Wszystko o Milanie

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 07 sierpnia 2009, 22:44

Marcin_ACM pisze: a wtedy Robben odchodzi do Milanu za... 15 :smile:
I po pierwszym spotkaniu z Chiellinim 15 mln ma sezon z głowy. Nie żeby Giorgio był jakiś znowu brutalny :prochno: Po prostu Robben lubi zwiedzać szpitale.


Marcin_ACM

Milanista
Milanista
Rejestracja: 14 lutego 2007
Posty: 291
Rejestracja: 14 lutego 2007

Nieprzeczytany post 07 sierpnia 2009, 22:45

dr.DeV pisze:
Marcin_ACM pisze:
dr.DeV pisze:

Sneijder, nie odejdzie za mniej niż 15 mln, a VdV za 8? Bo kompletnie nic nie gra. Życzę wam powodzenia na Meracto, i kilku Almironów w składzie + Knezevica. ;)
Ja wolałbym Robbena do Milanu niż VdV czy Sneijdera. Marzy mi się taki scenariusz: Bayern zgadza sie w koncu puscic Riberego do Realu za 80 mln (L'Équipe napisalo, ze Real tyle zaoferowal), a wtedy Robben odchodzi do Milanu za... 15 :smile:

PS. Takich promocji, jak w Realu nie ma nawet w Tesco :smile:

A do Lidlla chodzisz?

Robben w Milanie? Po co wam jeździec bez głowy którego zatrzymuje nawet Grygera ? Rób co chcesz kup nawet 3 holendrów z Realu, napewno będzie sukces.
Robben jest naprawde dobry i w 2009 był naprawdę w formie!!! Sądzę, że nie oglądałeś meczów Realu z ostatniego sezonu (poza tymi z Juve - z tego co widze). Jedyną jego wadą są kontuzje. Ale to samo można było powiedzieć o Kace...


Yoda666

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 stycznia 2009
Posty: 89
Rejestracja: 11 stycznia 2009

Nieprzeczytany post 07 sierpnia 2009, 23:10

Robben jest naprawde dobry i w 2009 był naprawdę w formie!!! Sądzę, że nie oglądałeś meczów Realu z ostatniego sezonu (poza tymi z Juve...)

Ja widziałem jakieś +/- 15 spotkań Realu, w których Robben występował i muszę powiedzieć, że jest to jeździec bez głowy... Nie wiem co ludzie w nim widzą...

Co do Huntera, osobiście uważam go za DOBREGO napastnika aczkolwiek do światowej czołówki trochę mu jeszcze brakuje. Ale to tylko moja subiektywna opinia ;)


Marcin_ACM

Milanista
Milanista
Rejestracja: 14 lutego 2007
Posty: 291
Rejestracja: 14 lutego 2007

Nieprzeczytany post 08 sierpnia 2009, 00:06

Yoda666 pisze:
Robben jest naprawde dobry i w 2009 był naprawdę w formie!!! Sądzę, że nie oglądałeś meczów Realu z ostatniego sezonu (poza tymi z Juve...)

Ja widziałem jakieś +/- 15 spotkań Realu, w których Robben występował i muszę powiedzieć, że jest to jeździec bez głowy... Nie wiem co ludzie w nim widzą...
to:



a także to:



oraz to:




To wszystko z 2009, po co sięgać głębiej (a można) ... sprowokuje trochę i powiem, że jeżeli uważasz, że Robben to jeździec bez głowy, to możesz to samo śmiało powiedzieć o Messim...


Yoda666

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 stycznia 2009
Posty: 89
Rejestracja: 11 stycznia 2009

Nieprzeczytany post 08 sierpnia 2009, 12:10

Marcin_ACM pisze: To wszystko z 2009, po co sięgać głębiej (a można) ... sprowokuje trochę i powiem, że jeżeli uważasz, że Robben to jeździec bez głowy, to możesz to samo śmiało powiedzieć o Messim...

Człowieku proszę Cię, ogarnij się ! Messi nie dość, że był czołowym strzelcem Barcelony to do tego dołożył kupę asyst... Gość jest NIEPORÓWNYWALNIE lepszy od Holendra. Robben woli wbiec z piłką do bramki niż ją komuś podać. Jedyne co potrafi to 'kiklać'... No i ma talent do strzelania ładnych bramek. Ale co z tego, że strzela te bramki skoro innego pożytku z niego nie ma ? Dużo lepszy jest inny holenderski zawodnik Realu, Sneijder.


