Wszystko o Milanie

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
Milano1910

Milanista
Milanista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 czerwca 2014
Posty: 219
Rejestracja: 21 czerwca 2014

Nieprzeczytany post 23 grudnia 2015, 16:06

Cóż jeśli chodzi o Donnarumme to sprawa ma się tak:

-Bez wątpienia jeden z największych talentów we Włoszech
-Debiut na takiej pozycji jak bramkarz w wieku zaledwie 16 lat to ogromna sprawa
-Emanuje od niego czasami nawet zbyt duża pewność kiedy ma piłkę
-Broni dość pewnie

ALE!

-Bardzo słaba gra nogami, a wręcz czasami karygodna. Zresztą to samo się tyczy Lopeza.
-Wiek może być dla niego zarówno przekleństwem jak i zbawieniem
- No i numer 3 czyli Raiola...


Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 23 grudnia 2015, 16:33

Na poprawę gry nogami nigdy nie jest za późno, mam wrażenie, że Buffon dopiero sezon/dwa temu bardzo mocno się pod tym względem ogarnął. Dawniej gdy tylko miał piłkę i był pod pressingiem zawodnika przeciwników, serce wskakiwało mi do gardła, gdy przyjmował ją na dwa razy, bądź wybijał desperacko w trybuny. Teraz jestem jakoś spokojniejszy, wydaje mi się, że od tego słynnego błędu przy wyrównaniu Lecce w sezonie 11/12 jakoś bardziej się koncentruje gdy dostaje piłkę.

Inne przykłady braku koncentracji (bądź faktycznie skilla) Gigiego:



Donnarumma oczywiscie kozak, chociaż niedawno Scuffet także bardzo młodo zadebiutował w Udinese i póki co słuch po nim zaginął. Tutaj historia może być nieco inna, bo chłopak ma parametry jakich dawno nie widziałem, zwłaszcza zasięg ramion jakiś niesamowity.


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7314
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 23 grudnia 2015, 16:43

Il Fenomeno pisze:
1:08 - powinien raczej wyjść z bramki i skrócić kąt

a ogólnie mówiąc to za dużo było w ostatnich latach młodych bramkarzy, którzy po dobrej jednej rundzie czy nawet sezonie zatrzymali się w miejscu i nie byli warci uwagi klubów z czuba tabeli dlatego ciężko coś wyrokować już teraz wg mnie, ale dla reprezentacji Włoch byłoby cudownie jeśli coś by z niego było... mogłaby nastąpić idealna zmiana pokoleniowa w bramce Azzurich


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Il Fenomeno

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 stycznia 2009
Posty: 1032
Rejestracja: 31 stycznia 2009

Nieprzeczytany post 23 grudnia 2015, 17:30

Vincitore pisze:niedawno Scuffet także bardzo młodo zadebiutował w Udinese i póki co słuch po nim zaginął
Scuffet miał pecha, że po jego mocnym wejściu w sezonie 2013–14 w Udinese nastąpiła zmiana trenera. Stramaccioni postawił na doświadczonego bramkarza, a sam Scuffet połamał się na treningu po 1. czy 2. kolejce i przechodził rekonwalescencje. Łącznie zagrał w poprzednim sezonie 5 meczów. Teraz jest podstawowym bramkarzem Calcio Como z Serie B.

Ciekaw jestem co zrobi trener reprezentacji do lat 21. Przywiązuje się do nazwisk. Bardi przed EURO U21 w ogóle nie grał, Sportiello natomiast w Atalancie pokazywał wysoką formę, a i tak bronił wychowanek Interu. Teraz Cragno cały sezon przesiedzi na ławce, bo nie po to został sprowadzony Storari, by nie grać. Donnarumma mocno zaczął naciskać z poziomu Serie A, a w B co mecz broni Scuffet.



Obrazek


Obrazek
annihilator1988

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 listopada 2009
Posty: 2962
Rejestracja: 27 listopada 2009

Nieprzeczytany post 30 grudnia 2015, 10:57

Milan wzmacnia obronę, na swój sposób, albowiem na ich celowniku są: Caseres, Vidić i Ivanović :D Jedynie Martin, bo przecież 27-latek, mógłby być przyszłością obrony, pozostała dwójka ma może 2 lata gry na najwyższym poziomie. Ale fajnie jest, 3 transfery i właściwie każdy może być za darmo. :D Łysy ich pościąga i powie, że defensywa jest kompletna :hellyes: Aha, ponoć Kevin wraca do Milanu :lol:


ktośtam na forum p$g pisze:Odnoszę wrażenie, że Ibra nie jest związany z PSG
zoff

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2006
Posty: 3523
Rejestracja: 12 lipca 2006

Nieprzeczytany post 13 stycznia 2016, 23:44

Milan wygrywa z Carpi, a Bacca ostro po bandzie.



