmetku sezonu będziemy mądrzejsi ale na moje to Milan będzie musiał i tak uznać wyższość nawet Romy.


Obrazek
gpl88

Milanista
Milanista
Rejestracja: 04 lipca 2017
Posty: 93
Rejestracja: 04 lipca 2017

Nieprzeczytany post 29 lipca 2017, 16:31

MRN pisze:Bardziej chodzi mi o to, że Fassone ze skromnego faceta przeobraził się VW takiego trochę aroganckiego buca a nie sztuką jest wydać leżącej na stole gotówki bez umiaru i potrzeby pokazania swego kunsztu. Nigdy nie przepadałem za Marottą ale cenię u niego skromność, klasę i wyważanie słów. Fassone bardzo daleko do klasy Marotty. A Palotta rzecz jasne nie może konkurować z chińskim konsorcjum ale teraz ma świetnego dyrektora sportowego więc może okazać się, że pieniądze sukcesu nie gwarantują. To zresztą zasada panującą nie od dziś. Na półmetku sezonu będziemy mądrzejsi ale na moje to Milan będzie musiał i tak uznać wyższość nawet Romy.
Człowieku o czym Ty piszesz... Zobacz sobie za jakie kwoty my wyciągamy zawodników i weź pod uwagę, że mieliśmy 3/4 składu do wymiany. A później mów, że łatwo szastać kasą. Nie mów mi, że Bonucci z 42mln, Hakan za 22 czy RR za 18 to brak kunsztu...
Fassone w kulturalny sposób odpowiedzial troche cisnąć przy tym Palottcie i tyle. Nie wiem jakie Ty wypowiedzi czytasz ale ja w żadnej nie widzę "aroganckiego buca". Gość mówi otwarcie, rzeczowo i z kulturą. Za to jest ceniony obecnie.


Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 29 lipca 2017, 16:43

Dobra ale nie oszukujemy się, że kasa spłynęła z pożyczek. Zostaliście napompowani jak arabskie kluby kapitałem uj wie skąd tak naprawdę. Tylko Juventus jest ostoją włoskiego kapitału. Milan, Inter to już Chińskie kluby, za chińską mamonę. Ale dobrze, cieszę się, to pomoże Juve wejść na jeszcze wyższy poziom, tym bardziej, że Milan ani Inter już nie dogonią Juve. Przespali swoją szansę w ostatnich 10 latach. Będziecie dla nas po prostu trampoliną na jeszcze wyższą półkę, szczególnie finansową.


Obrazek
gpl88

Milanista
Milanista
Rejestracja: 04 lipca 2017
Posty: 93
Rejestracja: 04 lipca 2017

Nieprzeczytany post 29 lipca 2017, 18:04

Cabrini_idol pisze:Dobra ale nie oszukujemy się, że kasa spłynęła z pożyczek. Zostaliście napompowani jak arabskie kluby kapitałem uj wie skąd tak naprawdę. Tylko Juventus jest ostoją włoskiego kapitału. Milan, Inter to już Chińskie kluby, za chińską mamonę. Ale dobrze, cieszę się, to pomoże Juve wejść na jeszcze wyższy poziom, tym bardziej, że Milan ani Inter już nie dogonią Juve. Przespali swoją szansę w ostatnich 10 latach. Będziecie dla nas po prostu trampoliną na jeszcze wyższą półkę, szczególnie finansową.
Pożyczone zostało bodaj 140mln euro od Elliottu. Przy wkładzie Li na 740mln to jest niewiele. W 2 lata do spłacenia. Tym bardziej, że na rynku azjatyckim jest potężne pole do robienia kasy, a Milan tam ma kibiców od groma.