Marcin_ACM

Milanista
Milanista
Rejestracja: 14 lutego 2007
Posty: 291
Rejestracja: 14 lutego 2007

Nieprzeczytany post 08 sierpnia 2009, 12:48

Robben potwierdza formę. Wczoraj wszedł w 61 minucie za Ronaldo i zaprezentował się bardzo dobrze. Sneijder wszedł w 80 min i chyba piłki nie dotknął. Robben pod koniec strzelił nawet gola. Coś czuje, że wywalą cienkiego Sneijdera a zostawią sobie jednak Robbena. Zostawiam więc moje marzenia o Robbenie w Milanie :)


Pontius21

Milanista
Milanista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 listopada 2008
Posty: 156
Rejestracja: 24 listopada 2008

Nieprzeczytany post 08 sierpnia 2009, 15:40

RavaneVialli pisze:Nasza pomoc aktualnie przewyższa Milan w każdym aspekcie:)
mocne słowa , ale strasznie teoretyczne rozważania , tak naprawdę nie wiadomo jak Melo i Diego się wkomponują w drużynę , jak Sissoko się odnajdzie po ciężkiej kontuzji , wcale nie muszą być lepsi od Gattuso , Pirlo , Seedorfa , Flaminiego i Ambro

P.S. cieszę się , że odeszliście tu trochę od wyciągania pochopnych wniosków z wyników sparingów Milanu na rzecz rozmów o składach , może to ten mecz z Villarealem to spowodował ? :D


Junakson

Madridista
Madridista
Rejestracja: 07 sierpnia 2004
Posty: 213
Rejestracja: 07 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 08 sierpnia 2009, 17:19

Robben zostaje na bank, a Real Sneijdera nie sprzeda za mniej niż 20 mln.
W ostatnim sezonie prezentował się przyzwoicie (straszny samolub), ale jak zwykle kontuzje przeszkodziły mu do pokazania na co naprawdę go stać.


szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6203
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 08 sierpnia 2009, 17:30

Pontius21 pisze:mocne słowa , ale strasznie teoretyczne rozważania , tak naprawdę nie wiadomo jak Melo i Diego się wkomponują w drużynę , jak Sissoko się odnajdzie po ciężkiej kontuzji , wcale nie muszą być lepsi od Gattuso , Pirlo , Seedorfa , Flaminiego i Ambro
Chcesz powiedzieć, że ze złym wkomponowaniem się Melo i Diego, niekoniecznie udanym powrocie Sissoko będziemy mieli pomoc na tym samym poziomie? Rozumiem więc, że gdy wszystko u nas pójdzie dobrze, pomoc rzeczywiście będziemy mieli zdecydowanie lepszą. Ale ja chciałbym mieć to udokumentowane na boisku, tego wcześniej niż w ligowych czy europejskich rozgrywkach się nie przekonamy.

Podoba Ci się obecna pomoc Milanu?


Pałlo3

Milanista
Milanista
Rejestracja: 19 kwietnia 2009
Posty: 181
Rejestracja: 19 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 08 sierpnia 2009, 17:33

Myślę, że pierwszy na wylocie z Realu jest VdV. Ostatnio pojawiły się plotki o kolejnym kontakcie na lini Galliani - Perez. tym razem opcja wypożyczenia Rafaela z możliwoscią wykupienia go za 10 mln euro :) jak dla mnie świetny deal dla Milanu. Seedorf raczej nei utrzyma formy ze sparingów ( jeden z nielicznych na + w meczach preseason), a Pirlo... Pirlo wciąż jeszcze nie jest skonczony dopiero we wrzesniu konczy 30 lat, chociaz tutaj wiek nie gra zadnej roli, bo Andrea raczej szybko myślał anizeli się poruszał, umiejetnosci wciąz te same tylko musi znalesc motywację. Ale jednak Andrea to niewiadoma. A taki VdV jak sie nie sprawdzi do wróci do Madrytu, jak się sprawdzi to za 10 baniek mamy jednego z największych talentów słynnej szkółki Ajaxu :)

A Sneijder pasuje do koncepcji Pellegriniego ( czy jak mu tam), VdV zaś ma na pienku z nowym terenerem i na 99 % opusci Real.


