Wszystko o Milanie

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
Brutalo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 grudnia 2006
Posty: 2663
Rejestracja: 19 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 27 stycznia 2011, 18:20

Ouh_yeah pisze:
Brutalo pisze: Możesz podać jakieś źródło tego "zwyzywania" :?:
A proszę Cię bardzo.
Łee, to pamiętam ;)
Zarząd pierwszy z gruszki zaczął krytykować Momo w mediach, to on im przez media odpowiedział (kulturalnie, acz stanowczo). Zamknięcie w kiblu to to nie jest ;) , a oczyściło atmosferę między graczem a zarządem.
Eric6666 pisze:najbardziej boli to, że Milan sobie dokłada do składu i go ulepsza, a my nawet składu nie mamy, bo za rok będzie znowu 5 nowych zawodników w składzie!
Łudzę się, że koncepcja była taka. Mamy grać 4-4-2. Klasowych było:
------xxx1---ADP
xxx2--Marchisio-Melo- xxx3
xxx3--Chiellini-xxx4-xxx5
--------Buffon---

Sprowadziliśmy xxx1 (Quaglia), xxx3 (Krasic) i xxx4 Bonucci. Reszta to przyszli bądź tymczasowi zmiennicy. Na lewego pomocnika i obrońcę nie starczyło. Jeżeli w lato przyjdą, to... będzie dobrze.
Ostatnio zmieniony 27 stycznia 2011, 18:25 przez Brutalo, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
WWW.PAJACYK.PL <-- KLIKNIJ
Pan Mietek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 sierpnia 2009
Posty: 3897
Rejestracja: 29 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 27 stycznia 2011, 18:34

Brutalo pisze:Łudzę się, że koncepcja była taka. Mamy grać 4-4-2. Klasowych było:
------xxx1---ADP
xxx2--Marchisio-Melo- xxx3
xxx3--Chiellini-xxx4-xxx5
--------Buffon---

Sprowadziliśmy xxx1 (Quaglia), xxx3 (Krasic) i xxx4 Bonucci. Reszta to przyszli bądź tymczasowi zmiennicy. Na lewego pomocnika i obrońcę nie starczyło. Jeżeli w lato przyjdą, to... będzie dobrze.
Ja sądzę, że Marotta wiązał nadzieje z Mottą ale teraz chyba już nie ma wątpliwości. Za to jestem prawie pewien tego, że nie będzie się specjalnie interesował nowym LMF (w końcu jest Pepe, Marchisio i Martinez). W sumie ja nie mam nic przeciwko - jeśli z kasą naprawdę fajnie nie jest, to lepiej, żeby zainwestować (w takiej kolejności) w napastnika, lewego obrońcę, prawego obrońcę.


bendzamin

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 kwietnia 2009
Posty: 4225
Rejestracja: 18 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 28 stycznia 2011, 22:52

Kolejny transfer do AC stał się faktem - Didac Vila, 21-letni, hiszpański lewy obrońca. Widział go ktoś w akcji?

Oceniając 'papierowo' - młody, nieopierzony, do tego Hiszpan, na obronę do tak taktycznej ligi jak Serie A? Cóż, zobaczymy...


Obrazek
ewerthon

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 marca 2008
Posty: 4280
Rejestracja: 03 marca 2008

Nieprzeczytany post 30 stycznia 2011, 14:14

http://www.pilka.pl/marchetti-od-czerwca-w-milanie
Dobry transfer Milanu. Galliani nie próżnuję. Mam nadzieję, że Rossoneri zdobędzą mistrzostwo, lepsi oni niż inter.


DiaVolO

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 lutego 2010
Posty: 487
Rejestracja: 09 lutego 2010

Nieprzeczytany post 30 stycznia 2011, 15:16

Milan ostro jedzie w tym okienku :shock:


figc1898

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 listopada 2003
Posty: 502
Rejestracja: 04 listopada 2003

Nieprzeczytany post 31 stycznia 2011, 00:10

Patrząc na całą kadrę Milanu, na ławkę rezerwowych to mogę jednoznacznie stwierdzić kto zdobędzie scudetto. Widziałem ten mecz Milanu z Catanią. To był mecz rozegrany po mistrzowsku. Tak właśnie kiedyś wygrywało Juve dochodząc do końcowego triumfu. Z jedynym co mnie zaskoczyło to ta czerwona kartka dla Van Bommela.
Ciekawe czy znów nam przyjdzie oglądać byłego juventino w Milanie :?: Mówie o Legrottaglie. Zobaczymy za kilka godzin.


Obrazek
Obrazek
cerb

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 lutego 2005
Posty: 307
Rejestracja: 22 lutego 2005

Nieprzeczytany post 31 stycznia 2011, 00:53

Powiem tak.. jesli chodzi o Legrottaglie to jest to tylko kompletowanie skladu.. jak by nie bylo reprezentant Wloch... tak sie buduje wielki zespol.. jak sie przydarzy kontuzja albo mniej wazny mecz taki grajek moze sie przydac.. a nie ze sie ma Chielliniego i slabego bez formy Bonucciego, ciekaw jestem jak ktorys znich zlapie kontuzje to kto zagra.. domyslam sie ze Barzagli .. dramat nie z tej ziemi


FalsoVero

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2008
Posty: 1230
Rejestracja: 17 maja 2008

Nieprzeczytany post 02 lutego 2011, 15:14

http://www.pilka.pl/kolejne-kontuzje-w-szeregach-milanu

Legro kontuzjowany. Jego początek nie jest zbyt udany


"A ten muchy łapał ten Badstuber hehehe"-Jacek Gmoch 28.06.2012
Klasyczna 10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 sierpnia 2010
Posty: 362
Rejestracja: 22 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 02 lutego 2011, 20:32

Nie ma się czym podniecać. Wystarczy kontuzja Cygana i Milan spuści z tonu.


