Wszystko o Interze

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
ForzaMilan!!!

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2016
Posty: 83
Rejestracja: 07 listopada 2016

Nieprzeczytany post 22 czerwca 2022, 11:33

Milan to póki co na początku marcato się zesrał i nie ma się co oszukiwać plotki o budżecie 50 mln to jakiś zły koszmar z którego mam nadzieje się obudzimy..
Zaczęło się od 300 mln, później była mowa o 150 a zostało z 50 i nieprzedłużone umowy Maldiniego i Masary no elegancko XD


Kamciu

Interista
Interista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lutego 2020
Posty: 471
Rejestracja: 14 lutego 2020

Nieprzeczytany post 22 czerwca 2022, 11:50

ForzaMilan!!! pisze:
22 czerwca 2022, 11:33
Milan to póki co na początku marcato się zesrał i nie ma się co oszukiwać plotki o budżecie 50 mln to jakiś zły koszmar z którego mam nadzieje się obudzimy..
Zaczęło się od 300 mln, później była mowa o 150 a zostało z 50 i nieprzedłużone umowy Maldiniego i Masary no elegancko XD
Kwota "na transfery" to dosc ogolnikowe okreslenie. Nie wiesz przeciez czy w sklad danej liczby wchodzi takze pensja gracza, prowizje dla agenta, rozliczenie calkowite/ratalne itd...

Juz abstrahujac od tego, ze to wszystko pewnie sa tylko wymysly gazet, ktore musza o czyms pisac to przede wszystkim mercato zalezy od strategii i planu, kontaktow/doswiadczenia dyrektorow oraz oczekiwan. Mozna wydac 40mln. na Scamacce lub wypozyczyc za 8mln. (plus bonusy) Lukaku. Czasami pojawiaja sie "okazje" - to tez jedno ze slow kluczowych patrzac na mercato.

W teorii Inter musi skonczyc rynek na +60mln. Zakladajac, ze sprzeda Skriniara za gruby hajs plus powciska odpady i mlodzikow za jakies drobniejsze kwoty oraz pozwalnia z kontraktow "starszych panow" - moze tym samym osiagnac zalozony cel jednoczesnie sciagajac Lukaku/Bremera i moze Dybale.


Twitter: @K_Kamciu
Kamciu

Interista
Interista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lutego 2020
Posty: 471
Rejestracja: 14 lutego 2020

Nieprzeczytany post 25 czerwca 2022, 19:49

dimebag11 pisze:
24 czerwca 2022, 19:28
Inter postawił wszystko na jedną kartę i zaczął sprowadzać dużo podstarzałych zawodników tylko po to by zgarnąć Scudetto. Cel osiągnęli, ale obronić mistrzostwa już im się nie udało, a zaraz będą mieć pół składu do wymiany. Osobiście wolę te dwa-trzy sezony Juve bez sukcesów, by potem wrócić do dominacji (przynajmniej na krajowym podwórku).
Ale zdajesz sobie sprawe, ze lada moment w klubie z tej nazwijmy to grupy "dziadkow" pozostanie tylko Dzeko (o ile faktycznie), Handanovic, D'Ambrosio i Mkhitaryan? Co wiecej, zaden z nich nie powinien byc "kluczowym" zawodnikiem, no chyba, ze Onana bedzie na tyle beznadziejny. Spokojnie, kadra zachowa jakosc przy znacznym spadku "sredniej wieku".