Jakoś włoski kapitał się nie pchał do inwestycji i gwarancji wzmocnienia drużyny


Milano1910

Milanista
Milanista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 czerwca 2014
Posty: 219
Rejestracja: 21 czerwca 2014

Nieprzeczytany post 29 lipca 2017, 19:42

Cabrini_idol pisze:Dobra ale nie oszukujemy się, że kasa spłynęła z pożyczek. Zostaliście napompowani jak arabskie kluby kapitałem uj wie skąd tak naprawdę. Tylko Juventus jest ostoją włoskiego kapitału. Milan, Inter to już Chińskie kluby, za chińską mamonę. Ale dobrze, cieszę się, to pomoże Juve wejść na jeszcze wyższy poziom, tym bardziej, że Milan ani Inter już nie dogonią Juve. Przespali swoją szansę w ostatnich 10 latach. Będziecie dla nas po prostu trampoliną na jeszcze wyższą półkę, szczególnie finansową.

Powiedz mi jeszcze numery totka na jutro i będę Ci bardzo wdzięczny. To po co w Milan ma startować w Serie A skoro już nigdy jej nie wygra, to samo pozostałe kluby. Ja też mogę powiedzieć, że skoro Juve przegrało tyle finałów pod rząd to też nigdy jej nie wygra, co oczywiście byłoby głupotą i nieprawdą i Bianconeri mogą wygrać Puchar Europy już w przyszłym sezonie


A co do właściciela. Myślisz, że Berlusconi i kibice nie woleli Włocha? Oczywiście, że woleli, ale nikogo nie stać na inwestycję w taki klub. Skoro we Włoszech nie było ratunku, to logiczne, że trzeba było szukać za granicą. Tekstów o pożyczkach nawet nie komentuję, bo wystarczy poczytać kilka wywiadów z Fassone.


Widzew RTS & AC Milan - Wierny zawsze. W dobrych i złych chwilach.
Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 29 lipca 2017, 19:49

Przecież Twój kolega po szalu napisał wyżej, że zapożyczyliście się u Eliotta na ponad 120 mln euro, oficjalnie (wg mnie więcej).


Nie wiem co Milan miał zrobić, nie moja brocha, nie jest to mój klub. Milan został doprowadzony do sytuacji, że musiał szukac bogatego wujka bo sam Berlusconi jak i klub był za słaby aby podnieść się z gleby. Fakt jest taki, że jesteście już Chińskim klubem. Tyle. Dla mnie to bardzo ważne aby Juventus został we Włoskich rekach, a tym bardziej w ,,tej samej rodzinie''. Wy sprzedaliście klub bo stary Berlusconi miał już wyj... na Milan, przynajmniej jeśli chodzi o finansowanie i pogonił was Chinolom. Mediolan made in China. Mam z tego powodu bekę i tyle. Milan made in China :D

Duzo bliżej wam będzie do PSG i MC niż do takich marek jak Juve lub Bayern. Za kilka lat sam się o tym przekonasz ;) Pytanie, kiedy Chińczykom znudzi się piłka nożną i was pogonią dalej.


Rozumiem, że to nie kibice wybierali taką opcję (sprzedaży Chińczykom/Arabom/itp). Wiem, że nadal kibice kochają swój klub. Ale cóż nie jest do przyjemne pewnie za bardzo, wiedząc, że to praktycznie Chiński a nie Włoski klub. Taka maskota skośnookich :)


Obrazek
Milano1910

Milanista
Milanista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 czerwca 2014
Posty: 219
Rejestracja: 21 czerwca 2014

Nieprzeczytany post 29 lipca 2017, 20:00

Cabrini_idol pisze:Duzo bliżej wam będzie do PSG i MC niż do takich marek jak Juve lub Bayern. Za kilka lat sam się o tym przekonasz ;) Pytanie, kiedy Chińczykom znudzi się piłka nożną i was pogonią dalej.
I tutaj z mojej strony zakończę dyskusję, bo widzę z jakim typem kibica mam do czynienia. Poziom tych zdań i porównywania tych klubów jest tak żałosny, że nie będę się do niego zniżał. Pozdrawiam.


