Wszystko o Interze

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8856
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 25 stycznia 2020, 09:40

Wygląda na to, że mają tego Eriksena. Ciekawy jestem czy da radę, czy będzie jak u nas z Canem i Ramseyem. Ponadto Young i Moses. Odeszli Lazaro i Politano do odpalenia. Robią i rzeźbią z tego co mogą. Jeszcze zastępca Lukaku i ławkę w miarę ogarneli.


Obrazek
kawek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 marca 2005
Posty: 618
Rejestracja: 06 marca 2005

Nieprzeczytany post 25 stycznia 2020, 10:14

Dragon pisze:
25 stycznia 2020, 09:40
Wygląda na to, że mają tego Eriksena. Ciekawy jestem czy da radę, czy będzie jak u nas z Canem i Ramseyem. Ponadto Young i Moses. Odeszli Lazaro i Politano do odpalenia. Robią i rzeźbią z tego co mogą. Jeszcze zastępca Lukaku i ławkę w miarę ogarneli.
Jak piszesz odeszli przeciętni Politano i Lazaro przyszli chyba jeszcze bardziej przeciętni Young i Moses, przyjdzie Eriksen zapewne odejdzie Vecino na atak Giroud lub Llorente
Nie przekonuje mnie to wcale, ani ilościowo ani jakościowo
Eriksen może, nie musi wypalic tak jak napisałeś o przykładach Cana i Ramseya.
Potworza się kominy, nikt poza Lukaku i Eriksenem nie zarabia powyżej 5 mln (pół pensji Sancheza płaci Utd)


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 25 stycznia 2020, 11:40

Abstrahując od umiejętności Duńczyk jest prawie zawsze zdrowy i z miejsca dostanie pierwszy sklad więc będzie mu o wiele latwiej... Raczej podniesie poziom niz go obniży wg mnie


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
miczbi

Juventino
Juventino
Rejestracja: 20 maja 2019
Posty: 225
Rejestracja: 20 maja 2019

Nieprzeczytany post 25 stycznia 2020, 12:05

Uwazam , że każdy kibic by się cieszył jak by zawodnik z takim nazwiskiem przyszedł do ich drużyny. Inna sprawa czy się sprawdzi ? Mają zwinnego Lautaro dobrze zastawiajacego się Lukaku będzie miał komu rzucać piłki a to umie robić doskonale .

Trzeba przyznać Marottcie , że zna się na swojej robocie. Zobaczymy co będzie dalej ,ale jak narazie przemyślane transfery .Razem z Conte wprowadzili ład i sklad do szatni Interu


Tony Montana

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2012
Posty: 1277
Rejestracja: 28 stycznia 2012

Nieprzeczytany post 25 stycznia 2020, 12:14

Z całym szacunkiem, ale Eriksen to nadal półka wyżej, niż Ramsey o Canie nawet nie wspominając. Była/jest nadzieja, że Ramsey u nas wskoczy ten poziom wyżej i będzie tym graczem 8/10 w punktowej skali, ale póki co to chłop nie ma siły, żeby biegać przez 90 minut.

Liczby jakie wykręcał Eriksen 2-3-4 lata temu są bardzo imponujące, pytanie ile z tego gracza zostało. Jak na taką okazję cenową wciąż jest dość młody - za chwilę 28 lat, czekają go jeszcze pewnie 4 sezony na wysokim poziomie. To co prezentuje w tym roku nie może być moim zdaniem końca miarodajne, gdyż przez wcześniej zadeklarowane odejście trener nie może stawiać na zawodnika, którego za chwilę nie będzie miał - oczywista sprawa. Atmosfera z powodu jego odejścia też pewnie nie jest zbyt dobra co wpływa na formę. W reprezentacji Danii nadal strzela i asystuje (fakt, że ostatnio z ogórkami, ale taki urok eliminacji).