Twitter: @K_Kamciu
Michael_M

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 lutego 2020
Posty: 1191
Rejestracja: 07 lutego 2020

Nieprzeczytany post 25 czerwca 2022, 20:12

Kamciu pisze:
25 czerwca 2022, 19:49
dimebag11 pisze:
24 czerwca 2022, 19:28
Inter postawił wszystko na jedną kartę i zaczął sprowadzać dużo podstarzałych zawodników tylko po to by zgarnąć Scudetto. Cel osiągnęli, ale obronić mistrzostwa już im się nie udało, a zaraz będą mieć pół składu do wymiany. Osobiście wolę te dwa-trzy sezony Juve bez sukcesów, by potem wrócić do dominacji (przynajmniej na krajowym podwórku).
Ale zdajesz sobie sprawe, ze lada moment w klubie z tej nazwijmy to grupy "dziadkow" pozostanie tylko Dzeko (o ile faktycznie), Handanovic, D'Ambrosio i Mkhitaryan? Co wiecej, zaden z nich nie powinien byc "kluczowym" zawodnikiem, no chyba, ze Onana bedzie na tyle beznadziejny. Spokojnie, kadra zachowa jakosc przy znacznym spadku "sredniej wieku".
Może i pozostanie. Kto wie. Ja tam nie jestem wrogiem Interu. Raczej są mi obojętni tylko że patrząc tak serio na stan kadry...nie widzę tego.

Na bramce - przychodzi Onana, Cordaz do przyszłego roku, Handanovic? Nie wiem odchodzi czy nie? Radu pewnie na wypożyczenie czy jak?
Obrona - Skriniar i De Vrij mają kontrakty do przyszłego roku. Pewnie ten pierwszy odejdzie teraz. Zostaje Bastoni i Dimarco. Ranocchia już poszedł do Monzy.
Na lewej nazwijmy to - Perisic odszedł, a Kolarov kończy karierę. Czyli nie ma nikogo oprócz Gosensa który diabli wiedzą jak będzie się prezentował.
Na prawej - Darmian i D'Ambrosio - nie wygląda to zachęcająco. Obaj kontrakty do przyszłego roku. Ten Dumfiers jest chyba ok.
W pomocy - Barella TOP, Hakan bardzo dobry jak i Brozovic - tu jest spoko. Trzon jest, a gdzie zmiennicy? Gagliardi i Vidal obaj kontrakty do przyszłego roku - pewnie odejdą. Nie wiem. Vecino to wrak i chyba już jest wolny.
W ataku pewniakiem jest chyba tylko Lautaro...ok ma przyjść Lukaku i Dybala. Caicedo wraca do Genoi, Correa wykupują go w końcu czy nie? Dżeko i Alexis mają tłuste kontrakty do przyszłego roku. Gdzie oni mają niby pójść?
W ciągu 2 lat to tu będzie taki przemiał zawodników większy niż u nas po przyjściu do klubu Agnelliego.


Kamciu

Interista
Interista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lutego 2020
Posty: 471
Rejestracja: 14 lutego 2020