Obrazek
sebatiaen

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 kwietnia 2010
Posty: 1617
Rejestracja: 03 kwietnia 2010

Nieprzeczytany post 14 stycznia 2016, 01:15

co niby tam widzisz ostro bandzie? ruch ręką? czy bramka na pustą bramke z piętki?
jak bysmy mieli się przyczepiac takich alcji z ręką zo było by co mecz kilkanascie takich akcji.


pablo1503

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 3440
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 14 stycznia 2016, 01:22

sebatiaen pisze:co niby tam widzisz ostro bandzie? ruch ręką? czy bramka na pustą bramke z piętki?
jak bysmy mieli się przyczepiac takich alcji z ręką zo było by co mecz kilkanascie takich akcji.
Piłeś coś pisząc ten komentarz, czy może paliłeś?
Jaka piętka, jaka akcja z ręką? Kolega wstawił bramkę Bacci zdobytą 'raboną', a Ty szukasz drugiego dna. :lol:
Aż jestem w szoku, że Milan gładko wygrał.


Obrazek
krystiank

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 listopada 2003
Posty: 570
Rejestracja: 01 listopada 2003

Nieprzeczytany post 15 stycznia 2016, 10:20



MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8611
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 15 stycznia 2016, 11:24

Dlaczego ? Conte niech sobie idzie gdzie chce...
Jedynie Lippiego byłoby ciężko mi przełknąć w Milanie...


Obrazek
Kucharius1

Juventino
Juventino
Rejestracja: 04 listopada 2011
Posty: 1263
Rejestracja: 04 listopada 2011

Nieprzeczytany post 15 stycznia 2016, 11:30

Lippi był już trenerem Interu, więc Milan to jednak półka wyżej ;)

Co do Conte, pojedynki z nim były by ciekawe, lecz wątpię że wybrałby ich ofertę mając na stole kontrakty z BPL, gdzie mógłbym sam sprowadzać sobie piłkarzy.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8611
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 15 stycznia 2016, 11:33

Kucharius1 pisze:Lippi był już trenerem Interu
Nigdy nie potrafiłem tego zrozumieć ale mimo wszystko nie chciałbym aby trafił do Milanu...natomiast los Conte jest mi obojętny... ;)


Obrazek
Ouh_yeah

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 sierpnia 2010
Posty: 7749
Rejestracja: 06 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 15 stycznia 2016, 11:48

Kucharius, co dokładnie masz na myśli z tymi ofertami z BPL? Sądzisz, że pojawią się dla Conte jakieś poważne propozycje? Chyba za słabe ma nazwisko na czołowe kluby, a czy jakieś średniaki będą dla niego aż tak kuszące ze względu na możliwości finansowe? Jakoś nie widzę tego.


namelessKING

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2005
Posty: 67
Rejestracja: 13 października 2005

Nieprzeczytany post 15 stycznia 2016, 12:41

Ouh_yeah pisze:Kucharius, co dokładnie masz na myśli z tymi ofertami z BPL? Sądzisz, że pojawią się dla Conte jakieś poważne propozycje? Chyba za słabe ma nazwisko na czołowe kluby, a czy jakieś średniaki będą dla niego aż tak kuszące ze względu na możliwości finansowe? Jakoś nie widzę tego.
Jakiś czas temu głośno było o tym, że Conte to marzenie Abramowicza w Chelsea. Konkretne oferty? Ciężko o nie na tym etapie sezonu. Pohukiwania prasy to jedyne co może wróżyć o ewentualnych przetasowaniach trenerskich w lecie.


Sebkovič

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 października 2008
Posty: 285
Rejestracja: 23 października 2008

Nieprzeczytany post 28 lutego 2016, 09:35

Balotelli znowu wchodzi z ławki w samej końcówce ,,dla zabicia czasu". Facet jest kompletnie bez formy.


JUVE STORIA DI UN GRANDE AMORE!
Seba :roll:🏆🏆🏆🏆🏆
ODPOWIEDZ