Wszystko o Interze

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
mateo369

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 lutego 2006
Posty: 1861
Rejestracja: 18 lutego 2006

Nieprzeczytany post 30 stycznia 2011, 16:22

bajbek17 pisze:Ja zawsze będę się cieszył z porażki największego rywala. Skoro Ty mateo369 nie to Twoje argumenty są durne a nie kolegi wyżej, który jednak troche przesadził z tym 10 miejscem.
no tak, najważniejsze jest to, że inter przegrywa a nie fakt, że palermo nas wyprzedzi w tabeli i może być tak, że wraz z udine odbiorą nam miejsce w LE. ale grunt, ze inter przegrywa z naszymi konkurentami do pucharów, na prawdę nic tylko się cieszyć :ok:

Na szczęście inter tego meczu nie przegra


"Freddy believes if a fridge falls in front of you, it's your job to get out of its way. I believe it's the fridge's job to get out of mine." - Frank Underwood
rammstein

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lutego 2005
Posty: 1528
Rejestracja: 13 lutego 2005

Nieprzeczytany post 30 stycznia 2011, 16:28

Pazzinni 2 gol - nasz Luca Toni, pewnie nawet tyle nie strzeli do konca sezonu :D


Amarillo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 listopada 2009
Posty: 356
Rejestracja: 08 listopada 2009

Nieprzeczytany post 30 stycznia 2011, 16:29

No i drugi gol Pazziniego. Niezły debiut nie ma co. A teraz jeszcze wywalczył karnego...


Sapere Aude!
sharikk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 marca 2005
Posty: 169
Rejestracja: 16 marca 2005

Nieprzeczytany post 30 stycznia 2011, 16:31

I 3-2 dla Interu... chciałoby się rzec 3x Bellisimo Pazzini, ale jest 2.5 Pazzini.

Do zobaczenia wieczorem!:)


JUVE PER SEMPRE!!!
Lypsky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2003
Posty: 4747
Rejestracja: 22 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 30 stycznia 2011, 16:32

Oglądajcie się na inter, tymczasem Napoli pokazuje nam miejsce w szeregu. Pocisnęli Sampe, z którą my męczyliśmy się niemiłosiernie, aż miło popatrzeć.

Jak myślicie, w jakim nastroju jest Marotta patrząc na wyczyny Pazziniego?


a ja kocham gołe baby, gołe baby do przesady
mateelv

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 listopada 2006
Posty: 1512
Rejestracja: 26 listopada 2006

Nieprzeczytany post 30 stycznia 2011, 16:33

Ależ mecz, naprawdę super widowisko i wizytówka Serie A. Szkoda mi troche Palermo (słupek Pastore, karny Pastore ;| ) ale naprawdę jak dotąd świetne zawody.


rammstein

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lutego 2005
Posty: 1528
Rejestracja: 13 lutego 2005

Nieprzeczytany post 30 stycznia 2011, 16:33

ale grac w Genui to inna sprawa, gdzie jeszcze nikt nie wygral chyba


Dobry Mudżyn

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 stycznia 2011
Posty: 1349
Rejestracja: 11 stycznia 2011

Nieprzeczytany post 30 stycznia 2011, 16:38

Pomyślcie sobie, co by bylo gdybysmy mieli atak Pastore-Cavani. Albo Pazzini-Cavani, a Pastore w pomocy zamiast np. Aquilaniego. Grrr. :roll:


BESTER MANN, BESTEEER !

Obrazek
bajbek17

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2007
Posty: 1558
Rejestracja: 25 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 30 stycznia 2011, 16:38

mateo369 pisze:
bajbek17 pisze:Ja zawsze będę się cieszył z porażki największego rywala. Skoro Ty mateo369 nie to Twoje argumenty są durne a nie kolegi wyżej, który jednak troche przesadził z tym 10 miejscem.
no tak, najważniejsze jest to, że inter przegrywa a nie fakt, że palermo nas wyprzedzi w tabeli i może być tak, że wraz z udine odbiorą nam miejsce w LE. ale grunt, ze inter przegrywa z naszymi konkurentami do pucharów, na prawdę nic tylko się cieszyć :ok:

Na szczęście inter tego meczu nie przegra
Jakoś niestety nie widzę naszej gry w LM czy to za sprawą Palermo czy innych drużyn, ale jak daj Boże Inter (nie obraź się za moje życzenia w stosunku do drużyny której kibicujesz) się nie zakwalifikuje to będę bardzo zadowolony. jeśli chodzi o nas to trzeba wygrywać a nie patrzeć co robią inni.


Ouh_yeah

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 sierpnia 2010
Posty: 7749
Rejestracja: 06 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 30 stycznia 2011, 16:42

Pazzini przymierzany do Nas odwraca losy meczu w swoim debiucie, Di Natale który miał być nasz jest liderem klasyfikacji strzelców a Quagliarella, który akurat jest NASZ zerwał wiązadła.