Nieprzeczytany post 25 czerwca 2022, 21:05

Michael_M pisze:
25 czerwca 2022, 20:12
Na bramce - przychodzi Onana, Cordaz do przyszłego roku, Handanovic? Nie wiem odchodzi czy nie? Radu pewnie na wypożyczenie czy jak?
Pierwszym powinien byc Onana. Handanovic przedluza i ma byc gosciem cos w rodzaju Buffona dla Szczesnego. Cordaz zostaje, a Radu pojdzie na wypozyczenie zapewne. Natomiast Ci dwaj ostatni sa w sumie bez wiekszego znaczenia.
Michael_M pisze:
25 czerwca 2022, 20:12
Obrona - Skriniar i De Vrij mają kontrakty do przyszłego roku. Pewnie ten pierwszy odejdzie teraz. Zostaje Bastoni i Dimarco. Ranocchia już poszedł do Monzy.
Rowniez zakladam, ze Skriniar odejdzie, ale przynajmniej za grubszy hajs. Bremer ma przyjsc niezaleznie od sytuacji Slowaka. Mowi sie takze o Milenkoviciu w razie odejscia Milana. Wowczas Bastoni, Bremer, Milenkovic(?) i chyba(!) de Vrij, z ktorym jeszcze nic nie wiadomo tak naprawde - obrona tak czy siak wygladalaby bardzo dobrze, jednak warunek to przyjscie Gleisona.
Michael_M pisze:
25 czerwca 2022, 20:12
Na lewej nazwijmy to - Perisic odszedł, a Kolarov kończy karierę. Czyli nie ma nikogo oprócz Gosensa który diabli wiedzą jak będzie się prezentował.
Tak, Perisic byl fenomenalny w tym sezonie i sportowo szkoda, jednak 6mln. dla 33 latka... no tu kazdy pewnie bedzie mial swoje wnioski. Kolarov byl wartoscia ujemna. Zobaczymy czy Gosens wroci do formy po kontuzji, a na zmiennika jest Dimarco o ile ktos jeszcze nie przybedzie.
Michael_M pisze:
25 czerwca 2022, 20:12
Na prawej - Darmian i D'Ambrosio - nie wygląda to zachęcająco. Obaj kontrakty do przyszłego roku. Ten Dumfiers jest chyba ok.
Jesli Dumfries pozostanie to prawa strona wyglada dobrze. Holender wedlug mnie wprowadzil sie swietnie. Darmian jak to Darmian, wiadomo. No i przyklepany zdaje sie jest Bellanova. Wiesz, ciezko we Wloszech miec 2ch kozakow na jedna pozycje.
Michael_M pisze:
25 czerwca 2022, 20:12
W pomocy - Barella TOP, Hakan bardzo dobry jak i Brozovic - tu jest spoko. Trzon jest, a gdzie zmiennicy? Gagliardi i Vidal obaj kontrakty do przyszłego roku - pewnie odejdą. Nie wiem. Vecino to wrak i chyba już jest wolny.
Vidal i Vecino odchodza juz teraz - bardzo dobrze. Szkoda, ze i Gagliardiniego nie zabiora ze soba, bo facet jest strasznie surowy. Zmiennicy? Jest juz Mkhitaryan, ktory powinien dac wiecej niz kazdy z wyzej wymienionych graczy wchodzac z lawki. Jest zaklepany rowniez mlody Asllani z Empoli. Wydaje mi sie wiec, ze jest dobrze, a przynajmniej wystarczajaco jak na lawke. A, no i Brozovicia nalezy zdecydowanie wlozyc do szufladki "top", zreszta Hakan rowniez byl wartoscia dodana w stopniu znacznym.
Michael_M pisze:
25 czerwca 2022, 20:12
W ataku pewniakiem jest chyba tylko Lautaro...ok ma przyjść Lukaku i Dybala. Caicedo wraca do Genoi, Correa wykupują go w końcu czy nie? Dżeko i Alexis mają tłuste kontrakty do przyszłego roku. Gdzie oni mają niby pójść?
LuLa bedzie podstawowa para, ktora jest sprawdzona na boiskach Serie A. Powazne zrodla glosza, ze Romelu powinien takze zostac wypozyczony za rok, z obowiazkiem wykupu za 2 lata za juz znacznie nizsza (bardziej akceptowalna dla Interu) kwote. Pinamonti idzie pod mlotek i przyniesie do sakiewki troche grosza. Correa juz jest wykupiony, a Inzaghi upiera sie na jego pozostanie. Dzeko pewnie zostanie aby wypelnic kontrakt (szkoda), wiec jedyna szansa na przybycie Dybali jest odejscie Sancheza - prace trwaja, generalnie powinno sie to udac, choc pewnosci nie mam.


Twitter: @K_Kamciu
Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 3999
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 26 czerwca 2022, 11:07

Kamciu pisze:
26 czerwca 2022, 10:49
Kilka podstawowych statystyk dla tych agentow, ktorzy uwazaja Pogbe za "topa", a jednoczesnie Dybale za polamanego, drogiego, niespelniajacego oczekiwan przecietniaka: :ok:
Dybala na horyzoncie i już fani Interu robią z niego topa.

Jakim topem jest Dybala pokazuje jego miejsce w repie.

Grzeje tam ławkę regularnie, a przed nim grają tuzy typu Gonzalez.

Zdrowy czy połamany. Bez różnicy.

Pogba jak jest zdrowy to gra, bo nikt o zdrowym rozsądku go nie posadzi na ławkę.

