Wszystko o Milanie

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 4000
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 16 lutego 2014, 12:38

Ehhh ten Mario. Gdyby on tylko miał tak poukładane w głowie, to byłby z niego mega grajek.


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
bendzamin

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 kwietnia 2009
Posty: 4225
Rejestracja: 18 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 16 lutego 2014, 12:48

Gdyby miał poukładane w głowie albo gdyby potrafił grać co tydzień na takim samym, wysokim poziomie, to nie byłoby go w Milanie ani w ogóle w Serie A.


Obrazek
Piti

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 czerwca 2012
Posty: 2017
Rejestracja: 02 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 16 lutego 2014, 12:50

tylko ze Balo nie grał z Bolonią na wysokim poziomie, grał taką samą padake jak z Napoli tyle że wyszedł mu 1 strzał, tak jak od czasu do czasu wychodzi Quagliarelli czy Lodiemu.


Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 4000
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 16 lutego 2014, 12:58

Bazyliszek pisze:tylko ze Balo nie grał z Bolonią na wysokim poziomie, grał taką samą padake jak z Napoli tyle że wyszedł mu 1 strzał, tak jak od czasu do czasu wychodzi Quagliarelli czy Lodiemu.
A no fakt, pamietam bramki tej trójki w półfinale Euro z Niemcami.

Wróc, przecież to był Mario.


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
Tacchinardi.

Juventino
Juventino
Rejestracja: 16 stycznia 2012
Posty: 222
Rejestracja: 16 stycznia 2012

Nieprzeczytany post 16 lutego 2014, 15:48

Adrian27th pisze:
Bazyliszek pisze:tylko ze Balo nie grał z Bolonią na wysokim poziomie, grał taką samą padake jak z Napoli tyle że wyszedł mu 1 strzał, tak jak od czasu do czasu wychodzi Quagliarelli czy Lodiemu.
A no fakt, pamietam bramki tej trójki w półfinale Euro z Niemcami.

Wróc, przecież to był Mario.
Taaaak, całe Euro grał znakomicie przecież. A nie, w sumie to zawodził na boisku, a rządził w internecie :doh:


Obrazek
bendzamin

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 kwietnia 2009
Posty: 4225
Rejestracja: 18 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 06 marca 2014, 00:12

Bloomberg donosi, że Lazard (firma, która pomagała Morattiemu w sprzedaży Interu temu śmiesznemu koreańskiemu raperowi) kontaktował się w imieniu Berlusconiego z potencjalnymi kupcami na Milan. Zbliża się koniec ery na San Siro?


Obrazek
Arbuzini

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 sierpnia 2008
Posty: 5251
Rejestracja: 17 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 06 marca 2014, 19:45

Sprzedaż Milanu w ręce jakiegoś dziwnego i egzotycznego właściciela będzie smutnym dniem w historii włoskiej piłki. Szczerzę mam nadzieję, że jeśli znajdzie się kupiec to będzie to ktoś ogarnięty. Roma też chyba jakiś czas temu została sprzedana, ale w końcu udało im się obrać dobry kierunek.

Czytałem dzisiaj wywiad z Menezem. Osiągnięcie porozumienia z PSG jest praktycznie niemożliwe. Zawodnik szuka miejsca, gdzie będzie mógł grać regularnie. Ze względu na taktykę raczej odpadniemy, ale taki Milan grający 4231 będzie dla niego dobrym miejscem. Lepszy Francuz niż Robinho, a i operacja wymiany zamknie się na plusie. Tacy zawodnicy jak Sagna, Musacchio, czy Montoya są dla Milanu teoretycznie szalenie atrakcyjni, ale jakoś nie słychać specjalnie o tym żeby się nimi interesowali. Bacary w sumie dość wiekowy, ale chyba nie narzekałbym na jego transfer. Szalenie ciężko o kogoś rozgarniętego na prawą stronę.

Milanu w przyszłej edycji LM raczej nie zobaczymy, ale chciałbym żeby dobrze wypadli w LE, a na to już mają szansę. Mam nadzieję, że na koniec sezonu uda im się przegonić Inter.


Don Paolo

Juventino
Juventino
Rejestracja: 27 kwietnia 2013
Posty: 613
Rejestracja: 27 kwietnia 2013

Nieprzeczytany post 07 marca 2014, 03:57

@Arbuzini

Po przeczytaniu tego niemal uroniłem łzę.

Ciekawe ilu Milanistów rozczulało się tak nad Juventusem po farsopoli :think:

Mam nadzieję, że w niebycie pozostaną na wieki, a ich miejsce zajmie ktoś mniej utytułowany. Napoli, Fiorentina, Roma, Lazio... szczerze? Wszystko mi jedno.

Teraźniejszą sytuacją Milanu się wręcz upajam. Ich obecne miejsce w tabeli jest jak miód dla mojego podniebienia.

Mediolan toleruje tylko z pobudek turystycznych - wszystkim innym gardzę. Pluję na tamtejsze kluby i to całe ich zakłamane środowisko, rzygam mediolańskimi mediami oczerniającymi przy każdej możliwej okazji Juventus.