FORZA MILAN!
LeVi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 kwietnia 2005
Posty: 132
Rejestracja: 28 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 08 sierpnia 2009, 17:46

[quote="Pontius21]P.S. cieszę się , że odeszliście tu trochę od wyciągania pochopnych wniosków z wyników sparingów Milanu na rzecz rozmów o składach , może to ten mecz z Villarealem to spowodował ? :D[/quote]

Fakt. Sparingi rządzą się swoimi prawami, tak myślę. Porównując drugie linie myślę, że Milan ma o tyle przewagę nad nami, iż ich pomoc jest bardziej zgrana, może póki co nie w formie ale... Nie mniej jednak jaki potencjał tkwi w naszych chłopakach każdy wie :wink:

Osobiście życzę Milanowi jak najlepiej. Wolałem jak walka o Scudetto rozgrywała się między nami.


Obrazek
Alexander De Large 655321
Pontius21

Milanista
Milanista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 listopada 2008
Posty: 156
Rejestracja: 24 listopada 2008

Nieprzeczytany post 08 sierpnia 2009, 18:12

szczypek pisze: Chcesz powiedzieć, że ze złym wkomponowaniem się Melo i Diego, niekoniecznie udanym powrocie Sissoko będziemy mieli pomoc na tym samym poziomie? Rozumiem więc, że gdy wszystko u nas pójdzie dobrze, pomoc rzeczywiście będziemy mieli zdecydowanie lepszą.

Podoba Ci się obecna pomoc Milanu?
moim zdaniem tak naprawdę trudno porównać siłę obecnych środkowych linii obu zespołów ze względu na takie czynniki jak niedawne ciężkie kontuzje ( Sissoko , Gattuso ) , kilku nowych zawodników ( Melo , Diego , Abate ) , wpływ "nowych mioteł" na starszyznę w zespołach ( Camor , Pirlo , Seedorf ) , dlatego uderzyła mnie pewność siebie @RavaneVialli'ego i napisałem coś od siebie.

Obecna pomoc Milanu podobałaby mi się gdyby średnia wieku była niższa , a tak to trudno mi powiedzieć z tych samych powodów co wyżej. Mogą dać radę , dużo zależy też od tego czy wyjątkowo cięzkie przygotowania do sezonu zadziałają pozytywnie czy negatywnie.


RavaneVialli

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 marca 2007
Posty: 425
Rejestracja: 03 marca 2007

