Wszystko o Milanie

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7348
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 03 kwietnia 2015, 00:08

Obrazek
Zmienić herb, sponsora i koszulka na 15/16 jak znalazł :D


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7314
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 03 kwietnia 2015, 08:26

Vimes pisze:Hello Kitty sponsorem AC Milan: http://www.acmilan.com/en/news/show/156749 :prochno:.
ten news jest z 31 marca... jeśli to rzeczywiście prawda to genialne posunięcie Mediolańczyków, nie wymyśliłbym nic lepszego żeby dotrzeć do najmłodszych dzieci i od bobasa zaszczepiać w nich sympatię do klubu


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 03 kwietnia 2015, 09:12

Ostatnio staram się mniej więcej śledzić doniesienia dotyczące sprzedaży akcji Milanu i w zasadzie to hello kitty ładnie komponuje się z postaciami (niby) chcącymi nabyć pakiet Rossonerich. Jakiś mr. Pink, mr Bi, mr Zong, w tle Tuchajbej czy jak mu tam (pewnie ten z Ogniem i Mieczem :D ). Czytając o tym wszystkim czuję się, jakbym się przeniósł o 20 lat do tyłu i oglądał Czarodziejki z księżyca :D


Obrazek
wojczech7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2008
Posty: 2195
Rejestracja: 16 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 03 kwietnia 2015, 10:37

Zabawię się w Łukasza:
pumex pisze:jakbym (...) oglądał Czarodziejki z księżyca :D
Czarodziejkę z Księżyca.

:prochno:


"Błogosławiony, kto nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa."
ZaperJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 sierpnia 2011
Posty: 124
Rejestracja: 31 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 12 kwietnia 2015, 20:31

Za chwilę zaczyna się mecz Milan - Sampdoria i jeżeli tak przyjrzeć się składom obu drużyn, to można dojść do wniosku, że Sampa wcale kadrowo nie odstaje. Do czego to już doszło w Mediolanie :D


Hed

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 sierpnia 2006
Posty: 1302
Rejestracja: 23 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 12 kwietnia 2015, 22:41

Ogladalem dzisiejszy mecz Milanu i dziwie sie ze tak malo gra Suso bo dzisiaj wszedl w drugiej polowie i zagral calkiem niezle spotkanie, mysle ze chlopak powinien sie przebic do podstawy.


Milano1910

Milanista
Milanista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 czerwca 2014
Posty: 219
Rejestracja: 21 czerwca 2014

Nieprzeczytany post 12 kwietnia 2015, 22:42

Ja zadaje sobie to samo pytanie. Piękny mecz Hiszpana


pablo1503

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 3440
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 12 kwietnia 2015, 23:00

Mi też się podobał. Wyglądem i stylem gry bardzo przypominał mi Isco. Wiadomo, jeszcze nie ta klasa, ale kto wie, co przyniesie przyszłość. Chłopak ma papiery na grę.


Obrazek
zoff

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2006
Posty: 3523
Rejestracja: 12 lipca 2006

Nieprzeczytany post 12 kwietnia 2015, 23:15

Spotkania oglądać nie mogłem. Ale bramka Soriano prowokuje mnie do pytania, które stawiam sobie już od 1,5 roku. Dlaczego w Milanie starają zrobić z Mexesa na siłę gracza pierwszego składu?


Obrazek
Marat87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2011
Posty: 2473
Rejestracja: 17 maja 2011

Nieprzeczytany post 12 kwietnia 2015, 23:28

Też zawsze uważałem, że tam powinien być Bonera, to przecież człowiek który prowadził Milan dwukrotnie do triumfu w LM! :prochno:
Tak gadasz, jakby Milan miał kogoś lepszego. Dziś Mexes, jutro Rami, a pojutrze Paletta zrobi błąd. Z grubsza to są panowie na tym samym poziomie, więc nie dziwię się że Mexes gra. Zapata już dawno został skreślony, bo też non stop robił babole. O Bonerze nawet nie wspomne, bo ten to ma na drugie imię babol.


Ouh_yeah

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 sierpnia 2010
Posty: 7749
Rejestracja: 06 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 12 kwietnia 2015, 23:29

Głównie dlatego, że to najlepiej zarabiający gracz w zespole (i bodajże pierwsza piątka całej Serie A). Facet w zasadzie od samego początku swojej przygody z Milanem bardziej jest do odstrzału, niż do podstawowej jedenastki, ale reszta stoperów na podobnym pułapie, a nikt nie chciał się przyznać do bardzo kosztownej pomyłki i jakoś tak dociągnęli już prawie do końca kontraktu Mexesa.


Alex96

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lutego 2014
Posty: 823
Rejestracja: 14 lutego 2014

Nieprzeczytany post 13 kwietnia 2015, 00:02

zoff pisze:Spotkania oglądać nie mogłem. Ale bramka Soriano prowokuje mnie do pytania, które stawiam sobie już od 1,5 roku. Dlaczego w Milanie starają zrobić z Mexesa na siłę gracza pierwszego składu?
Na tyle na ile sie orientuje to Mexes od kilku kolejek gra w podstawie (po zawieszeniu) od poczatku sezonu Inzaghi stawial na Alexa/Ramiego/Zapate.
Druga sprawa, kto odpuscil krycie Soriano? Mexes? No chyba nie...


Pluto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 października 2002
Posty: 2693
Rejestracja: 17 października 2002

Nieprzeczytany post 13 kwietnia 2015, 12:30

W Milanie coraz weselej, i wcale nie mam na myśli tego, że zgasło im podczas meczu światło, którego elektrownia nie zgodziła się wypożyczyć z prawem pierwokupu. :smile:

Przymierzając się do nich ponoć Chińczycy i to nie byle jacy bo konsorcjum, które mają tworzyć Wanda, Alibaba i Wahaha :prochno:. Całym przedsięwzięciem ma sterować chiński rząd, który chce w dwa lata wznieść Milan na poziom Realu. Atmosfera absurdu gęstnieje ale może coś mi umyka. Inwestorzy mogą przy okazji przejęcia klubu spłacić długi, popchnąć budowę stadionu ale w jaki sposób mieliby na dzień dobry sfinansować transfery pokroju Cavaniego (a tym ostatnio podniecają się przyjaciele z Mediolanu)? Drugi raz (po PSG) wałek w stylu kontraktu sponsorskiego na promowanie chińskiej kultury czy Alibaba na koszulkach za 200 mln nie przejdzie.


mateusz6

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 sierpnia 2009
Posty: 1195
Rejestracja: 13 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 13 kwietnia 2015, 12:47

To proste. Niech tych Cavanich itd zakontraktuje jakiś klubik z Chin i powypożycza do Milanu. Z kasą wszystko się będzie zgadzało Platiniemu.


Nigdy nie jest tak źle, żeby nie mogło być gorzej.
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7314
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 13 kwietnia 2015, 14:16

świetne rozwiązanie a i przy okazji mieliby znakomity klub kokosa w tych Chinach ;)


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
ODPOWIEDZ