Widzew RTS & AC Milan - Wierny zawsze. W dobrych i złych chwilach.
Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 29 lipca 2017, 20:08

Ale z czym ? No mam beke po prostu, że Milan spadł tak nisko, że musiał pogonić klub ludziom z drugiego końca świata. Jesteście już oficjalnie Chińskim klubem grającym we Włoszech. Dla mnie to jest śmieszne. Nie porównuję was do PSG czy MC. Za kilka lat to zrobię jak już będziecie takim z krwi i kości klubem wyprodukowanych na Chińskiej kasie i pompowaniu jej w klub. O ile Chińczykom będzie się chciało i będzie ich na to stać, bo nie jestem przekonany co do wypłacalności tej pseudo spółki, która nabyła Milan.

Przez tyle lat posucha a nagle w 2 miesiące wydajecie 200 mln euro. Skąd ta kasa? No z Chin, proste. Gdzie to finansowe fair play ? Uważasz, że to normalne ? Cieszysz się z takiego obrotu sprawy ? Czujesz, że Twój Milan to nadal Włoski klub ?Czy już bardziej made in China? Dlaczego uważasz, że Chińczycy zainwestowali w Milan ? Mają jakieś plany biznesowe co do Milanu? Traktują Milan jako markę, która pomoże im w promowaniu swojego kraju i swoich produktów ? Kiedy im się to znudzi ?


Obrazek
Alex96

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lutego 2014
Posty: 823
Rejestracja: 14 lutego 2014

Nieprzeczytany post 29 lipca 2017, 21:57

Milano1910 pisze:I tutaj z mojej strony zakończę dyskusję, bo widzę z jakim typem kibica mam do czynienia. Poziom tych zdań i porównywania tych klubów jest tak żałosny, że nie będę się do niego zniżał. Pozdrawiam.
I to najlepsze co możesz zrobić. Nie ma sensu kopać się z pudelkiem. :hellyes:
Mi pasuje, że Milan się wzmacnia, przynajmniej liga będzie ciekawsza. A to, że nie za włoską kase? No to juz wina Włochów, że ich nie stać. A wypominanie kasy "zagranicznej" jest co najmniej <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>.


Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 29 lipca 2017, 22:04

Ty to pewnie cieszyłbyś się nawet jakby Milan wygrał ligę ,,bo liga będzie ciekawsza'' :smile: .


Dobrze, że Ci zdjęli żółtą kartkę bo byłeś blisko wyautowania. Wszędzie gdzie się pojawiasz to prowokujesz i czepiasz się . Taki wrzód na pupie. Pan Alfa i Omega ,, wiele zainteresowań''.


Obrazek
gpl88

Milanista
Milanista
Rejestracja: 04 lipca 2017
Posty: 93
Rejestracja: 04 lipca 2017

Nieprzeczytany post 29 lipca 2017, 23:02

Cabrini_idol pisze:Ale z czym ? No mam beke po prostu, że Milan spadł tak nisko, że musiał pogonić klub ludziom z drugiego końca świata. Jesteście już oficjalnie Chińskim klubem grającym we Włoszech. Dla mnie to jest śmieszne. Nie porównuję was do PSG czy MC. Za kilka lat to zrobię jak już będziecie takim z krwi i kości klubem wyprodukowanych na Chińskiej kasie i pompowaniu jej w klub. O ile Chińczykom będzie się chciało i będzie ich na to stać, bo nie jestem przekonany co do wypłacalności tej pseudo spółki, która nabyła Milan.

Przez tyle lat posucha a nagle w 2 miesiące wydajecie 200 mln euro. Skąd ta kasa? No z Chin, proste. Gdzie to finansowe fair play ? Uważasz, że to normalne ? Cieszysz się z takiego obrotu sprawy ? Czujesz, że Twój Milan to nadal Włoski klub ?Czy już bardziej made in China? Dlaczego uważasz, że Chińczycy zainwestowali w Milan ? Mają jakieś plany biznesowe co do Milanu? Traktują Milan jako markę, która pomoże im w promowaniu swojego kraju i swoich produktów ? Kiedy im się to znudzi ?
Dziwne bo nie widzę żebyś cisnął po Romie, że jest amerykańskim klubem a przeszkadza Ci Milan. Real też się sprzedał arabom bo za kupe kasy dla banku Abu Dhabi usunęli krzyż z logo? United też ma zagranicznych właścicieli, można przykłady mnożyć ale widać Tobie przeszkadza tylko jak ktoś ma Chińskich właścicieli. Jakiś chinofob czy co ? Chiny to obecnie najgorzej druga gospodarka świata, mają kupę kasy to inwestują. Zaraz Fiorentina pójdzie pod młotek, takie są teraz realia, że w kluby trzeba pakować kupę kasy bo inaczej zapomnij o sukcesach a nie każdy może sobie na takie wydatki pozwolić. Gdyby Fininvest nie musiał płacić odszkodowania po przegranym procesie to by tego dołka nie było bo Berlusconi musiał zacisnąć pasa i sprzedać lepszych żeby długi pokryć.