Jedyne co mnie dziwi to ten brak ambicji i wybranie (teoretycznie) akurat Interu. Nie wyszli z grupy w LM, nie ma jakichś racjonalnych przesłanek, które by wskazywały, że w ciągu najbliższych lat zadomowią się w powiedźmy TOP 10-12 europejskiej piłki. To nowe prawo podatkowe robi swoje, najwyraźniej nie było chętnych, żeby zaoferować 10 melonów euro do ręki.


vitoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 czerwca 2012
Posty: 1761
Rejestracja: 15 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 25 stycznia 2020, 14:06

Co do tego, że Eriksen podniesie poziom drugiej linii Interu, nie ma wątpliwości. Niemniej wydaje mi się, że Duńczyk ma coś z Pjanicia - owszem, potrafi wykręcić liczby i grać efektownie, ale potrafi również znikać na boisku a w swoich najlepszych latach dużo osiągał dzięki stałym fragmentom, które w szerszej opinii stały się jego znakiem rozpoznawczym. Czyli coś jak Pjanic, którego niektórzy nadal mają za speca od wolnych mimo że w ciągu ostatnich trzech lat trafił chyba tylko raz z Napoli.

Ciekawe jest też to, że o podpis Eriksena miały walczyć wszystkie czołowe kluby, na czele z Realem, PSG i Barca, a on od tak ląduje sobie w Interze.

Transfer na pewno na duży plus, Marotta znowu zrobił to, co umie najlepiej, czyli wyciągnął za przysłowiowe grosze zawodnika wartego znacznie więcej. Ale też nie uważam, żebyśmy mieli czego zazdrościć Interowi, po prostu Eriksen to nie jest ktoś, kto by rozwiązał nasze problemy w drugiej linii.


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 25 stycznia 2020, 14:50

vitoo pisze:
25 stycznia 2020, 14:06
Ciekawe jest też to, że o podpis Eriksena miały walczyć wszystkie czołowe kluby, na czele z Realem, PSG i Barca, a on od tak ląduje sobie w Interze.
Katalończycy szukają kogoś, kto zastąpi Suareza i generalnie nie mają kasy, ani miejsca w budżecie dla pensji Duńczyka. Poza tym, na ławce siędzą tam już Rakitić i Vidal.

Real też ma przesyt zawodników w kadrze, pisałem już o tym jak mało minut zbierają poszczególni gracze Królewskich. Gdyby nie mieli na kontrakcie Bale'a, Jamesa i Isco to może by się zdecydowali. Z resztą wydali zimą 30 mln na kolejnego młodego Brazylijczyka, tym razem do pomocy, więc Eriksen raczej ich nie interesował.

Dziwi jedynie brak reakcji Paryżan. Pozostałe top kluby mają lub będą celować w graczy młodszych i bardziej perspektywicznych. W naszym przypadku sens sprowadzenia Christiana zniknął w momencie zakontraktowania Ramsey'a.
Ostatnio zmieniony 25 stycznia 2020, 16:29 przez jackop, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 25 stycznia 2020, 16:27

Tony Montana pisze:
25 stycznia 2020, 12:14
nie ma jakichś racjonalnych przesłanek, które by wskazywały, że w ciągu najbliższych lat zadomowią się w powiedźmy TOP 10-12 europejskiej piłki.
a to co by się musiało stać by były takie przesłanki? historia Marotty i Conte pokazuje, że pomijając brak awansu z ciężkiej grupy, oni już pukają lub nawet są w TOP12... jest kasa, są ambicje, silna liga i jest projekt, raczej długofalowy bo nie kupują graczy po 32 lata tylko dużo młodszych, Conte jak to Conte - będzie pewnie ok 3 lata i odejdzie ale przez ten czas fundamenty postawi ogromne... widać też, że (pomijając już pieniądze) gracze o dużych nazwiskach wybierają jego i projekt Interu bo wydaje im się on wiarygodny i na tyle przyszłościowy, że warto przyjść do nich na kilka sezonów

co do Eriksena to Zidane go nie chciał natomiast wybór pomiędzy PSG a Interem Conte wydaje się dla mnie gość oczywisty, szkoda że my go odpuszczamy ale też nie można mieć nieskończenie szerokiej kadry i chyba też szukamy gracza do pomocy o innym profilu, no i zbieramy kasę na Tonaliego...