Dybala raz w życiu dobił do liczby asyst która Pogba wykręcił w 13 meczach.

Dlatego tez zabierajcie Dybale. Ja wole za te kasę Pogbe i Di Marie/Kostica. Dla was Dybala to top i good for you. Mamy inne standardy. Już nawet nie dodając jakiego zawodnika można ściągnąć za te prawie 20 milionów rocznie które Pawełek sobie wola.


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
Kamciu

Interista
Interista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lutego 2020
Posty: 471
Rejestracja: 14 lutego 2020

Nieprzeczytany post 26 czerwca 2022, 14:04

Adrian27th pisze:
26 czerwca 2022, 11:07
Dybala na horyzoncie i już fani Interu robią z niego topa.
Przede wszystkim sam pisalem nie raz, ze Dybala owszem jest prawdopodobny, ale to nic pewnego. Po drugie - nie, nie robie z niego na sile topa, bo uwazam, ze facet jest bardzo nierowny. Raczej jestem zdania, ze Paulo ma po prostu potencjal na "top", natomiast watpliwe juz by go w pelni pokazal.

Powyzszym zestawieniem statystyk natomiast chcialem wyrazic swoje lekko mowiac zdziwienie, gdy czytam opinie kibicow Juve, ktorzy umniejszaja Argentynczykowi, jednoczesnie traktujac Pogbe jako przychodzace zbawienie czy nawet "topa". Te liczby naprawde sporo mowia.


Twitter: @K_Kamciu
Volto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 kwietnia 2006
Posty: 951
Rejestracja: 05 kwietnia 2006

Nieprzeczytany post 27 czerwca 2022, 20:27

Kamciu pisze:
26 czerwca 2022, 14:04


Powyzszym zestawieniem statystyk natomiast chcialem wyrazic swoje lekko mowiac zdziwienie, gdy czytam opinie kibicow Juve, ktorzy umniejszaja Argentynczykowi, jednoczesnie traktujac Pogbe jako przychodzace zbawienie czy nawet "topa". Te liczby naprawde sporo mowia.
Dybala stał się zakładnikiem oczekiwań. To żadna dziesiątka, oraz żaden lider. Nie jest też playmakerem, żeby biegać po całym boisku, jak Allegri chciał.
Ściągnąć z niego presję, wystawić z przodu, bez obowiązku harowania na całym boisku, a na koniec modlić się o brak urazów. Argentyńczyk może odżyć we właściwym miejscu. TOP to to nie jest, jednakże może być olbrzymią wartością dla każdego klubu, o ile powyższe warunki zostaną spełnione - moim zdaniem.


"Calma non è importante è l'unica cosa che conta"
Massimiliano Allegri
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 27 czerwca 2022, 20:33

Nikt mu nie umniejsza bo jemu nie trzeba umniejszać, był malutki i brak dla niego miejsca na kartach historii Juventusu. Natomiast interiści robią z niego topa choć jeszcze do niedawna był rzadki, zjadany przez Lautaro. Ale kibice interu to stan umysłu nie od dziś.


Obrazek
Michael_M

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 lutego 2020
Posty: 1191
Rejestracja: 07 lutego 2020

Nieprzeczytany post 28 czerwca 2022, 12:00

Jak na moje oko to rodzice Dybali za późno się na niego zdecydowali bo gdyby kopał balon w latach 90 lub 2000-2010...facet by pewnie zgarnął Złotą Piłkę jakby zdrowie dopisało. Nikt już nie gra tak jak on. Według mnie on jest za wolny do dzisiejszej piłki. Czy on kiedyś objechał kogoś w pełnym biegu? Serio nie mogę sobie przypomnieć. To jest to co lubimy w piłce, ale...najładniejsza laska nie zawsze jest najlepsza. Wydaje mi się, że w ciągu ostatnich sezonów to on bardziej przeszkadzał niż pomagał. Zwłaszcza temu kto grał na prawym skrzydle bo jako drużyna nie umiemy grać na małej przestrzeni bo gdy Dybala dubluje pozycje z kimś innym to z reguły jest z tego tylko bałagan.
Może w Interze się lepiej odnajdzie. Choć też wątpię bo będzie płakał, że Lukaku czy ktokolwiek inny zarabia więcej od niego.


