Wszystko o Interze

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
Kamciu

Interista
Interista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lutego 2020
Posty: 471
Rejestracja: 14 lutego 2020

Nieprzeczytany post 19 lipca 2022, 19:29

18 lipca, moje urodziny i takie dwa strzaly na pysk. Nie ma co zakrzywiac rzeczywistosci - frajerstwo. :facepalm:

Teraz sprzedac Skriniara i wziac Acerbiego. Czekam z niecierpliwoscia.


Twitter: @K_Kamciu
dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2551
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 19 lipca 2022, 19:50

Kamciu pisze:
19 lipca 2022, 19:29
18 lipca, moje urodziny i takie dwa strzaly na pysk. Nie ma co zakrzywiac rzeczywistosci - frajerstwo. :facepalm:

Teraz sprzedac Skriniara i wziac Acerbiego. Czekam z niecierpliwoscia.
Milenković pójdzie do Interu. W sumie to nawet nie wiem czy kupienie Serba za 15 mln € i np. danie mu 2-2,5 mln € pensji nie będzie lepszym interesem niż władowanie 45 baniek za Bremera z wypłatą na poziomie 5 mln €.


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
Kruk

Juventino
Juventino
Rejestracja: 27 lutego 2022
Posty: 58
Rejestracja: 27 lutego 2022

Nieprzeczytany post 19 lipca 2022, 20:03

Nie po co przepłacać , lepiej kupić Acerbiego za 5 mln i dać mu 1,5 mln pensji .Ja <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> ty tak serio typie


dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2551
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 19 lipca 2022, 20:08

Kruk pisze:
19 lipca 2022, 20:03
Nie po co przepłacać , lepiej kupić Acerbiego za 5 mln i dać mu 1,5 mln pensji .Ja <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> ty tak serio typie
A co zabronisz mi wyrażania własnej opinii? Masz kryształową kulę i już wiesz, że ten Bremer po jednym dobrym sezonie (i przy grze w trzyosobowym bloku defensywnym, gdy my gramy czwórką) sprawdzi się w Juventusie lepiej niż np. taki Milenković w Interze?


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
Marat87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2011
Posty: 2470
Rejestracja: 17 maja 2011

Nieprzeczytany post 19 lipca 2022, 20:40

Typowy Marotta, to samo robił w Juventusie. Czasem trzeba się w mercato pośpieszyć, dorzucić te kilka milionów i nawet trochę przepłacić zawodnika który jest niezbędny do układanki. Także Paratici trochę miał racji gdy twierdził, że woli przepłacić. Sztuką oczywiście pozostaje kiedy to zrobić i za kogo.
Dlatego cieszyłem się, że Beppe odchodzi i nadal uważam to za dobry ruch. On po prostu doszedł w Juventusie do ściany, a klub chciał czegoś więcej. Taka trochę prowincjonalność z Sampdorii z niego wychodziła.
A to, że potem porobiono wiele innych błędów + Covid który wszystko zmienił ( ogromne straty finansowe ), nie oznacza, że pozbycie się Marotty było złym ruchem.
Oczywiście na usprawiedliwienie działa fakt słabej kondycji finansowej Interu, więc na pewno chłop nie ma dobrych warunków do działania.
To jest kawał fachowca, zwłaszcza dla drużyn które chcą się odbudować. Na pewno do końca będę mu wdzięczny za to co zrobił w pierwszych latach swoich rządów. Natomiast po wejściu na europejskie salony nie był już tak skuteczny, jego kunktatorstwo stało się piętą achillesową.
W Interze idzie tą samą ścieżką, choć na pewno ma trudniejsze warunki pracy.


Kruk

Juventino
Juventino
Rejestracja: 27 lutego 2022
Posty: 58
Rejestracja: 27 lutego 2022

Nieprzeczytany post 19 lipca 2022, 20:49

dimebag11 pisze:
19 lipca 2022, 20:08
Kruk pisze:
19 lipca 2022, 20:03
Nie po co przepłacać , lepiej kupić Acerbiego za 5 mln i dać mu 1,5 mln pensji .Ja <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> ty tak serio typie
A co zabronisz mi wyrażania własnej opinii? Masz kryształową kulę i już wiesz, że ten Bremer po jednym dobrym sezonie (i przy grze w trzyosobowym bloku defensywnym, gdy my gramy czwórką) sprawdzi się w Juventusie lepiej niż np. taki Milenković w Interze?
Zestawianie najlepszego obrońcy poprzedniego sezonu z Milenkoviciem jest niepoważne , nic to gościa nie mam nawet bym sie cieszył gdyby dołączył do Juve i walczył z Gattim o pozycje 1 zmiennika Bonucciego. Btw może mi umknęło info że dołączył do Interu poratuj linkiem jak możesz


Kruk

Juventino
Juventino
Rejestracja: 27 lutego 2022
Posty: 58
Rejestracja: 27 lutego 2022