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2551
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 25 stycznia 2020, 17:39

Maly pisze:
25 stycznia 2020, 16:27
Tony Montana pisze:
25 stycznia 2020, 12:14
nie ma jakichś racjonalnych przesłanek, które by wskazywały, że w ciągu najbliższych lat zadomowią się w powiedźmy TOP 10-12 europejskiej piłki.
a to co by się musiało stać by były takie przesłanki? historia Marotty i Conte pokazuje, że pomijając brak awansu z ciężkiej grupy, oni już pukają lub nawet są w TOP12... jest kasa, są ambicje, silna liga i jest projekt, raczej długofalowy bo nie kupują graczy po 32 lata tylko dużo młodszych, Conte jak to Conte - będzie pewnie ok 3 lata i odejdzie ale przez ten czas fundamenty postawi ogromne... widać też, że (pomijając już pieniądze) gracze o dużych nazwiskach wybierają jego i projekt Interu bo wydaje im się on wiarygodny i na tyle przyszłościowy, że warto przyjść do nich na kilka sezonów

co do Eriksena to Zidane go nie chciał natomiast wybór pomiędzy PSG a Interem Conte wydaje się dla mnie gość oczywisty, szkoda że my go odpuszczamy ale też nie można mieć nieskończenie szerokiej kadry i chyba też szukamy gracza do pomocy o innym profilu, no i zbieramy kasę na Tonaliego...
Może na chwilę obecną Interu nie ma w TOP 12 europejskich ekip, ale z resztą wypowiedzi bezapelacyjnie się zgadzam. Do tego sezonu największym problemem Mediolańczyków było zarządzanie i trenerzy, bo kasy na nowych zawodników wydali wtedy całkiem sporo, a i przewinęło się kilka obiecujących nazwisk jak Kondogbia czy Joao Mario, a mimo to z jakichś powodów nie wypalili. Teraz wszystko się zmieniło, a współpraca Marotty i Conte z pewnością pozwoli im wkroczyć na wyższy poziom i nawet jeśli Antek odejdzie za rok czy dwa, to i tak stworzy fundamenty pod silną drużynę, a jego następca (typuję Simeone) będzie miał bardzo ułatwione zadanie w stosunku do tego co teraz czyni tam Conte i de facto przy dwóch-trzech dobrych transferach będzie w stanie walczyć zarówno na krajowym podwórku jak i w LM o coś więcej niż tylko awans z grupy.


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 25 stycznia 2020, 18:00

Poza zasięgiem są na razie: Juve, Barca, Real, Atletico, PSG, Bayern, Liverpool i City. Resztę TOPki trzeba by wybrać z grona takich ekip jak: BvB, Lipsk, Valencia, Tottenham, Chelsea, United czy Napoli. Nie biorę pod uwagę wyłącznie wyników sportowych, ale też "wielkość" klubu i jego finanse jako całość. Interowi brakło tego awansu z grupy LM (jak się jest losowanym z 3 koszyka, to trzeba mieć pretensje do siebie), ale jak kasa będzie płynąć stabilnym strumieniem to niedługo mogą przebić się wyżej w hierarchii (czego im oczywiście nie życzę :prochno:).


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Antichrist

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2010
Posty: 2146
Rejestracja: 19 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 25 stycznia 2020, 19:34

Ewentualne sprowadzenie Eriksena do Interu przez Marottę będzie chyba jego największym zimowym transferem jak do tej pory. U nas w zimie chyba nigdy nie sprowadził kogoś o takim poziomie jak Duńczyk.

Mam nadzieję, że to oznacza, że my w lecie uderzamy po Tonaliego.