unbelievable87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 marca 2011
Posty: 628
Rejestracja: 13 marca 2011

Nieprzeczytany post 05 lipca 2022, 23:40

Z jednej strony się cieszę, że oddala się potencjalne przejście Pawełka do merd, a z drugiej trochę mi go żal, bo na prawdę go lubię i zwyczajnie mi szkoda, że coraz więcej klubów wychodzi z kolejki po Niego. Niech idzie do Milanu, albo wraca do nas.



Mily

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 sierpnia 2008
Posty: 266
Rejestracja: 24 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 06 lipca 2022, 08:51

Podobno inter odpuszcza dybale (obie nazwy z oczywistych względów celowo z małej).

Z jednej strony dobrze, że tam nie idzie, z drugiej i tak jest dnem (chciałbym napisać więcej, ale nie chcę denerwować moderacji), że podjął jakiekolwiek rozmowy z klubem z Mediolanu. Jak tylko inter się z nim skontaktował to powinien odmówić i zdementować wszelkie pogłoski łączące go z tym klubem, ale tego nie zrobił.

A no i jeszcze trzeba nawiązać do nazwy tematu:

Inter to największy rak serie A, który zniszczył tę zacną ligę w roku 2006. Innych inwektyw w kierunku do tego klubu nie będę pisał ze względu na jednego interiste tutaj na forum, który wydaje się normalny. WSZYSTKO O INTERZE. Dziękuję.


B@rt

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 kwietnia 2007
Posty: 1416
Rejestracja: 17 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 06 lipca 2022, 10:06

Wygląda na to, że Inter rozegrał Dybalę podobnie jak Juventus. Zamiast płacić mu ciężkie miliony, woleli ściągnąć z powrotem Lukaku, który nikomu łaski nie robił. Ostatecznie Argentyńczyk został na środku sali ze ściągniętymi portkami. Trudno mi tylko oceniać ten ruch z perspektywy kibiców Interu, o ile wiem, Lukaku przychodzi tylko na sezon i bez żadnej opcji wykupu, a podejrzewam, że zatrzymanie go za rok również nie będzie proste.


Kamciu

Interista
Interista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lutego 2020
Posty: 471
Rejestracja: 14 lutego 2020

Nieprzeczytany post 06 lipca 2022, 10:17

B@rt pisze:
06 lipca 2022, 10:06
Wygląda na to, że Inter rozegrał Dybalę podobnie jak Juventus. Zamiast płacić mu ciężkie miliony, woleli ściągnąć z powrotem Lukaku, który nikomu łaski nie robił. Ostatecznie Argentyńczyk został na środku sali ze ściągniętymi portkami. Trudno mi tylko oceniać ten ruch z perspektywy kibiców Interu, o ile wiem, Lukaku przychodzi tylko na sezon i bez żadnej opcji wykupu, a podejrzewam, że zatrzymanie go za rok również nie będzie proste.
Mowi sie o slownym porozumieniu z Chelsea w sprawie kolejnego wypozyczenia Romelu za rok z obowiazkiem wykupu za 2 lata.


Twitter: @K_Kamciu
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 06 lipca 2022, 10:18

Juve go rozegrało, Inter go rozegrał, Roma go rozegrała, chyba Milan go aktualnie rozgrywa we Włoszech. Jeszcze kilka innych klubów rozegrało go w Hiszpanii i Anglii. Biedny Pawełek, wszyscy go tylko rozgrywają ;)

A może to Dybala rozgrywał zainteresowanie Interu żeby podbić stawkę w innym klubie i jednak prawdę mówił kibicom, że nigdy nie pójdzie do Interu? Nie, to przecież niemożliwe wg kibiców Juve ;)


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
ODPOWIEDZ