Nieprzeczytany post 19 lipca 2022, 20:54

Marat87 pisze:
19 lipca 2022, 20:40
Typowy Marotta, to samo robił w Juventusie. Czasem trzeba się w mercato pośpieszyć, dorzucić te kilka milionów i nawet trochę przepłacić zawodnika który jest niezbędny do układanki. Także Paratici trochę miał racji gdy twierdził, że woli przepłacić. Sztuką oczywiście pozostaje kiedy to zrobić i za kogo.
Dlatego cieszyłem się, że Beppe odchodzi i nadal uważam to za dobry ruch. On po prostu doszedł w Juventusie do ściany, a klub chciał czegoś więcej. Taka trochę prowincjonalność z Sampdorii z niego wychodziła.
A to, że potem porobiono wiele innych błędów + Covid który wszystko zmienił ( ogromne straty finansowe ), nie oznacza, że pozbycie się Marotty było złym ruchem.
Oczywiście na usprawiedliwienie działa fakt słabej kondycji finansowej Interu, więc na pewno chłop nie ma dobrych warunków do działania.
To jest kawał fachowca, zwłaszcza dla drużyn które chcą się odbudować. Na pewno do końca będę mu wdzięczny za to co zrobił w pierwszych latach swoich rządów. Natomiast po wejściu na europejskie salony nie był już tak skuteczny, jego kunktatorstwo stało się piętą achillesową.
W Interze idzie tą samą ścieżką, choć na pewno ma trudniejsze warunki pracy.
Pamiętacie jak Veratti za 12 mln przeszedł do Psg z Pescary , Juve dawało 10 mln <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> sknera pożałował 2 mln żeby wyrównać ofertę. Mielibyśmy następce Pirlo na lata w sumie do tej pory by grał


dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2551
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 19 lipca 2022, 20:55

Kruk pisze:
19 lipca 2022, 20:49
dimebag11 pisze:
19 lipca 2022, 20:08
Kruk pisze:
19 lipca 2022, 20:03
Nie po co przepłacać , lepiej kupić Acerbiego za 5 mln i dać mu 1,5 mln pensji .Ja <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> ty tak serio typie
A co zabronisz mi wyrażania własnej opinii? Masz kryształową kulę i już wiesz, że ten Bremer po jednym dobrym sezonie (i przy grze w trzyosobowym bloku defensywnym, gdy my gramy czwórką) sprawdzi się w Juventusie lepiej niż np. taki Milenković w Interze?
Btw może mi umknęło info że dołączył do Interu poratuj linkiem jak możesz
Dostaniesz, jak mnie dziś poratujesz linkiem, że Bremer dołączył do Juventusu :P


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 19 lipca 2022, 21:06

Nie tylko Verratti. Byli inni jak Draxler, Keita Balde i to śmieszne porozumienie z piłkarzem. On zawsze bazuje na porozumieniu a później budzi się z ręką w nocniku. Arriva i Cherubini konkretnie - wchodzą i robią swoje. Dwa darmowe ruchy w postaci Pogby i Di Marii a teraz kolejne części układanki, drużyna nabiera kształtów.


Obrazek
artur_89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 października 2005
Posty: 656
Rejestracja: 27 października 2005

Nieprzeczytany post 19 lipca 2022, 21:24

MRN pisze:
19 lipca 2022, 21:06
Nie tylko Verratti. Byli inni jak Draxler, Keita Balde i to śmieszne porozumienie z piłkarzem. On zawsze bazuje na porozumieniu a później budzi się z ręką w nocniku. Arriva i Cherubini konkretnie - wchodzą i robią swoje. Dwa darmowe ruchy w postaci Pogby i Di Marii a teraz kolejne części układanki, drużyna nabiera kształtów.
Cichutko bo zlecą się malkontenci ;)


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 19 lipca 2022, 21:58

artur_89 pisze:
19 lipca 2022, 21:24
Cichutko bo zlecą się malkontenci ;)
Tak, zaraz @Maly ekspertyzę nakreśli bo dla niego Beppe to Buk dsów, kolega @Maly wyjaśni okiem znawcy, że mnie się tylko wydaje, że wielki Beppone dał się tak wydupczyć...nie, to wręcz nieprawdopodobne.


Obrazek
artur_89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 października 2005
Posty: 656
Rejestracja: 27 października 2005

Nieprzeczytany post 19 lipca 2022, 22:29

Pamiętaj najlepsza cena to za darmo ;) cieszę się że taką kasą wspomożemy Torino, bo mam wrażenie, że niby rywal zza miedzy a pomiędzy klubami jest szacunek.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 19 lipca 2022, 22:47

Między kibicami nie, w gabinetach oficjeli już tak bo my przecież także regularnie wypożyczamy im zawodników, którzy tam graja pierwsze skrzypce. Szkoda, że Mandragora nie został włączony w deal ale Toro za mało zdecydowanie za niego proponowało, poza tym wtedy naszym celem był KK.


Obrazek
Kruk

Juventino
Juventino
Rejestracja: 27 lutego 2022
Posty: 58
Rejestracja: 27 lutego 2022

Nieprzeczytany post 19 lipca 2022, 22:53

MRN pisze:
19 lipca 2022, 22:47
Między kibicami nie, w gabinetach oficjeli już tak bo my przecież także regularnie wypożyczamy im zawodników, którzy tam graja pierwsze skrzypce. Szkoda, że Mandragora nie został włączony w deal ale Toro za mało zdecydowanie za niego proponowało, poza tym wtedy naszym celem był KK.
Cairo czy Commisso dużo gadają ale jak przychodzi do robienia biznesu wygrywa ten kto da więcej czy jest to Juve czy ktoś inny mają <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>. De Laurentiis i Lotito to są dopiero oszaleli z nienawiści do Juve <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 19 lipca 2022, 23:05

Dokładnie tak jest, biznes to biznes.


Obrazek
ODPOWIEDZ