Wszystko o Milanie

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
Asus3

Juventino
Juventino
Rejestracja: 02 listopada 2010
Posty: 209
Rejestracja: 02 listopada 2010

Nieprzeczytany post 13 kwietnia 2015, 20:31

To nie Mexes zawalił gola, tylko Menez, który robił z siebie Ronaldinho i znów nie wyszło.


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 19 kwietnia 2015, 21:40

Ogląda ktoś derby? Jeśli nie to dobrze robi :D


Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 19 kwietnia 2015, 21:49

Derby to poziom ligi czeskiej. Przy takim obrocie spraw w Mediolanie Juventus kolejne 4 lata bedzie domimowal w lidze, bo tylko zespoły z Mediolanu przy calym szacunku do Romy i Napoli, moga powalczyc z Juve o dominację.


Tak rzadkich derbów nie widzialem chyba nigdy.


Lyon- S.Etienne o wiele ciekawszy mecz, szybszy, lepszy technicznie. Ligue One coraz blizej Serie A, jak juz ich nie przeskoczyli. Oczywiscie patrząc na atrakcyjność.
Ostatnio zmieniony 19 kwietnia 2015, 22:43 przez Cabrini_idol, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
Hed

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 sierpnia 2006
Posty: 1302
Rejestracja: 23 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 19 kwietnia 2015, 22:23

Ktos wie czemu nie gral dzisiaj od poczatku szakiri? :)

P.s widzieliscie samoboja Mexesa i ten faul Palacio, jak dla mnie jaja na kiju co ten Pajacio zrobil.


szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6203
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 19 kwietnia 2015, 22:25

Nie wiem czego oczekujecie, ale w tym meczu grają dwie drużyny ze środka tabeli...


Lambi120

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 maja 2011
Posty: 289
Rejestracja: 05 maja 2011

Nieprzeczytany post 19 kwietnia 2015, 22:50

Mi to przypominało zawody o to kto jest większym paralitykiem, a że obie(w obecnej formie rzecz jasna) zamykają skalę to też mecz musiał zakończyć się remisem.


Principino

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 listopada 2012
Posty: 367
Rejestracja: 06 listopada 2012

Nieprzeczytany post 19 kwietnia 2015, 22:56

Przecież ten mecz można porównać do derbów Genui, to ten sam poziom.


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 20 kwietnia 2015, 00:09

A kibice interu i Milanu się oburzali, że to mecz Juve z Lazio postrzegano za hit tej kolejki. :rotfl: Od dłuższego czasu nikogo postronnego te derby już nie interesują. Poziom tak słaby, że niemal nie zasnąłem.


D-Rose

Juventino
Juventino
Rejestracja: 01 stycznia 2007
Posty: 1863
Rejestracja: 01 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 20 kwietnia 2015, 00:44

Obrazek


-21 i -15 ktore widniało w orginale wydwało mi sie dnem. No ale jak widac Mediolan zawsze stanie na wysokosci zadania i jeszcze w to dno będzie pukac od spodu. :twisted: :rotfl:


Obrazek
krystiank

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 listopada 2003
Posty: 570
Rejestracja: 01 listopada 2003

Nieprzeczytany post 20 kwietnia 2015, 07:09

mrozzi pisze:A kibice interu i Milanu się oburzali, że to mecz Juve z Lazio postrzegano za hit tej kolejki. :rotfl: Od dłuższego czasu nikogo postronnego te derby już nie interesują. Poziom tak słaby, że niemal nie zasnąłem.
Oni burzyli się, wciąż sie oburzają i będą się oburzać. Dzieciakom nie przetłumaczysz że ich kluby są słabe. Fani Interu nie przyjmą do świadomości ze Juve jest nie winne w Calciopoli a Milanu to już w ogóle, gadanie że wrócimy gdzie nasze miejsce czyli 7-8 w tabeli ;) :C


Sandro.

Milanista
Milanista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 listopada 2012
Posty: 75
Rejestracja: 19 listopada 2012

Nieprzeczytany post 20 kwietnia 2015, 17:07

krystiank
Nieźle widzę masz skoro łykasz teksty jakiś gimbusów którzy obrzucają się gównem z byle jakiego powodu pod newsami a ich wiek pewnie nie przekracza 14stki. Idąc twoją logiką fani Juve wcale nie są gorsi ale jakoś nie rajcuje mnie wypisywanie na forach kto jest taki a taki i kto co gada, serio słabe to jest.

A derby? no cóż, DO DUPY co tu więcej gadać. Ale pozdrawiam tego kto oczekiwał jakiegoś super wypasionego widowiska, tartak Milanu na dodatek bez trenera kontra zapyziały Inter - jak inaczej mogło to wyglądać? ale rozumiem że pocisnąć trzeba bo tak jest prawilnie :bravo:


Don Paolo

Juventino
Juventino
Rejestracja: 27 kwietnia 2013
Posty: 613
Rejestracja: 27 kwietnia 2013

Nieprzeczytany post 20 kwietnia 2015, 17:24

Cabrini_idol pisze:Lyon- S.Etienne o wiele ciekawszy mecz, szybszy, lepszy technicznie. Ligue One coraz blizej Serie A, jak juz ich nie przeskoczyli. Oczywiscie patrząc na atrakcyjność.
Serio? Dla mnie to bardzo mdłe rozgrywki. Nigdy nie postrzegałem ich jako atrakcyjne w tym znaczeniu do jakiego pijesz.

Jeśli chcesz obejrzeć atrakcyjne rozgrywki to polecam ligę australijską. Nie zawiedziesz się.

Super tempo, nieprzewidywalne mecze, hokejowe wyniki.

Principino pisze:Przecież ten mecz można porównać do derbów Genui, to ten sam poziom.
Derby Genui od jakiegoś czasu stoją na wyższym poziomie.

Myślę, że derby Turynu również.


Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 20 kwietnia 2015, 17:38

Może i mdłe, ale mamy 2 drużyny w 1/4 LM w tym sezonie, czego Wlosi juz dawno nie zrealizowali.


Monaco to półka wyzej niz Roma. PSG to półka wyzej niz Napoli a ten sam kaliber co Juve.

Za rok do tego grona dojdzie Lyon, który ma niesmowicie utalentowaną grupe pilkarzy, ktorzy juz teraz walcza o mistrzostwo z obrzydliwie bogatym PSG.

A Włochy to Juve i długo długo nic.

Poza tym mam wrażenie, że od dobrych kilku lat (5-6) Ligue one wydaje dużo więcej talentów nic Serie A, która jest w odwrocie w kwestii promowania młodych i ich kształtowania.


Obrazek
pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 20 kwietnia 2015, 17:45

Tan cały Tuchajbej czy jak mu tam, który od dawna był przez media wymieniany w kontekście zakupu akcji Milanu, ponoć poinformował, że w najbliższą niedzielę przyleci do Mediolanu by sfinalizować rozmowy. Ciekawe.


Obrazek
mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 20 kwietnia 2015, 17:49

Sandro. pisze:Ale pozdrawiam tego kto oczekiwał jakiegoś super wypasionego widowiska, tartak Milanu na dodatek bez trenera kontra zapyziały Inter - jak inaczej mogło to wyglądać? ale rozumiem że pocisnąć trzeba bo tak jest prawilnie :bravo:
Szczerze? Ja włączyłem mecz licząc na atrakcyjne zawody. Serio. Co jak co, ale obie ekipy mają mnóstwo do udowodnienia.


ODPOWIEDZ