Jeśli to nie jest pech... to ja nie wiem co to jest.


jareckik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 marca 2009
Posty: 1163
Rejestracja: 20 marca 2009

Nieprzeczytany post 30 stycznia 2011, 16:47

Ouh_yeah pisze:Pazzini przymierzany do Nas odwraca losy meczu w swoim debiucie, Di Natale który miał być nasz jest liderem klasyfikacji strzelców a Quagliarella, który akurat jest NASZ zerwał wiązadła.

Jeśli to nie jest pech... to ja nie wiem co to jest.
Moze dodaj jeszcze Matriego, ktory walnął dzisiaj 2 bramy i zapewnił Cagliari wygraną nad Bari :]

Inter sie wzmocnil, Milan się wzmonił, Napoli poza naszym zasięgiem, Roma nas jedzie. Abyśmy awansowali do LM to Ranieri musial by w swoim stylu zacząć remisować ze wszystkimi pod rząd, albo Cavani musiał by zerwać więzadła(czego mu oczywiście nie życzę). Milan i Inter już są chyba poza naszym zasięgiem po tych wzmocnieniach. Mają za szeroką kadrę...
Ostatnio zmieniony 30 stycznia 2011, 16:59 przez jareckik, łącznie zmieniany 2 razy.


Obrazek

http://zmieleni.pl/ - postaw na jednomandatowe okręgi wyborcze!
Brutalo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 grudnia 2006
Posty: 2663
Rejestracja: 19 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 30 stycznia 2011, 16:50

I jak tam samopoczucie podnieconych przegrywaniem interu ? Lepiej poczekać z radością do końca meczu... Może dzisiejsza kolejka Was czegoś nauczy...
Ponoć kupili Pazziniego ? Już im przylutować dwie bramki ? Brak zdziwienia...


Obrazek
WWW.PAJACYK.PL <-- KLIKNIJ
mateo369

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 lutego 2006
Posty: 1861
Rejestracja: 18 lutego 2006

Nieprzeczytany post 30 stycznia 2011, 17:04

bajbek17 pisze:Jakoś niestety nie widzę naszej gry w LM czy to za sprawą Palermo czy innych drużyn
a ja tego nigdzie nie napisałem, mówiłem wyraźnie o LE (Lidze Europejskiej), czytać Ty umieju?
bajbek17 pisze:ale jak daj Boże Inter się nie zakwalifikuje to będę bardzo zadowolony.
środkową część tego zdania pozwoliłem sobie pominąć i nie cytować, bo nie warto odpowiadać na tak dziecinne zaczepki. Wyjaśnię jedną rzecz, o którą mi ciągle chodzi bo dalej nie trybisz. Też, delikatnie mówiąc nie trawię interu i jestem za tym, żeby był za nami w tabeli i przegrywał mecze, ale z nami, milanem czy ogórkami ze środka czy dołu tabeli. Przegrywając natomiast z udinese czy palermo działają raczej na naszą niekorzyść, niż korzyść bo to nasi, a nie interu, rywale do gry w pucharach.


"Freddy believes if a fridge falls in front of you, it's your job to get out of its way. I believe it's the fridge's job to get out of mine." - Frank Underwood
jakku1

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 maja 2010
Posty: 4455
Rejestracja: 29 maja 2010

Nieprzeczytany post 30 stycznia 2011, 17:10

Nie ma co sie podniecac Pazzinim. Niech gra tak do konca sezonu to przyklasne Morattiemu i z posypie glowe popiolem. Bo jak na razie - mimo 2 bramek dzisiaj - to moim zdaniem on jest solidnie przeplacony.

Fantastyczne poczatki/debiuty bardzo czesto wroza szybka "znizke formy". No ale, zobaczymy.


bajbek17

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2007
Posty: 1558
Rejestracja: 25 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 30 stycznia 2011, 17:25

mateo369 pisze: a ja tego nigdzie nie napisałem, mówiłem wyraźnie o LE (Lidze Europejskiej), czytać Ty umieju?
Aha to ja nawet o LE nie myślę bo dla mnie liczy się tylko LM.
mateo369 pisze: środkową część tego zdania pozwoliłem sobie pominąć i nie cytować, bo nie warto odpowiadać na tak dziecinne zaczepki. Wyjaśnię jedną rzecz, o którą mi ciągle chodzi bo dalej nie trybisz. Też, delikatnie mówiąc nie trawię interu i jestem za tym, żeby był za nami w tabeli i przegrywał mecze, ale z nami, milanem czy ogórkami ze środka czy dołu tabeli. Przegrywając natomiast z udinese czy palermo działają raczej na naszą niekorzyść, niż korzyść bo to nasi, a nie interu, rywale do gry w pucharach.
Ja też nie trawię ManU, Realu, Barcy i wielu wielu innych i zawsze liczę na ich przegraną. Ja widzę to zupełnie inaczej dla mnie Juve ma wygrywać wszystko a chociaż większość a reszcie a przede wszystkim rywalom życzę porażki a poza tym lubię Palermo.


ODPOWIEDZ