Brutalo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 grudnia 2006
Posty: 2663
Rejestracja: 19 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 04 lutego 2011, 22:11

FalsoVero pisze:http://www.pilka.pl/kolejne-kontuzje-w-szeregach-milanu

Legro kontuzjowany. Jego początek nie jest zbyt udany
acmilan.com.pl pisze:Kibice i całe środowisko Milanu może odetchnąć z ulgą. Rezonans magnetyczny Nicoli Legrottaglie nie wykazał niczego niepokojącego. Oto co po badaniu powiedział sam piłkarz: "Przeszedłem badanie rezonansem magnetycznym i dzięki Bogu wszystko jest w porządku. Przez pięć minut nie miałem czucia w rękach i nogach. W ciągu tych pięciu minut obejrzałem film z całego mojego życia". Przypominamy, że w miniony wtorek, podczas meczu Milanu z Lazio, Nicola został znokautowany przez napastnika gości Libora Kozáka.
Filmik ze zdarzeniem.
Całe szczęście że Nicola cały, mimo że gra już dla Milanu. Wprawdzie miał w swojej biało-czarnej historii wzloty i upadki, ale idąc tropem byłego premiera "Prawdziwego mężczyznę poznaje się nie po tym, jak zaczyna, ale jak kończy" .
Milan gra teraz na wyjeździe w Dżenui. Istnieje prawdopodobieństwo utraty punktów, lecz co nas to już obchodzi ? Musimy patrzeć na siebie i gryźć murawę w każdym meczu :!:


Obrazek
WWW.PAJACYK.PL <-- KLIKNIJ
jarmel

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2006
Posty: 3246
Rejestracja: 25 lutego 2006

Nieprzeczytany post 12 lutego 2011, 18:51

Ktoś ogląda Milan z Parmą? Jak tam sobie radzą nasi "wirtuozi"? :smile:


#AllegriOut
ewerthon

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 marca 2008
Posty: 4280
Rejestracja: 03 marca 2008

Nieprzeczytany post 12 lutego 2011, 19:05

Niezbyt rewelacyjnie. Giovinco coś tam próbuję, ale koledzy marnują jego podania, a Amauri jak zwykle, tylko korzenie mu wystają. Ogólnie Parma gra słabo, ale jest dosyć bezradna, zwłaszcza wobec Ibrahimovicia, który miał udział przy obu golach.

EDIT: Wyłączyłem przed 70 minutą, bo jest po meczu. Zszedł Giovinco, Parma ma w ataku niewypały z Juve. To właśnie różni nas od Milanu, oni mają Ibre, Cassano i Robinho, a z ławki wchodzi Pato. Nie ma co tego komentować.


szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6203
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 12 lutego 2011, 19:30

ewerthon pisze:Amauri jak zwykle, tylko korzenie mu wystają.
To akurat nie dziwi. Jeden mecz, jeden przypadkowy gol nic w jego wypadku nie zmieniają. I dobrze, bo jego pierwsze zapowiedzi o powrocie do Juventusu mnie przerażają.

Jutro pomagamy Milanowi wygrać walkę o Scudetto.


Pluto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 października 2002
Posty: 2693
Rejestracja: 17 października 2002

Nieprzeczytany post 12 lutego 2011, 19:44

Jak czytam relacje z meczu z Parma to odnosze wrazenie, ze Cassano tam polowe calej dobrej roboty odwala. No ale do nas nie pasowal, Mierny wyzej niz darmowego Cassano ceni Matriego za 18 baniek. Wiem, ze sie powtarzam ale niekompetencja, marnosc i zalosnosc tego faceta przytlacza mnie za kazdym razem kiedy otwieram jakas strone o futbolu. :doh:


yanquez

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 grudnia 2004
Posty: 2130
Rejestracja: 09 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 12 lutego 2011, 19:51

Pluto pisze:Jak czytam relacje z meczu z Parma to odnosze wrazenie, ze Cassano tam polowe calej dobrej roboty odwala. No ale do nas nie pasowal, Mierny wyzej niz darmowego Cassano ceni Matriego za 18 baniek. Wiem, ze sie powtarzam ale niekompetencja, marnosc i zalosnosc tego faceta przytlacza mnie za kazdym razem kiedy otwieram jakas strone o futbolu. :doh:
Miernota, to jedyne, co można napisać o Twoich postach... Nie bądź naiwnym dzieckiem proszę... Już widzę, jak piłkarz pokroju Cassano przechodzi do Juve, gdy ma do wyboru najlepszą obecnie drużynę w SerieA...


ODPOWIEDZ