Nieprzeczytany post 08 sierpnia 2009, 19:16

Pontius21 pisze:mocne słowa , ale strasznie teoretyczne rozważania , tak naprawdę nie wiadomo jak Melo i Diego się wkomponują w drużynę , jak Sissoko się odnajdzie po ciężkiej kontuzji , wcale nie muszą być lepsi od Gattuso , Pirlo , Seedorfa , Flaminiego i Ambro
Jeśli chodzi o Pirlo, wydaje się być już wypalonym piłkarzem, od dwóch lat jest bez formy, a bez niego w składzie, gdy był on kontuzjowany, Milan grał swoje najlepsze mecze w ostatnim sezonie. Aż szkoda patrzeć, jak tak wspaniały piłkarz nie potrafi zachwycić już błyskotliwymi podaniami, nie przechwytuje już tylu piłek, co kiedyś (nigdy nie był w tym najlepszy, jednak pozycja registy sprawia, że piłkarz mimowolnie często przerywa podania), nie asystuje przy bramkach... Ostatnio w meczu reprezentacji z USA miał przebłysk geniuszu, ale to zdarza się już tak rzadko, że moim zdaniem Milan powinien poważnie rozważyć sprzedaż Pirlo i zainwestowanie może w D'Agostino, którego forma z kolei wybuchła? To postrzegałbym jako dobry ruch, tymczasem my na tej pozycji mamy Melo, o nieco innej piłkarskiej charakterystyce, ale biorąc pod uwagę formę z poprzedniego sezonu, bez wahania wskazałbym go jako piłkarza, który w porównaniu do Pirlo oferuje swojej drużynie więcej.
Racja, iż Sissoko jest obecnie kontuzjowany i prawdopodobnie nie rozpocznie sezonu wraz z pierwszym meczem Juventusu, ale jego wkład w defensywną stronę drużyny jest ogromny, porównywalny z tym, jaki Kaka miał na grę waszego zespołu, Gattuso zaś, do którego powinniśmy Sissoko porównywać - nie tak wielki. Każdy zna jego styl gry, a jego obecność na boisku oznacza statystycznie na mecz o pół straconej bramki mniej, w porównaniu do meczów, w których nie grał. W ostatnim sezonie był to nasz najlepszy pomocnik, a obecnie ma problem już tylko z bólem w stopie spowodowanym periostitis, który z czasem minie - nie jest to uszkodzenie ścięgien czy mięśni, które mogą mieć konsekwencje na jego formę czy podatność na kontuzje w przyszłości, co natomiast spotkało właśnie Gattuso - długa przerwa po zerwaniu więzadeł krzyżowych kolana powinna bardziej niepokoić i poddawać w wątpliwość jego grę w nadchodzącym sezonie (więzadła te będą słabsze) niż zapalenie u Sissoko. Zatem tutaj także postawiłbym na Juventus.
Trzecim z piłkarzy w waszej pomocy będzie Ambrosini bądź Flamini, obaj, jeśli chodzi o piłkarskie umiejętności nie są piłkarzami, który mają decydujący wpływ na grę ani też nie są mistrzami w tej pracy, którą wykonują w środku pola. Żaden z nich nie jest piłkarzem w połowie tak dobrym, jak Essien. W zasadzie u nas na tej pozycji nie jest lepiej, gdyby porównać ich do Tiago i Marchisio, oceniłbym ich bardzo podobnie, jednak Ferrara zdecydował się na Camoranesiego, który obecnie zachwyca formą i sprawdza się w trójosobowej pomocy. Nasz odpowiednik Beckhama, lepszy, niż dwaj wspomniani wcześniej środkowi pomocnicy, i podobnie jak Anglik, który jest lepszy od owej dwójki z Milanu, odnalazł się on doskonale w nowej dla siebie taktyce. Z tą różnicą, że Camoranesi gra u nas w pierwszym składzie, a Beckham jest w USA i nie gra w tej chwili dla Berlusconiego.
Starałem się podejść do tej oceny trójosobowej pomocy w miarę obiektywnie, gdyby Pirlo był piłkarzem sprzed trzech lat, Beckham grałby cały czas w Milanie, to musiałbym się tutaj bardzo natrudzić, by udowodnić, że Sissoko jest obecnie nie tylko lepszy od Gattuso, ale i jest kimś bardziej znaczącym dla drużyny niż dla Milanu Pirlo, i prawdopodobnie by mi się to nie udało. Dziś jednak ocena obu formacji może być w moim mniemaniu tylko taka, forma i, co by nie mówić, również wiek (w perspektywie powrotu do najwyższej formy), choć nie jestem piewcą odmładzania składu za wszelką cenę, wskazują tutaj na naszą przewagę. O trequartistach nie piszę, to już nie klasyczna "pomoc" we Włoszech, w dodatku problem stanowiłyby różne ustawienia piłkarzy w ofensywie preferowane przez Ferrarę i Leonardo, trójosobową pomoc można zaś porównać niemal bezpośrednio.


Bobeknaklo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 lutego 2007
Posty: 1010
Rejestracja: 11 lutego 2007

Nieprzeczytany post 14 sierpnia 2009, 15:55

Brazylijczyk Leonardo nie ukrywa, że klub nadal potrzebuje wzmocnień, jeśli chce powalczyć z Interem i Juventusem o scudetto, ale zarazem podkreśla, że Milan ma w DNA mistrzostwo Włoch.

Źródło


Skąd my to znamy :smile:


Adamosus

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 sierpnia 2009
Posty: 142
Rejestracja: 06 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 14 sierpnia 2009, 16:21

Bobek1991 pisze:Brazylijczyk Leonardo nie ukrywa, że klub nadal potrzebuje wzmocnień, jeśli chce powalczyć z Interem i Juventusem o scudetto, ale zarazem podkreśla, że Milan ma w DNA mistrzostwo Włoch.

Źródło


Skąd my to znamy :smile:
Ha Ha,świetne motto Ranieriego ciągle modne :dance: :C


Obrazek
ODPOWIEDZ