Wcale nie jest mi żal tego miasta oraz tamtych klubów i ich kibiców.

Inter i Milan przez te wszystkie lata nie zasłużyły sobie nawet na odrobinę współczucia ze strony środowiska bianconerich.


Alex96

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lutego 2014
Posty: 823
Rejestracja: 14 lutego 2014

Nieprzeczytany post 07 marca 2014, 17:49

Na ich stronie znalazlem cos takiego:
Dziennikarze zgromadzeni w Palazzo Giustiniani pytali wczoraj Silvio Berlusconiego o plotki dotyczące prób sprzedaży klubu. Honorowy prezes rossonerich stwierdził krótko: "Chcę ponownie zapewnić kibiców, że nie mam zamiaru sprzedawać Milanu"


Asus3

Juventino
Juventino
Rejestracja: 02 listopada 2010
Posty: 209
Rejestracja: 02 listopada 2010

Nieprzeczytany post 08 marca 2014, 06:19

Tak samo zawsze zapewniają że sprzedaż kluczowych graczy jest niemożliwa, a za tydzień wyprzedają co lepszych, albo zamieniają na Matriego. :lol:


Castiel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 maja 2010
Posty: 3182
Rejestracja: 24 maja 2010

Nieprzeczytany post 08 marca 2014, 20:08

AC Milan R.I.P masakra. Kolejna porażka. Jak nie znajdą pod biurkiem Silvio minimum 100mln to zespołowi będzie bardzo ciężko wejść z powrotem do czołówki.


Asus3

Juventino
Juventino
Rejestracja: 02 listopada 2010
Posty: 209
Rejestracja: 02 listopada 2010

Nieprzeczytany post 08 marca 2014, 21:49

Prawie każdy kto przychodzi, w przeciągu max kilku spotkań dostosowuje się do poziomu całej reszty, niedawno takiego Hondę grającego jak w kadrze i jak w CSKA chciało wielu, tak samo dla wielu wzmocnieniem byłby nadal Essien. Z meczu na mecz nowe nabytki grają coraz większy dramat, dołując do poziomu reszty, nie wiadomo co tam się dzieje.


Arbuzini

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 sierpnia 2008
Posty: 5251
Rejestracja: 17 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 09 marca 2014, 02:27

W tym klubie popełniają szkolne błędy. Drużynę buduje się od tyłu, a w Milanie za hajs z Ibry i Silvy kupują sobie Mariuszka, a resztę pozycji zaniedbują. Ich defensywa to smutny żart i dopóki tego nie poprawią to reszta formacji będzie grała z kupą w majtkach z myślą w głowie, że strata piłki oznacza bramkę w plecy.

Seedorf zaimponował mi w meczu z nami, ale jego kompetencje wciąż budzą wątpliwości.

Jak Juventus był w dołu to włoska repra grała kaszankę. Milan wygląda jeszcze gorzej i obawiam się, że długo się mogą z tego nie podnieść, co nie wróży niczego dobrego dla Squadry.


Antek666

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 stycznia 2012
Posty: 872
Rejestracja: 17 stycznia 2012

Nieprzeczytany post 09 marca 2014, 03:54

Arbuzini pisze:Milanu w przyszłej edycji LM raczej nie zobaczymy,
i całe szczęście.
Don Paolo pisze:Ciekawe ilu Milanistów rozczulało się tak nad Juventusem po farsopoli :think:

Pluję na tamtejsze kluby i to całe ich zakłamane środowisko, rzygam mediolańskimi mediami oczerniającymi przy każdej możliwej okazji Juventus.

Wcale nie jest mi żal tego miasta oraz tamtych klubów i ich kibiców.

Inter i Milan przez te wszystkie lata nie zasłużyły sobie nawet na odrobinę współczucia ze strony środowiska bianconerich.
Tak rozsądnie i mądrze piszesz,że aż przyda się to jeszcze raz tu wkleić :ok:


Arbuzini

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 sierpnia 2008
Posty: 5251
Rejestracja: 17 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 09 marca 2014, 04:23

Ja tam lubię oglądać ciekawą ligę. Nie ma co ukrywać, że rozwój Juventusu jest w dużym stopniu determinowany przez siłę lokalnych rywali. Na wielkich imprezach piłkarskich kibicuję Włochom i chciałbym żeby grali w turniejach jak najdłużej. Nie wydaje mi się żeby słaby Milan służył tym kwestiom.

Rozumiem, że niektórzy mieszają do tego jeszcze te wszystkie kibicowskie sprawy. Ja jestem kibicem kineskopowym i zdaję sobie z tego sprawę. Wolę to niż bycie pozerem albo hipokrytą (nie zarzucam tego nikomu!). Rozsiadam się przed ekranem, odpalam mecz i chcę przeżyć jakieś emocję. Cieszyć się z wygranej albo zgrzytać zębami po porażce lub fatalnym remisie, bo to też jest nierozłączną częścią tej gry. Jestem egoistą i mam w nosie Milan jako taki. Chcę igrzysk, a Milan jest środkiem a nie celem. Mieszkam zbyt daleko od Turynu żeby resztę tej otoczki przeżywać autentycznie.


ODPOWIEDZ