Jak będziemy się cieszyć w przyszłości z 8 wygranej w LM to mnie będzie akurat obchodzić kto piłkarzom pensje płaci... To dla Chińczyków inwestycja, gość zainwestował dorobek życia więc będzie chciał zarobić a to będzie możliwe przez sukcesy sportowe. I w chinach można dzięki nim zgarnąć majątek.

I nie bądź tak pewny Juventusu, do końca świata nie będziecie wygrywać. Za 2-3 lata może już nie być tak łatwo o scudetto.


jpjp5

Juventino
Juventino
Rejestracja: 12 września 2011
Posty: 253
Rejestracja: 12 września 2011

Nieprzeczytany post 30 lipca 2017, 11:02

Cabrini idol jak czytam te Twoje wypowiedzi to czuje sie jak w piaskownicy. Nasz klub jest a twoj gorszy hahaha. Co z tego że Milan kupili Chinole? I nie Milan nie będzie chińskim klubem, bo on w przeciwieństwie do MC, PSG ma historię bogatą w sukcesy międzynarodowe, które są lepsze od naszych. I przez ten pryzmat Milan dalej będzie jak najbardziej włoskim klubem. Naucz się że piłka nożna to biznes i jeżeli nie opłaca się się go dalej trzymać to trzeba go sprzedać. A ten co go kupuje musi inwestować, bo inaczej nic by się nie zmieniło. Zreszta to chyba Berlusconi wymusił na Chińczykach że muszą zainwestować w transfery tyle kasy.

Bardzo dobre posunięcie ze strony Milanu, dobre transfery ale pamiętajcie że pieniądze nie grają. Ale Milan buduje skład bardzo mądrze bo zaczynając od defensywy. Idziecie w dobrą stronę. Na razie Juve jest najsilniejsze z całej ligi, ale to jest piłka wszystko się może zdarzyć.


Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 30 lipca 2017, 11:16

Czyli jakby nas Araby wykupily albo rząd Korei Północnej to byś powiedział ,,no i co z tego jak mają pieniądze". :facepalm:


Różnimy się w pojęciu ,,klub i historia". Naucz się, że dla kibiców to nie biznes a w wielu przypadkach miłość. Jak dla Ciebie to tylko biznes to współczuję z oglądania tego sportu.


Obrazek
jpjp5

Juventino
Juventino
Rejestracja: 12 września 2011
Posty: 253
Rejestracja: 12 września 2011

Nieprzeczytany post 30 lipca 2017, 11:36

Cabrini_idol pisze:Czyli jakby nas Araby wykupily albo rząd Korei Północnej to byś powiedział ,,no i co z tego jak mają pieniądze". :facepalm:


Różnimy się w pojęciu ,,klub i historia". Naucz się, że dla kibiców to nie biznes a w wielu przypadkach miłość. Jak dla Ciebie to tylko biznes to współczuję z oglądania tego sportu.
A Ty co byś zrobił? Poszedł do prezesa i błagał żeby nie sprzedawał, żeby się dalej zadłużał? Czy może zrobił ściepę wśród kibiców i kupił klub?

Nie dla mnie to nie tylko biznes, ale widocznie dla Ciebie to tylko miłość i nie rozumiesz, że niektórych rzeczy nie da się przeskoczyć. Naucz się że to klub piłkarski to też biznes.


ODPOWIEDZ