The time has come, it's quite clear, our Antichrist is almost here.
Gandalf8

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 marca 2007
Posty: 1635
Rejestracja: 26 marca 2007

Nieprzeczytany post 26 stycznia 2020, 13:10

Właśnie oglądam mecz złodziei z Cagliari i okazuje się, że VAR nie działa w stosunku do Chinteru...

Co do Eriksena to szkoda, że go nie ściągnęliśmy jakieś 2 lata temu, gdy był u szczytu formy. Nadal to zawodnik mogący dać bardzo dużo drużynie, ale jeśli jego przejście do Mediolanu sprawi, że bardziej się skupimy na Tonalim to jestem na tak.


Jeden, by wszystkimi rządzić, Jeden, by wszystkie odnaleźć,
Jeden, by wszystkie zgromadzić i w ciemności związać
W Krainie Mordor, gdzie zaległy cienie.
Sila Spokoju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 2345
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 26 stycznia 2020, 13:13

Gandalf8 pisze:
26 stycznia 2020, 13:10
Właśnie oglądam mecz złodziei z Cagliari i okazuje się, że VAR nie działa w stosunku do Chinteru...
Nic tam nie było. Sędzia cały czas słuchał na słuchawce. Inter strasznie słabo, bramka z niczego. Cagliari prowadzi grę i musi coś wcisnąć.

Słabo gra Radja, po którym spodziewałem się w tym meczu więcej.


Lautaro Martinez to kawał świetnego piłkarza. Mam nadzieję, że opuści Inter już w przyszłym sezonie.


Max Allegri przed przegranym 5:1 meczem pisze: “Mam względem Luciano olbrzymi szacunek. To naprawdę zabawne, że od czasu do czasu zdarza nam się pokłócić… Ja przy nim w ogóle nie jestem trenerem, pracuję w tym fachu z przypadku“
Gandalf8

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 marca 2007
Posty: 1635
Rejestracja: 26 marca 2007

Nieprzeczytany post 26 stycznia 2020, 13:35

Sila Spokoju pisze:
26 stycznia 2020, 13:13
Gandalf8 pisze:
26 stycznia 2020, 13:10
Właśnie oglądam mecz złodziei z Cagliari i okazuje się, że VAR nie działa w stosunku do Chinteru...
Nic tam nie było. Sędzia cały czas słuchał na słuchawce. Inter strasznie słabo, bramka z niczego. Cagliari prowadzi grę i musi coś wcisnąć.

Słabo gra Radja, po którym spodziewałem się w tym meczu więcej.


Lautaro Martinez to kawał świetnego piłkarza. Mam nadzieję, że opuści Inter już w przyszłym sezonie.
Według mnie faul ewidentny. Nam by to gwizdneli. Chociaż gdyby Walukiewicz dodał trochę od siebie, np lądując na glebie to może by to lepiej wyglądało.

Radja rzeczywiście bardzo słabo, ale może jeszcze w drugiej połowie strzał z dystansu w swoim stylu.

Oj tak, Lautaro gra w tym sezonie świetnie. Jeśli go sprzedadzą to zarobią konkretne pieniądze.


Jeden, by wszystkimi rządzić, Jeden, by wszystkie odnaleźć,
Jeden, by wszystkie zgromadzić i w ciemności związać
W Krainie Mordor, gdzie zaległy cienie.
Sila Spokoju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 2345
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 26 stycznia 2020, 14:11

No i właśnie tego oczekiwałem od Nainggolana.

Inter 1, Radja 1 !!!!

Edit:
I Lautaro właśnie dostał czerwoną kartkę za Vaffanculo w stronę sędziego. Ile spotkań zawieszenia dostanie ?

Pięknie zapowiada się ta niedziela :D


Max Allegri przed przegranym 5:1 meczem pisze: “Mam względem Luciano olbrzymi szacunek. To naprawdę zabawne, że od czasu do czasu zdarza nam się pokłócić… Ja przy nim w ogóle nie jestem trenerem, pracuję w tym fachu z przypadku“
ODPOWIEDZ